NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Egy kis off.... a Csontdarálók "új" tagja, Vick után:  www.nemzetisport.hu/sportszelep/chad-ochocinco-johnson-ujabb-rekordja-a-vilag-legostobabb-bortonbuntetese-video-2253087

Ráadásul ilyen hülyeséget.... a sittet megérdemli, de nem ezért a "pacsiért" a bírónő kicsit túlreagálta.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A "Washington kell, nem kell" témánál maradva: Hunter sérült, nem sokat edzett az OTA alatt. Az is lehet, hogy csak a következő hónapban, a TC-ben kezdheti el a munkát, ami nekem ismét azt mutatja, Washingtont nem szabad elküldeni.
Kicsit aggaszt, hogy sérülés miatt Levitre is sokat kihagyott az OTA-s munkából. Mondjuk készülünk is a szükség helyzetre. Schwenke kezdő center lehet, Velasco meg megy vissza guardba, ha úgy alakul - persze ne alakuljon úgy. 😊
Érdekes, hogy középső LB-ben Fokou edz többet az első csapattal. Gondolom biztosra megyünk, McCarthy legyen százszázalékos, illetve a sérülékenysége miatt úgyis kell B terv.Nandito
Igen, ahogy írtam is ha innen nézzük Washington kell. McCarthy-n meg törhetem a fejem fantasyban, hogy megtartsam vagy nem. Nekem is úgy tűnik, hogy Fokou veszélyes lehet rá.Hamilkar
Jó kis dilemma. 😊 Szerintem tartsd meg, ha nem sérül meg, akkor tuti McCarthy a kezdő.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
A "Washington kell, nem kell" témánál maradva: Hunter sérült, nem sokat edzett az OTA alatt. Az is lehet, hogy csak a következő hónapban, a TC-ben kezdheti el a munkát, ami nekem ismét azt mutatja, Washingtont nem szabad elküldeni.
Kicsit aggaszt, hogy sérülés miatt Levitre is sokat kihagyott az OTA-s munkából. Mondjuk készülünk is a szükség helyzetre. Schwenke kezdő center lehet, Velasco meg megy vissza guardba, ha úgy alakul - persze ne alakuljon úgy. 😊
Érdekes, hogy középső LB-ben Fokou edz többet az első csapattal. Gondolom biztosra megyünk, McCarthy legyen százszázalékos, illetve a sérülékenysége miatt úgyis kell B terv.Nandito
Igen, ahogy írtam is ha innen nézzük Washington kell. McCarthy-n meg törhetem a fejem fantasyban, hogy megtartsam vagy nem. Nekem is úgy tűnik, hogy Fokou veszélyes lehet rá.
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A "Washington kell, nem kell" témánál maradva: Hunter sérült, nem sokat edzett az OTA alatt. Az is lehet, hogy csak a következő hónapban, a TC-ben kezdheti el a munkát, ami nekem ismét azt mutatja, Washingtont nem szabad elküldeni.
Kicsit aggaszt, hogy sérülés miatt Levitre is sokat kihagyott az OTA-s munkából. Mondjuk készülünk is a szükség helyzetre. Schwenke kezdő center lehet, Velasco meg megy vissza guardba, ha úgy alakul - persze ne alakuljon úgy. 😊
Érdekes, hogy középső LB-ben Fokou edz többet az első csapattal. Gondolom biztosra megyünk, McCarthy legyen százszázalékos, illetve a sérülékenysége miatt úgyis kell B terv.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Én továbbra is bízom Lockerben. 😊 Az OTA alapján egészséges, jól megy neki, de a többi úgyis csak augusztusban derül ki.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
A kerettel lesz, ami lesz a következő hetekben, de annyit elért a vezetés a drafttal meg az igazolásokkal, hogy újra elkezdtem bízni a csapat sikerében. Legalábbis a nulláról én elmozdultam pozitív irányba.
Szerintetek milyen lesz Locker? Én továbbra is bízom benne. Lehet azért mert szimpatikus sportember, meg voltak emlékezetes pillanatai. Ha a védelem felerősödne, és valamennyire meccsben tartana minket, a futójátékról nem is beszélve, akkor egy gamemanager szint felett teljesíthetne.
??
Rajnától is szívesen olvasnánk valami fórumos szakírást is a cikkeken túl! 😊
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hol van Washington és Klug? Luxus lenne lemondani róluk. Dawson és Mariani helyére bőven beférnek. Robert Johnson rosteren? Ez is durva, totál betli nálam. Ha ez lesz a roster, akkor szomorú leszek.

Amanót cut-oltuk.Nandito
Washington 4-5 milka körül keres ha jól emlékszem, de a rangsorban Britt és Wright tuti előtte van, valamint szerintem Huntert is elé draftoltuk. 4. számú WR meg annyi pénzt nem ér, pedig bírom a csávót, sajnálni fogom ha elmegy.Duff
Rangsorolunk, vagy teljesítményt nézünk? Washington az elmúlt két évben a legjobb elkapónk volt! Britt formája továbbra is kérdés, plusz örülhetünk, hogy a botrányai miatt még nem kapott vagy hat meccses eltiltást. Wright jó, míg Hunter talán jó lesz majd egyszer. Nate nálam simán 2. számú WR, és 2013-re mindenképpen megtartanám, aztán jövőre meglátjuk.
Igaz, hogy sokat keres, de kit akarunk még igazolni? Meglepődnék, ha Abraham jönne, nem lesz csere DE. Idonije-vel ugyanez a helyzet, back up szerepnél biztos többet akar. Talán egy biztonsági jó T kéne Stewart és Roos mögé, de arra meg kár lenne több milliót áldozni.

Nandito
Nandito! Winston jó tackle, Stewartban meg nincs több 1 évnél, és Roosban sem. Szerintem.Hamilkar
Akkor nem csak én látom így ezt a tackle dolgot, egyetértek.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Hol van Washington és Klug? Luxus lenne lemondani róluk. Dawson és Mariani helyére bőven beférnek. Robert Johnson rosteren? Ez is durva, totál betli nálam. Ha ez lesz a roster, akkor szomorú leszek.

Amanót cut-oltuk.Nandito
Washington 4-5 milka körül keres ha jól emlékszem, de a rangsorban Britt és Wright tuti előtte van, valamint szerintem Huntert is elé draftoltuk. 4. számú WR meg annyi pénzt nem ér, pedig bírom a csávót, sajnálni fogom ha elmegy.Duff
Rangsorolunk, vagy teljesítményt nézünk? Washington az elmúlt két évben a legjobb elkapónk volt! Britt formája továbbra is kérdés, plusz örülhetünk, hogy a botrányai miatt még nem kapott vagy hat meccses eltiltást. Wright jó, míg Hunter talán jó lesz majd egyszer. Nate nálam simán 2. számú WR, és 2013-re mindenképpen megtartanám, aztán jövőre meglátjuk.
Igaz, hogy sokat keres, de kit akarunk még igazolni? Meglepődnék, ha Abraham jönne, nem lesz csere DE. Idonije-vel ugyanez a helyzet, back up szerepnél biztos többet akar. Talán egy biztonsági jó T kéne Stewart és Roos mögé, de arra meg kár lenne több milliót áldozni.

Egyébként Reynaud is kimaradt a totál rosteréről, ami nekem legalábbis megint csak durva.Nandito
Reynaud engem is meglepett. Szerintem Mariani nem lesz a régi, de megérdemelné, hogy felépüljön. Még mindig kiráz a hideg, ha a sérüléséről készült videóra gondolok. Nate nekem is kedvencem, voltak évek, hogy egyedül hozta az elkapásokat, és jó csapatjátékos is. Mégis drága érte az 5 M. 900ezerért elengedhetjük, és lehet hasznosabban is elkölteni azt a pénzt. Pár hónap múlva kiderül az igazság. Nanditonak abban igaza lehet, hogy az utóbbi években nem nálunk termettek az új wr sztárok.
Abraham, Idonije - nekem mindegy ha nem jönnek, de azért ne gondoljátok, hogy valóban a játékidőn megy a vita. Mindenkinek jobb lenne, ha 4 közel azonos end játszana megközelítőleg hasonló játékidővel. Ott lenne verseny!!Még folyik az alkudozás, de már megpendítették, hogy Klug megy szélre. Én is kedveltem Klugot, de tavaly nem találtuk meg az ő helyét ( itt is írtam). Solomon meg megy LB-nek.
Nandito! Winston jó tackle, Stewartban meg nincs több 1 évnél, és Roosban sem. Szerintem.
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Amanót cut-oltuk.Nandito
Meglepő, hogy guardként nem kapott második lehetőséget, mert Kevin Mawae visszavonulása előtt ott azért volt vele annyi probléma.DoM
Sajnos mindenkiben az maradt meg, centernek elég rossz volt. Ehhez társult még a túlfizetettség és a tavalyi komoly sérülés, ezért igazából nem okozott meglepetést, hogy mennie kellett.

Music City Miracle
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Amanót cut-oltuk.Nandito
Meglepő, hogy guardként nem kapott második lehetőséget, mert Kevin Mawae visszavonulása előtt ott azért volt vele annyi probléma.
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Hol van Washington és Klug? Luxus lenne lemondani róluk. Dawson és Mariani helyére bőven beférnek. Robert Johnson rosteren? Ez is durva, totál betli nálam. Ha ez lesz a roster, akkor szomorú leszek.

Amanót cut-oltuk.Nandito
Washington 4-5 milka körül keres ha jól emlékszem, de a rangsorban Britt és Wright tuti előtte van, valamint szerintem Huntert is elé draftoltuk. 4. számú WR meg annyi pénzt nem ér, pedig bírom a csávót, sajnálni fogom ha elmegy.Duff
Rangsorolunk, vagy teljesítményt nézünk? Washington az elmúlt két évben a legjobb elkapónk volt! Britt formája továbbra is kérdés, plusz örülhetünk, hogy a botrányai miatt még nem kapott vagy hat meccses eltiltást. Wright jó, míg Hunter talán jó lesz majd egyszer. Nate nálam simán 2. számú WR, és 2013-re mindenképpen megtartanám, aztán jövőre meglátjuk.
Igaz, hogy sokat keres, de kit akarunk még igazolni? Meglepődnék, ha Abraham jönne, nem lesz csere DE. Idonije-vel ugyanez a helyzet, back up szerepnél biztos többet akar. Talán egy biztonsági jó T kéne Stewart és Roos mögé, de arra meg kár lenne több milliót áldozni.

Egyébként Reynaud is kimaradt a totál rosteréről, ami nekem legalábbis megint csak durva.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 111
Hol van Washington és Klug? Luxus lenne lemondani róluk. Dawson és Mariani helyére bőven beférnek. Robert Johnson rosteren? Ez is durva, totál betli nálam. Ha ez lesz a roster, akkor szomorú leszek.

Amanót cut-oltuk.Nandito
Washington 4-5 milka körül keres ha jól emlékszem, de a rangsorban Britt és Wright tuti előtte van, valamint szerintem Huntert is elé draftoltuk. 4. számú WR meg annyi pénzt nem ér, pedig bírom a csávót, sajnálni fogom ha elmegy.
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Hol van Washington és Klug? Luxus lenne lemondani róluk. Dawson és Mariani helyére bőven beférnek. Robert Johnson rosteren? Ez is durva, totál betli nálam. Ha ez lesz a roster, akkor szomorú leszek.

Amanót cut-oltuk.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Itt a Total Titans jóslata:
És ehhez jönne Abraham, Idonije és Winston 😊

QB: Nathan Enderle, Ryan Fitzpatrick, Jake Locker
RB/FB: Shonn Greene, Chris Johnson, Quinn Johnson, Jalen Parmele
WR: Kenny Britt, Justin Hunter, Marc Mariani, Kevin Walter, Damian Williams, Kendall Wright
TE: Craig Stevens, Taylor Thompson, Delanie Walker
OL: Andy Levitre, Mike Otto, Michael Roos, Brian Schwenke, David Stewart, Byron Stingily, Rob Turner, Fernando Velasco, Chance Warmack
DL: Jurrell Casey, Keyunta Dawson, Lavar Edwards, Sammie Lee Hill, Antonio Johnson, Mike Martin, Derrick Morgan, Ropati Pitoitua, Kamerion Wimbley
LB: Akeem Ayers, Zach Brown, Moise Fokou, Zaviar Gooden, Greg Jones, Colin McCarthy, Tim Shaw
CB: Jason McCourty, Coty Sensabaugh, Alterraun Verner, Khalid Wooten, Blidi Wreh-Wilson
S: Michael Griffin, Robert Johnson, Bernard Pollard, George Wilson
ST: Rob Bironas, Beau Brinkley, Brett Kern
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Zaviar Gooden-nel is van már megállapodás. A draftról már csak Warmackkal, Hunterrel és BWW-vel kell megegyezni.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az NSO szerint miénk a 3. legjobb draft az idén. 😊

 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-iden-a-rams-volt-a-legkivalobb-valaszto-2249375pakesz
Höri szerint 😊Wyatt
Ott van felül a szerkesztő, lecsekkoltam 😀pakesz
Ő inkább a szerző volt, a szerkesztő inkább én 😀
De nem akadékoskodok és offolok többet, inkább dicséretem fejezem ki a OL belsejének felturbózása miatt, a Hunter-picknél nagyon mérges voltam (őt akartam hozzánk 😕 ), Gooden is zseniális, remélem Martin is fasza lesz, és megelőzitek a kócosokat 😀

több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Az NSO szerint miénk a 3. legjobb draft az idén. 😊

 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-iden-a-rams-volt-a-legkivalobb-valaszto-2249375pakesz
Höri szerint 😊Wyatt
Ott van felül a szerkesztő, lecsekkoltam 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az NSO szerint miénk a 3. legjobb draft az idén. 😊

 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-iden-a-rams-volt-a-legkivalobb-valaszto-2249375pakesz
Höri szerint 😊

több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Az NSO szerint miénk a 3. legjobb draft az idén. 😊

 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-iden-a-rams-volt-a-legkivalobb-valaszto-2249375

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Lavar Edwards, Khalid Wooten, Brian Schwenke és Daimion Stafford aláírt. 😊

Music City Miracle
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Klugot próbálgatjuk DE-ben. Egyrészt a DT sor elég telített lett, másrészt gyanús, hogy Abraham nem jön. Remélem be jön a terv, mert nekem szimpatikus játékos, plusz DT-ként hozott is sack-eket. Sajnálnám, ha Klugnak mennie kellene.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hétfőn nálunk járt Winston Justice (OT) és Antinio Caldwell (G). Szerintem tackle érkezni fog, nyilván nem véletlenül jártak nálunk. Jövőre kell húzni egy OT-t drafton (minél hamarabb) most még talán elmegy a Stewart-Roos kettős, de így is kell még cserének valaki idén.pakesz
A Stewart-Roos kettős a "most még talán elmegy"-nél azért sokkal jobb színvonalat képvisel. Stewart ugyan komoly lábtörésen van túl, de ha rendben lesz, akkor tackle-ben nem lesz gond. Újabb T meg minek kéne? Otto cserének elsőrangú, meg hoztuk már a tavaly Chicagóban játszó Spencert. Inkább Abraham szerződtetésén kéne ügyködni, mert DE-ben igen vékonyak vagyunk.
A cap-be azt is számold bele, hogy a draftoltjainkat is ebből a pénzből kell kifizetni.Nandito
Ettől függetlenül, én azért hoznék, még egy tackle-t. Spencer meg inkább guard, mint tackle, bár láttuk, hogy a tavalyi sérüléshullám az OL-ben felborította a "posztokat". Abraham-ról meg már hetek óta, írnak, aztán majd csak úgy fogjuk látni, Nashville-ben, mint Columbo feleségét 😀. A cap-be meg nyilván bele kell számolni a most drafttolt játékosokat, de szerencsére az "új" CBA nem engedi, hogy sokat kihúzzanak a rookie-k, mint pár éve ha jól emlékszem Staffordnál 41 millió garantált zseton, vagy Bradford 50 millió... 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Hétfőn nálunk járt Winston Justice (OT) és Antinio Caldwell (G). Szerintem tackle érkezni fog, nyilván nem véletlenül jártak nálunk. Jövőre kell húzni egy OT-t drafton (minél hamarabb) most még talán elmegy a Stewart-Roos kettős, de így is kell még cserének valaki idén.pakesz
A Stewart-Roos kettős a "most még talán elmegy"-nél azért sokkal jobb színvonalat képvisel. Stewart ugyan komoly lábtörésen van túl, de ha rendben lesz, akkor tackle-ben nem lesz gond. Újabb T meg minek kéne? Otto cserének elsőrangú, meg hoztuk már a tavaly Chicagóban játszó Spencert. Inkább Abraham szerződtetésén kéne ügyködni, mert DE-ben igen vékonyak vagyunk.
A cap-be azt is számold bele, hogy a draftoltjainkat is ebből a pénzből kell kifizetni.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Egy kis szerződés téma. Nem is tudtam, hogy igazoltunk még egy RB-t. Nem értem minek. CJ,Greene,Parmele, Reynaud, meg most Alexander. Sanyi a király? 😀

Defensive tackle Antonio Johnson
Years: 1.
Total value: $850,000.
2013 base salary: $800,000.
Signing bonus: $50,000.
Linebacker Greg Jones
Years: 2.
Total value: $1.2 million.
2013 base: $555,000.
2014 base: $645,000.
Running back Alvester Alexander
Years: 2.
Total value: $900,000.
2013 base: $405,000.
2014 base: $495,000.
Note:The Titans currently have $6.633 million in salary cap room.

A cap alapján, lesz még itt érkező. (Lásd: előző bejegyzés)

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hétfőn nálunk járt Winston Justice (OT) és Antinio Caldwell (G). Szerintem tackle érkezni fog, nyilván nem véletlenül jártak nálunk. Jövőre kell húzni egy OT-t drafton (minél hamarabb) most még talán elmegy a Stewart-Roos kettős, de így is kell még cserének valaki idén.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks