Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Nagy kár a sérülésekért, mert amikor éppen egészséges akkor látszik, hogy milyen nagy lehetőség van a játékában és igazolja számomra a draft előtti tippemet. DoM
Ó, hát ez a link arany 😀

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Ki lesz jelen a hajnali meccsen? 😊gerrard88
Én holnap délben nézem meg.pakesz
Remélem azért lesz velem valaki az eredménykövetőben aki majd besegít...😀gerrard88
Jó lenne egy közös meccsnézés, kár, hogy ennyire össze-vissza vagyunk egymástól. 😀 Nekem akár pest is jó lenne. Meg az se könnyíti meg a dolgunkat, hogy Titans meccset sem közvetítenek 😕pakesz
Egyetértek! Pest nekem is jó lenne...gerrard88
Szerintem a Colts Front képviselteti magát kellő létszámban 😛
Legalább 5-6 an tuti leszünk és szerintem Ik is beugrik 😀

több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Ki lesz jelen a hajnali meccsen? 😊gerrard88
Én holnap délben nézem meg.pakesz
Remélem azért lesz velem valaki az eredménykövetőben aki majd besegít...😀gerrard88
Jó lenne egy közös meccsnézés, kár, hogy ennyire össze-vissza vagyunk egymástól. 😀 Nekem akár pest is jó lenne. Meg az se könnyíti meg a dolgunkat, hogy Titans meccset sem közvetítenek 😕pakesz
Egyetértek! Pest nekem is jó lenne...
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ki lesz jelen a hajnali meccsen? 😊gerrard88
Én holnap délben nézem meg.pakesz
Remélem azért lesz velem valaki az eredménykövetőben aki majd besegít...😀gerrard88
Jó lenne egy közös meccsnézés, kár, hogy ennyire össze-vissza vagyunk egymástól. 😀 Nekem akár pest is jó lenne. Meg az se könnyíti meg a dolgunkat, hogy Titans meccset sem közvetítenek 😕

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Ki lesz jelen a hajnali meccsen? 😊gerrard88
Én holnap délben nézem meg.pakesz
Remélem azért lesz velem valaki az eredménykövetőben aki majd besegít...😀
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Tippek akkor esetleg hogy ki lenne a jó megoldás Jake helyére? Draftról vagy FA-ről? Johnny Football? 😀gerrard88
Részemről.... fogalmam sincs. Tanácstalan vagyok. :-/pakesz
Én is sajna és az a baj, hogy valószínűleg a Titans-nél is tanácstalanok...gerrard88
Ezt nézzétek meg, kiindulásnak jó lesz. 😊

 bowl.hu/tank4teddy_-_rossz_buszra_szalltunk

A 2014-es QB class nagyon jónak tűnik, de sajnos rengeteg a QB needes csapat. A legjobbaknak tűnő játékosok, így Bridgewater, Mariota és Manziel akár top5-ben is kimehetnek. Mi valószínűleg a drafton 10-en kívül leszünk, így érdemes gondolkodni a lehetőségeken.

A piacon olyan ígéretes QB-k lehetnek, mint Gabbert, Freeman, Flynn, vagy Ponder. 😀 Pletyka szinten Cutlert már összeboronálták velünk. Szerintem jobban járunk, ha maradunk a draftnál. Ha Locker felépül, akkor a 2. körben jöhetne mellé egy QB, aztán győzzön a jobb!Nandito
Tajh Boyd jónak tűnik második körben csak el ne vigyék előbb ahogyan azt a cikkben is jósólgatják. Az első körben nem fogunk tudni QB-t húzni és nem is kell! Jó lesz a második kör is ott is jó a felhozatal és tán Boyd tűnik elég mobilisnak közülük. Az FA-ket hagyjuk inkább, miért pont nálunk válnának be a szarabb csapatokból kivágottak... Igazad van Nandito, kell egy QB a draftról, aztán versenyezzenek csak Jake-kel! 😉 😊
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Tippek akkor esetleg hogy ki lenne a jó megoldás Jake helyére? Draftról vagy FA-ről? Johnny Football? 😀gerrard88
Részemről.... fogalmam sincs. Tanácstalan vagyok. :-/pakesz
Én is sajna és az a baj, hogy valószínűleg a Titans-nél is tanácstalanok...gerrard88
Ezt nézzétek meg, kiindulásnak jó lesz. 😊

 bowl.hu/tank4teddy_-_rossz_buszra_szalltunk

A 2014-es QB class nagyon jónak tűnik, de sajnos rengeteg a QB needes csapat. A legjobbaknak tűnő játékosok, így Bridgewater, Mariota és Manziel akár top5-ben is kimehetnek. Mi valószínűleg a drafton 10-en kívül leszünk, így érdemes gondolkodni a lehetőségeken.

A piacon olyan ígéretes QB-k lehetnek, mint Gabbert, Freeman, Flynn, vagy Ponder. 😀 Pletyka szinten Cutlert már összeboronálták velünk. Szerintem jobban járunk, ha maradunk a draftnál. Ha Locker felépül, akkor a 2. körben jöhetne mellé egy QB, aztán győzzön a jobb!Nandito
Ha választani kellene, akkor Flynn, esetleg Ponder... Nekem jónak tűnik az is, hogy esetleg második körben húznánk egy QB-t, de én úgy emlékszem, hogy a második körös pick-et ELLŐTTÜK Hunter-ra. 😀pakesz
Na ne viccelődjünk már. Flynnt már két újonc is kiszorított aktuális csapatából, plusz Pryor is elvette tőle a lehetőséget, Ponder meg a Vikingsnél bukik éppen. Az általam felsoroltak közül egyedül Cutler tényező, a többiek backupnak, vagy még annak sem jók.

Hunter feltradenél 3. kört adtunk a 49ersnek.Nandito
Te is viccként írtad fel szóval... 😀 Bocsi akkor 3. kör, nem emlékeztem pontosan.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Tippek akkor esetleg hogy ki lenne a jó megoldás Jake helyére? Draftról vagy FA-ről? Johnny Football? 😀gerrard88
Részemről.... fogalmam sincs. Tanácstalan vagyok. :-/pakesz
Én is sajna és az a baj, hogy valószínűleg a Titans-nél is tanácstalanok...gerrard88
Ezt nézzétek meg, kiindulásnak jó lesz. 😊

 bowl.hu/tank4teddy_-_rossz_buszra_szalltunk

A 2014-es QB class nagyon jónak tűnik, de sajnos rengeteg a QB needes csapat. A legjobbaknak tűnő játékosok, így Bridgewater, Mariota és Manziel akár top5-ben is kimehetnek. Mi valószínűleg a drafton 10-en kívül leszünk, így érdemes gondolkodni a lehetőségeken.

A piacon olyan ígéretes QB-k lehetnek, mint Gabbert, Freeman, Flynn, vagy Ponder. 😀 Pletyka szinten Cutlert már összeboronálták velünk. Szerintem jobban járunk, ha maradunk a draftnál. Ha Locker felépül, akkor a 2. körben jöhetne mellé egy QB, aztán győzzön a jobb!Nandito
Ha választani kellene, akkor Flynn, esetleg Ponder... Nekem jónak tűnik az is, hogy esetleg második körben húznánk egy QB-t, de én úgy emlékszem, hogy a második körös pick-et ELLŐTTÜK Hunter-ra. 😀pakesz
Na ne viccelődjünk már. Flynnt már két újonc is kiszorított aktuális csapatából, plusz Pryor is elvette tőle a lehetőséget, Ponder meg a Vikingsnél bukik éppen. Az általam felsoroltak közül egyedül Cutler tényező, a többiek backupnak, vagy még annak sem jók.

Hunter feltradenél 3. kört adtunk a 49ersnek.

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Tippek akkor esetleg hogy ki lenne a jó megoldás Jake helyére? Draftról vagy FA-ről? Johnny Football? 😀gerrard88
Részemről.... fogalmam sincs. Tanácstalan vagyok. :-/pakesz
Én is sajna és az a baj, hogy valószínűleg a Titans-nél is tanácstalanok...gerrard88
Ezt nézzétek meg, kiindulásnak jó lesz. 😊

 bowl.hu/tank4teddy_-_rossz_buszra_szalltunk

A 2014-es QB class nagyon jónak tűnik, de sajnos rengeteg a QB needes csapat. A legjobbaknak tűnő játékosok, így Bridgewater, Mariota és Manziel akár top5-ben is kimehetnek. Mi valószínűleg a drafton 10-en kívül leszünk, így érdemes gondolkodni a lehetőségeken.

A piacon olyan ígéretes QB-k lehetnek, mint Gabbert, Freeman, Flynn, vagy Ponder. 😀 Pletyka szinten Cutlert már összeboronálták velünk. Szerintem jobban járunk, ha maradunk a draftnál. Ha Locker felépül, akkor a 2. körben jöhetne mellé egy QB, aztán győzzön a jobb!Nandito
Ha választani kellene, akkor Flynn, esetleg Ponder... Nekem jónak tűnik az is, hogy esetleg második körben húznánk egy QB-t, de én úgy emlékszem, hogy a második körös pick-et ELLŐTTÜK Hunter-ra. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ki lesz jelen a hajnali meccsen? 😊gerrard88
Én holnap délben nézem meg.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Tippek akkor esetleg hogy ki lenne a jó megoldás Jake helyére? Draftról vagy FA-ről? Johnny Football? 😀gerrard88
Részemről.... fogalmam sincs. Tanácstalan vagyok. :-/pakesz
Én is sajna és az a baj, hogy valószínűleg a Titans-nél is tanácstalanok...gerrard88
Ezt nézzétek meg, kiindulásnak jó lesz. 😊

https://bowl.hu/images/cache/uploads/af6c531117a5c17e1fbc4d37b8214b05.jpg
Tank4Teddy - Rossz buszra szálltunk? | Bowl.hu
Előretekintés azoknak a csapatoknak, akik 2014-ben szeretnék kiválasztani a franchise új irányítóját.


A 2014-es QB class nagyon jónak tűnik, de sajnos rengeteg a QB needes csapat. A legjobbaknak tűnő játékosok, így Bridgewater, Mariota és Manziel akár top5-ben is kimehetnek. Mi valószínűleg a drafton 10-en kívül leszünk, így érdemes gondolkodni a lehetőségeken.

A piacon olyan ígéretes QB-k lehetnek, mint Gabbert, Freeman, Flynn, vagy Ponder. 😀 Pletyka szinten Cutlert már összeboronálták velünk. Szerintem jobban járunk, ha maradunk a draftnál. Ha Locker felépül, akkor a 2. körben jöhetne mellé egy QB, aztán győzzön a jobb!

Music City Miracle
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Ki lesz jelen a hajnali meccsen? 😊
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Tippek akkor esetleg hogy ki lenne a jó megoldás Jake helyére? Draftról vagy FA-ről? Johnny Football? 😀gerrard88
Részemről.... fogalmam sincs. Tanácstalan vagyok. :-/pakesz
Én is sajna és az a baj, hogy valószínűleg a Titans-nél is tanácstalanok...
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Tippek akkor esetleg hogy ki lenne a jó megoldás Jake helyére? Draftról vagy FA-ről? Johnny Football? 😀gerrard88
Részemről.... fogalmam sincs. Tanácstalan vagyok. :-/

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Tippek akkor esetleg hogy ki lenne a jó megoldás Jake helyére? Draftról vagy FA-ről? Johnny Football? 😀
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Visszatérve Lockerre, Loggains azt mondja, látszik rajta a fejlődés és bízik benne. Szerintem is előrelépett, de ez a sérülékenység nagyon aggasztó. A két kezdő szezonjában 32 meccsből csak 18-on játszott, ami nagyon kevés. Soha nem titkoltam, hogy kedvelem, a napokban mégis sokat gondolkodtam azon, mi lenne a jó megoldás QB poszton. Nandito
Nagy kár a sérülésekért, mert amikor éppen egészséges akkor látszik, hogy milyen nagy lehetőség van a játékában és igazolja számomra a draft előtti tippemet. Azonban az irányító poszton nagyon fontos az állandóság és a strapabírás. Még csak arról sincsen szó, ahogy mindig ugyanazzal a sérüléssel küzd. Lehet bízni benne, hogy majd kinövi vagy varázsütésre véget ér a pechszéria, de a valószínűbb forgatókönyv, hogy ez csak rosszabb lesz. Ha nincs is itt az idő drasztikus változtatásra, de jobban jár a csapat, ha elkezdi keresni az 1b opció Locker (1a) mellé/mögé, mert ezzel a sérüléssorozattal nem lehet felelősséggel köré építeni a csapatot.

Sajnos - tegyük hozzá. 😕
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Szerintem csak kellene, hozni egy QB-t. Mondjuk még az is lehet, hogy Rusty az ász, csak nem vesszük észre. 😀 Még TD-t is dobott ha jól emlékszem, az előszezonban. Elérhető, még Young és Tebow is 😀

Nem semmi, hogy egyik héten még "ülsz" otthon, a következő, héten bekerülsz a PS-be, majd ezek után már az is lehet, hogy returnerként nyomod a meccsen. 😊 Devon Wylie-ra gondoltam, sok sikert neki.

Velascoval kapcsolatban, már akkor mondtuk, hogy milyen hülye döntés volt kitenni.... erre Turner és Schwenke is sérült. Spencer helyett biztos jobb lett volna. Cáfoljon rá, van ott NFL tapasztalat azért, szóval bízzunk a legjobbakban. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Visszatérve Lockerre, Loggains azt mondja, látszik rajta a fejlődés és bízik benne. Szerintem is előrelépett, de ez a sérülékenység nagyon aggasztó. A két kezdő szezonjában 32 meccsből csak 18-on játszott, ami nagyon kevés. Soha nem titkoltam, hogy kedvelem, a napokban mégis sokat gondolkodtam azon, mi lenne a jó megoldás QB poszton. Szerencsére nem nekem kell döntenem. 😊
Az biztos, hogy a "lisfranc injury" komoly sérülés. Van játékos, aki visszatért belőle (pl. Schaub), de olyanra is akad példa, hogy másoknak meg nem sikerült (pl. Robert Johnson). Az is kérdés, mi lesz Munchakkel és segítőivel. Ha új stáb lesz, akkor nyilván hozni akarja a saját QB-ját vagy a draftról, vagy a piacról. Jelenleg Munchak szénája rosszul áll, de egy PO szereplés megmenthetné. Reálisan nézve erre semmi esély.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Locker IR-re került és műtét is vár rá. Ezzel tényleg vége a szezonjának, bár ezt már tudjuk hétfő óta. McQuistan nem váltotta meg a világot, már waiveltük is. Helyette érkezett Kevin Matthews - vagyis pontosabban visszatért -, mert centerbe vékonyak vagyunk. A Jaguars ellen Schwenke is megsérült, így a Colts ellen Spencer lesz a kezdő C. (Tényleg megérte kirúgni Velascót, aki jól teljesít a Steelersnél.) Matthewst három év után a nyáron tettük ki, majd a Redskinsnél próbálkozott, de ott nem járt sikerrel. A PS-be érkezett egy LB (Brandon Copeland), mert onnan a WR Devon Wyliet áttettük a rosterre. Returnerként számítunk rá, mert Damian Williams is megsérült legutóbb. Williamst a meccsen Verner helyettesítette, akit nem kéne összetöretni, amikor ilyen jó formában van.
Kíváncsi leszek, hogy QB-t hozunk-e, mert Fitz cseréje, Rusty nem egy életbiztosítás. Bár kiderülne, hogy egy rejtett Brady bújik meg benne. 😀😀

Music City Miracle
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Szeretem én nézni őket, de azért kicsit régen néztük már úgy, hogy a rájátszásban voltak, és azért jobb úgy nézni, ha dicsérni kell, nem azért kikapcsolni a gépet, mert tiszta ideg vagy a játék miatt...egozo
Pontosan! Dicséretet az elmúlt két évben nem nagyon osztottunk, ellenben bosszankodtunk eleget.

Pakersz, természetesen a többi meccs nincs leejtve, de látni kell, hogy a jelenlegi felállásban ez a csapat esélytelen egy kiugró eredmény elérésére.

Music City Miracle
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szeretem én nézni őket, de azért kicsit régen néztük már úgy, hogy a rájátszásban voltak, és azért jobb úgy nézni, ha dicsérni kell, nem azért kikapcsolni a gépet, mert tiszta ideg vagy a játék miatt...
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
nos, remélem, hogy Munchaknak nincs több szezonja a csapat élén.
nem nfl képességű edző, vele sose érünk el semmit.

lehet készülni a következő szezonra.Titans
Nem,nem... 9 meccs után nehogy már azt mondjuk, hogy készüljünk a következő szezonra és a maradék meccsek le legyenek ejtve... Mi szurkolók nem egy fél szezont akarunk a csapattól, főleg azok akik kifizetik a bérletet és ott vannak a meccsen. Sajnos, hogy ez így alakult, de nehogy már ezzel takarózzon utána csapat, hogy a "következő szezonra" koncentrálunk, a többi meccs már le van sza... 😊 Van még 7 meccs, örüljünk neki, hogy eddig is láthatjuk a csapatunkat, utána félév pihenő...pakesz
Egyetértek örüljünk hogy láthatjuk szeretett csapatunkat játszani ne várjunk el tőlük idén nagy eredményeket reménykedjünk hogy javítanak a hibákon hamarosan
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
nos, remélem, hogy Munchaknak nincs több szezonja a csapat élén.
nem nfl képességű edző, vele sose érünk el semmit.

lehet készülni a következő szezonra.Titans
Nem,nem... 9 meccs után nehogy már azt mondjuk, hogy készüljünk a következő szezonra és a maradék meccsek le legyenek ejtve... Mi szurkolók nem egy fél szezont akarunk a csapattól, főleg azok akik kifizetik a bérletet és ott vannak a meccsen. Sajnálatos, hogy ez így alakult, de nehogy már ezzel takarózzon utána csapat, hogy a "következő szezonra" koncentrálunk, a többi meccs már le van sza... 😊 Van még 7 meccs, örüljünk neki, hogy eddig is láthatjuk a csapatunkat, utána félév pihenő...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Hát ez elég szégyenletes volt... Sajnos nem tévedtem akkor amikor megkérdőjeleztem az új vezetőedző kinevezésének helyességét. Locker meg bebizonyította, hogy nem ő a nagy Ő. Lehet ragozni még, de ezen a két dolgon múlik igazából hogy egy csapat, csapat-e?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdemes itt körülnézni nyilatkozatokban.
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24215117/titans-delanie-walker-calls-loss-to-jaguars-disgusting
Sajnos süt róluk, hogy teljesen félvállról kezelte több Titans játékos is a meccset, és azt hitte, elég felmenni pályára és már meg is van a W.

Talán még időben jött a pofon, de nagyon nehéz lesz korrigálni ezt a hibát, főleg hogy Lockerre már nem lehet sanszosan idén számítani.

Nagyon kíváncsi leszek mit lesz a TNFen csütörtök éjjel.