NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 11 éve
Druid Tennessee Titans 602
Az tuti, már a második meccs, amikor engem is szívroham kerülget. És ez még csak a harmadik forduló! 😊
Nem baj, hogy lekéstél, rem jövő héten Te előzől be Locker jó statjaival! 😀Nandito
A próféta szóljon belőled 😀
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Locker : Pass : 23/37 , 299 yrds, rush: 5 carry 68 yard

Britt meg húzzon el....

'gyébként örül a fejem, és a szívverésem is kezd helyreállni. Nem tesz jót az egészségemnek ez a szezon 😀Druid
Az tuti, már a második meccs, amikor engem is szívroham kerülget. És ez még csak a harmadik forduló! 😊
Nem baj, hogy lekéstél, rem jövő héten Te előzől be Locker jó statjaival! 😀

Music City Miracle
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Nem is tudom mit írjak... Nagy gratula a csapatnak ezért a meccsért, ezért a győzelemért! Tuti sokat fog ez jelenteni még! Jobbá tették a jövő hetem az biztos! Köszi Köszönjük Titans 😉 😊
több mint 11 éve
Druid Tennessee Titans 602
Mást most nem tudok írni: JAKE LOCKER! 299 passzolt yard, 1 TD, 0 INT, 68 futott yard, 1 TD. ÉS 1 GWD!Nandito
Lekéstem
több mint 11 éve
Druid Tennessee Titans 602
Locker : Pass : 23/37 , 299 yrds, rush: 5 carry 68 yard

Britt meg húzzon el....

'gyébként örül a fejem, és a szívverésem is kezd helyreállni. Nem tesz jót az egészségemnek ez a szezon 😀
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Mást most nem tudok írni: JAKE LOCKER! 299 passzolt yard, 1 TD, 0 INT, 68 futott yard, 1 TD. ÉS 1 GWD!

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Out: Hill,Greene
Questionable: Gooden,Stewart,BWW
Probable: Brown,DW, Wright

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hmm... Trent Richardson a Coltsba igazolt. Nem jó hír ez nekünk... 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Most néztem meg a meccset. Én úgy látom, hogy a védelem tartott minket meccsben. Támadásban 2 negyedig közünk nem volt a meccshez. Locker hullámzó volt, mint az első meccsen. Viszont ezek a futások... erőltetjük akkor is amikor nem kellene. Nem érdemeltünk győzelmet, a jobb csapat nyert. A két meccs alapján pozitívan látom a dolgokat, viszont támadásban jelentőset kellene fejlődni.

Britt meg ha ennyire buzizik, hogy Ő neki ez az utolsó éve itt, akkor üljön le a padra, vagy menjen hamburgert árulni. Ha nincs teljesítmény akkor kinek kellene?

CJ szerintem kihozta a maximumot ebből a meccsből, és még egyszer dicséret a védelemnek, jól tolták. Loggans meg kitalálhatna valami extrát, mert ez kevés lesz. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Vajon megvan e még az elit rúgója a Texans-nak? Ki tudja? 😀
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Sammie Hill komoly bokasérülést szenvedett, a visszatérése bizonytalan. Ezért a következő embereket próbálgatjuk: Frank Okam, Marcus Dixon, Antonio Dixon, Kellen Heard.

Még csak két meccs ment el a szezonból, de Britt már arról beszél, hogy ez lesz az utolsó éve nálunk.Duma helyet inkább a játékkal foglalkozna... Simán padra tenném a hétvégén, talán egy kicsit észbe kapna. Bár lehet, már az se segítene rajta.Nandito
Első körös létére 0 a teljesítménye, mielőtt elkezdene dumálni ezen kezdene elgondolkodni a kicsi Kenny. Én is simán padra vágnám és gondolkodás nélkül Wright-ot tenném a helyére a depth-en!
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sammie Hill komoly bokasérülést szenvedett, a visszatérése bizonytalan. Ezért a következő embereket próbálgatjuk: Frank Okam, Marcus Dixon, Antonio Dixon, Kellen Heard.

Még csak két meccs ment el a szezonból, de Britt már arról beszél, hogy ez lesz az utolsó éve nálunk.Duma helyet inkább a játékkal foglalkozna... Simán padra tenném a hétvégén, talán egy kicsit észbe kapna. Bár lehet, már az se segítene rajta.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Eszembe jutott még valami, a konzervatív hívások alátámasztására. Nem tudom emlékeztek-e rá? Az első negyedben a 4. és 1-nél egy messze hátul I formációban álló futót középen beküldeni a darálóba, amikor az ellenfél teljesen feltöltötte a fal közepét, már szerintem több mint konzervatív, ez már az agyatlanság kategóriába tartozik...Nem is jutott ell Battle még a scrimmige lineig sem.egozo
Igen az szerintem is agyatlan play volt. Két v három támadásnál is volt, hogy 2nd és 2-3 nál két passzt hívtunk, és úgy becseleztük a védőket, hogy punt következett. Még mindig zavar. Na majd hazai pályán javítunk!
több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Greene pár hetet kihagy, így továbbra is Battle lesz a 2. számú RB.

A Texans kétpontos akciójánál asszem volt egy holding, amit Pollardon követtek el. Azért emlékezzünk meg róla. 😕
Nandito
Nemcsak ott. Nem a bírókra akarom fogni, de a hazai pálya megvolt rendesen.
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Greene pár hetet kihagy, így továbbra is Battle lesz a 2. számú RB.

A Texans kétpontos akciójánál asszem volt egy holding, amit Pollardon követtek el. Azért emlékezzünk meg róla. 😕

Music City Miracle
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Eszembe jutott még valami, a konzervatív hívások alátámasztására. Nem tudom emlékeztek-e rá? Az első negyedben a 4. és 1-nél egy messze hátul I formációban álló futót középen beküldeni a darálóba, amikor az ellenfél teljesen feltöltötte a fal közepét, már szerintem több mint konzervatív, ez már az agyatlanság kategóriába tartozik...Nem is jutott ell Battle még a scrimmige lineig sem.
több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Az igazat megvallva én is azt gondoltam, hogy Lockernek azt a sima slant-et Brittnek csukott szemmel meg kellett volna oldania... és akkor vége a meccsnek. És ettől még összerakott két olyan drive-ot, ami bármelyik top irányítónak dicséretére vált volna. Szóval nem tudom. Le kellett volna futtatni az órát.

A védelem meg jó volt, jó volt, de a végére nagyon elfogytunk. Hogy Andre Johnson néllkül alázzák a secondaryt... háááát...

több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Biztos ismét nem leszek népszerű, de szerintem Locker továbbra sem váltja be a reményeket. A play hívás egy dolog, de ha a végén 3. down -ra nem dobja 10 méterről 3 méterre Britt fölé a labdát, akkor nyerünk. De igazából nem ezen mult, hanem azon, hogy sajnos a passzai bizonytalanabbak VY-nél is, és lábon meg a felét sem tudja. Egy 3-ad éves irányítótól, aki mellé felépítettek egy elkapó gárdát elvárható a megbízhatóság. Más kérdés, hogy míg a Texans újonca meccset dönt el, a mi csoda újonc elkapónk - aki miatt ismét nem lehetett a seconderyt erősíteni, és ez a végén megbosszúlta magát - még a keretben sincs. Tudom korai itélkezni, de akkor minek draftoltuk?
A védelem amíg a front seven nem fáradt el, jól nyomta, de amikor a seconderynek kellett volna hozni magát, megint betliztek.
CJ szerintem tegnap nem mozgott rosszul, párszór irányt tévesztett - pl mindjárt az első futásánál - de tavalyi önmagához képest jól játszott.
A Steelers elleni meccs még nem volt mérvadó, de a tegnapit már egy egészen jó csapat ellen játszottuk. Nem égtünk le, mint pl tavaly...lehet, hogy jó évünk lesz?egozo
Miért ne lennél népszerű? Fórum ez, vagy mi a szösz. 😊 Egyébként egész nyáron hiányoltam az írásaid, és örülök, hogy újra itt vagy köztünk! Én Locker párti vagyok, és abban igazat is adok, hogy a végén hibázott. De azt ne felejtsük el, hogy ugyanez a Texans D egy hete a második félidőben Riverst nemcsak lenullázta, hanem egy pickbe is belekergette. Akárhogyan is nézzük, Rivers nagy arc, de egyben elit QB is. Tény, Locker passzai bizonytalanok, de lábon nem hinném, hogy gyengébb VY-nél. Valamiért nem engedik futni, de hogy miért, az rejtély számomra. Abban megint igazad van, hogy a WR sort nem használjuk megfelelően. Ahogy látom, inkább TE-eket erőltetjük, amit szintén nem értek.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Egyet aludva a történtekre úgy látom, a csapat túl korán elhitte, hogy zsebben a mérkőzés. Verner pickje után simán kivédekeztünk egy támadást, majd utána jöttek az időhúzó futásaink, amivel totális öngólt lőttünk. A védelem ezután már nem tudott felpörögni, a következő cirka nyolc percben 14 pontot nyeltünk be. (Ez azért durva, mert 57 perc alatt csak 16 pontot kaptunk...) Schaub kb. 170 yarddal állt, amihez ekkor 130-at tett hozzá, tehát szétpasszolt minket, s még a futásaikkal sem tudtunk mit kezdeni.
De ez már a múlt, ami ennél fontosabb, hogy a védelem hatalmasat fejlődött. Greg Williams csodát tett, hiszen akárhogy is nézzük, de jelentős erősítés a safety posztot leszámítva nem érkezett a defense-be. Azon meg egyenesen el vagyok képedve, hogy Zach Brown mit művel, tegnap nem sackelt, viszont 11 tacklet kiosztott. Griffin is sokkal jobban mozog, míg Verner eddig felülmúlja önmagát. Igaz ez akkor is, ha a végén egy fontos tackle-ról lecsúszott.
Az offenseban sajnos vannak gondok. Túl konzervatívnak érzem a játékhívásainkat, ha bedől a futás, akkor is azt erőltetjük. A safety is annak az eredménye volt, reménytelen helyzetben próbáltuk CJ-t futtatni. Kicsit úgy tűnik, a szakmai stáb vagy nagyon vigyáz Lockerre - amire valljuk, szükség is lehet, mert elég sok kritikusa van -, vagy nem merik passzoltatni a pontatlansága miatt. Pedig idén döntésre kéne vinni a dolgot, hogy "francsájz" QB lesz-e belőle, mert ha nem, akkor muszáj lépni. Tudjátok, én pártolom, Lockert, de a végén tiszta helyzetben nem találta el Brittet, ami hiba volt. Ha az meg van, akkor valószínúleg FG-ig megyünk, így meg sok szurkoló szidja, hiába dobott 2 TD-t, és hozta le a meccset hiba nélkül. Most már azt mondom, CJ nem volt rossz, mert amikor Lockert passzoltatták, egyből tudott futni is, de ennél több kell. Battlet is jól levédték a houstoniak, szóval nem volt könnyű dolguk nekik sem. Brittel vannak nagy problémáim, egyáltalán nem hozza, ami egy egykori 1. köröstől elvárható. Nem is értem, idén lejár a szerződése, tehát neki most aztán villantania kéne. Ehelyett tavalyhoz hasonlóan dropok sorát produkálja, és büntetéseket is beszed. Nálam legközelebb már Washinton lenne az elsőszámú elkapó, meg jöjjenek a fiatalok is - vagy legalább Hunter -, akkor talán elgondolkodna a helyzetén.
Összegezve, az elmúlt bűnrossz szezon után szerintem együkünk sem gondolta volna, hogy az új idény elején itt tart majd a csapatunk. Egy jelentős w-t behúztunk, míg az elmúlt két évben PO-ba jutó, és idén is odavárt Texans-szal nemcsak pariban voltunk, hanem győzhettünk volna is. Sajnos újabb nehéz mérkőzés következik, a San Diego is jó formát mutat, amire nem számítottam. Remélem talpra állnak a fiúk, és megmutatják, nem kifutott eredmények ezek. Bocsi, kicsit hosszú voltam. Talán hülyeséget nem írtam, én továbbra is kibicnek tartom magam. 😊

Music City Miracle
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Biztos ismét nem leszek népszerű, de szerintem Locker továbbra sem váltja be a reményeket. A play hívás egy dolog, de ha a végén 3. down -ra nem dobja 10 méterről 3 méterre Britt fölé a labdát, akkor nyerünk. De igazából nem ezen mult, hanem azon, hogy sajnos a passzai bizonytalanabbak VY-nél is, és lábon meg a felét sem tudja. Egy 3-ad éves irányítótól, aki mellé felépítettek egy elkapó gárdát elvárható a megbízhatóság. Más kérdés, hogy míg a Texans újonca meccset dönt el, a mi csoda újonc elkapónk - aki miatt ismét nem lehetett a seconderyt erősíteni, és ez a végén megbosszúlta magát - még a keretben sincs. Tudom korai itélkezni, de akkor minek draftoltuk?
A védelem amíg a front seven nem fáradt el, jól nyomta, de amikor a seconderynek kellett volna hozni magát, megint betliztek.
CJ szerintem tegnap nem mozgott rosszul, párszór irányt tévesztett - pl mindjárt az első futásánál - de tavalyi önmagához képest jól játszott.
A Steelers elleni meccs még nem volt mérvadó, de a tegnapit már egy egészen jó csapat ellen játszottuk. Nem égtünk le, mint pl tavaly...lehet, hogy jó évünk lesz?
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Nagyon ideges vagyok, ezt meg kellett volna nyerni!!! Úgy három perccel a vége, 24-16-nál nálunk volt a labda, de csak a futásokat erőltettük, hogy menjen az óra. De minek? Csináltunk volna egy first downt, és győzünk. Hogy lehetett a végét így elrontani??? Ááááá......Nandito
Teljesen igazad van. Lehetett látni az arcokon, hogy meg vannak fogva. Munchak töketlensége pedig már teljesen átragadt Lockerra is. Emlékeztek a draft évében milyen volt? Bevállalós, nem félt semmitől. Ahhoz képest, hogy azt mondták sokat futhat az idén, én nem látom. CJ CJ CJ tele a t...m, hogy mindig őt kell futtatni. Tudom, hogy Greene nem játszott, de Battle több lehetőséget kaphatott volna.Hamilkar
Mondjuk Battle mikor futott, középen megfogták, nem tudott rést ütni az ellenfél védőfalán, nem működtek az erőfutások. Amúgy teljesen igazatok van több lehetőséget kellene neki adni. Nemtudom mit szóltok Britt teljesítményéhez, de én nem igen láttam a pályán, eltűnt. Wright agyonverte elkapásokban. Ahhoz képest, hogy első számú elkapó többet várnék tőle...
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nagyon ideges vagyok, ezt meg kellett volna nyerni!!! Úgy három perccel a vége, 24-16-nál nálunk volt a labda, de csak a futásokat erőltettük, hogy menjen az óra. De minek? Csináltunk volna egy first downt, és győzünk. Hogy lehetett a végét így elrontani??? Ááááá......Nandito
Teljesen igazad van. Lehetett látni az arcokon, hogy meg vannak fogva. Munchak töketlensége pedig már teljesen átragadt Lockerra is. Emlékeztek a draft évében milyen volt? Bevállalós, nem félt semmitől. Ahhoz képest, hogy azt mondták sokat futhat az idén, én nem látom. CJ CJ CJ tele a t...m, hogy mindig őt kell futtatni. Tudom, hogy Greene nem játszott, de Battle több lehetőséget kaphatott volna.Hamilkar
A futás teljesen behalt a 2. félidőben, de mégis erőltettük. Ez is nagy hiba volt. Lockert szerintem direkt fogják vissza, mert érdekes, tud ő 7/8-as passzolós TD drive-ot vezetni. Nyilván a pontatlansága miatt félnek az edzők, de ez most az eredmény rovására ment. Locker nem adta el a labdát, adott 2 TD passzt, sokan mégis fikázzák a különböző oldalakon. De arról kevesen beszélnek, hogy Britt meddig packázhat így a csapattal, mint első számú elkapó? Azzal meg totál egyet értek, hogy CJ gyenge, pedig nagyon sokat vártam tőle idén. Az is kiderült, hogy Turnert megtartani Velascóval szemben az idiótizmus tetőfoka volt. De most már megyek aludni, mert csak idegből írok, az meg nem jó.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Nagyon ideges vagyok, ezt meg kellett volna nyerni!!! Úgy három perccel a vége, 24-16-nál nálunk volt a labda, de csak a futásokat erőltettük, hogy menjen az óra. De minek? Csináltunk volna egy first downt, és győzünk. Hogy lehetett a végét így elrontani??? Ááááá......Nandito
Teljesen igazad van. Lehetett látni az arcokon, hogy meg vannak fogva. Munchak töketlensége pedig már teljesen átragadt Lockerra is. Emlékeztek a draft évében milyen volt? Bevállalós, nem félt semmitől. Ahhoz képest, hogy azt mondták sokat futhat az idén, én nem látom. CJ CJ CJ tele a t...m, hogy mindig őt kell futtatni. Tudom, hogy Greene nem játszott, de Battle több lehetőséget kaphatott volna.
több mint 11 éve
Druid Tennessee Titans 602
Csak elfilózgatok : vajon melyik csapat meri először meglépni, hogy hosszabbítás kezdőrúgásánál onside-ot rúg.....
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Nagyon ideges vagyok, ezt meg kellett volna nyerni!!! Úgy három perccel a vége, 24-16-nál nálunk volt a labda, de csak a futásokat erőltettük, hogy menjen az óra. De minek? Csináltunk volna egy first downt, és győzünk. Hogy lehetett a végét így elrontani??? Ááááá......Nandito
Jogos!