Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Üdv! Én eddig azért voltam csendben, mert most néztem meg a meccset, sajna este nem tudtam, dolgoztam. Nagyon izgalmas meccs volt, így még jobb volt izgulni, hogy a végén győztünk. Fitz nagyot játszott, 14-16 alkalommal siettették, sajnos a fal előtte nem tudta annyira segíteni.
Az a sok holding.... 100 yard büntetést kaptunk, ami könnyen a vesztünket okozta volna. Nagy szerencse, hogy két FG-t kihagytak. Minden meccsen van valami nagy bakink, amiből kapunk egy TD-t, vagy FG-t, hát most a blokkolt punt volt az, de mákunk volt, hogy kihagyta Janikowski.
Nem lesz könnyű a következő meccseken sem, de hát mit várunk, ez sem volt könnyű. Droppokat el kell felejteni, Walkernek kettő... na meg Britt 😀 Két labdát dobtak felé, mind a kettő sima complete... erre elejti. Jobban járnánk ha Preston lenne aktív.pakesz
Ezt én sem értem, hogy Brittet miért erőltetjük. Teljesen reménytelen a pali. Csatlakozom, szívesen látnám Prestont a csapatban. Tavaly voltak szép elkapásai, idén az előszezonban is meggyőző volt. Ehhez képest egyszer már kiraktuk, most meg csak PS-ben van.
A támadófal tényleg nem túl jó, pedig amilyen nevek vannak benne, simán dominálnia kéne. Bruce Matthews nem tudta jól összerakni az egységet, rossz választás volt ide edzőnek.

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdv! Én eddig azért voltam csendben, mert most néztem meg a meccset, sajna este nem tudtam, dolgoztam. Nagyon izgalmas meccs volt, így még jobb volt izgulni, hogy a végén győztünk. Fitz nagyot játszott, 14-16 alkalommal siettették, sajnos a fal előtte nem tudta annyira segíteni.
Az a sok holding.... 100 yard büntetést kaptunk, ami könnyen a vesztünket okozta volna. Nagy szerencse, hogy két FG-t kihagytak. Minden meccsen van valami nagy bakink, amiből kapunk egy TD-t, vagy FG-t, hát most a blokkolt punt volt az, de mákunk volt, hogy kihagyta Janikowski.
Nem lesz könnyű a következő meccseken sem, de hát mit várunk, ez sem volt könnyű. Droppokat el kell felejteni, Walkernek kettő... na meg Britt 😀 Két labdát dobtak felé, mind a kettő sima complete... erre elejti. Jobban járnánk ha Preston lenne aktív.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Sajnos nem tudtam megnézni a meccset... honnan tudnám megnézni felvételről segítenétek? Király hogy nyertünk de PO-ról azért nem beszélnék mert nagyon hullámzó a csapat teljesítménye még meccsek közben is. Csak titkon merem remélni hogy meglesz már csak azét is mert idén ritka gyenge az AFC!gerrard88
Kalózkikötőben pl. már ma fent lesz és egyéb torrent-oldalakra is fel fog még ma kerülni szvsz.
Annyit kérnék a usereketől h direkt torrent linkeket a fórumban ne csak PM-ben gerrard88 kollega felé!
Köszönöm!empty taxi
Köszi a gyors választ! 😉
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Sajnos nem tudtam megnézni a meccset... honnan tudnám megnézni felvételről segítenétek? Király hogy nyertünk de PO-ról azért nem beszélnék mert nagyon hullámzó a csapat teljesítménye még meccsek közben is. Csak titkon merem remélni hogy meglesz már csak azét is mert idén ritka gyenge az AFC!gerrard88
Kalózkikötőben pl. már ma fent lesz és egyéb torrent-oldalakra is fel fog még ma kerülni szvsz.
Annyit kérnék a usereketől h direkt torrent linkeket a fórumban ne csak PM-ben gerrard88 kollega felé!
Köszönöm!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Sajnos nem tudtam megnézni a meccset... honnan tudnám megnézni felvételről segítenétek? Király hogy nyertünk de PO-ról azért nem beszélnék mert nagyon hullámzó a csapat teljesítménye még meccsek közben is. Csak titkon merem remélni hogy meglesz már csak azét is mert idén ritka gyenge az AFC!
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Mindenki csendben van, pedig nyertünk és PO-s helyen állunk. 😊 Élvezzük ki, mert három olyan meccs jön, amin finoman fogalmazva sem mi leszünk az esélyesek.
A meccs amúgy elég szenvedős volt, főleg támadásban, és nemcsak rajtunk múlt, hogy győztünk. Viszont meglepetésemre Fitz nagyot játszott. Elképesztő helyzetekből menekült meg, és még a labdát sem adta el. Csak így tovább! 😊
Még annyit, hogy Wright és Hunter brutálisan jó volt. Már csak egy francsájz QB hiányzik, aki minden meccsen tömi őket labdával.

Music City Miracle
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Out: DW
Questionable: Morgan,Schwenke,Fokou
Probable: Gooden,Hunter,Stewartpakesz
Jó lenne ha összedrótoznák azt a középső 3-ast!
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Out: DW
Questionable: Morgan,Schwenke,Fokou
Probable: Gooden,Hunter,Stewart

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Lockerről azt írták traning campre, már rendben lesz. Sok sikert a rehabhoz. 😊pakesz
Jaja! Kell egy új irányító!! Mindenképp! 😊
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Lockerről azt írták traning campre, már rendben lesz. Sok sikert a rehabhoz. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Jó hír, hogy hétvégén visszatér Fokou, reméljük így a futás ellen hatékonyabbak leszünk. Sajna Colin elég lassú volt, gyakran lekésett, nem olvasta jól a játékot. Schwenke is "edzeget" de még nem tuti a visszatérése. Damian Williams biztosan nem játszik. Valószínűleg Hunter is játszani fog a hétvégén.

Egyéb: Munchak azt nyilatkozta, Skelton a 3. számú QB a csapatnál.... ki gondolta volna. 😀pakesz
Hát elkél a D-nek az erősödés mert az utóbbi meccseken nem teljesítenek valami jól, finoman fogalmazva! Ennél meglepőbb már csak az lett volna, ha azt mondja, hogy a 4. számú QB a 3-ból! 😀😀
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Jó hír, hogy hétvégén visszatér Fokou, reméljük így a futás ellen hatékonyabbak leszünk. Sajna Colin elég lassú volt, gyakran lekésett, nem olvasta jól a játékot. Schwenke is "edzeget" de még nem tuti a visszatérése. Damian Williams biztosan nem játszik. Valószínűleg Hunter is játszani fog a hétvégén.

Egyéb: Munchak azt nyilatkozta, Skelton a 3. számú QB a csapatnál.... ki gondolta volna. 😀pakesz
A végén tényleg Rusty lesz a titkos fegyver! 😀😀😀

Music City Miracle
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Jó hír, hogy hétvégén visszatér Fokou, reméljük így a futás ellen hatékonyabbak leszünk. Sajna Colin elég lassú volt, gyakran lekésett, nem olvasta jól a játékot. Schwenke is "edzeget" de még nem tuti a visszatérése. Damian Williams biztosan nem játszik. Valószínűleg Hunter is játszani fog a hétvégén.

Egyéb: Munchak azt nyilatkozta, Skelton a 3. számú QB a csapatnál.... ki gondolta volna. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
érkezett John Skelton, remélem nem engeditek a pálya közelébe 😀 mondjuk volt egy félig jó szezonja 😊Dexxter Tailor
Jó lenne ha legalább Fitz nem szedne össze sérülést.... Tommie Campbell-t IR-re raktuk. Így sem volt jó a ST, szóval "jól" jött ez is..pakesz
Az lenne még az igazán nagy szívás...
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
érkezett John Skelton, remélem nem engeditek a pálya közelébe 😀 mondjuk volt egy félig jó szezonja 😊Dexxter Tailor
Jó lenne ha legalább Fitz nem szedne össze sérülést.... Tommie Campbell-t IR-re raktuk. Így sem volt jó a ST, szóval "jól" jött ez is..

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
érkezett John Skelton, remélem nem engeditek a pálya közelébe 😀 mondjuk volt egy félig jó szezonja 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Nagyon nemtudok mit írni a meccsről... Amit élőbe néztem... Jól toltuk az elején beleéltem megint magam hogy na majd most aztán Munchakék bebizonyították hogy el lehet b...ni egy meccst sz.r play hívásokkal. A lehetőség ismételten adott volt és nem éltünk vele megint...:/
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Most néztem meg a meccset.... Nem volt olyan rossz meccs ez, csak most nem csak a támadósor tűnt el egy negyedre, hanem az egész csapat. Szétpasszolgattak, jól futottak. McCarthy futás ellen nagyon lassú. Szerintem Griffin se valami jó, tavaly sem volt nagy ász, az utóbbi két meccsen sem tündökölt.

Azt azért nem értem, hogy minden meccsen adunk egy ajándék TD-t az ellenfélnek.... Wylie fumble, utána kapunk egy TD-t.... nyílt lehetett volna még a meccs. A Jags ellen safety, meg Fitz kezéből kirántják a labdát, egyből td..... ilyen fontos szituációkban nem engedhetünk meg magunknak ilyeneket. Egyébként Wright elég jól nyomja, zseniális ahogyan egy-két testcsellel, elküldi az ellenfelet. AZt sem értem, hogy Stevens-t miért nem használjuk néha... azt értem, hogy Ő inkább blokkolásban tolja, de nem játszhatunk mindig Walker-ra. Ebben a szezonban, kb 1 paszt láttam ami Stevens-nek volt címezve.

Kicsit csúnya volt amikor Walker-ről letépték a sisakot utána meg egy kicsit le is koccolta a fejét a lófejű CSIKÓ 😀

Én a szezon elején egyáltalán nem is gondoltam a play offra, lehet jobb is, hogy én nem éltem bele magam.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Csak nem tudtunk talpra állni, szépen haladunk a negatív szezon felé. A szünetben beragadtunk, pedig azt már többször megmutatta a Colts, hogy a második félidőt jól megnyomja. Nagy talány, hogy mi lett az ígéretes LB sorunkból. Ayers totál csalódás, alig lehet észrevenni, de Brown sem tudja megközelíteni azt, amit a szezon elején művelt. Akkor sokat blitzelt (legalábbis szerintem 😊 ), erről mintha szándékosan leállítottuk volna. McCarthy meg sok tacklet gyűjt, de a futójáték ellen gyenge. A special team-ünk is katasztrófa lett, megérte az offseasonban edzőváltást csinálni ott.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Én ezt a Stanzy-s dolgot nem értem. Ilyen jó játékos volt az egyetemen? És az NFL-ben mi történt vele, hogy még pályát sem látott? Nincs meccse neki, ha a statot jól néztem.Nandito
Egyetemi szinten jó játékos volt, de az NFL readység nem látszódott rajta. A hype-ot a 2009-es Iowa menetelésnél kell keresni, amikor majdnem veretlen idényhez vezette a Hawkeyest, ami kisebb csoda lett volna a csapat számára. Ráadásul jó pár találkozó drámai körülmények között dőlt el. Soha nem rajtolt olyan az Iowa az iskola történetében, mint akkor. Szóval ez volt Stanzi és az Iowa története. Aztán jött a Northwestern és jó szokása szerint a W-t akkor is elszedte az IO.A orra elől. 😉

Az NFL pályafutásában max annyi a meglepő, hogy abban a fogalmatlan Chiefsben sem kapott egyetlen lehetőséget sem, de komoly perspektíva nem volt benne.

 en.wikipedia.org/wiki/2009_Iowa_Hawkeyes_football_teamDoM
Köszi az infókat! Stanzi közben már a Jaguarsba sem tud beférni, pedig ott aztán még rosszabb irányítók vannak, mint a Chiefsben.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nagy kár a sérülésekért, mert amikor éppen egészséges akkor látszik, hogy milyen nagy lehetőség van a játékában és igazolja számomra a draft előtti tippemet. DoM
Ó, hát ez a link arany 😀Jakehomer
Höri már itt is Gabbertet oltotta 😀😀
Amíg Cam Newton a lábaiban bízhat, Mallett az erős karjában, Locker a hype gépezetben, Gabbert pedig nem tudom miben
Borbinho
Én ezt a Stanzy-s dolgot nem értem. Ilyen jó játékos volt az egyetemen? És az NFL-ben mi történt vele, hogy még pályát sem látott? Nincs meccse neki, ha a statot jól néztem.Nandito
Höri kb úgy szereti Stanzit mint Sobri TT-t 😀
Amúgy meg ha jól tudom, nem egy nagy edzésmenő, hanem olyan, mint TT. Nem a legjobban dobó QB, de nyerni tud, győzelemre vezeti a csapatát. Csak ugye TT is úgy került kezdőbe, hogy retek fosok /sérültek voltak a QB-k előtte, megkapta a lehetőséget, és élt vele. De Stanzi előtt ott volt Cassel (a szerencsétlen...) idén meg Alex Smith. Tavaly év végén amikor már minden mindegy volt, adhattak volna esélyt neki (bár lehet féltek,h elveszti az 1/1et, mert clutch 😀 )

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Én ezt a Stanzy-s dolgot nem értem. Ilyen jó játékos volt az egyetemen? És az NFL-ben mi történt vele, hogy még pályát sem látott? Nincs meccse neki, ha a statot jól néztem.Nandito
Egyetemi szinten jó játékos volt, de az NFL readység nem látszódott rajta. A hype-ot a 2009-es Iowa menetelésnél kell keresni, amikor majdnem veretlen idényhez vezette a Hawkeyest, ami kisebb csoda lett volna a csapat számára. Ráadásul jó pár találkozó drámai körülmények között dőlt el. Soha nem rajtolt olyan az Iowa az iskola történetében, mint akkor. Szóval ez volt Stanzi és az Iowa története. Aztán jött a Northwestern és jó szokása szerint a W-t akkor is elszedte az IO.A orra elől. 😉

Az NFL pályafutásában max annyi a meglepő, hogy abban a fogalmatlan Chiefsben sem kapott egyetlen lehetőséget sem, de komoly perspektíva nem volt benne.

 en.wikipedia.org/wiki/2009_Iowa_Hawkeyes_football_team
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nagy kár a sérülésekért, mert amikor éppen egészséges akkor látszik, hogy milyen nagy lehetőség van a játékában és igazolja számomra a draft előtti tippemet. DoM
Ó, hát ez a link arany 😀Jakehomer
Höri már itt is Gabbertet oltotta 😀😀
Amíg Cam Newton a lábaiban bízhat, Mallett az erős karjában, Locker a hype gépezetben, Gabbert pedig nem tudom miben
Borbinho
Én ezt a Stanzy-s dolgot nem értem. Ilyen jó játékos volt az egyetemen? És az NFL-ben mi történt vele, hogy még pályát sem látott? Nincs meccse neki, ha a statot jól néztem.

Music City Miracle
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nagy kár a sérülésekért, mert amikor éppen egészséges akkor látszik, hogy milyen nagy lehetőség van a játékában és igazolja számomra a draft előtti tippemet. DoM
Ó, hát ez a link arany 😀Jakehomer
Höri már itt is Gabbertet oltotta 😀😀
Amíg Cam Newton a lábaiban bízhat, Mallett az erős karjában, Locker a hype gépezetben, Gabbert pedig nem tudom miben

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Ki lesz jelen a hajnali meccsen? 😊gerrard88
Én holnap délben nézem meg.pakesz
Remélem azért lesz velem valaki az eredménykövetőben aki majd besegít...😀gerrard88
Jó lenne egy közös meccsnézés, kár, hogy ennyire össze-vissza vagyunk egymástól. 😀 Nekem akár pest is jó lenne. Meg az se könnyíti meg a dolgunkat, hogy Titans meccset sem közvetítenek 😕pakesz
Egyetértek! Pest nekem is jó lenne...gerrard88
Szerintem a Colts Front képviselteti magát kellő létszámban 😛
Legalább 5-6 an tuti leszünk és szerintem Ik is beugrik 😀Stev85
Rendben van az úgy fasza lesz! 😀 Győzzön a jobb... vagy a bal! 😀😀