Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Néztem a múltkor, hogy egy csere MLB kellene mert ha McCarthy megsérül, nem állapot, hogy Shaw játszik középen... Aztán láttam, hogy Fokou középső, szóval azért gondoltak a pótlásra, ha McCarthy megsérülne.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
John Abraham DE is jön hozzánk látogatóba!Nandito
Elég idős már, max egy évre, rotálni jó lesz. 😊pakesz
Arra nagyon is jó lenne! 😊 Közben újabb DE-jelölt tűnt fel, Dwight Freeney is a célpontok között van.Nandito
Mind a ketten elég rutinosak... nem tudom melyiket választanám ha lehetne. Freeney-nek voltak komoly sérülései az utóbbi időben, ha jól emlékszem... hmm inkább Freeney. 😛

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
John Abraham DE is jön hozzánk látogatóba!Nandito
Elég idős már, max egy évre, rotálni jó lesz. 😊pakesz
Arra nagyon is jó lenne! 😊 Közben újabb DE-jelölt tűnt fel, Dwight Freeney is a célpontok között van.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
John Abraham DE is jön hozzánk látogatóba!Nandito
Elég idős már, max egy évre, rotálni jó lesz. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
John Abraham DE is jön hozzánk látogatóba!

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/49729/titans-host-idonije-winston-on-visits Még nincs vége!!?Hamilkar
Erre mondtam, hogy lesz még változás. Lám-lám amit mondtam, hogy OT-nek majd jönnie kell... Winston jó lenne!pakesz

😊 Hawkins kirúgva. Ez is bejött.Hamilkar
Várható volt, ahogy azt mondtuk is. Szerintem még 2 WR-től el kell/kellene köszönnünk. Mariani, Preston... Preston amikor lehetőséget kapott jól nyomta, de van nála jobb, azért sajnálnám. Mariani-nak nem felejtem el a tuti visszahordásait, viszont WR-ként nem nagyon vettük számításba, ráadásul tavaly elszállt a bokája.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/49729/titans-host-idonije-winston-on-visits Még nincs vége!!?Hamilkar
Erre mondtam, hogy lesz még változás. Lám-lám amit mondtam, hogy OT-nek majd jönnie kell... Winston jó lenne!pakesz

😊 Hawkins kirúgva. Ez is bejött.
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/49729/titans-host-idonije-winston-on-visits Még nincs vége!!?Hamilkar
Erre mondtam, hogy lesz még változás. Lám-lám amit mondtam, hogy OT-nek majd jönnie kell... Winston jó lenne!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/49729/titans-host-idonije-winston-on-visits Még nincs vége!!?Hamilkar
Nem rossz névsor. 😊 Mindhárman elférnének nálunk, lenne kit elküldeni a csapattól.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/49729/titans-host-idonije-winston-on-visits Még nincs vége!!?
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Azt mondják, hogy a draft jó volt-e vagy sem, azt majd pár év múlva derül ki. Ezzel együtt, a tavalyival elégedettebb voltam, és szerintem már be is igazolódott, hogy jó draft volt. Az ideiből a Hunter és a Schwenke kérdéses, de nem mondom rá, hogy rossz, csak az időzítés inkább ami nem túl jó. Ettől függetlenül szerintem tavaly összetettük volna a kezünket, ha a sorozatos OL sérülésekkor lett volna egy Schwenke-nk, aki nem SENKI 😀 A "draftippnél" csak az első köröm volt "telitalálat" 😀 A többi meg,hogy 2 CB-t húzunk, egy C-t, valamint egy safety-t, és egy DE.
Az LB pick azért kellett, mert McCarthy elég sérülékeny, lehet, hogy Gooden-t középen is kipróbálhatnánk.pakesz
Nekem sem az a bajom, hogy rossz játékosokat hoztunk, hanem az, hogy nem rájuk volt szükségünk. Jelenleg úgy néz ki, hogy az FA-n, illetve a drafton teletömtük a támadószekciót remek és jó játékosok tömkelegével, míg a rossz védelmünkbe alig jöttek néhányan. A piacról szereztünk safetybe két kezdőt, hoztunk egy eddig csereként szereplő, de talán többre hivatott DT-t. A draftról sajnos két ember (BWW és Gooden) lehet meghatározó szint. Edwards talán jobb lesz, mint Solomon, a két utolsó köröst meg egyelőre hagyjuk. Ez nekem édeskevésnek tűnik, hiába van egy Gregg Williamsünk.Nandito
Tavaly szerintem azért a védelem valamivel jobb volt, mint a támadó szekció. Lesz még a rosteren változás szerintem, és most nem a keretszűkítésre gondolok.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Azt mondják, hogy a draft jó volt-e vagy sem, azt majd pár év múlva derül ki. Ezzel együtt, a tavalyival elégedettebb voltam, és szerintem már be is igazolódott, hogy jó draft volt. Az ideiből a Hunter és a Schwenke kérdéses, de nem mondom rá, hogy rossz, csak az időzítés inkább ami nem túl jó. Ettől függetlenül szerintem tavaly összetettük volna a kezünket, ha a sorozatos OL sérülésekkor lett volna egy Schwenke-nk, aki nem SENKI 😀 A "draftippnél" csak az első köröm volt "telitalálat" 😀 A többi meg,hogy 2 CB-t húzunk, egy C-t, valamint egy safety-t, és egy DE.
Az LB pick azért kellett, mert McCarthy elég sérülékeny, lehet, hogy Gooden-t középen is kipróbálhatnánk.pakesz
Nekem sem az a bajom, hogy rossz játékosokat hoztunk, hanem az, hogy nem rájuk volt szükségünk. Jelenleg úgy néz ki, hogy az FA-n, illetve a drafton teletömtük a támadószekciót remek és jó játékosok tömkelegével, míg a rossz védelmünkbe alig jöttek néhányan. A piacról szereztünk safetybe két kezdőt, hoztunk egy eddig csereként szereplő, de talán többre hivatott DT-t. A draftról sajnos két ember (BWW és Gooden) lehet meghatározó szint. Edwards talán jobb lesz, mint Solomon, a két utolsó köröst meg egyelőre hagyjuk. Ez nekem édeskevésnek tűnik, hiába van egy Gregg Williamsünk.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Azt mondják, hogy a draft jó volt-e vagy sem, azt majd pár év múlva derül ki. Ezzel együtt, a tavalyival elégedettebb voltam, és szerintem már be is igazolódott, hogy jó draft volt. Az ideiből a Hunter és a Schwenke kérdéses, de nem mondom rá, hogy rossz, csak az időzítés inkább ami nem túl jó. Ettől függetlenül szerintem tavaly összetettük volna a kezünket, ha a sorozatos OL sérülésekkor lett volna egy Schwenke-nk, aki nem SENKI 😀 A "draftippnél" csak az első köröm volt "telitalálat" 😀 A többi meg,hogy 2 CB-t húzunk, egy C-t, valamint egy safety-t, és egy DE.
Az LB pick azért kellett, mert McCarthy elég sérülékeny, lehet, hogy Gooden-t középen is kipróbálhatnánk.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem hiszem, hogy Britt,Washington, Wright, Hunter négyes egyszerre sokat lesz a pályán. 😊pakesz
hát legalábbis négyük mellé még egy TE, egy QB, meg egy RB, meg 5 falember éppen 12-re jön ki... szóval ebből a szempontból mindenképpen rossz a kiinduló gondolatom... de talán nem veszik észre...😀Titans
Mondom én. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Én csak ezt a picket nem értettem. A draft elejével elégedett voltam. Hunterral is. Én már letettem Brittről. Attól félek az O line leggyengébb ponja az edző lesz.
A CB vlasztás azért jó, mert Verner mehet vissza a helyére. Az LB-vel kapcsolatban - aki, ha jól emlékszem csk volt a csapatában- szintén kibékültem. Azt írják a fórumokon, hogy lehet miatta is feltolják Ayerst DE-be.
Summa summárum, én csak olyan csapatot szeretnék, ahol senkinek sem biztos a helye, és éppen ezért megy, mint a mérgezett egér. Sajnos az előző évben nem mindig éreztem ezt. Az igazolások, és a draft mintha rácáfolna erre. Majd meglátjuk! Szurkolunk tovább! Go Titans!Hamilkar
Ezt a bérelt helyet, én Stewart-nál és Roos-nál érzem, jó lenne ha hajtanának, ne gondolják, hogy bérelt helyük van. Jövőre OT-t is hozni kell FA-ról vagy draftról.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Nem hiszem, hogy Britt,Washington, Wright, Hunter négyes egyszerre sokat lesz a pályán. 😊pakesz
hát legalábbis négyük mellé még egy TE, egy QB, meg egy RB, meg 5 falember éppen 12-re jön ki... szóval ebből a szempontból mindenképpen rossz a kiinduló gondolatom... de talán nem veszik észre...😀

több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Én csak ezt a picket nem értettem. A draft elejével elégedett voltam. Hunterral is. Én már letettem Brittről. Attól félek az O line leggyengébb ponja az edző lesz.
A CB vlasztás azért jó, mert Verner mehet vissza a helyére. Az LB-vel kapcsolatban - aki, ha jól emlékszem csk volt a csapatában- szintén kibékültem. Azt írják a fórumokon, hogy lehet miatta is feltolják Ayerst DE-be.
Summa summárum, én csak olyan csapatot szeretnék, ahol senkinek sem biztos a helye, és éppen ezért megy, mint a mérgezett egér. Sajnos az előző évben nem mindig éreztem ezt. Az igazolások, és a draft mintha rácáfolna erre. Majd meglátjuk! Szurkolunk tovább! Go Titans!
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nandito
szerintem négy jó WR nem baj, ha van egy csapatnál. Láthatóan Munchak megkapta a szabad kezet, hogy dolgozzon ahogy akar. Ő hisz a védelemben, hát akkor nincs mit tenni, mint várni, hogy mi lesz belőle. Ha egy ilyen WR csapattal tényleg lesz mindig Lockernek egy embere akinél nyilvánvaló lesz a miss-match, és kvázi vakon játszhatja, vagy legalábbis nem lesz túltöltve a box és CJ-nek vagy neki lesz helye futni és ebből kijön az, hogy a meccseken 35-38 perceket nálunk lesz a labda és vezetéssel tudunk játszani és nyilvánvaló passzjátékokat kell védekezni, akkor működni fog.

Ha nem, akkor meg jövőre új edző és folytatódik az újjáépítés és akkor törődjön ő a jövő évi 3. körös elvesztett pickkel.... És ettől még amikor megláttam, hogy feltrédelünk, nekem is az volt az első gondolatom, hogy na akkor jöjjön a legjobb védő, akit még bent látunk... de a draftra hangolódva meg folyamatosan benne volt a kisagyamban, hogy márpedig valami helyi WR-t keríteni akarunk.

Azért ha Britt, Washington, Wright és Hunter egyszerre lesz pályán meg hozzájuk Walker TE-ként, CJ a backfielden, akkor azt nem lesz egyszerű senkinek se levédekezni - ráadásul az O line elvileg elég mély lesz, hogy még sérülésekkel is beleférjen egy ilyen formáció...

és igen, a védelem lyukas. de azért, ha az LB csapat érik, ha az új safety-k a corneknek is nagyobb biztonságot adnak, ha mégis találunk valahogy valami érdemi D line erősítést... hát persze, hogy ez elég sok ha, de az ősz meg olyan messze van ahhoz, hogy addig bosszankodjak, hogy inkább becsukom a szemem addig...😀Titans
Nem hiszem, hogy Britt,Washington, Wright, Hunter négyes egyszerre sokat lesz a pályán. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Nandito
szerintem négy jó WR nem baj, ha van egy csapatnál. Láthatóan Munchak megkapta a szabad kezet, hogy dolgozzon ahogy akar. Ő hisz a védelemben, hát akkor nincs mit tenni, mint várni, hogy mi lesz belőle. Ha egy ilyen WR csapattal tényleg lesz mindig Lockernek egy embere akinél nyilvánvaló lesz a miss-match, és kvázi vakon játszhatja, vagy legalábbis nem lesz túltöltve a box és CJ-nek vagy neki lesz helye futni és ebből kijön az, hogy a meccseken 35-38 perceket nálunk lesz a labda és vezetéssel tudunk játszani és nyilvánvaló passzjátékokat kell védekezni, akkor működni fog.

Ha nem, akkor meg jövőre új edző és folytatódik az újjáépítés és akkor törődjön ő a jövő évi 3. körös elvesztett pickkel.... És ettől még amikor megláttam, hogy feltrédelünk, nekem is az volt az első gondolatom, hogy na akkor jöjjön a legjobb védő, akit még bent látunk... de a draftra hangolódva meg folyamatosan benne volt a kisagyamban, hogy márpedig valami helyi WR-t keríteni akarunk.

Azért ha Britt, Washington, Wright és Hunter egyszerre lesz pályán meg hozzájuk Walker TE-ként, CJ a backfielden, akkor azt nem lesz egyszerű senkinek se levédekezni - ráadásul az O line elvileg elég mély lesz, hogy még sérülésekkel is beleférjen egy ilyen formáció...

és igen, a védelem lyukas. de azért, ha az LB csapat érik, ha az új safety-k a corneknek is nagyobb biztonságot adnak, ha mégis találunk valahogy valami érdemi D line erősítést... hát persze, hogy ez elég sok ha, de az ősz meg olyan messze van ahhoz, hogy addig bosszankodjak, hogy inkább becsukom a szemem addig...😀

több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Lavar Edwards DE Ha DT-nek hoztuk, akkor értem, de egyébként nem. Voltak jobb endek még bent.

Nem....sehogyan sem értem. Ekkora baromságot!!
több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Szerintem, ha Okafor bennmaradt volna őt visszük. Így ez maradt, de nem rossz ez.
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Brian Schwenke C jött a 4. körben... a DL-t nem akarjuk erősíteni. Az OL penge lesz 😀 .

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A védelmünket én se látom még, de kétségtelen, hogy a támadósor ha így se lesz működőképes, akkor az már nem a játékosállományon fog múlni... szerintem jórészt Britt kérdéses jelene/jövője miatt akarták megerősíteni a WR csapatot és bár én is DE/CB-ben bíztam, de nem tudom azt mondani, hogy nem volt jogos.

A feltréd nekem akkor jött volna be igazán, ha az egyik idei 3. körössel párosítjuk; a FA igazolásokkal együtt szerintem már így is sokan vagyunk az 53-as keretre... na mind1, gondolom ma jön még a védőfal és resztli...

azért láttam már rosszabb draftot is tőlünk...Titans
Több szempontból sem értek egyet veled. A támadószekciónak már Hunter nélkül is ütőképesnek kell lennie. A WR sorban van a régiek közül Britt, Wright, Washington, Williams, az újonnan szerződtetett Walter, az agyon fizetett Hawkins, és a tavaly több jó elkapást bemutató Preston. A többieket - így Marianit is - most hagyjuk, a felsoroltak minőségi sort alkotnak. Ha Britt jövője bizonytalan is, akkor is bőven ráértünk volna jövőre WR-t draftolni. Hunter érkezésének az lesz a vége, hogy valakiknek mennie kell. Hawkinsért nem kár, de az elmúlt két idény legjobb elkapóját, Washingtont is el fogják zavarni. (Bár tévednék!)
Azt meg alapból tudjuk, hogy hatalmas lyukak vannak a védelemben. Így szerintem nemhogy felesleges, hanem egyenesen balf@sz húzás volt Hunter, akiért még egy értékes 2014-es, 3. körös pick-et is ellőttünk. A CB-t úgy ahogy megoldottuk (állítólag pont ilyen gyors CB-t akartunk, mint BWW), ám a sack gyártó, vagy egyszerűen csak megbízható tartalék DE még mindig hiányzik. Ha mákunk lesz, akkor Okafort még talán el tudjuk hozni. Csak nem ezen kéne parázni, hogy ő bennmaradjon, hanem a 2. körben Tankot, vagy Mooret be kellett volna húzni, és most szinte mindenki elégedett lenne. (Az 5. körben még egy Solomont ne húzzunk, könyörgöm!)Nandito
Tavalyi draftból egyedül Solomon aki eddig elég gyenge... majd ST-ben 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A védelmünket én se látom még, de kétségtelen, hogy a támadósor ha így se lesz működőképes, akkor az már nem a játékosállományon fog múlni... szerintem jórészt Britt kérdéses jelene/jövője miatt akarták megerősíteni a WR csapatot és bár én is DE/CB-ben bíztam, de nem tudom azt mondani, hogy nem volt jogos.

A feltréd nekem akkor jött volna be igazán, ha az egyik idei 3. körössel párosítjuk; a FA igazolásokkal együtt szerintem már így is sokan vagyunk az 53-as keretre... na mind1, gondolom ma jön még a védőfal és resztli...

azért láttam már rosszabb draftot is tőlünk...Titans
Több szempontból sem értek egyet veled. A támadószekciónak már Hunter nélkül is ütőképesnek kell lennie. A WR sorban van a régiek közül Britt, Wright, Washington, Williams, az újonnan szerződtetett Walter, az agyon fizetett Hawkins, és a tavaly több jó elkapást bemutató Preston. A többieket - így Marianit is - most hagyjuk, a felsoroltak minőségi sort alkotnak. Ha Britt jövője bizonytalan is, akkor is bőven ráértünk volna jövőre WR-t draftolni. Hunter érkezésének az lesz a vége, hogy valakiknek mennie kell. Hawkinsért nem kár, de az elmúlt két idény legjobb elkapóját, Washingtont is el fogják zavarni. (Bár tévednék!)
Azt meg alapból tudjuk, hogy hatalmas lyukak vannak a védelemben. Így szerintem nemhogy felesleges, hanem egyenesen balf@sz húzás volt Hunter, akiért még egy értékes 2014-es, 3. körös pick-et is ellőttünk. A CB-t úgy ahogy megoldottuk (állítólag pont ilyen gyors CB-t akartunk, mint BWW), ám a sack gyártó, vagy egyszerűen csak megbízható tartalék DE még mindig hiányzik. Ha mákunk lesz, akkor Okafort még talán el tudjuk hozni. Csak nem ezen kéne parázni, hogy ő bennmaradjon, hanem a 2. körben Tankot, vagy Mooret be kellett volna húzni, és most szinte mindenki elégedett lenne. (Az 5. körben még egy Solomont ne húzzunk, könyörgöm!)

Music City Miracle
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miattunk trad-eltetek fel, mert mi vittük volna Huntert.
Haragszom is rátok... 😉