Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Valaki árulja már el nekem, hogy ezt a Bironas gyereket is minek tartjuk 2 milkós fizetésért. Egyszerűen 50 yard körül teljesen megáll a tudománya, és a kickoffjai is gyengék. Bármelyik undrafted újonc rúgó utánacsinálja ezt tizede fizetésért.egozo
Sajnos ez így van.... én Kern-el sem voltam/vagyok megelégedve, az utóbbi pár meccsen összeszedte magát, de amúgy nem valami acélos. Bironas meg tényleg elég kiszámíthatatlan, 45 yard felett már nagyon kell izgulni.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Valaki árulja már el nekem, hogy ezt a Bironas gyereket is minek tartjuk 2 milkós fizetésért. Egyszerűen 50 yard körül teljesen megáll a tudománya, és a kickoffjai is gyengék. Bármelyik undrafted újonc rúgó utánacsinálja ezt tizede fizetésért.
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Leigazoltuk Tyler Wilson QB-t. Az Oakland draftolta az idei 4. körben, de ott valamiért nem kellett. Ha tényleg marad, akkor Skelton vagy Rusty cut lehet.

Munchakkel felállított egy újabb sajnálatos rekordot a csapat: az 1997-es Nashvillebe költözés óta először vesztettünk egymás után öt hazai meccsen.Nandito
Akkor Fitz megsérült volna? Így szerintem Skelton-nak lesz cut, Rusty pedig..... for president. 😀pakesz
Nem sérült meg Fitz, nem ezért hoztuk ide Wilsont. Neki még idő kell, bár érdekes, hogy a Raidersben nem tudott megragadni, pedig aztán ott sem acélos a QB helyzet. Pontosabban a PS-ükben volt, de ez mindegy is. A draft előtt még volt olyan mock, ahol 1. körben szerepelt, ehhez képest csak a 4. körben választották ki. Egyébként Skeltont waiveltük.

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Leigazoltuk Tyler Wilson QB-t. Az Oakland draftolta az idei 4. körben, de ott valamiért nem kellett. Ha tényleg marad, akkor Skelton vagy Rusty cut lehet.

Munchakkel felállított egy újabb sajnálatos rekordot a csapat: az 1997-es Nashvillebe költözés óta először vesztettünk egymás után öt hazai meccsen.Nandito
Akkor Fitz megsérült volna? Így szerintem Skelton-nak lesz cut, Rusty pedig..... for president. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Leigazoltuk Tyler Wilson QB-t. Az Oakland draftolta az idei 4. körben, de ott valamiért nem kellett. Ha tényleg marad, akkor Skelton vagy Rusty cut lehet.

Munchakkel felállított egy újabb sajnálatos rekordot a csapat: az 1997-es Nashvillebe költözés óta először vesztettünk egymás után öt hazai meccsen.

Music City Miracle
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Most, hogy láttam a meccset, továbbra is tartom azt a véleményemet, hogy itt csakis az edzői vérfrissítések hozhatnak változást. Na persze a szerencse faktor is elkerül minket állandóan, mindig elveszítjük a megnyerhető meccseket. Fitz elfogadható teljesítményt nyújtott, de a végén megremegett a keze... mondjam az hogy szokásosan? Mondom! Ez van, végül is, ahogyan mondja pakesz ő csak egy backup! A futásokat már nem is mondom az erőltetett középső futásokkal megöli Logg CJ-t! Az elkapógárda minden elismerést megérdemel, ők hozzák amit kell! Wright termeli a yardokat Nate, Walker meg TD-ket szerez, mondjuk most épp Preston villantott a parkolópályáról kettőt és még Hunter is ott van! Very Good!! 😊 Britt-et meg hagyjuk inkább! 😀😀 A védelemben is csalódtam így összességében, mindenképpen többet várt tőlük mindenki a szezonkezdetkor. Idén is elmondhatjuk azt, amit már pár éve mondogatunk na majd jövőre!
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdv! Ez a tegnapi meccs pazar volt. Igaz, hogy a végjáték miatt, de ezért is szép az NFL. Így ki lehet kapni, persze azért jó lett volna a végén kikaparni a gesztenyét.
Sajnos ahogy a blitz-ek úgy a futás elleni védelmünk is leépült a szezon második felére. Az LB sor folyamatosan átengedte most is a futójukat. Tavaly gyártottuk folyamatosan a miss tackle-eket az utóbbi pár meccsen olyanokat nyeltünk be ami elég sok yardba került.
Fitz pick6 után, sokan úgy voltak vele, hogy na kikapcsolom..... nekem is megfordult a fejemben, de mondom azért is megnézem, jó döntés volt. Ritka pillanatokat láthattunk : Britt elkapások 😀
Az ST több pontot termelt idén az ellenfélnek, mint nekünk. Most sem kellett volna bénázni, nem kapjuk a 3 pontot, a végén a GWD-vel nyerünk, nem pedig döntetlen és hosszabbítás,vagy a kimaradt FG-unk is befigyelt. Nem csak ezen múlott, de nagyon sokat számít.
A hosszabbításban Fitz nagy játéka után amit Nate kapott el, majd jött az INT, én is egyből arra jutottam, hogy milyen kell egyből egy ilyen passzjátékot hívni? Előbb egy futás.... Ráadásul első kísérlet. Még ha harmadik akkor megértem, hogy közel kellene kerülni, legalább egy FG és akkor még kivédekezhetjük. Nem, nekünk 20 másodperc alatt kell végigmenni TD-re.... Hívtunk volna egy futást, közelebb megyünk és még ha nem is TD, egy FG-vel lezárjuk és jön a Cardinals. Fitz szerintem amit egy backup QB kihozhatott ebből a meccsből azt kihozta, teljes mértékben. Mi mást is várhatnánk egy backup QB-tól???? Néha meglepetések, jó játék, de hullámvasút és kockázat. Nem véletlenül Ő a második számú. Nem mindenhol történik olyan, hogy lesérül a kezdő irányító ( aki sajnos nálunk szintén gyenge volt) és a második számú brillírozik végig.

Az utolsó két meccsre jó lenne ha felszívnák magunkat, bár nincs tétje, de nem kellene még jobban lesüllyedni, ez a 5-9 harmatgyenge. Úgy, hogy az 5 győzelemből én kettőt érzek olyannak, hogy mi domináltunk és nem volt izgalom.... a másik 3 győzelemben elég sok mák volt.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A hajnali csalódottság a múlté, így most már azt mondom, nem csak Fitz-en múlt. Óriási hajrával és mákkal visszajövünk 6 perc alatt -17-ről, erre a hosszabbítás elején rögtön ilyen kockázatos playt játszunk. Ettől még Fitz elkapkodta, plusz lehet, hogy a wr is rossz felé futott, de akkor is kár volt kockáztatni. Nagyobb baj, hogy a védelem átállt a tavalyi formájára, illetve hetek óta beragadunk az öltözőben. (Kicsit bíztam benne, hogy mire reggel lesz, Munchak már nem vezetőedző...) Az meg szintén hatalmas mák, hogy Prestont még senki sem vitte el a PS-ből, illetve nem húzták be, mikor waiveltük a rosszabbnál rosszabb, egy meccs erejéig idehozott játékosok kárára. Végezetül annyit, hogy bántóan sok volt az üres szék a stadionban. Remélem Tony Smith is tisztában van vele, hogy változtatás kell.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
félidőben csak annyit mondok, hogy végre majdnem azzal az intenzitással (akarattal, lendülettel, agresszivitással) játszunk, amivel a tétmeccseket is játszani kellett volna - bár ettől még továbbra is tele vagyunk megkérdőjelezhető játékhívással a labda mindkét oldalán (rengeteg értelmetlen belső futás, a védelem oldalán amikor a blitz nem ment a safety lehetőségnél, elhibázott szerelés hegyek, vagy itt a végén ezek a gyengén koreografált passzjátékok), de azért legalább küzdenek.
És még Fitz is egészen úgy néz ki, mint egy használható QB.
kár, hogy - a végeredménytől függetlenül - túl kevés túl későn....Titans
Fitz-nek ismét sikerült bizonyítania, hogy használhatatlan... Bár nem is érdemeltük volna meg a győzelmet.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
félidőben csak annyit mondok, hogy végre majdnem azzal az intenzitással (akarattal, lendülettel, agresszivitással) játszunk, amivel a tétmeccseket is játszani kellett volna - bár ettől még továbbra is tele vagyunk megkérdőjelezhető játékhívással a labda mindkét oldalán (rengeteg értelmetlen belső futás, a védelem oldalán amikor a blitz nem ment a safety lehetőségnél, elhibázott szerelés hegyek, vagy itt a végén ezek a gyengén koreografált passzjátékok), de azért legalább küzdenek.
És még Fitz is egészen úgy néz ki, mint egy használható QB.
kár, hogy - a végeredménytől függetlenül - túl kevés túl későn....

több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
A legjobb blitzelő alig játszott. Íme az LB snapek számai: Fokou 65 snaps, Brown 38, Ayers 33, Gooden 31, McCarthy 30. Brown száma vicces, de Ayersé is kevés. Fokou sem jó a futás ellen, gyűjti a büntiket is, de azt sem értem, Gooden hogyan kaphat ennyi snapet. Csatlakozom Pakeszhoz, a DE-kkel is bajom van. Morgan javulgat, de ez egy 1. köröstől kevés. Visszatérek az egyik kedvenc témámhoz is. 😊 Pitoiuta sem tud hozzátenni annyit a játékhoz, ami miatt megérte Wimbleyt epizódistává tenni.Nandito
Pont ezért lenne jó a drafton egy jó DE-t vagy egy LB-t húzni, ha "olcsón" akarjuk megúszni, nem pedig FA-ról.pakesz
Szerintem nagyon is az edző karral van itt a baj, mert a játékosállomány a képességeihez képest kritikán alul teljesít. Az edzőtáborral esetleg a heti edzésmódszerekkel, a rehabilitációval, a pszichológiai felkészűltségben lehetnek komoly problémák. Oké kell még az erősítés minden téren a stabilitáshoz, de azért ilyen állományból az edző uraknak valami komolyabbat kellet volna alkotni!!
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A legjobb blitzelő alig játszott. Íme az LB snapek számai: Fokou 65 snaps, Brown 38, Ayers 33, Gooden 31, McCarthy 30. Brown száma vicces, de Ayersé is kevés. Fokou sem jó a futás ellen, gyűjti a büntiket is, de azt sem értem, Gooden hogyan kaphat ennyi snapet. Csatlakozom Pakeszhoz, a DE-kkel is bajom van. Morgan javulgat, de ez egy 1. köröstől kevés. Visszatérek az egyik kedvenc témámhoz is. 😊 Pitoiuta sem tud hozzátenni annyit a játékhoz, ami miatt megérte Wimbleyt epizódistává tenni.Nandito
Pont ezért lenne jó a drafton egy jó DE-t vagy egy LB-t húzni, ha "olcsón" akarjuk megúszni, nem pedig FA-ról.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Folytattuk a játékoskeringőt. Shiancoet elküldtük, Matthewst visszaigazoltuk.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Az a legszomorúbb, hogy fel se kapom a fejem egy 50+ kapott pontos meccs kapcsán. Régen ha már 30 fölé jutott az ellenfél, akkor az már túlzás volt. Most meg 50 fölé jutnak. és persze, hogy benne van ebben ez a beteg bíráskodás is, hogy a védők lassan tényleg csak megkérhetik az elkapókat, hogy légyszi ejtsd el a labdát, de látva a többi csapatot, azért csak nem szükségszerű, hogy 50 fölött kapjon egy csapat...
na mind1, a Cutler történet érdekes, és sajnos CJ-t ennyiért luxus lenne megtartani, tehát kb. építhetjük újra a támadósort - már persze, ha abból indulunk ki, hogy Locker nem franchise qb - bár én azért még adnék neki egy évet (ugyanakkor nála is azért elég jelentős összeg van a neve mellett, hogy elgondolkoztató legyen; mert ha beválik, akkor az összeg nem nagyon lesz kevesebb, ha meg nem, akkor meg egy év és a fizetése a bukta...)

és akkor még a védelmet érdemben nem is erősítjük. mondjuk nem értem, hogy hova lettek az év eleji blitz-ek, az egész olyan soft lett... hááát szerintem ez van.Titans
Ha jól értem, jövő májusig el kell dönteni, mi legyen Lockerral. Ha marad, akkor 13 millió jár neki 2015-re, ami szerintem túl sok, egyben túl nagy a kockázat. Cutler szerintem akkor jön, ha Lovie Smith lesz az edző. Smithnek örülnék, de Cutlernek nem. Idős, sérülékeny, vele nem vagyunk előrébb. Ha drafton hozunk QB-t, akkor CJ is maradhatna még egy évet. Egy jobb offense-ben lehet benne még potenciál, mert valljuk be, Loggains sem lett túl jó választás.

A legjobb blitzelő alig játszott. Íme az LB snapek számai: Fokou 65 snaps, Brown 38, Ayers 33, Gooden 31, McCarthy 30. Brown száma vicces, de Ayersé is kevés. Fokou sem jó a futás ellen, gyűjti a büntiket is, de azt sem értem, Gooden hogyan kaphat ennyi snapet. Csatlakozom Pakeszhoz, a DE-kkel is bajom van. Morgan javulgat, de ez egy 1. köröstől kevés. Visszatérek az egyik kedvenc témámhoz is. 😊 Pitoiuta sem tud hozzátenni annyit a játékhoz, ami miatt megérte Wimbleyt epizódistává tenni.

Music City Miracle
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Holnap tudom csak majd megnézni a meccset érdemlegeset akkor tudok majd mondani... Az 51 kapott pont előre elszomorít, de ahogy írtátok ez van!
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Az a legszomorúbb, hogy fel se kapom a fejem egy 50+ kapott pontos meccs kapcsán. Régen ha már 30 fölé jutott az ellenfél, akkor az már túlzás volt. Most meg 50 fölé jutnak. és persze, hogy benne van ebben ez a beteg bíráskodás is, hogy a védők lassan tényleg csak megkérhetik az elkapókat, hogy légyszi ejtsd el a labdát, de látva a többi csapatot, azért csak nem szükségszerű, hogy 50 fölött kapjon egy csapat...
na mind1, a Cutler történet érdekes, és sajnos CJ-t ennyiért luxus lenne megtartani, tehát kb. építhetjük újra a támadósort - már persze, ha abból indulunk ki, hogy Locker nem franchise qb - bár én azért még adnék neki egy évet (ugyanakkor nála is azért elég jelentős összeg van a neve mellett, hogy elgondolkoztató legyen; mert ha beválik, akkor az összeg nem nagyon lesz kevesebb, ha meg nem, akkor meg egy év és a fizetése a bukta...)

és akkor még a védelmet érdemben nem is erősítjük. mondjuk nem értem, hogy hova lettek az év eleji blitz-ek, az egész olyan soft lett... hááát szerintem ez van.

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Látom mindenki be van zsongva a tegnapi meccstől. 😀 Én a "szokásos" módon, most néztem meg. Kezdeném azzal, hogy nem a Denvert kellett volna nekünk megverni, de hát ez van. Munchaknak volt 2 jó döntése... az egyik a piros zászló, a másik a 4&1-re nekimentünk. 😊 Azt miért nem veszik észre, hogy nem középen kell futni.... lásd: CJ egy-két futása, Greene TD. Quinn Johnson-t jó pár hete felvetettem, hogy Mooney helyett jobb lenne, azt mondtátok, Mooney nem rossz... Nos ez egy meccs alatt kiderült, hogy QJ jobb opció, kár, hogy egy sérülés kellett ehhez.
Első félidő végén hülye holdingot szoptunk be... feleslegesen. Jött ott egy unsportsmanlike foul büntetés.... de nem értem én azt, hogy mire. Múltkor Greene is kapott egyet, igaz, hogy ugatott, mondjuk, hogy megérdemelte, de ennyi erővel minden meccsen lehetne dobni 5-6 zászlót ilyenre. Decker mikor odaszólt az edzőknek.... az mi ha nem unsportsmanlike. Második félidőben personal foul egy vállal való ütközésre? (Pollard) Ki ellen rúgnak NFL rekordot éri 64 yardos FG-t? Hát persze, hogy ellenünk. Kit ver meg az addig nyeretlen Jags először? Minket.... Manning hidegben gyengén teljesít?? Ellenünk miért tenné? 😀 Faszom a fülébe. 😀
A két DE hetek óta nagyon gyenge, oda sem tudunk érni a irányítóhoz. Kb 3-4 meccsig működött rendesen a nyomás, azóta nagyon gyér. A CB párosunkat úgy verte meg Manning ahogy akarta. Egyedül a védelemből akiben láttam a tüzet az Pollard volt, meg talán Wilson. Jó lenne Pollardot megtartani, bár biztos zsíros szerződést kell elé tolni.
Fitz rakétája Hunternak volt a meccs nagy jelenete számunkra, kár hogy az ilyen játékok pont a Denver ellen jöttek össze, Colts ellen, meg semmi.... pár hete őket kitömik, mi meg nem tudtuk megverni egyszer sem.

Tudom, hogy még korai, de egy-két hete azon gondolkozok, hogy ha Cutler esetleg jönne, akkor én az első körben DE-et vagy LB-t húznék. Valamint kell egy jó returner de erre hátsó pick is jó (nem hiszem, hogy Washington maradni fog)

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Pályán nincs hó. Nem várnak havazást.A meccs érdekes lesz szerintem is. 😊
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Inaktívak:

TENNESSEE TITANS

#8 QB John Skelton
#17 WR Damian Williams
#18 WR Kenny Britt
#32 DB Micah Pellerin
#68 T Byron Stingily
#82 TE Delanie Walker
#98 DE Lavar Edwards

LINEUP CHANGES

#84 Taylor Thompson starts at TE in place of #82 Delanie Walker

DENVER BRONCOS

#2 QB Zac Dysert
#11 WR Trindon Holliday
#21 RB Ronnie Hillman
#24 CB Champ Bailey
#50 C J.D. Walton
#73 G Chris Kuper
#95 DE Derek Wolfe

LINEUP CHANGES

#97 Malik Jackson starts at LDE in place of #95 Derek Wolfe
#92 Sylvester Williams starts at DT in place of #96 Mitch Unrein
#25 Chris Harris Jr. starts at LCB in place of #24 Champ Bailey

Elég nagy hó van Denverben.... érdekes meccs lesz. Go Titans! 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/u7t8erzxhj2klg70vjcm
Mike Munchak coaching for his Tennessee Titans job
Michael Silver and Ian Rapoport reported Sunday that there is a "lot of dissatisfaction" inside the Titans organization with Mike Munchak, who is coaching for his job and might not survive the season.

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Questionable: Stevens,Stewart,Walker,DW
Probable: Ayers, Quinn Johnson, Kern, Wright

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Roster-ral kapcsolatban: a szezon elején amikor kialakult az 53-as keret, én a 3 TE-et keveseltem főleg úgy,hogy az alapfelállásunkban 2 TE szerepel. Így nekem logikus lenne, hogy akkor a 2 kezdőhöz, legyen két csere is. Lehet úgy gondolták Walker az életbe nem sérül le. (Amúgy tényleg egy nagy állat 😀 ) Most arra a sorsra jutottunk, hogy FB és TE-t keresünk....

Chris Cooley....? Ha jól tudom nincs csapata, de az lehet, hogy sérült.pakesz
Cooley? Ne már, öreg mint az országút. Pár éve még jó volt oké, de szerintem már nem hiába FA! 😊gerrard88
Azért az túlzás, 31 éves. 😀 Az valószínű, hogy nem hiába FA, de a kora nem vészes. Tony Gonzalez 37 éves. 😊 Nem mellesleg Shiancoe 33 éves. 😀 Sok sikert neki! 😉 Most biztos megy a playbook tanulás ezerrel.pakesz
Csak 31? Azt hittem öregebb, na jó akkor mindent visszaszívok! 😀😀
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Roster-ral kapcsolatban: a szezon elején amikor kialakult az 53-as keret, én a 3 TE-et keveseltem főleg úgy,hogy az alapfelállásunkban 2 TE szerepel. Így nekem logikus lenne, hogy akkor a 2 kezdőhöz, legyen két csere is. Lehet úgy gondolták Walker az életbe nem sérül le. (Amúgy tényleg egy nagy állat 😀 ) Most arra a sorsra jutottunk, hogy FB és TE-t keresünk....

Chris Cooley....? Ha jól tudom nincs csapata, de az lehet, hogy sérült.pakesz
Cooley? Ne már, öreg mint az országút. Pár éve még jó volt oké, de szerintem már nem hiába FA! 😊gerrard88
Azért az túlzás, 31 éves. 😀 Az valószínű, hogy nem hiába FA, de a kora nem vészes. Tony Gonzalez 37 éves. 😊 Nem mellesleg Shiancoe 33 éves. 😀 Sok sikert neki! 😉 Most biztos megy a playbook tanulás ezerrel.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Mozgalmas kis napon vagyunk túl:
Wave-eltük Diles-t és Schillinger-t, Jött egy egész jó TE Shiancoe személyében, reaktiváltuk az IR-ről az FB Quinn Johnsont és Griff is visszatér!
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Az ex-Vikings-os Visanthe Shiancoe (TE) immáron nálatok van.