Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Van hír Chaz Sutton-al kapcsolatban? Hogy muzsikál az edzéseken? Van akárcsak a leghalványabb esélye is az 53ra?Sixo67
Szerintem csak PS-tag lehet. Hírekben nem láttam előbukkanni a nevét, plusz DE-ben elég sokan vannak.

Music City Miracle
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Van hír Chaz Sutton-al kapcsolatban? Hogy muzsikál az edzéseken? Van akárcsak a leghalványabb esélye is az 53ra?

több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Kivágtuk Taylor Thompson TE-t! Szegénynek nem sok esélye volt a Walker, Stevens, Fasano trio mögött bekerülni..😊gerrard88
Anno tradeltünk érte a drafton... Nagy melléfogás volt, hogy TE-ként szenvedtünk vele.Nandito
Jó biznisz volt ez is. 5. körös volt ráadásul. Nem tudom mondjuk az utóbbi két évben Stevens pl mivel volt jobb. Talán a blokkolásban.pakesz
Csakis abban lehetett jobb, mivel elkapni nemigen emlékszem, hogy kapott volna el labdát, Thompsonra viszont emlékszem. Volt egy-két jó elkapása. Túl sokan voltak a TE-k és ő húzta a rövidebbet valakinek mennie kellett..gerrard88
Azért ne állítsuk már be áldozatnak. 😊 Tavaly korán ment IR-re, de már azt mondta renden van. Várták a minicampre, de valami vizsgálaton nem jelent meg, és a csapattal sem kommunikált. Bőven tett érte, hogy kitegyék. Ezt érdemes elolvasni:  www.musiccitymiracles.com/2015/6/18/8809719/titans-release-taylor-thompson

Amúgy meg nem idevaló volt szegényem, egy-két jó elkapástól még nem lesz jó játékos. Stevens FB-nek is használható, és már a 8.évét kezdi a csapattal. Vétek őket egy lapon emlegetni... Ha meg nem emlékeztek tőle semmire, akkor nézzetek ide:  espn.go.com/nfl/player/stats/_/id/11319/craig-stevens

Music City Miracle
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Kivágtuk Taylor Thompson TE-t! Szegénynek nem sok esélye volt a Walker, Stevens, Fasano trio mögött bekerülni..😊gerrard88
Anno tradeltünk érte a drafton... Nagy melléfogás volt, hogy TE-ként szenvedtünk vele.Nandito
Jó biznisz volt ez is. 5. körös volt ráadásul. Nem tudom mondjuk az utóbbi két évben Stevens pl mivel volt jobb. Talán a blokkolásban.pakesz
Csakis abban lehetett jobb, mivel elkapni nemigen emlékszem, hogy kapott volna el labdát, Thompsonra viszont emlékszem. Volt egy-két jó elkapása. Túl sokan voltak a TE-k és ő húzta a rövidebbet valakinek mennie kellett..
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Kivágtuk Taylor Thompson TE-t! Szegénynek nem sok esélye volt a Walker, Stevens, Fasano trio mögött bekerülni..😊gerrard88
Anno tradeltünk érte a drafton... Nagy melléfogás volt, hogy TE-ként szenvedtünk vele.Nandito
Jó biznisz volt ez is. 5. körös volt ráadásul. Nem tudom mondjuk az utóbbi két évben Stevens pl mivel volt jobb. Talán a blokkolásban.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Kivágtuk Taylor Thompson TE-t! Szegénynek nem sok esélye volt a Walker, Stevens, Fasano trio mögött bekerülni..😊gerrard88
Anno tradeltünk érte a drafton... Nagy melléfogás volt, hogy TE-ként szenvedtünk vele.

Music City Miracle
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Kivágtuk Taylor Thompson TE-t! Szegénynek nem sok esélye volt a Walker, Stevens, Fasano trio mögött bekerülni..😊
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Pár hír is legyen a csapatról: RB Shonn Greenet kivágtuk, ami várható lépés volt, hiszen teljesítményéhez képest túl sokat keresett. A capben 3 millió maradt meg így, és a DM sem volt sok, alig több mint 800 ezer. Az RB posztot Sankeynek és Cobbnak kell megoldania, kíváncsi is leszek, hogy a fiatalok mire mennek.
Korábbi hír, hogy visszatért a csapathoz Fernando Velasco, aki akár kezdő C is lehet. Schwenke hiába ügyes, mert sajnos elég sérülékeny, mögötte a többiek rookiek. Örülök Velasco visszatérésének, két éve nagyon nem értettem, miért hagytuk elengedni.
Tommy Smith márciusi visszavonulása után elnökké előlépő Steve Underwood a 2015-ös szezonban biztosan marad a Titans élén.
DGB a minicamp nyitányán már a csapattal edzett. Az OTA jó részét sérülés (hamstring) miatt hagyta ki.
Érdekesség, hogy a minicamp edzéseit drone-nal rögzítik.

Végül legyen egy cikk Mariotáról:  espn.go.com/nfl/story/_/id/13044641/marcus-mariota-deadly-accurate-according-tennessee-titans-receivers-coach-shawn-jeffersonNandito
A drone-nal a playeket jobban látják utólag, így gondolom sokat segíthet.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Új hír DGBről amit már Nandito is leírt.
 www.titansonline.com/video/videos/Dorial-Green-Beckham-on-Returning-to-Practice/bfabf155-5cfe-4a78-a975-d787ac6b0544
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Pár hír is legyen a csapatról: RB Shonn Greenet kivágtuk, ami várható lépés volt, hiszen teljesítményéhez képest túl sokat keresett. A capben 3 millió maradt meg így, és a DM sem volt sok, alig több mint 800 ezer. Az RB posztot Sankeynek és Cobbnak kell megoldania, kíváncsi is leszek, hogy a fiatalok mire mennek.
Korábbi hír, hogy visszatért a csapathoz Fernando Velasco, aki akár kezdő C is lehet. Schwenke hiába ügyes, mert sajnos elég sérülékeny, mögötte a többiek rookiek. Örülök Velasco visszatérésének, két éve nagyon nem értettem, miért hagytuk elengedni.
Tommy Smith márciusi visszavonulása után elnökké előlépő Steve Underwood a 2015-ös szezonban biztosan marad a Titans élén.
DGB a minicamp nyitányán már a csapattal edzett. Az OTA jó részét sérülés (hamstring) miatt hagyta ki.
Érdekesség, hogy a minicamp edzéseit drone-nal rögzítik.

Végül legyen egy cikk Mariotáról:  espn.go.com/nfl/story/_/id/13044641/marcus-mariota-deadly-accurate-according-tennessee-titans-receivers-coach-shawn-jefferson

Music City Miracle
több mint 9 éve
rva 4 100 — Me for President!
Vannak akik a Titansről pl csak az itteni fórumon olvasnak, szóval szerintem nem lenne gond, ha minél többen posztolnának, updatelnék a híreket. Amúgy meg a bandwagon drukkerek azt jelentik,hogy sikeres a csapat, szóval örülni kellene,hogy jönnek 😊undisputedly
Mitől sikeres már a csapat? Én kívánom, hogy legyen sikeres, a csapat hiszen a Titans-nek szurkolok. Én itt arra gondolok pl, hogy egy Titans szimpatizáns mondta, anno amikor 2008-ban 13-3-al zártuk az alapszakaszt jött a sok Titans rajongó, hú de szuper. Utána amikor jöttek a szopóálarc szezonok akkor eltűntek szépen ezek a fórumozók. Tehát ha szarban van a csapat akkor is a Titánoknak szurkoljon, ne csak addig ameddig megy a szekér. Örülök én, minden új Titans szurkolónak, de így már remélem érted mire gondolok.pakesz
Nem azt mondtam,hogy sikeres a Titans, hanem,hogy a Bandwagonok akkor jönnek, ha sikeres a csapat, aminek meg a hardcore drukker örüljön 😊 A csapatok iránt érzett szimpátia pedig így működik. Hol többen, hol kevesebben vannak, ez teljesen természetes jelenség. Miért ne lelhetné örömét más is az adott csapatban? Nem privilégium,hogy szurkolók lehetünk, nem számít,hogy ki mióta drukkol egy csapatnak, ráadásul a szimpátia mértéke is igencsak változó, ezt el kell fogadni.

Én magamból kiindulva a többi csaaptról általában itt tájékozódom, elolvasom mit írnak az itteni fanok. Az pedig tény,hogy sajnos nem sok poszt született a Titans topicban ami egy semleges,de érdeklődő olvasót tájékoztatna, így én személy szerint örülnék,ha itt is minél többen lennének, mert könnyebb lenne informálódnom.undisputedly
Az, hogy ki mióta szurkol a csapatnak, az lényegtelen, ezzel nem is vitatkozom. Viszont, hogy a "szimpátia mértéke igencsak változó" ezzel nem értek egyet. Én az európai focit régebbről követem, de és a kedvenc csapatomnak bizony voltak sokszor hullámvölgyei, viszont nem jutott eszembe sohasem, hogy elforduljak tőlük, vagy nem kövessem őket. Ha ezt érted a szimpátia mértékének változása alatt. 😊pakesz
szerintem inkább azt érti, hogy milyen mélységgel követi az adott csapatot/sportot.
ha jól megy a szekér a kedvenceknek, akkor többen előjönnek, meccsre járnak, hírt olvasnak, stb.
ha nem megy, akkor inkább mással foglalkoznak.
"kocadrukkerek"
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Vannak akik a Titansről pl csak az itteni fórumon olvasnak, szóval szerintem nem lenne gond, ha minél többen posztolnának, updatelnék a híreket. Amúgy meg a bandwagon drukkerek azt jelentik,hogy sikeres a csapat, szóval örülni kellene,hogy jönnek 😊undisputedly
Mitől sikeres már a csapat? Én kívánom, hogy legyen sikeres, a csapat hiszen a Titans-nek szurkolok. Én itt arra gondolok pl, hogy egy Titans szimpatizáns mondta, anno amikor 2008-ban 13-3-al zártuk az alapszakaszt jött a sok Titans rajongó, hú de szuper. Utána amikor jöttek a szopóálarc szezonok akkor eltűntek szépen ezek a fórumozók. Tehát ha szarban van a csapat akkor is a Titánoknak szurkoljon, ne csak addig ameddig megy a szekér. Örülök én, minden új Titans szurkolónak, de így már remélem érted mire gondolok.pakesz
Nem azt mondtam,hogy sikeres a Titans, hanem,hogy a Bandwagonok akkor jönnek, ha sikeres a csapat, aminek meg a hardcore drukker örüljön 😊 A csapatok iránt érzett szimpátia pedig így működik. Hol többen, hol kevesebben vannak, ez teljesen természetes jelenség. Miért ne lelhetné örömét más is az adott csapatban? Nem privilégium,hogy szurkolók lehetünk, nem számít,hogy ki mióta drukkol egy csapatnak, ráadásul a szimpátia mértéke is igencsak változó, ezt el kell fogadni.

Én magamból kiindulva a többi csaaptról általában itt tájékozódom, elolvasom mit írnak az itteni fanok. Az pedig tény,hogy sajnos nem sok poszt született a Titans topicban ami egy semleges,de érdeklődő olvasót tájékoztatna, így én személy szerint örülnék,ha itt is minél többen lennének, mert könnyebb lenne informálódnom.undisputedly
Az, hogy ki mióta szurkol a csapatnak, az lényegtelen, ezzel nem is vitatkozom. Viszont, hogy a "szimpátia mértéke igencsak változó" ezzel nem értek egyet. Én az európai focit régebbről követem, de és a kedvenc csapatomnak bizony voltak sokszor hullámvölgyei, viszont nem jutott eszembe sohasem, hogy elforduljak tőlük, vagy nem kövessem őket. Ha ezt érted a szimpátia mértékének változása alatt. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
Vannak akik a Titansről pl csak az itteni fórumon olvasnak, szóval szerintem nem lenne gond, ha minél többen posztolnának, updatelnék a híreket. Amúgy meg a bandwagon drukkerek azt jelentik,hogy sikeres a csapat, szóval örülni kellene,hogy jönnek 😊undisputedly
Mitől sikeres már a csapat? Én kívánom, hogy legyen sikeres, a csapat hiszen a Titans-nek szurkolok. Én itt arra gondolok pl, hogy egy Titans szimpatizáns mondta, anno amikor 2008-ban 13-3-al zártuk az alapszakaszt jött a sok Titans rajongó, hú de szuper. Utána amikor jöttek a szopóálarc szezonok akkor eltűntek szépen ezek a fórumozók. Tehát ha szarban van a csapat akkor is a Titánoknak szurkoljon, ne csak addig ameddig megy a szekér. Örülök én, minden új Titans szurkolónak, de így már remélem érted mire gondolok.pakesz
Nem azt mondtam,hogy sikeres a Titans, hanem,hogy a Bandwagonok akkor jönnek, ha sikeres a csapat, aminek meg a hardcore drukker örüljön 😊 A csapatok iránt érzett szimpátia pedig így működik. Hol többen, hol kevesebben vannak, ez teljesen természetes jelenség. Miért ne lelhetné örömét más is az adott csapatban? Nem privilégium,hogy szurkolók lehetünk, nem számít,hogy ki mióta drukkol egy csapatnak, ráadásul a szimpátia mértéke is igencsak változó, ezt el kell fogadni.

Én magamból kiindulva a többi csaaptról általában itt tájékozódom, elolvasom mit írnak az itteni fanok. Az pedig tény,hogy sajnos nem sok poszt született a Titans topicban ami egy semleges,de érdeklődő olvasót tájékoztatna, így én személy szerint örülnék,ha itt is minél többen lennének, mert könnyebb lenne informálódnom.
több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Nemtudom milyen sikerekről beszéltek. Egyenlőre úgy néz ki lesz egy irányítónk jó sok évre, HA beváltja az ígéreteket. Majd HA hozza az eredményeket hozza amiket várnak/várunk tőle akkor beszélgethetünk sikerekről addig meg mit áradozzunk róla maradunk a realitás talaján kicsit pesszimistán gondolkodva, mivel sokáig volt viselve az az ominózus szopóálarc! 😀 Aki meg híreket szeretne hallani, olvasni a csapatról az meg úgy is talál ha akar mert nem hiszem el hogy egy vérbeli amerikai foci drukker nem harap rá az offseasonban az összes amcsifocis hírre amit csak fel tud lelni a neten. Elég csak az NFL meg az ESPN facebukos oldalát tetszikelni és az már sz@rja is ki nekünk a jobbnál jobb híreket és igen sok közte a Titánokkal kapcsolatos is! Na röviden ennyi a véleményem! 😊
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Vannak akik a Titansről pl csak az itteni fórumon olvasnak, szóval szerintem nem lenne gond, ha minél többen posztolnának, updatelnék a híreket. Amúgy meg a bandwagon drukkerek azt jelentik,hogy sikeres a csapat, szóval örülni kellene,hogy jönnek 😊undisputedly
Mitől sikeres már a csapat? Én kívánom, hogy legyen sikeres, a csapat hiszen a Titans-nek szurkolok. Én itt arra gondolok pl, hogy egy Titans szimpatizáns mondta, anno amikor 2008-ban 13-3-al zártuk az alapszakaszt jött a sok Titans rajongó, hú de szuper. Utána amikor jöttek a szopóálarc szezonok akkor eltűntek szépen ezek a fórumozók. Tehát ha szarban van a csapat akkor is a Titánoknak szurkoljon, ne csak addig ameddig megy a szekér. Örülök én, minden új Titans szurkolónak, de így már remélem érted mire gondolok.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vannak akik a Titansről pl csak az itteni fórumon olvasnak, szóval szerintem nem lenne gond, ha minél többen posztolnának, updatelnék a híreket. Amúgy meg a bandwagon drukkerek azt jelentik,hogy sikeres a csapat, szóval örülni kellene,hogy jönnek 😊undisputedly
De nagy igazság. Mindig mosolygok azon, amikor annak örül valaki, hogy legalább nincsenek divatszurkolók. Hát én meg pont leszarom, inkább legyenek, mert akkor jól megy a csapatnak, nem pedig az van, hogy senkit sem érdekel, mert legfeljebb középszerű

Btw, go DGB!

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
Vannak akik a Titansről pl csak az itteni fórumon olvasnak, szóval szerintem nem lenne gond, ha minél többen posztolnának, updatelnék a híreket. Amúgy meg a bandwagon drukkerek azt jelentik,hogy sikeres a csapat, szóval örülni kellene,hogy jönnek 😊
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Ha sikeres lesz jön mindenki....

több mint 9 éve
gerrard88 Tennessee Titans 735
Azért én reménykedem, hogy Mariota érkeztével nem jelennek meg a divatszurkoló "Titans fanok".... 😛 😀pakesz
Lehet, hogy csatlakozik majd egy-két philly fan is hozzánk! 😀😀 😀 😀
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Áh, én csak arra akartam utalni, hogy az "igazi fan" nem születik a semmiből.😊 Mindenki divatszurkolóként kezdi: megkedvel egy játékost, megtetszik a csapat meze, a feleségének tetszik az irányító fizimiskája, stb. 😊

Szóval ha szerednéd, hogy legyen több magyar Titans szurkoló, akkor annak az az útja, hogy előbb legyenek olyanok akik megírják sms-ben, hogy megszületett a legkisebb titán és már meg is kapta a Mariota sapkáját. 😊 És pár évvel később már lehet ezek némelyike majd offseason posztonkénti elemzést is fog írni. 😊peterk2005
SecretGrupp, belefáradtak az nsdap alapú tömegbázisokba, a kiválasztott úgyis megtalálja az övéit. Augusztustól meg kötelező lesz az enigma. 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Áh, én csak arra akartam utalni, hogy az "igazi fan" nem születik a semmiből.😊 Mindenki divatszurkolóként kezdi: megkedvel egy játékost, megtetszik a csapat meze, a feleségének tetszik az irányító fizimiskája, stb. 😊

Szóval ha szerednéd, hogy legyen több magyar Titans szurkoló, akkor annak az az útja, hogy előbb legyenek olyanok akik megírják sms-ben, hogy megszületett a legkisebb titán és már meg is kapta a Mariota sapkáját. 😊 És pár évvel később már lehet ezek némelyike majd offseason posztonkénti elemzést is fog írni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Elég is az a heti egy post, minek fosni a szót a topicban? 😊peterk2005
Majd nézd meg szezon elején. 😀 Amúgy a facebook-os csoportban is megosztjuk a véleményeket, gondolatokat. Itt ritkábban most, hogy offseason van. Többek között annak is betudható, hogy kevés a Titans szurkoló, azért egy Pats, vagy Steelers számhoz képest. A lényeget megosztjuk, amúgy meg mit ecseteljük, hogy Mariota így meg úgy dobál, Casey zúz mint mindig, stb. Olyan topic is van ahol páran írnak, de még azt, is hogy hányszor nézte meg a Barátok közt aktuális adását egy játékos. 😀 Jól van az, ki így, ki úgy.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elég is az a heti egy post, minek fosni a szót a topicban? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Azért én reménykedem, hogy Mariota érkeztével nem jelennek meg a divatszurkoló "Titans fanok".... 😛 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A tavaly indult AFC South fantasy ligában felszabadult öt hely, Aki szeretne játszani, jöjjön! (Sietve, mert hamar be fog telni a létszám!)

Jelentkezés, és a ligáról részletek itt:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
AFC South NFL.com fantasy liga - Fantasy Football | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)