Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 111
Elhunyt Bud Adams.

RIP
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdv! Most néztem meg a meccset. Nem sok keresni valónk volt, de bennem maradt ez a personal foul, az INT-nél.... milyen personal foul????? Ott van a sok bíró, és és ezt látják? Igaz, hogy nem láthatja az összes bíró az esetet, de akkor is. Sok meccset megélhettek már ezek az öreg zebrák, ha nem látnak egy ilyen esetet, vagy egy fumblet-t akkor el kell menni nyugdíjba, mielőtt még valami oroszlán levadászná őket. 😀
A futójátéknál akadtak felvillanások, de Locker így, hogy nem tudott futni, még kisegíteni sem tudta a támadásokat. Két hét múlva oda kell tenni magunkat!

Egyébként meg adunk megint egy TD-t az ellenfélnek? Reynaud összeszedhetné magát, mert így akkor nem lesz kár, hogy csak 1 éves szerződése van.
Britt védelmében meg annyit, hogy amikor sárgát dobtak rá, előtte a corner csapott az arcába amikor felugrott. Ott állt mellette a bíró, azt nem látta.
49ersnek minek kellettek ezek a műbalhék, vezettek, kézben tartották a meccset ennyi. Azt nem értettem minek kellett ott buzizniuk: Harbough reklamál, utolsó két percnél lefuttatja az órát. Nem volt szimpatikus. FAF! 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Azt hiszem a bírók kicsit eltúlozzák az unnecessary roughness-t! Meg azért néha még maguk sincsenek tisztában egy két szituációban, hogy mi is számít valódi személyi hibának! Minden kis símogatásért dobálják a zászlót ezzel meggátolva az aggresszív védelmi játékát egy csapatnak! Aki a védelmi dominanciát szereti sok sok jó futó offense play-el, mint én, az csak a térdét csapkodhatja! Megölik az ilyen játékokat, teret nyitva a red option-t erőltető csapatoknak!
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Én nem igazán értettem Locker ekzdetését a héten, nyilvánvalóan messze volt az egészségestől és ez a pályán is meglátszott. Nem mintha ezen múlt volna, valsz Fitz sem lett volna jobb (sőt), de a kockázat túl nagy volt szvsz.

A védelem nem sokat tudott kezdeni a kemény támadófallal és a Frisco futójátékával, és elkéepsztően szherencsétlenek is voltunk kulcsszituációkban (hülye büntik, rosszul pattant labdák, ilyesmi).Így az első félidőben eldőlt az egész, a második félidő jacksonville-i módra garbage time volt.

Locker láthatóan félt a passrushtól és idejekorán hajigált, futni pedig nem nagyon tudott, ez kihúzta a méregfogát. A végén a statjai javultak, amikor már lazább volt a Niners nyomása, de ebből nem érdemes kiindulni, ezúttal esélyünk sem volt (bár a végén, ha marad még challenge-ünk, esetleg...).

Fokou nagyon hiányzott, láthatóan a futás elleni védelmünk kulcsa ő. McCarthy kicsit lassabban ért oda a játékokhoz, ez pont elég volt néhány plusz yardhoz, amivel nem volt esélyünk kontrollálni a meccset. Schwenke jól nézett ki, legalábbis jobban, mint Turner. Ami kiderült még (no nem nagy újdonság), hogy Britt nem való NFL-be, egy pass interference annyira felhúzta a végén, hogy kétszer egymás után kezdeményezett bunyót (Pollard bunyója jogos volt, nem is ő kezdte meglepő módon). Reynaud-t is illene lehozni, sokat nem haldunk vele előre viszont kétmeccsente összeszerencsétlenkedik néhány pontot az ellennek, itt most ő fejezte be a meccset tulajdonképp egy idióta muffal.

Én optimista maradok, ha Fokou visszajön bye után és Locker is 100%-os lesz, akkor rendben leszünk. Ez a hárommecses széria elég korán jött még és ilyen kemény nem lesz már. Keretünk erőssége alapján a következő 4 meccsünkön minimum 3-1-el kéne végeznünk, de a 4-0 sem lehetetlen, akkor 7-4-el állhatnánk. Utána jön az Indy és a Denver idegenben, ha azokat bukónak is kalkulálom, az utolsó három hét egész könnyű megint, az 10-6 és playoff. Persze ez kicsit túl szép terv, de a 8-8 full reális (az OAK, 2xJAX, HOU, STL, ARI szextettből ötöt hozni azért okés elvárás sérülések nélkül).Rajna
A második negyedben, az elvett int-tel ment el a meccs. Pedig addig úgy éreztem, jó kis derbi lehet, hát nem az lett... Nagyon jó volt a 49ers, de azért a bírók kritikán aluliak voltak. Az Ayers elleni ítélet döntőnek bizonyult, de kíváncsi vagyok a véleményetekre, nálam az nagy kérdőjel. A végén a fumble-ról is lemaradtak, utána meg Reynaud bakizott. Duplán fontos lett volna, ha a miénk a labda. A játékvezetők ténykedésével amúgy sem vagyok elégedett, nem az első eset, hogy a kárunkra tévednek.
Sajnos a futójáték is ugyanolyan rossz volt, mint korábban. Nem igaz, hogy ilyen támadófallal, illetve egy CJ-vel csak ennyi telik tőlünk. A Friscó meg pont ellenünk kezdte el futtatni Kaepernicket, ellőtte szinte nem is használták. McCarthy védelmében ezt vegyük ide, mert neki duplán kellett figyelnie, hogy melyik futás jön éppen.
A többivel egyetértek. Locker láthatóan nem volt egészséges, a labda inkább elpattant tőlünk, Britt és Reynaud csak kerékkötő. A szezon előtt 8-8-at vártam, ez szerintem is meg lesz. A PO-hoz azonban pozitív mérleg kellene, és az eddigi játékot látva csalódott lennék, ha az alapszakasz után véget érne az idény. Kis szerencsével már most is jobban állhatnánk, a Texanst, vagy a Chiefst, vagy akár mindkettőt elkaphattuk volna.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én nem igazán értettem Locker ekzdetését a héten, nyilvánvalóan messze volt az egészségestől és ez a pályán is meglátszott. Nem mintha ezen múlt volna, valsz Fitz sem lett volna jobb (sőt), de a kockázat túl nagy volt szvsz.

A védelem nem sokat tudott kezdeni a kemény támadófallal és a Frisco futójátékával, és elkéepsztően szherencsétlenek is voltunk kulcsszituációkban (hülye büntik, rosszul pattant labdák, ilyesmi).Így az első félidőben eldőlt az egész, a második félidő jacksonville-i módra garbage time volt.

Locker láthatóan félt a passrushtól és idejekorán hajigált, futni pedig nem nagyon tudott, ez kihúzta a méregfogát. A végén a statjai javultak, amikor már lazább volt a Niners nyomása, de ebből nem érdemes kiindulni, ezúttal esélyünk sem volt (bár a végén, ha marad még challenge-ünk, esetleg...).

Fokou nagyon hiányzott, láthatóan a futás elleni védelmünk kulcsa ő. McCarthy kicsit lassabban ért oda a játékokhoz, ez pont elég volt néhány plusz yardhoz, amivel nem volt esélyünk kontrollálni a meccset. Schwenke jól nézett ki, legalábbis jobban, mint Turner. Ami kiderült még (no nem nagy újdonság), hogy Britt nem való NFL-be, egy pass interference annyira felhúzta a végén, hogy kétszer egymás után kezdeményezett bunyót (Pollard bunyója jogos volt, nem is ő kezdte meglepő módon). Reynaud-t is illene lehozni, sokat nem haldunk vele előre viszont kétmeccsente összeszerencsétlenkedik néhány pontot az ellennek, itt most ő fejezte be a meccset tulajdonképp egy idióta muffal.

Én optimista maradok, ha Fokou visszajön bye után és Locker is 100%-os lesz, akkor rendben leszünk. Ez a hárommecses széria elég korán jött még és ilyen kemény nem lesz már. Keretünk erőssége alapján a következő 4 meccsünkön minimum 3-1-el kéne végeznünk, de a 4-0 sem lehetetlen, akkor 7-4-el állhatnánk. Utána jön az Indy és a Denver idegenben, ha azokat bukónak is kalkulálom, az utolsó három hét egész könnyű megint, az 10-6 és playoff. Persze ez kicsit túl szép terv, de a 8-8 full reális (az OAK, 2xJAX, HOU, STL, ARI szextettből ötöt hozni azért okés elvárás sérülések nélkül).

több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Majd írjatok légyszi értékelést a meccsről mert a második félidőre megadta magát nálam a teknika. Köszi! Jó éjt!
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Valószínűleg, nem feltétlen csak a szakmai stáb akarta, hogy játszon ma, hanem Locker úgy érzi készen áll az 49ers ellen, még ha nem is 100%-os... kockáztat... egy igazi titán 😊 Remélem minden rendben lesz.pakesz
Az nem vitás, hogy már most vezéregyéniség a csapatban. Bízom benne, hogy meg tudja majd tenni azokat a további lépéseket is, hogy francsájz irányító legyen belőle.Nandito
Valóban jól mondjátok, igazi Titán a srác! Kezdek nagyon hinni benne, pedig a szezon elején nagyon nem tudtam... De hát vagyunk így ezzel néha, mint pl. Verner esete is... Ki gondolta volna a szezon előtt, hogy ilyen jól játszik majd? Inkább a padon láttuk volna szivesebben, mint a pályán, de az élet szép és ránk cáfol, de nagyon!! 😊 Hozd le szépen és egyszerűen a meccset Jake! Come on Titans!! 😉
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Valószínűleg, nem feltétlen csak a szakmai stáb akarta, hogy játszon ma, hanem Locker úgy érzi készen áll az 49ers ellen, még ha nem is 100%-os... kockáztat... egy igazi titán 😊 Remélem minden rendben lesz.pakesz
Az nem vitás, hogy már most vezéregyéniség a csapatban. Bízom benne, hogy meg tudja majd tenni azokat a további lépéseket is, hogy francsájz irányító legyen belőle.

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Valószínűleg, nem feltétlen csak a szakmai stáb akarta, hogy játszon ma, hanem Locker úgy érzi készen áll az 49ers ellen, még ha nem is 100%-os... kockáztat... egy igazi titán 😊 Remélem minden rendben lesz.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Pedig Locker kezd ma. Hát, ezt most elkapkodottnak érzem. Gondolom nagyon konzervatív lesz a playhívásunk rengeteg futással. Ja, és előtte egy újonc center debütál. Érdekes meccsnek nézünk elébe.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
szerintem is hiba lenne. SF ellen (tehát még csak nem is konferencia meccs) ennyi kihagyás után, amikor úgyis jön a bye, meg egyáltalán nincs győzelmi kényszer... stb. stb. szóval szerintem OK, öltözzön be, melegítsen be és üljön le a padra (Fitz meg ne sérüljön meg...)

és azért ha kezd és nyerünk és nem sérül rá, akkor nem bánom.

több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000265434/article/jake-locker-on-track-to-be-titans-starting-qb-vs-49ers

Lehet, hogy meghülyütek az edzők, és Locker kezdeni fog...

Kettős érzés. Tartok tőle, és örülök neki. Állítólag szembeszökően sántikált még edzésen is.Druid
majd dobál a zsebből.. o_oJosszi
Ááá nem kéne még... da azért én is várom a visszatérését, de még nem most majd a bye után!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000265434/article/jake-locker-on-track-to-be-titans-starting-qb-vs-49ers

Lehet, hogy meghülyütek az edzők, és Locker kezdeni fog...

Kettős érzés. Tartok tőle, és örülök neki. Állítólag szembeszökően sántikált még edzésen is.Druid
majd dobál a zsebből.. o_o

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Druid Tennessee Titans 602
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/pwlmgbqnm4dz5qo7kj3c
Jake Locker on track to be Titans' starting QB vs. 49ers
Jake Locker is ready to return for the Tennessee Titans. Ian Rapoport reported Saturday that, barring a late setback, the team expects Locker to start Sunday against the San Francisco 49ers.


Lehet, hogy meghülyütek az edzők, és Locker kezdeni fog...

Kettős érzés. Tartok tőle, és örülök neki. Állítólag szembeszökően sántikált még edzésen is.
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Out: Fokou,Gooden
Questionable: Edwards,Greene,Bailey,Locker,Morgan,Turner
Probable: Battle, Hill, Pollard,Stewart, BWW

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sammie Hill és BWW is felépült... 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
A korábbi Oilers edző Bum Phillips (Wade Phillips apukája) 90 évesen elhunyt.http://www.nfl.com/news/story/0ap2000000265413/article/former-houston-oilers-coach-bum-phillips-passes-away-at-90
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
 blogs.tennessean.com/titans/2013/10/18/video-locker-practices/

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Srácok! Aki játszik itt a tippjátékon.... összesítésben hogy álltok? Én 435. vagyok 😀pakesz
Én a 179. 35 ponttal! 😊
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Srácok! Aki játszik itt a tippjátékon.... összesítésben hogy álltok? Én 435. vagyok 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Több helyen is felvetődött, hogy Locker már most visszatér. Csak el ne kapkodjuk, kőkemény ez a 49ers defense. Újabb sérülés meg nem kéne, inkább menjünk biztosra.

Prestont nem húzta be senki, így visszavesszük a PS-be.Nandito
Szerintem is korai lenne... még csak most kezdett el edzegetni!gerrard88
Egyetértek, majd bye week után, ne kockáztassunk most.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hétvégén látva az ismételt Turner féle gyenge snappeket, azon tanakodtam ,hogy miért nem próbáljuk meg Schwenke-t igaz, hogy rookie, de ennyit Ő is tud, legrosszabb esetben. Ráadásul a draft egyik "legjobb" centere.
Erre most olvasom, hogy Turner helyett Schwenke fog kezdeni hétvégén. 😊pakesz
Igen, a szezon előtt nyilvánvaló is volt, hogy ez a hosszútávú terv, de Turner nagyon gyenge most már hetek óta (volt szerintem azért elfogadható meccse). Schwenketől viszont csodát nem szabad várni, neki kellett volna az idei év tanulásra.

több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Több helyen is felvetődött, hogy Locker már most visszatér. Csak el ne kapkodjuk, kőkemény ez a 49ers defense. Újabb sérülés meg nem kéne, inkább menjünk biztosra.

Prestont nem húzta be senki, így visszavesszük a PS-be.Nandito
Szerintem is korai lenne... még csak most kezdett el edzegetni!
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Több helyen is felvetődött, hogy Locker már most visszatér. Csak el ne kapkodjuk, kőkemény ez a 49ers defense. Újabb sérülés meg nem kéne, inkább menjünk biztosra.

Prestont nem húzta be senki, így visszavesszük a PS-be.

Music City Miracle
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Hétvégén látva az ismételt Turner féle gyenge snappeket, azon tanakodtam ,hogy miért nem próbáljuk meg Schwenke-t igaz, hogy rookie, de ennyit Ő is tud, legrosszabb esetben. Ráadásul a draft egyik "legjobb" centere.
Erre most olvasom, hogy Turner helyett Schwenke fog kezdeni hétvégén. 😊pakesz
Hát már éppen ideje! Állítom, hogy nem egy két play úszott el miatta!!