NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Warmack aláírta a szerződését! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Érdekes lesz ez az erőteljesen átszabott Titans D.
Azt írják, hogy Pitoitua a maga hegyomlás méreteivel (6'8, 300) az OTA-k után az első edzésen is kezdő LDE volt!
Amolyan Seahawks-os Red Bryant szerepkört emlegetnek nála. Jött ugye Sammie Lee Hill (és Antonio Johnson) tőkesúlynak Mike Martin és Casey mellé, eléggé nyilvánvaló, hogy a runD-t rendbe akarja tenni a stáb.
Wimbley lehet ennek a vesztese, mert Morgan lesz a kezdő RDE, Wimbley pedig csak passz szituban megy fel a pályára vagy esetleg valami under SLB szerepre, amire pont idén Avrilt igazolta a Seattle (alkatra eléggé hasonlóak).
McCarthy állítólag teljesen rendben van, elég nagy harc lesz a LB posztokért Gooden érkeztével. Nem tudom, hogy Gregg Williams milyen feladatokat lát el a D-nél, de a blitzjeihez az atletikus LB-k adottak.
Eléggé homályos terület az első heti Titans D (és az O is az új fallal), kíváncsi leszek mi sül ki belőle. A preseasonban mindenesetre érdemes lesz figyelni a csapatot.Robilluma
Wimbley ahhoz azért elég drága, hogy csak szituációs DE legyen. Pitoitua kezdővé avanzsálása meg elég merész húzás lenne, főleg úgy, hogy eddig kiegészítő ember volt. Kétkedem, de meglátjuk. Korábban az is tervben volt, hogy 3-4-es védelemmel is próbálkozunk, oda Wimbley jó lenne, mint LB. (Rem nem írtam hülyeséget. 😊 )

Más. Sensabaugh elég jó formát mutat a TC-n, akár kezdő nickel is lehet.

Music City Miracle
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Azt írják, hogy Pitoitua a maga hegyomlás méreteivel (6'8, 300) az OTA-k után az első edzésen is kezdő LDE volt!
Amolyan Seahawks-os Red Bryant szerepkört emlegetnek nála. Jött ugye Sammie Lee Hill (és Antonio Johnson) tőkesúlynak Mike Martin és Casey mellé, eléggé nyilvánvaló, hogy a runD-t rendbe akarja tenni a stáb.
Wimbley lehet ennek a vesztese, mert Morgan lesz a kezdő RDE, Wimbley pedig csak passz szituban megy fel a pályára vagy esetleg valami under SLB szerepre, amire pont idén Avrilt igazolta a Seattle (alkatra eléggé hasonlóak).Robilluma
43 underben SLB szerepkör mintha csak Akeem Ayersnek lett volna kitalálva. Nagy plusz lehet a pass rushnak és valóban a szándék csak az lehet, hogy stabilizálják a futás elleni védelmet.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
aha, nagy tömegbunyó volt
 www.tennessean.com/article/20130728/SPORTS01/307280079/Tennessee-Titans-see-first-fight-training-camp


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
"Tömegbunyó a ‪#‎Titans‬ edzésén - az egész egy holdinggal kezdődött, amit követően a safety Michael Griffin megütötte Michael Prestont (WR). Ezután a többi elkapó Preston segítségére sietett, míg Griffinhez a defensive backek csatlakoztak. Végül beszállt a többi támadójátékos is, természetesen az elkapók oldalán, míg Griffinékhez a védők társultak - végül összesen 20 játékos vett részt a balhéban. A safety elismerte, hogy ő kezdte, így vállalja a pénzbüntetést is."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 658
Justin Hunter Pollard kiképzése alatt 😊

 blogs.tennessean.com/titans/2013/07/27/pollard-rips-into-hunter/

choose life
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Érdekes lesz ez az erőteljesen átszabott Titans D.
Azt írják, hogy Pitoitua a maga hegyomlás méreteivel (6'8, 300) az OTA-k után az első edzésen is kezdő LDE volt!
Amolyan Seahawks-os Red Bryant szerepkört emlegetnek nála. Jött ugye Sammie Lee Hill (és Antonio Johnson) tőkesúlynak Mike Martin és Casey mellé, eléggé nyilvánvaló, hogy a runD-t rendbe akarja tenni a stáb.
Wimbley lehet ennek a vesztese, mert Morgan lesz a kezdő RDE, Wimbley pedig csak passz szituban megy fel a pályára vagy esetleg valami under SLB szerepre, amire pont idén Avrilt igazolta a Seattle (alkatra eléggé hasonlóak).
McCarthy állítólag teljesen rendben van, elég nagy harc lesz a LB posztokért Gooden érkeztével. Nem tudom, hogy Gregg Williams milyen feladatokat lát el a D-nél, de a blitzjeihez az atletikus LB-k adottak.
Eléggé homályos terület az első heti Titans D (és az O is az új fallal), kíváncsi leszek mi sül ki belőle. A preseasonban mindenesetre érdemes lesz figyelni a csapatot.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mike Martin, gyerekek, Mike Martin

több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Enderlet volt aki 3. qb-nek jósolta. WR azt mondták a verseny miatt kell, meg ismeri Fitz, meg ne menjen a Coltshoz 😊. Szerintem lesznek még meglepetések.
Amúgy mit szóltok Stefan Charleshoz DT..... lehet, hogy aranyat találtunk??Hamilkar
Azért várjuk ki a végét Charles ügyében, bár nem lenne semmi, ha Kanadából bevállna. Én mindenesetre nagy Klug fan vagyok, csak nehogy tőle vegye el a helyet. :-/ Az új WR érkezésére tetszetős indokokat írtál (főleg a Colts-os jó 😊 ), de szerintem is fölösleges volt Jonest idehozni. Az elkapók jelenlegi sorából így is 3-4 játékos nem fog rosterre kerülni, s még ps-be sem fér majd be. A TC-t sajnos Warmack nem kezdte el megegyezés hiányában. Rem gyorsan orvosolják ezt a problémát a felek.

Más téma, de ez várható is volt. Winston és Abraham biztosan nem jön, a Cards-nál kötöttek ki.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Enderlet volt aki 3. qb-nek jósolta. WR azt mondták a verseny miatt kell, meg ismeri Fitz, meg ne menjen a Coltshoz 😊. Szerintem lesznek még meglepetések.
Amúgy mit szóltok Stefan Charleshoz DT..... lehet, hogy aranyat találtunk??
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A TC-hez pár gondolat. Kisebb sérülések mellett két jelentősebb hiányzó Walker és Walter. Előbbi pár hetet, utóbbi többet is pihenhet műtét miatt, mindketten PUP-on vannak.

Jackie Battle RB és DeMarco Cosby TE kerethez került, Alvester Alexander RB-t és Nathan Enderle QB-t viszont elküldték.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Donald Jones, a Patstől nemrég kirakott WR érkezik/érkezett ma Nashvilleben workoutra.iktriad
WR...csak tudnám minek.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Donald Jones, a Patstől nemrég kirakott WR érkezik/érkezett ma Nashvilleben workoutra.
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊jjncaa
Rögzítettem 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Valami a csapatról? Locker pontos-e, mint a halál, vagy Britt csak a házipálinkát szereti meccs előtt, vagy inkább marad a hazai Jack Daniels-nél, Hunter vadássza-e a labdákat (ha nem sérült), 😀pakesz
Ubi szezon van! 😊 A TC-ig várni kell, hogy a kérdéseidre választ kapj! 😊

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Valami a csapatról? Locker pontos-e, mint a halál, vagy Britt csak a házipálinkát szereti meccs előtt, vagy inkább marad a hazai Jack Daniels-nél, Hunter vadássza-e a labdákat (ha nem sérült), 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Program a TC-re.

 blogs.tennessean.com/titans/2013/06/25/titans-training-camp-schedule/

Music City Miracle
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Szerintem érdemes elolvasni. Remélem, Locker-nek jó éve lesz, és tudja majd vezetni a csapatot.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ilb2ratxjztd62n7ixwk
Tennessee Titans admire Jake Locker, but is he a franchise QB?
The Tennessee Titans adore Jake Locker for his genuine kindness and competitive fire, but is he a franchise quarterback? Jeff Darlington explores this organization's most pressing question.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
érkezett Barry Richardson mint rutinos OL depthHöri
A Stewart-Roos duó nálam jónak számít, de tény, hogy kell mögéjük biztonsági tartalék. Richardsont gondolom cserének hoztuk, szükség esetén azonban kezdő szintet is tud. És akkor még ott van Mike Otto, aki szerintem jó kis tartalék.

Más. Nagy meglepetéssel tapasztalom, hogy Campbellt egyre gyakrabban McCourty párjaként próbálgatjuk. Nem hittem volna, hogy esélyes lesz komoly CB-vé előlépni, úgyhogy kíváncsian várom a további fejleményeket.Nandito
Pedig, páran lehurrogtak amikor tavaly mondtam, hogy Verner helyett lehetne próbálgatni. 😛 Amúgy is a "kedvencem" szóval hajrá. 😊 Ez még azért nem azt jelenti, hogy Ő lesz a kezdő szeptemberben. Az OL bővítés meg jó ötlet volt.... kell a mélység.pakesz
Gondoltam, hogy örülni fogsz annak, hogy Campbell-nek (egyelőre) jól fut a szekere. 😊 Még augusztus is messze van, de eddig pozitív dolgokat látok a csapatnál, kísérletezünk, újítani is akarunk. Meg is kell követnem magam, az általam annyira bírált edzői stáb nem is tűnik rossznak, bár a többi tényleg csak élesben derül ki. 😊 Mindenesetre csatlakoznék Hamilkar-hoz, és örülnék, ha a "régiek" is mondanának véleményt az elmúlt időszakról, vagy arról, hogyan is látják a dolgainkat a csapatnál.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
érkezett Barry Richardson mint rutinos OL depthHöri
A Stewart-Roos duó nálam jónak számít, de tény, hogy kell mögéjük biztonsági tartalék. Richardsont gondolom cserének hoztuk, szükség esetén azonban kezdő szintet is tud. És akkor még ott van Mike Otto, aki szerintem jó kis tartalék.

Más. Nagy meglepetéssel tapasztalom, hogy Campbellt egyre gyakrabban McCourty párjaként próbálgatjuk. Nem hittem volna, hogy esélyes lesz komoly CB-vé előlépni, úgyhogy kíváncsian várom a további fejleményeket.Nandito
Pedig, páran lehurrogtak amikor tavaly mondtam, hogy Verner helyett lehetne próbálgatni. 😛 Amúgy is a "kedvencem" szóval hajrá. 😊 Ez még azért nem azt jelenti, hogy Ő lesz a kezdő szeptemberben. Az OL bővítés meg jó ötlet volt.... kell a mélység.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
érkezett Barry Richardson mint rutinos OL depthHöri
A Stewart-Roos duó nálam jónak számít, de tény, hogy kell mögéjük biztonsági tartalék. Richardsont gondolom cserének hoztuk, szükség esetén azonban kezdő szintet is tud. És akkor még ott van Mike Otto, aki szerintem jó kis tartalék.

Más. Nagy meglepetéssel tapasztalom, hogy Campbellt egyre gyakrabban McCourty párjaként próbálgatjuk. Nem hittem volna, hogy esélyes lesz komoly CB-vé előlépni, úgyhogy kíváncsian várom a további fejleményeket.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Hunterral is van megállapodás. Már csak Warmack és BWW lóg ki a sorból.Nandito
Már BWW is rendben. 😊

Music City Miracle
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
érkezett Barry Richardson mint rutinos OL depth

több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Hunterral is van megállapodás. Már csak Warmack és BWW lóg ki a sorból.

Music City Miracle