NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Antonio Johnson DT-vel egy éves szerződést kötöttünk.

Szerintem meg Walker pont azért kellett, mert sokkal jobban blokkol, mint Cook. A 2 TE-s felállás valószínűleg nem sok lesz, inkább a WR-ket fogjuk erőltetni.Nandito
abszolút igazad van, hogy jobban blokkol, de szerintem nem annak fogjuk használni...

több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Freeney a Chargers-be ment.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megjött a LB Greg Jones. Collegeban egész jó volt, az NFLben... nem annyira. Nálunk nemrég tryoutosok(!) szorították le a 90es rosterről...
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Antonio Johnson DT-vel egy éves szerződést kötöttünk.

Szerintem meg Walker pont azért kellett, mert sokkal jobban blokkol, mint Cook. A 2 TE-s felállás valószínűleg nem sok lesz, inkább a WR-ket fogjuk erőltetni.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Mi a véleményetek Hawkinsról?DoM
élete eddigi egyetlen TD-jét élőben láttam, szóval nekem jó véleményem volt róla eddig.

hülye holtszezon olyan lassan telik... amit az egész átigazolásból nem látok, az az, hogy szerintem CJ-nek kellett volna egy rendes blokkoló FB/TE és ez persze akár lehet, az új FA Army fickó, de ahhoz jó eséllyel Reynaud-ot kellene a rosterről kiszorítani (nem hiszem, hogy 4 RB-vel vágnánk neki a szezonnak és eredetileg ő se FB), szóval inkább nem lesz rendes FB és persze Stevenst hívhatjuk jól blokkoló TE-nek, de nekem ő akkor sem az, meg szerintem Walker-t se arra fogjuk használni és úgy általában vele és az elkapó csapat mellett nem látom, hogy olyan sok 2TE formációt csinálnánk majd.

na mind1, pikk-pakk úgyis itt lesz az augusztus és az már majdnem olyan, mintha...

több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
John Abraham érkezik?
 www.nationalfootballpost.com/Titans-Abraham-will-come-down-to-business.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedempty taxi
Már téma egy ideje, hogy jön. Több helyen írták.pakesz
Csak jönne már! Én legalábbis már nagyon várom. 😊

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
John Abraham érkezik?
 www.nationalfootballpost.com/Titans-Abraham-will-come-down-to-business.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedempty taxi
Már téma egy ideje, hogy jön. Több helyen írták.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
John Abraham érkezik?
 www.nationalfootballpost.com/Titans-Abraham-will-come-down-to-business.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Remélem ezt a Hunter gyereket nem fogják lezúzni a harmadik meccsen... elég cingár. Az biztos, hogy gyors, de nem baj, hogy hosszú a WR sor. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hawkins a Patsben. Hmm....Hamilkar
Mi a véleményetek Hawkinsról?DoM
Kevés lehetőséget kapott az elmúlt szezonban, jó WR-nek tartom, de nálunk elég sok lett a WR-ekből, neki a szerződése több pénzt vett ki a capből, így távoznia kellett. Sok sikert!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Hawkins a Patsben. Hmm....Hamilkar
Mi a véleményetek Hawkinsról?
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Washington kell ide, az elmúlt két évben ráadásul a legjobb WR-ünk volt. Szerintem egyébként csak egy DE jön.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
RB csere - Jalen Parmele jött tőlünk, Jamie Harper ment.

Ha egészséges marad 3. számú RBnek nem lesz rossz.iktriad
3. számúnak Harper is jó lett volna. 1 yardos TD-t csinált már... 😊 Greene érkezésével várható volt sajnos. Azért is mert a returner Reynaud is bevethető RB-ként. Harper kaphatott volna több lehetőséget is, amikor CJ botladozott, meg fumblizott. További sok sikert neki.pakesz
Én is ki voltam békülve vele, de a special teambe jobb lesz Parmele. Közben számolgatom a pénzeket (cap space)... szerintem Nashville-ben is, mert igen nagy a csend. Nate szerintem megy, Amano is, szerintem kérdéses Stewart helye, nem tudom a lába hogy bírja.. Így szóba kerülhet a két DE meg egy tackle szerződtetése is.

Hawkins a Patsben. Hmm....
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
RB csere - Jalen Parmele jött tőlünk, Jamie Harper ment.

Ha egészséges marad 3. számú RBnek nem lesz rossz.iktriad
3. számúnak Harper is jó lett volna. 1 yardos TD-t csinált már... 😊 Greene érkezésével várható volt sajnos. Azért is mert a returner Reynaud is bevethető RB-ként. Harper kaphatott volna több lehetőséget is, amikor CJ botladozott, meg fumblizott. További sok sikert neki.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
RB csere - Jalen Parmele jött tőlünk, Jamie Harper ment.

Ha egészséges marad 3. számú RBnek nem lesz rossz.
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
abrahammal kaptok min 10 sackat az idényben ill. többször odaér a qb-hoz. ha nem kell az snappek nagy részében pályán lennie akkor még mindig k*va hatékony. ja és nem sérülékeny, tavaly uccsó alapszakasz meccsen ment el a lába, 2 hét múlva már játszot, igaz keveset és szarul, majd a konf. döntőben is pályán volt a frisco ellen. én sajnáltam h el kellett mennie tőlünk....peach
Wimbley és Morgan mögé nagyon jó lesz tartaléknak. 😊Nandito
Pontosan, így más a helyzet, hogy nem kell egyfolytában a pályán lennie, ez neki is jó és a csapatnak is. Többet oda tud kerülni a QB-hoz, ha nem kell egyfolytában a pályán lennie. Hamilkar, értem már mire írtad, hogy akarnak-e még játszani...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
abrahammal kaptok min 10 sackat az idényben ill. többször odaér a qb-hoz. ha nem kell az snappek nagy részében pályán lennie akkor még mindig k*va hatékony. ja és nem sérülékeny, tavaly uccsó alapszakasz meccsen ment el a lába, 2 hét múlva már játszot, igaz keveset és szarul, majd a konf. döntőben is pályán volt a frisco ellen. én sajnáltam h el kellett mennie tőlünk....peach
Wimbley és Morgan mögé nagyon jó lesz tartaléknak. 😊

Music City Miracle
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
abrahammal kaptok min 10 sackat az idényben ill. többször odaér a qb-hoz. ha nem kell az snappek nagy részében pályán lennie akkor még mindig k*va hatékony. ja és nem sérülékeny, tavaly uccsó alapszakasz meccsen ment el a lába, 2 hét múlva már játszot, igaz keveset és szarul, majd a konf. döntőben is pályán volt a frisco ellen. én sajnáltam h el kellett mennie tőlünk....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Abraham tegnap volt 35 éves. Csalódott volt, hogy nem maradhatott Atlantában. Ráadásul odavitték a helyére Osit, aki szerintem tavaly nem volt nagy ász, de 3 évvel fiatalabb. A hétvégén Abraham (nem tudom a becenevét) közzétett a twitterén egy posztot, mely szerint inkább nyugdíjba vonul. Persze azóta cáfolták, de ez is mutatja, hogy nem egyszerű ilyenkor már újrakezdeni. Más falban, más játékosokkal stb. Igaz az előző szezonbeli teljesítménye alapján rendben is lenne. (10 sack) Szóval korántsem olyan "vicces". Valószínű, hogy a Titans olyan üzleti tervet tett elé, hogy playoff, SB + 5 millió és felszántja a pályát oda-vissza 40x. Legyen így!
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Azt lehet olvasni, hogy Abrahammal közel a megállapodás. Remélem lesz is szerződés.Nandito
Sőt! Lehet, hogy Freeneyvel együtt jön! Kérdés akarnak-e még játszani?Hamilkar
Miért ne akarnának? Inkább a sérülékenység a kérdés náluk. Ettől eltekintve akár már egyikükkel is jól járnánk. Mondjuk én Abrahamnak jobban örülnék.Nandito
Igaz, hogy DL játékosból sohasem elég, de az egyikük elég, mivel nem kezdő posztra igazolunk, és amúgy is sérülékenyek. Az meg hogy akarnak-e játszani, vicces 😀 Ha ide szerződik akkor az a dolga, hogy játsszon, a legjobb tudása szerint és mindent beleadjon. Freeney-nél nem kell ezt ecsetelni, ha jól emlékszem a 2010-es SB-n részleges szalagszakadással játszott, vagy valami komoly sérüléssel. (Nem biztos,hogy ez a meccs volt)

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Azt lehet olvasni, hogy Abrahammal közel a megállapodás. Remélem lesz is szerződés.Nandito
Sőt! Lehet, hogy Freeneyvel együtt jön! Kérdés akarnak-e még játszani?Hamilkar
Miért ne akarnának? Inkább a sérülékenység a kérdés náluk. Ettől eltekintve akár már egyikükkel is jól járnánk. Mondjuk én Abrahamnak jobban örülnék.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Azt lehet olvasni, hogy Abrahammal közel a megállapodás. Remélem lesz is szerződés.Nandito
Sőt! Lehet, hogy Freeneyvel együtt jön! Kérdés akarnak-e még játszani?
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Azt lehet olvasni, hogy Abrahammal közel a megállapodás. Remélem lesz is szerződés.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Amanot most ki lehet vágni vagy nem?  www.spotrac.com/nfl/tennessee-titans/cap-hit/Hamilkar
Ki lehet, csak sokba fog kerülni. Négy millió dead money marad utána (amit ugye mindenképpen megkap, vagy megkapott), és csak két milliót tudunk felszabadítani a cap-ben. Egyébként szerintem is cut vár rá, a C poszt túl van töltve most már.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Amanot most ki lehet vágni vagy nem?  www.spotrac.com/nfl/tennessee-titans/cap-hit/