NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A legfontosabb, hogy megvan az első W. Attól fügetlenül egyáltalán nem vagyok meggyőzve...
Locker, ha így folytatja - alig jobb, mint 50%os passz pontosság - nem leszünk kisegítve. CJ megint semmi volt, és a "csoda" elkapó squadunk sem lett volna sehol, ha az öreg Nate, és a TE Walker nem hozza magát. A védelem viszont meglepően jó volt, remélhetőleg nem csak a visszafogott Vasasok miatt. A védőfal 4 men rush alkalmával is össze tudta nyomni a zsebet többször is.
Reynaudot meg nem kell bántani, tudom, hogy ez a szabály, de ez akkor is egy baromság volt...A
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Hát ez a meccs behúzva, na de én azért koránt sem vagyok elégedett, egy nagyon szétesett Steelers ellen sikerült nyerni és ezt meg kell becsülni! Kifejezetten meglepett a secondary egész jó játéka ( Verner INT!! Ezt hova kell felírni? 😊 ), de az látszott ha jó napot fogott volna ki a Steelers O, akkor 0 esélyünk se lett volna, mert az elején és a végén szétdobálták fiainkat Big Benék. A futás elleni védelmünk is jó volt végig, akárcsak a támadó fal. Sajnálatos módon megsérült Greene, de Battle nagyon jól helyettesítette, TD-t szerzett és CJ is serényen termelte a yardokat! Szerintem sok volt a passz play hívás, Locker túl sokat akart magára vállalni vagy nemtudom, de amikor több futás lett hívva jobban muzsikált a Titans O. A speckó egység is hozta a kötelezőt, Kernnek jó puntjai voltak, Bironas meg berúgta amitket be kellett rúgni, az egyetlen szépséghiba itt, hogy nem kellett volna az elején az az amatőr baki Reynaud-tól a kezdőrúgásnál. Az ilyenekre oda kell figyelni! Bizakodó vagyok a jövőre nézve, kicsit dolgozni kell a védelmen és még jól is elsülhet ez a szezon! Na hajráá!! 😊

U.i.: Nagyon el van laposodva a topikunk emberek...gerrard88
Grat gerrard88!! Most nézem, hogy tartottad a frontot az eredménykövetőben a sok nagyképű kohászfan ellen, akik lesajnáltak minket. Tisztelet a kivételnek!!Hamilkar
Jaja ott voltam, álltam a sarat és néha néha finoman be is szóltam nekik! 😉 😊
több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Hát ez a meccs behúzva, na de én azért koránt sem vagyok elégedett, egy nagyon szétesett Steelers ellen sikerült nyerni és ezt meg kell becsülni! Kifejezetten meglepett a secondary egész jó játéka ( Verner INT!! Ezt hova kell felírni? 😊 ), de az látszott ha jó napot fogott volna ki a Steelers O, akkor 0 esélyünk se lett volna, mert az elején és a végén szétdobálták fiainkat Big Benék. A futás elleni védelmünk is jó volt végig, akárcsak a támadó fal. Sajnálatos módon megsérült Greene, de Battle nagyon jól helyettesítette, TD-t szerzett és CJ is serényen termelte a yardokat! Szerintem sok volt a passz play hívás, Locker túl sokat akart magára vállalni vagy nemtudom, de amikor több futás lett hívva jobban muzsikált a Titans O. A speckó egység is hozta a kötelezőt, Kernnek jó puntjai voltak, Bironas meg berúgta amitket be kellett rúgni, az egyetlen szépséghiba itt, hogy nem kellett volna az elején az az amatőr baki Reynaud-tól a kezdőrúgásnál. Az ilyenekre oda kell figyelni! Bizakodó vagyok a jövőre nézve, kicsit dolgozni kell a védelmen és még jól is elsülhet ez a szezon! Na hajráá!! 😊

U.i.: Nagyon el van laposodva a topikunk emberek...gerrard88
Grat gerrard88!! Most nézem, hogy tartottad a frontot az eredménykövetőben a sok nagyképű kohászfan ellen, akik lesajnáltak minket. Tisztelet a kivételnek!!
több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Helló! Győztünk! Szerintem is ez a legfontosabb ebben a meccsben. Ahogy kezdődött....hát ilyet még nem i láttam. Gondoltam ezzel vége is, de a védelem rám cáfolt. Az elemzőkkel ellentétesen alakult a játék. A védelem volt jó, és az offense volt nagyon gyenge. Én Locker párti vagyok, de az volt ma a legnagyobb játéka, hogy nem ment el a meccs.Viszont ez kevés lesz a jövőben! Pass rush volt!! Battle egy faltörő kos!! Casey állat! Walker is jó volt. Így hirtelen ennyi!
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Hát ez a meccs behúzva, na de én azért koránt sem vagyok elégedett, egy nagyon szétesett Steelers ellen sikerült nyerni és ezt meg kell becsülni! Kifejezetten meglepett a secondary egész jó játéka ( Verner INT!! Ezt hova kell felírni? 😊 ), de az látszott ha jó napot fogott volna ki a Steelers O, akkor 0 esélyünk se lett volna, mert az elején és a végén szétdobálták fiainkat Big Benék. A futás elleni védelmünk is jó volt végig, akárcsak a támadó fal. Sajnálatos módon megsérült Greene, de Battle nagyon jól helyettesítette, TD-t szerzett és CJ is serényen termelte a yardokat! Szerintem sok volt a passz play hívás, Locker túl sokat akart magára vállalni vagy nemtudom, de amikor több futás lett hívva jobban muzsikált a Titans O. A speckó egység is hozta a kötelezőt, Kernnek jó puntjai voltak, Bironas meg berúgta amitket be kellett rúgni, az egyetlen szépséghiba itt, hogy nem kellett volna az elején az az amatőr baki Reynaud-tól a kezdőrúgásnál. Az ilyenekre oda kell figyelni! Bizakodó vagyok a jövőre nézve, kicsit dolgozni kell a védelmen és még jól is elsülhet ez a szezon! Na hajráá!! 😊

U.i.: Nagyon el van laposodva a topikunk emberek...
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 111
Kíváncsi leszek erre a Fokou-ra. Elvileg beelőzte McCarthy-t a depth-en. Oké, h Colin sérült volt számtalanszor, de amikor játszott szerintem elég jó volt.
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Out: Gooden
Doubtful: Quinn Johnson
Questionable: Stewart

Szerdán még edzett Quinn Johnson lehetséges, hogy-e miatt (sérülés) jönne másik FB... ?!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Támadásban véleményem szerint jelentősen javulni fog a futás ebben a szezonban, az elmúlt 3 évhez képest. ( mondjuk lejjebb már nem süllyedhetünk 😀 ) Így Lockernek kevesebbet kell vállalnia, valamint nagy hülyeségeket nem fognak hívni az edzők. Sokszor volt, hogy hosszú passz, amikor egy sima futást is lehetett volna, igaz a fal sem volt túl erős a futáshoz. Most viszont lehet látni, hogy Levitre és Wamack nyitja a kapukat, na meg jobban meg fogják védeni Locker-t, mint tavaly. Az a jó ha több "fegyver" közül tudunk választani, ha nem megy a passz, de van egy jól alapozott futás akkor mehet a buli.
A védelmet így a felkészülési meccsek alapján gyengének találom, tavaly sem volt bivaly erős, de onnan is csak feljebb kerülhetünk. Végezetül pedig sikeres szezont és nem utolsó sorban "sérülésmentes" szezont kívánok a csapatnak.
GO TITANS! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Két játékos járt nálunk: a Seahawkstól elküldött FB, Michael Robinson, valamint a Saintsnél és a Jetsnél is próbálkozó OT, Jason Smith.Nandito
Quinn Johnson helyett jó lenne, FB-nek Robinson csak ezzel az a probléma, hogy vele hosszabbítottunk a szezon elején. Jason Smith-t 2009-ben 1/2-ben lett kiválasztva, de nem lett belőle nagy ász. Bust....

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Két játékos járt nálunk: a Seahawkstól elküldött FB, Michael Robinson, valamint a Saintsnél és a Jetsnél is próbálkozó OT, Jason Smith.

Music City Miracle
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Hát igen a régi szép idők, de jó is volt... Na de mostot írunk és igen van spiritusz a mostani védelembe, amiből Greg reméljük tényleg kihozza azt amit várunk! A jó futójáték meg egy jó támadófal függvénye, amibe idén ismét nagy reményeket fűzök. Remélem jó kis szezon lesz ez már csak azért is mert ennek az edzői gárdának tényleg ez az utolsó utáni esélye a bizonyításra... Már nagyon várom az Acélvárosiak elleni derbit, az első sorban fogok szurkolni a gépem előtt! 😊 Hajrá Titánok!
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A régi vadállat védelemtől valóban nagyon messze vagyunk, de osztom Wyatt véleményét, ebben a fiatal garnitúrában van spiritusz. Nagyon bízom Greg Williamsben, ő képes lehet gatyába rázni az egységet, ha már a tényleges DC-nk nem is tudja. Már idén javulást várok (rem nem kapunk 54 pontot 😊 ), akárcsak a támadásokban. Szerintem CJ-ék nagyon jók lesznek, amihez képes lehet Locker is hozzátenni valamit. Most még optimista vagyok, 8-8 körüli szezont várok, ami lehet 7-9, vagy 9-7 is. (Inkább utóbbi. 😊 ) Muszáj is lesz jól teljesíteni, mert sokan az állásukkal játszanak. Ha nincs PO, vagy pozitív mérleg, Munchak biztosan repül sok munkatársával egyetemben. Lockernek is komoly fejlődést kell mutatnia, hiszen ha idén megbukik, akkor a 2014-es QB class-ból nagyon ígéretes játékosokat lehet kiválasztani. Locker egyelőre messze van az elit szinttől, ám a preseason alapján úgy gondolom, jó úton indult el. Remélhetőleg nem is tér le róla, és értékes QB lesz belőle.

Sajnos a hétvégén nem leszek net közelben, így a meccs kimarad. Szurkoljátok ki a győzelmet, egy siker nagy lökést adhatna mindenkinek. Nekem úgy tűnik, nem verhetetlen ez a Steelers.
Go Titans!

Music City Miracle
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem nagyon tetszik a sok fiatal a védelemben, szerintem ők rövid időn belül szintet lépnek, és akkor lesz nemulass 😊

több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nem tudom ki, hogy van vele, de én visszasírom azt a Titanst amelyik egy vadállat védelmmel rendelkezett, majdnem tökéletes futójátékkal, és kajla passzokkal. Ez a mostani vezetés teljesen meg akarja ezt fordítani, ahogy nézem, arra számítanak, hogy a mecceket 56-54 körüli végeredménnyel fogjuk megnyerni. Ez nekem nagyon Titans-idegen, és a legfontosabb láncszem hiányzik is, mégpedig egy first class irányító. Nem tudom emlékeztek-e arra a Saints elleni idegenbeli hétfő esti rangadóra, amikor Bulluck 3 picket csinált, na az volt egy etalon Tennessee. Sajnos. Nem mondom, hogy nem leszünk jók ebben az idényben, de szerintem a Titánok nagy része - legalább is, itt nálunk, akik nem 1960 óta nézik a meccseket - azt a Titanst kedvelte meg, akik végig küzdötték, futották a meccset és a védelem meg olyan kemény volt, hogy az ellenfél inkább beteget jelentett, csak ne kelljek Big Al-ékkal szembenéznie.
Go Go Titans!
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/nfl-iranyitok-klublogok-2277047# Jake 😀pakesz
Hatalmas mindegyik kép! 😀
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/nfl-iranyitok-klublogok-2277047# Jake 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Srácok, tudja valaki mi annak a talán "orosz" oldalnak a neve, ahonnan másnap már le lehet tölteni a meccseket? El volt téve kedvencekbe, de már nincs meg.pakesz
 rutracker.org/

két tipp:
- használd oldalt a keresőt! (pl. ilyen esetben ".ru")
- mentsd el az ilyen kommentet a kedvencek közé itt az oldalon, a hsz alján, a lájk melletti szívecskére nyomvajjncaa
Köszi! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Verner.... a CB poszt megint le lett szarva... drafton húztuk BWW-t de Ő rá még várhatunk. Szépen így el lett felejtve az egész, ahogy ezt már megszokhattuk. Remélem ha már erre a posztra nem költöttünk akkor ha Wimbley megint gyenge lesz, kitesszük. Igaz, hogy nagy szerződést írt alá, de lássuk be, egy erős CB jobb lenne. Verner.... ha nem javult jelentőset, akkor megint szét fogják dobálni azt az oldalt, na meg az fogja lefutni aki akarja. 😀 Dombi Tibi simán verné 😀pakesz
Valaki nagyon bízhat a fiúban, hogy nem látják milyen gyenge...Rakétával a hátán is lassú lenne szegényke! 😊 Dombi meg simán lealázná ne viccelj. 😀gerrard88
Látják, hogy gyenge, azért lett verseny a CB 2-es posztért. Sajnos azonban Campbell képességei behatároltak. Hiába kapott esélyt, nem tudott élni vele, s nem hinném, hogy még egyszer ilyen közel kerülne a kezdő lehetőséghez. BWW még nem kész, vele is dolgozni kell, így a két rossz közül a kevésbé rosszra esett a választás. Verner egyébként zónában jó, az más kérdés, hogy egy egyben simán verik. Emberfogásban majd besegít Campbell, aztán jövőre remélhetőleg BWW már használható lesz.

Egyébként nagy talány, miért nem teszünk valamit a gyenge CB sor ellen. Azt még megértem, hogy FA-n a támadókra mentünk rá, de hogy a drafton is inkább a támadósort erősítettük, az nekem meglepetés. A 2. körben Hunter helyet Slay vagy Banks is elérhető lett volna, és szerintem mindkettővel előrébb lennék, mint Vernerrel.Nandito
Valami akkor sincs rendben a fejekben az edzői gárdåban, szerintem... Nagyon nem vagyok kibékülve velük...
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
Srácok, tudja valaki mi annak a talán "orosz" oldalnak a neve, ahonnan másnap már le lehet tölteni a meccseket? El volt téve kedvencekbe, de már nincs meg.pakesz
 rutracker.org/

két tipp:
- használd oldalt a keresőt! (pl. ilyen esetben ".ru")
- mentsd el az ilyen kommentet a kedvencek közé itt az oldalon, a hsz alján, a lájk melletti szívecskére nyomva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Srácok, tudja valaki mi annak a talán "orosz" oldalnak a neve, ahonnan másnap már le lehet tölteni a meccseket? El volt téve kedvencekbe, de már nincs meg.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Verner.... a CB poszt megint le lett szarva... drafton húztuk BWW-t de Ő rá még várhatunk. Szépen így el lett felejtve az egész, ahogy ezt már megszokhattuk. Remélem ha már erre a posztra nem költöttünk akkor ha Wimbley megint gyenge lesz, kitesszük. Igaz, hogy nagy szerződést írt alá, de lássuk be, egy erős CB jobb lenne. Verner.... ha nem javult jelentőset, akkor megint szét fogják dobálni azt az oldalt, na meg az fogja lefutni aki akarja. 😀 Dombi Tibi simán verné 😀pakesz
Valaki nagyon bízhat a fiúban, hogy nem látják milyen gyenge...Rakétával a hátán is lassú lenne szegényke! 😊 Dombi meg simán lealázná ne viccelj. 😀gerrard88
Látják, hogy gyenge, azért lett verseny a CB 2-es posztért. Sajnos azonban Campbell képességei behatároltak. Hiába kapott esélyt, nem tudott élni vele, s nem hinném, hogy még egyszer ilyen közel kerülne a kezdő lehetőséghez. BWW még nem kész, vele is dolgozni kell, így a két rossz közül a kevésbé rosszra esett a választás. Verner egyébként zónában jó, az más kérdés, hogy egy egyben simán verik. Emberfogásban majd besegít Campbell, aztán jövőre remélhetőleg BWW már használható lesz.

Egyébként nagy talány, miért nem teszünk valamit a gyenge CB sor ellen. Azt még megértem, hogy FA-n a támadókra mentünk rá, de hogy a drafton is inkább a támadósort erősítettük, az nekem meglepetés. A 2. körben Hunter helyet Slay vagy Banks is elérhető lett volna, és szerintem mindkettővel előrébb lennék, mint Vernerrel.

Music City Miracle
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Verner.... a CB poszt megint le lett szarva... drafton húztuk BWW-t de Ő rá még várhatunk. Szépen így el lett felejtve az egész, ahogy ezt már megszokhattuk. Remélem ha már erre a posztra nem költöttünk akkor ha Wimbley megint gyenge lesz, kitesszük. Igaz, hogy nagy szerződést írt alá, de lássuk be, egy erős CB jobb lenne. Verner.... ha nem javult jelentőset, akkor megint szét fogják dobálni azt az oldalt, na meg az fogja lefutni aki akarja. 😀 Dombi Tibi simán verné 😀pakesz
Valaki nagyon bízhat a fiúban, hogy nem látják milyen gyenge...Rakétával a hátán is lassú lenne szegényke! 😊 Dombi meg simán lealázná ne viccelj. 😀
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Verner.... a CB poszt megint le lett szarva... drafton húztuk BWW-t de Ő rá még várhatunk. Szépen így el lett felejtve az egész, ahogy ezt már megszokhattuk. Remélem ha már erre a posztra nem költöttünk akkor ha Wimbley megint gyenge lesz, kitesszük. Igaz, hogy nagy szerződést írt alá, de lássuk be, egy erős CB jobb lenne. Verner.... ha nem javult jelentőset, akkor megint szét fogják dobálni azt az oldalt, na meg az fogja lefutni aki akarja. 😀 Dombi Tibi simán verné 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Hát igazán jöhetett volna valami jobb Rusty helyett, asszem MacNabb, John Beck, Matt Leinart is pl. csapatnélküli. Vagy esetleg reaktiválhatták volna VY-t is, neki sincs csapata! 😀 Az már más kérdés, hogy a gyakorlóba melyikük ment volna szivesen? 😀

U.i.: Tényleg nem igen aktív a topikunk, de lesz ez még így se! 😉 😀
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Mindjárt kezdődik a szezon, és mégis tök kihalt a topik. Persze van még idő vasárnapig, de akkor sem vagyunk túl aktívak. 😊

A CB kérdés eldőlt, McCourty párja Verner lesz, nickelben pedig Sensabaugh játszik.

A PS lista is véglegesedett: DT Stefan Charles, FB Collin Mooney, G Al Netter, WR Rashad Ross, TE Adam Schiltz, QB Rusty Smith, LB Jonathan Willard és CB Khalid Wooten lett a kiválasztott.

Rusty helyet azért hozhattak volna egy olyan QB-t, akiben van valami fantázia...

Music City Miracle