Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Már írtam korábban, hogy szerintem az első két kör valamelyikén egy DE-et hozni kellene. Ti hogy vagytok ezzel? Morgan 6 sack, Pitoitua 4 sack, Wimbley 3... elég gyenge. Pitoitua-nak lejár a szerződése, egy jó DE-et elhozhatunk a draftról.

Vernert meg Pollardot zsíros szerződéssel kell megdobni. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Eddig nem úgy néz ki, mint ha Munchak költözne. Egyébként Cutler biztos nem jön, 7 éves szerződést írt alá.pakesz
Pénteket olvastam, ami a vízválasztó nap lehet a Munchak ügyben. Az nem baj, ha Cutler nem jön.

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Eddig nem úgy néz ki, mint ha Munchak költözne. Egyébként Cutler biztos nem jön, 7 éves szerződést írt alá.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nekünk nem jön túl jól, hogy a mi csoportunkban erősítgetnek mostanában 1/1ről a drafton. Két éve Colts, most a Texans.... a Jags 1/3. Bár inkább legyen az, hogy utolsónak választunk jövőre, mint sem 1/1 😊pakesz
Mondjuk mi tavaly is 1/2esek voltunk, (sőt már 2008 óta mindig a Top 10ben választunk igaz kétszer feltradeltünk oda - Derrick Harveyért és Gabbertért - 2 szép megabust...), és nézd meg, milyen "sok" tehetség játszik nálunk....iktriad
Ez is igaz.Ha már bust akkor nálunk Britt említhető. A szezon elején egy "elsőszámú" WR-ből lett szezon közepére egy 5. számú majd később 6. 😀 A térdsérülése előtt voltak jó meccsei, de utána nem sok, és ha azt nézzük, hogy elsőkörös volt, igaz, hogy a 30. helyen, de így is bust...pakesz
Ha már első körös mellényúlásokról beszélünk, szerintem itt Locker helyzete és fejlődése (sokkal) nagyobb probléma, mint Britt per pillanat. Jó élkapókkal tele a padlás nálatok nélküle is.iktriad
Épp ezért kell elköszönni tőle, és nem kap új szerződést. Ezen nem is aggódunk. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nekünk nem jön túl jól, hogy a mi csoportunkban erősítgetnek mostanában 1/1ről a drafton. Két éve Colts, most a Texans.... a Jags 1/3. Bár inkább legyen az, hogy utolsónak választunk jövőre, mint sem 1/1 😊pakesz
Mondjuk mi tavaly is 1/2esek voltunk, (sőt már 2008 óta mindig a Top 10ben választunk igaz kétszer feltradeltünk oda - Derrick Harveyért és Gabbertért - 2 szép megabust...), és nézd meg, milyen "sok" tehetség játszik nálunk....iktriad
Ez is igaz.Ha már bust akkor nálunk Britt említhető. A szezon elején egy "elsőszámú" WR-ből lett szezon közepére egy 5. számú majd később 6. 😀 A térdsérülése előtt voltak jó meccsei, de utána nem sok, és ha azt nézzük, hogy elsőkörös volt, igaz, hogy a 30. helyen, de így is bust...pakesz
Ha már első körös mellényúlásokról beszélünk, szerintem itt Locker helyzete és fejlődése (sokkal) nagyobb probléma, mint Britt per pillanat. Jó élkapókkal tele a padlás nálatok nélküle is.iktriad
Lockernél nem a fejlődés a fő probléma, hanem a sérülékenység. Ez is elég nagy baj, nem véletlenül hozták ide Tyler Wilsont. Igaz, neki meg a Raidersben volt buktája, úgyhogy jól állunk QB fronton.

Music City Miracle
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekünk nem jön túl jól, hogy a mi csoportunkban erősítgetnek mostanában 1/1ről a drafton. Két éve Colts, most a Texans.... a Jags 1/3. Bár inkább legyen az, hogy utolsónak választunk jövőre, mint sem 1/1 😊pakesz
Mondjuk mi tavaly is 1/2esek voltunk, (sőt már 2008 óta mindig a Top 10ben választunk igaz kétszer feltradeltünk oda - Derrick Harveyért és Gabbertért - 2 szép megabust...), és nézd meg, milyen "sok" tehetség játszik nálunk....iktriad
Ez is igaz.Ha már bust akkor nálunk Britt említhető. A szezon elején egy "elsőszámú" WR-ből lett szezon közepére egy 5. számú majd később 6. 😀 A térdsérülése előtt voltak jó meccsei, de utána nem sok, és ha azt nézzük, hogy elsőkörös volt, igaz, hogy a 30. helyen, de így is bust...pakesz
Ha már első körös mellényúlásokról beszélünk, szerintem itt Locker helyzete és fejlődése (sokkal) nagyobb probléma, mint Britt per pillanat. Jó élkapókkal tele a padlás nálatok nélküle is.
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nekünk nem jön túl jól, hogy a mi csoportunkban erősítgetnek mostanában 1/1ről a drafton. Két éve Colts, most a Texans.... a Jags 1/3. Bár inkább legyen az, hogy utolsónak választunk jövőre, mint sem 1/1 😊pakesz
Mondjuk mi tavaly is 1/2esek voltunk, (sőt már 2008 óta mindig a Top 10ben választunk igaz kétszer feltradeltünk oda - Derrick Harveyért és Gabbertért - 2 szép megabust...), és nézd meg, milyen "sok" tehetség játszik nálunk....iktriad
Ez is igaz.Ha már bust akkor nálunk Britt említhető. A szezon elején egy "elsőszámú" WR-ből lett szezon közepére egy 5. számú majd később 6. 😀 A térdsérülése előtt voltak jó meccsei, de utána nem sok, és ha azt nézzük, hogy elsőkörös volt, igaz, hogy a 30. helyen, de így is bust...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekünk nem jön túl jól, hogy a mi csoportunkban erősítgetnek mostanában 1/1ről a drafton. Két éve Colts, most a Texans.... a Jags 1/3. Bár inkább legyen az, hogy utolsónak választunk jövőre, mint sem 1/1 😊pakesz
Mondjuk mi tavaly is 1/2esek voltunk, (sőt már 2008 óta mindig a Top 10ben választunk igaz kétszer feltradeltünk oda - Derrick Harveyért és Gabbertért - 2 szép megabust...), és nézd meg, milyen "sok" tehetség játszik nálunk....
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nekünk nem jön túl jól, hogy a mi csoportunkban erősítgetnek mostanában 1/1ről a drafton. Két éve Colts, most a Texans.... a Jags 1/3. Bár inkább legyen az, hogy utolsónak választunk jövőre, mint sem 1/1 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Boldog Új Évet Mindenkinek!

A szezon elején 9-7es mérleget tippeltem, és úgy gondoltam akkor, az nem lesz elég a playoffhoz, mint ahogyan két éve sem volt. (Így utólag kiderült, hogy elég lett volna, és a Chargers helyett mi lehetnénk ott a PO-ban. ) Legrosszabb esetben 7-9el számoltam, ez bejött sajnos.
Így nézett ki nálam a W-L arány: W: Colts 1szer, Jags 2szer, Chiefs,Chargers,St.Luis, Jets,Raiders,Cardinals az L pedig a többi. 😀pakesz
8:8 is elég lett volna a PO-hoz, de hát így hozta a sors, ahogyan gondoltuk az évad elején sokat számított az a Texans elleni hosszabbításos vereség... Jó Offseason-t mindenkinek! 😊
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Boldog Új Évet Mindenkinek!

A szezon elején 9-7es mérleget tippeltem, és úgy gondoltam akkor, az nem lesz elég a playoffhoz, mint ahogyan két éve sem volt. (Így utólag kiderült, hogy elég lett volna, és a Chargers helyett mi lehetnénk ott a PO-ban. ) Legrosszabb esetben 7-9el számoltam, ez bejött sajnos.
Így nézett ki nálam a W-L arány: W: Colts 1szer, Jags 2szer, Chiefs,Chargers,St.Luis, Jets,Raiders,Cardinals az L pedig a többi. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Egy jól indult és egy szerencsétlenül végződött szezonon vagyunk túl azt kell mondjam. Hát ez van megint lemaradtunk a PO-ról. Majd jövőre talán... Remélem belátják a vezetők, hogy új edzők kellenek és hoznak egy igazán jó nevű szakembert szakembereket, a piac tele lesz jobbnál jobbakkal úgyhogy hajrááá! BUÉK mindenkinek!
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Azért olyan futók, mint Frank Gore, Jamaal Charles, Marshawn Lynch vagy Matt Forte négy évre kaptak 25-30 millió közötti pénzt. Nandito
Jamaal Charles 6 évre kapta a 28 milliót, nem 4 évreulpianus
A legjobbak is hibázhatnak! 😀 Köszi az infót! BÚÉK!

Music City Miracle
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Azért olyan futók, mint Frank Gore, Jamaal Charles, Marshawn Lynch vagy Matt Forte négy évre kaptak 25-30 millió közötti pénzt. Nandito
Jamaal Charles 6 évre kapta a 28 milliót, nem 4 évre


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Edzőváltással mélységesen egyetértek!
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A dead cap az egy dolog, és egy másik, hogy a garantált összeg miatt mennyit kell még CJ-nek kifizetni. Ami minket a csapat szempontjából nem érdekel, de a tulajdonos olyan pénzt kell, hogy kifizessen, amiért nem kap semmi ellenszolgáltatást.
Az hogy vki elit futó, vagy sem elég szubjektív kategória. Véleményem szerint aki túl van a 7000 futott, és 2000 elkapott yardon az nem futottak még kategória. Ilyen szintű futót csak ennyi pénzért kapnánk, a draftról meg igen lutri húzni egy első számú futót.egozo
Azért olyan futók, mint Frank Gore, Jamaal Charles, Marshawn Lynch vagy Matt Forte négy évre kaptak 25-30 millió közötti pénzt. Ezek a kontraktusok szerintem sokkal jobbak, és szintén nagyon jó futókról van szó. Mondjuk ezzel vissza is értünk oda, hogy miért kellett ilyen brutális szerződést kötni CJ-vel? (6 évre majdnem 60 millió) Amúgy ha levennének évi 2 misit a szerződéséből, akkor már sokkal barátságosabb lenne a kontraktus. Talán még CJ is túl élné. Legalábbis nekem ez tetszene, azt nem tudom, a vezetőség mit akar. 😊

A nagyobb félelmem, hogy Munchak megint túlélő lesz, és dolgozhat tovább. Mert őt annyira szeretik, meg már mióta a csapatnál van. Csak eredmény nincs, meg PO, remélem erre is koncentrál valaki. Sokan inkább Loggainst hibáztatják - amiben van is valami -, de Munchak kiáll mellette (Nálam ez árukapcsolás, mindkettő mehet. 😊 ) Jó is lenne igyekezni, mert közben biztos mennek ki majd az edzőjelöltek, több csapatnál is üres már a HC poszt. Bár azért az OC-k és a DC-k között is lesznek jó jelöltek, s a PO-ba jutott csapatoknál azért tudnék szemezgetni, kit látnék szívesen nálunk. De először is valaki küldje már el Munchaket...

Music City Miracle
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A dead cap az egy dolog, és egy másik, hogy a garantált összeg miatt mennyit kell még CJ-nek kifizetni. Ami minket a csapat szempontjából nem érdekel, de a tulajdonos olyan pénzt kell, hogy kifizessen, amiért nem kap semmi ellenszolgáltatást.
Az hogy vki elit futó, vagy sem elég szubjektív kategória. Véleményem szerint aki túl van a 7000 futott, és 2000 elkapott yardon az nem futottak még kategória. Ilyen szintű futót csak ennyi pénzért kapnánk, a draftról meg igen lutri húzni egy első számú futót.
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Most néztem meg a meccset. 😊 Az első negyed elég gáz volt megint. Most a futás, és a védelem abszolút működött. Nyilván egyik csapat sem volt túl motivált, nálunk kicsit motiváltabbak voltak a srácok, ez döntött kulcsszituációkban. Brown azt a játékot mutatta, amit az idény első felében láthattunk, ez kell továbbra is.

Szerintem CJ maradni fog. Ott van Wimbley szerződése, ami szintén nagy lét tartalmaz. Azt azért ne felejtsük el, hogy cap space-t illetően nem állunk rosszul. A rangsor alapján 8.ok vagyunk. Stewart sem egy ász, én mondtam az év elején, hogy a következő drafton húzni kell egy tackle-t esetleg FA-ról.

Az ST-be is kell 1-2 ember (főleg ha Washington nem marad) én Kern-t is leváltanám. Igaz, hogy most jó meccset hozott, de elég gyenge volt ebben a szezonban, mint ahogy tavaly is.

Britt szerződésén nincs mit átalakítani, lejár, mint ahogy az Ő ideje is Nashville-ben.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Azért CJ bármilyen szar fal mögött minden évben meghozta a maga 1000 yardját, csak a nagy évéhez képest látjuk azt, hogy annyira béna. Ráadásul a nagy léből 30 milkó úgy tudom garantált neki, tehát mindenképpen ki kell fizetni a keresete nagy részét, plussz, amit már eddig is megkapott. (55 millió volt a teljes összeg 6 évre) Ráadásul egy drafton húzott valakiről egyáltalán nem biztos, hogy jól fog teljesíteni. Van jó néhány hely ahol csökkenteni lehet a fizetési sapkánkat. Wimbley, Bironas, Britt, a két tackle is nagyon sokat keres, és a fal nem adja vissza ezt teljesítményben. Erre igazából akkor kellett volna gondolni, amikor megkötötték CJ-jel ezt az irdatlan szerződést, ilyen formában.egozo
A következő 3 évben még 25 milliót kellene kifizetni neki (2014-ben és 2015-ben nyolc, utána kilenc milliót.) Ez rengeteg pénz, elit rb-nek jár ennyi, de attól CJ messze van. Ha idén cut lenne, akkor csak négy millió menne dead cap-be. Természetesen több helyen is vágni kell, kivéve Brittnél, mert neki lejárt a szerződése. Bár én Roost nem bántanám, szerintem még hasznos tagja a falnak, de Wimbleyt és Stewartot ennyi pénzért szintén kár itt tartani. (Bironas meg ezer éve nálunk játszik, csodálkoznék, ha az utolsó éves szerződését felmondanák.)

Music City Miracle
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Azért CJ bármilyen szar fal mögött minden évben meghozta a maga 1000 yardját, csak a nagy évéhez képest látjuk azt, hogy annyira béna. Ráadásul a nagy léből 30 milkó úgy tudom garantált neki, tehát mindenképpen ki kell fizetni a keresete nagy részét, plussz, amit már eddig is megkapott. (55 millió volt a teljes összeg 6 évre) Ráadásul egy drafton húzott valakiről egyáltalán nem biztos, hogy jól fog teljesíteni. Van jó néhány hely ahol csökkenteni lehet a fizetési sapkánkat. Wimbley, Bironas, Britt, a két tackle is nagyon sokat keres, és a fal nem adja vissza ezt teljesítményben. Erre igazából akkor kellett volna gondolni, amikor megkötötték CJ-jel ezt az irdatlan szerződést, ilyen formában.
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
CJ túl van fizetve, ennyi pénzt nem ér. Ha egy paycut-ot tényleg nem fogad el, akkor hozni kell egy másik RB-t a draftról. Először persze edzőkérdésben kell dönteni, és remélem, Tommy Smith elküldi Munchaket.

Ami már biztos, hogy 11. helyen draftolunk. A jövő évi ellenfeleink is megvannak. Szerintem nem rossz, az ideinél jobbnak tűnik.
Hazai: Colts, Texans, Jaguars, Browns, Steelers, Cowboys, Giants, Jets.
Idegenben: Colts, Texans, Jaguars, Ravens, Bengals, Eagles, Redskins, Chiefs.

Music City Miracle
több mint 10 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A Dagót csak és kizárólag a nagypofájú irányítójuk miatt nem szeretem. Az a faszi tisztára prototipusa az elkényeztetett irányító, egyetemen sztárolt irányítónak, akit annyi filmben is lehet látni...

A meccsről csak annyit, hogy csodálkoztam azon, hogy nyertünk. A védelem egész jó volt, és CJ is hozta magát, ha ilyen formában marad jövőre is, akkor a futójátékunk megoldott lenne.
több mint 10 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
kár, hogy olyan változat nem volt a SD-KC meccs kimeneteleinél, hogy se a SD, se a Pitts nem jut be a rájátszásba... haragszom a Miamira mert őket szerettem volna bent látni (bár elég nyilvánvaló, hogy nem oda valóak - ők se...)

na mind1, jöjjön az egész lényege, a rájátszás!

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kuharsky infói szerint holnap nem lesz Black Monday Nashvilleben.
Whatever happens with Munchak, it won't be Monday. Will be later in week.
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Verner Pro Bowl kerettag lett egyedüli Titánként! Szezon előtt ki mert volna erre fogadni? 😊gerrard88
Én biztos nem. 😀 Casey megérdemelte volna még egyértelműen! Meg mondjuk Pollard, de inkább Casey!pakesz
Jaja ők még megérdemelték volna!