NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Brittnek lefőtt a kávé, ahogy ez várható volt. Hivatalosan is áruba bocsátottuk.Nandito
Na akkor megjött az esze az edzőbáknak! 😀
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Brittnek lefőtt a kávé, ahogy ez várható volt. Hivatalosan is áruba bocsátottuk.

Music City Miracle
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Out: Greene, Hill
Questionable: Baliey,Britt, Walker, BWW
Probable: Fokou,Gooden,Stewartpakesz
Bitt eddidi teljesítményét tekintve, nem is való a kezdőbe.. Jó egészséget neki meg minden, de az üres kezűeket nem díjazzuk!gerrard88
Jó egészséget, meg ugye egy üveg hazait. 😉pakesz
Még a hazait is sajnálom tőle, inkább ajánlaná fel szerény topikunk tagjainak! 😀
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Out: Greene, Hill
Questionable: Baliey,Britt, Walker, BWW
Probable: Fokou,Gooden,Stewartpakesz
Bitt eddidi teljesítményét tekintve, nem is való a kezdőbe.. Jó egészséget neki meg minden, de az üres kezűeket nem díjazzuk!gerrard88
Jó egészséget, meg ugye egy üveg hazait. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Out: Greene, Hill
Questionable: Baliey,Britt, Walker, BWW
Probable: Fokou,Gooden,Stewartpakesz
Bitt eddidi teljesítményét tekintve, nem is való a kezdőbe.. Jó egészséget neki meg minden, de az üres kezűeket nem díjazzuk!
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Out: Greene, Hill
Questionable: Baliey,Britt, Walker, BWW
Probable: Fokou,Gooden,Stewart

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ismét megnéztünk játékosokat: Delone Carter RB, Kendall Gaskins RB, Spencer Larsen FB, Kyle Love DTNandito
Larsen-t választanám, Mooney helyett jobb lenne. Quinn Johnson-t miért küldtük el? A játék szisztéma miatt?pakesz
Mooney inkább él a lehetőséggel, a pff az első és a második fordulóban is beválasztotta a hét csapatába. Megkockáztatom, hogy jobb lesz, mint Quinn Johnson, akit nem küldtünk el, hanem sérült és IR-re került. (Azt nem tudom, hogy mi történt vele.)

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
és ha a hétvégén hozzuk a papírformát, akkor tényleg szépen indul a szezon.Titans
Nincs papírforma, ezért is szép ez a játék. 😊 Szezon előtt ahogy néztem a menetrendet, ezt a meccset én W-re húztam be, de akkor még gyengébbnek tartottam a Jets-et. Most viszont szerintem abszolút kiszámíthatatlan, mondhatni 'tipszmiksz gyilkos" teljesítményre is képesek. Geno Smith ne fogjon ki jó napot. Szóval ne írjuk le őket. Szerintem minket is "lenéztek" elég sokan, aztán csak pislogtak. Jó meccsben, és győzelemben bízzunk! 😉 Go Titans! Go hazai! (Jack Daniels 😀 )

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ismét megnéztünk játékosokat: Delone Carter RB, Kendall Gaskins RB, Spencer Larsen FB, Kyle Love DTNandito
Larsen-t választanám, Mooney helyett jobb lenne. Quinn Johnson-t miért küldtük el? A játék szisztéma miatt?

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ismét megnéztünk játékosokat: Delone Carter RB, Kendall Gaskins RB, Spencer Larsen FB, Kyle Love DT

Music City Miracle
több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
na végre írok oszt jól elszáll.
szóval szerintem szerencsénk volt, hogy a második idegenbeli (és korai!) meccsén találkoztunk a SD-val, de ettől még a 21 éves nyeretlenségi széria lezárása önmagában is megsüvegelendő.
Locker szép dolgokat csinált és alapvetően jó döntéseket hozott, az, hogy a passzok egy része mennyire volt homály, vagy kockázatkerülő azt mindenki eldönti magának a lényeg az volt, hogy a döntő drive-ot végigvitte. CJ is úgy tűnt, hogy érzi a játékot, a fal szépen tolt előtte. Hunter igazán szépen mutatkozott be (bár nálam határeset volt, hogy off pass interference, de belefért) remélem nagyobb karriert fut be nálunk, mint Britt.
A védelem pedig meccsben tartott minket, elkerülte a nagy játékokat, úgy tűnt, hogy tényleg csapatként működnek.

A csalódás ezen a meccsen (is) a spec team volt. Ezek az FG-k rutinmunka kellene, hogy legyenek; Kern pedig érzésre minden puntban benne hagy vagy 5-10 yardot (na jó, volt egy, amit hagyott leesni az elkapójuk és szerencsésen pattant). szóval ezen a téren sokkal több kellene.

mondjuk én nem lepődtem volna meg a 0-3-as kezdésen se, ehhez képest joggal bosszankodunk, hogy csak 2-1, szóval összességében számomra egyelőre túlteljesítünk és ha a hétvégén hozzuk a papírformát, akkor tényleg szépen indul a szezon.

több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Ja igen elfelejtettem, hogy már az előző meccseken is sokszor magasan kapta a snappeket Locker... ez azért nem könnyíti a dolgát, Turner odafigyelhetne. Egy rossz snap miatt volt, hogy -10 yardot beszedtünk. :-/pakesz
Hát igen... Vagy az edző bácsik tanítsák meg neki hogyan kell jól. Vagy ők ezt a hibát nem látnák...?
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ja igen elfelejtettem, hogy már az előző meccseken is sokszor magasan kapta a snappeket Locker... ez azért nem könnyíti a dolgát, Turner odafigyelhetne. Egy rossz snap miatt volt, hogy -10 yardot beszedtünk. :-/

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Sziasztok!! Már jó régen nem írtam, csak olvastam!
Természetesen továbbra is követem a csapat életetét és drukkolok a fiúknak. Röviden csak annyit írnék, hogy Locker vasárnapi produkciója - amióta itt van - volt az első olyan számomra, ami után bizakodni kezdtem vele kapcsolatban. Nagyon kellett már egy game winning drive neki is és mindenkinek a csapatban. Ez sosem volt meg benne korábban, éppen ezért gondoltam mindig is róla, hogy egy középszerű irányító, akivel nem lehet komoly célokat elérni.
Egyébként úgy az egész együttes sokkal jobbnak tűnik a tavalyinál, a futások CJ-vel rendben vannak, s a védelem is egész szépen muzsikál, még ha vannak is hibák. Nagyon kiváncsi vagyok mi lesz ebben a szezonban, szerintem ha fejlődünk még év közben éesz esélyünk a csoportban (nagy kár a houstoni meccsért!!!!!).rezső
Üdv újra köztünk! Hát igen jó kis csapatunk jöt idén össze végre! 😊 Nekem az az álláspontom, hogy ha jobban odafigyelnének a csapatnál a play hívásokra meg a snappeket is jobban kapná Locker, akkor sokkal jobban kijöhetnének egyes szituációkból.
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sziasztok!! Már jó régen nem írtam, csak olvastam!
Természetesen továbbra is követem a csapat életetét és drukkolok a fiúknak. Röviden csak annyit írnék, hogy Locker vasárnapi produkciója - amióta itt van - volt az első olyan számomra, ami után bizakodni kezdtem vele kapcsolatban. Nagyon kellett már egy game winning drive neki is és mindenkinek a csapatban. Ez sosem volt meg benne korábban, éppen ezért gondoltam mindig is róla, hogy egy középszerű irányító, akivel nem lehet komoly célokat elérni.
Egyébként úgy az egész együttes sokkal jobbnak tűnik a tavalyinál, a futások CJ-vel rendben vannak, s a védelem is egész szépen muzsikál, még ha vannak is hibák. Nagyon kiváncsi vagyok mi lesz ebben a szezonban, szerintem ha fejlődünk még év közben éesz esélyünk a csoportban (nagy kár a houstoni meccsért!!!!!).rezső
Végre visszatértél Te is! Nincs kivel vitáznom! 😀
A houstoni meccs végébe sajnos bealudtunk, de azt leszámítva tényleg jó úton jár a csapat!
Lockerrel kapcsolatban szerintem most arra kell leginkább figyelni, hogy ő is, valamint a szurkolók is helyén kezeljék ezt a győzelmet. Láthatólag fejlődik, de még kell tanulnia, és a tanulás során lehetnek hullámvölgyek. Szerény, munkára fogékony, a csapatért mindent megtevő játékost ismertem meg benne, ezért nagyon remélem, hogy a bizalmunk nem törik meg iránta. Magyarán jól teljesít a jövőben is. 😊

Music City Miracle
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
Sziasztok!! Már jó régen nem írtam, csak olvastam!
Természetesen továbbra is követem a csapat életetét és drukkolok a fiúknak. Röviden csak annyit írnék, hogy Locker vasárnapi produkciója - amióta itt van - volt az első olyan számomra, ami után bizakodni kezdtem vele kapcsolatban. Nagyon kellett már egy game winning drive neki is és mindenkinek a csapatban. Ez sosem volt meg benne korábban, éppen ezért gondoltam mindig is róla, hogy egy középszerű irányító, akivel nem lehet komoly célokat elérni.
Egyébként úgy az egész együttes sokkal jobbnak tűnik a tavalyinál, a futások CJ-vel rendben vannak, s a védelem is egész szépen muzsikál, még ha vannak is hibák. Nagyon kiváncsi vagyok mi lesz ebben a szezonban, szerintem ha fejlődünk még év közben éesz esélyünk a csoportban (nagy kár a houstoni meccsért!!!!!).
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Amit nagyon furcsának találok, hogy két játékos mennyire háttérbe szorult. Wimbley a Chargers ellen 6 snapet kapott az 59-ből, még Dawson is többet játszott (9 snap). Ennél azért jobb játékosnak tartom, nem értem, miért nem haszáljuk többet. Főleg, hogy most sem repkednek a sackek. McCarthyt is alig látjuk a pályán. Fokou sem rossz, de nálam McCarthy jobb játékos. Talán még mindig nem teljesen egészséges. Nem tudom...

Music City Miracle
több mint 11 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Hát én kicsapnám Britt-et egyből és be a helyére Wright-ot!
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 111
Britt-et fejben kéne összeszedni,. Képességei alapján simán kezdő WR lehetne, ha nem lenne ilyen hülye segg.
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
...és Pakesz 😊
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Köszönöm Nandito!
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdv! Nagyon jó volt ez a tegnapi csattanó. Szerintem mindenki felugrott az utolsó TD-nél. Mondhatjuk, hogy ööm bódogtág.
Az elején átjöttek rajtunk,mint kés a vajon, de utána megint hozta a formáját a védelem. Támadásban az első két drive az első két meccses töketlenséghez hasonlított. Utána viszont volt pár play ahol Locker futott és first downokat csinált. Jól mozgott a zsebben. Ha ezt a meccset nem nyerjük meg, akkor is azt mondom, hogy Locker jól játszott, a playhívások is javultak. Az első két meccshez képest volt változás a támadásokban. Egy-két homály azért akadt, de hát ez előfordul. Britt bénázott, ezen kívül, volt még Nate-nek is elkapható labda amit droppolt. A másik, hogy 110 yard büntetést szedtünk össze, amivel saját magunkat verhettük volna meg. Összességében egyértelmű, hogy jól játszottunk, megérdemeltük a győzelmet. Így tovább! 😉

ui.: végén jó volt a Benny Hill show Riverssel 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Gyors TD-vel nyitott a San Diego, de aztán a védelem ismét hozta magát. A futásokkal olykor meggyűlt a bajunk, de Rivers 184 yardja szerintem egyáltalán nem sok. Hill helyén Antonio Johnson remekelt, fontos pillanatban sackelt, plusz egy szép passz leütése is volt. Pollard kőkeményen játszott szokása szerint, ráadásul az első félidő végén blokkolt egy FG kísérletet, ami mint kiderült, nagyon sokat számított. Az offenseben megint a futások domináltak, néha eléggé kiszámítható volt a play hívásunk. CJ blokkolásban is jeleskedett, Britt meg ismét betlizett, de szerencsére Nate hozta magát, plusz Hunter is megoldotta a végén, amit kellett. Locker nagyot játszott, 2 perc tizen valahány másodperctől vezetett 96 yardos GWD-t, úgy, hogy időkérésünk nem volt. A harmadik negyedben egyszer nagyon bosszankodtam, az ellenfél kb. 40-esén 4&1-nek nem mentünk neki, az FG persze kimaradt, az ellentámadásból pedig TD lett. Aggasztó, hogy rengeteg büntetést kapunk, most 100 yard fölé jutottunk. Mondjuk érdekes a játékvezetői felfogás is, de mindegy, ezt hagyjuk.
Az igazsághoz tartozik, hogy a Chargersnek voltak fontos hiányzói a védelemből, míg a támadófalából meccs közben hullattak ki emberek. Ennek ellenére jó csapat ellen nyertünk izgalmas, remek mérkőzésen. Ha Locker ezt tudja nyújtani tartósan, akkor nem lesz itt gond. Elszabott dobásai persze voltak, de mikor kellett, megtalálta az elkapókat.

Music City Miracle
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Írjatok pár szót a meccsről lécci!
Nem tudtam megnézni, csak egy pár percet láttam belőle 10-17-nél
Köszi
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Britt elég nagy bajban lehet, nulla elkapással hozta le a meccset. Komolyan féltem, mikor felé dobott Locker. Kövezzetek meg, de lehet, el kéne tradelni, egy 6., vagy 7. kört talán kapnánk érte. A WR sorunk nélküle is jó: Nate hozza a rutint, Wright és Hunter a két ifjú titán, D. Williams és Preston megbízható kiegészítőember. PUP-on meg ott van Walter, nyílván ha egészséges lesz, be is vetjük.

Music City Miracle