NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
hát a hétvégén rendesen helyretették kis csapatunkat.
végülis nem volt egyértelmű, hogy kire (AF) vagy mire (futójáték, screen passz) kell figyelni.
mindenesetre a Colts-nál talán keresve sem lehetne ideálisabb ellenfelet találni. Remélem érvényesítik a papírformát és összekapják magukat.

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sajnálom, hogy Munchak, mint várható volt, azt a keménykalapos vonalat viszi tovább, mint Fisher. Megint van egy nemszerethető csapatunk.
És még valami, nagyon remélem nem ezt a szétesett csapatot akarják odaadni Lockernek, mert ez tenne neki igazán rosszat, ha ezt akarták akkor most már kinlódjon tovább Hassi. Soha nem értettem egy új irányítót miért akkor akarnak kipróbálni, amikor már a béka segge alatt van a csapat, ez volt VY-nél is, csak neki sikerült összekaparnia őket. Lockernek nem biztos, hogy szerencséje lesz...
És akkor most kérdezem meg a Locker-kezdőbe ellenzőit: miért kellett erre várni? Nem mondom, hogy vele máshogy állnánk, mert azt nem lehet tudni, de benne van jövő, nem úgy mint Hassiben...
A meccsről konkrétan inkább semmit. Mert részünkről nem történt semmi. :/egozo
Továbbra is tartom magam, ahhoz, hogy várjunk még Lockerrel - bocs egozo😊
Az van, hogy ez a meccs azért ment el ilyen fájdalmasan, mert az elején egészen elképesztő mennyiségű labdát ejtettek el az elkapóink, CJ meg úgy látom, legfőképp az önbizalmát veszítette el, látja, tudja, hogy mit kéne csinálni, merre kéne futni, de egyszerűen nincs meg az átütőerő, ami ahhoz kéne, hogy az első, vagy a második szerelésből kibújhasson - ez így együtt nagyon sok volt - aztán persze Hassie uis hibázgatott, ez nem kérdés...
Ami a védelmünket illeti, arra nincsenek szavak - bye week után ilyen teljesítményt hazai pályán nem lehet hozni, mindegy volt, hogy futás, vagy passz, esélyünk sem volt. Csürhe módjára játszottunk, aminek nem lehetett más az eredménye. Egyébként CJ-nek hiányzik a legjobban VY - én így látom...rezső
Hiányzik neki VY? 😊 Talán inkább edzeni kellett volna a szezon előtt, nemcsak a pénzre várni. Arról nem is beszélve, hogy orrba-szájba kapja a meccsen a lehetőségeket, még a másik két futónk a padot koptatja. Bár erről inkább a szakmai stáb tehet. Én meg úgy látom, hogy Ringernek, vagy Harpernak kéne kezdenie, s akkor CJ rájönne, hogy nem nélkülözhetetlen.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sajnálom, hogy Munchak, mint várható volt, azt a keménykalapos vonalat viszi tovább, mint Fisher. Megint van egy nemszerethető csapatunk.
És még valami, nagyon remélem nem ezt a szétesett csapatot akarják odaadni Lockernek, mert ez tenne neki igazán rosszat, ha ezt akarták akkor most már kinlódjon tovább Hassi. Soha nem értettem egy új irányítót miért akkor akarnak kipróbálni, amikor már a béka segge alatt van a csapat, ez volt VY-nél is, csak neki sikerült összekaparnia őket. Lockernek nem biztos, hogy szerencséje lesz...
És akkor most kérdezem meg a Locker-kezdőbe ellenzőit: miért kellett erre várni? Nem mondom, hogy vele máshogy állnánk, mert azt nem lehet tudni, de benne van jövő, nem úgy mint Hassiben...
A meccsről konkrétan inkább semmit. Mert részünkről nem történt semmi. :/egozo
De hogyan jutottunk el odáig, hogy nem játszik semmit sem a csapat? Mert ugye három győzelmünk már van, amiből a Ravens elleni hazait és a Browns elleni idegenbelit még nagyszerűnek tartottuk... Ennyire kiismerhető a csapat játéka, vagy a fentebb említettek csak kifutott eredmények voltak? Lockerről ugyanúgy vélekedünk, ahhoz nincs hozzáfűznivalóm.

Music City Miracle
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Sajnálom, hogy Munchak, mint várható volt, azt a keménykalapos vonalat viszi tovább, mint Fisher. Megint van egy nemszerethető csapatunk.
És még valami, nagyon remélem nem ezt a szétesett csapatot akarják odaadni Lockernek, mert ez tenne neki igazán rosszat, ha ezt akarták akkor most már kinlódjon tovább Hassi. Soha nem értettem egy új irányítót miért akkor akarnak kipróbálni, amikor már a béka segge alatt van a csapat, ez volt VY-nél is, csak neki sikerült összekaparnia őket. Lockernek nem biztos, hogy szerencséje lesz...
És akkor most kérdezem meg a Locker-kezdőbe ellenzőit: miért kellett erre várni? Nem mondom, hogy vele máshogy állnánk, mert azt nem lehet tudni, de benne van jövő, nem úgy mint Hassiben...
A meccsről konkrétan inkább semmit. Mert részünkről nem történt semmi. :/egozo
Továbbra is tartom magam, ahhoz, hogy várjunk még Lockerrel - bocs egozo😊
Az van, hogy ez a meccs azért ment el ilyen fájdalmasan, mert az elején egészen elképesztő mennyiségű labdát ejtettek el az elkapóink, CJ meg úgy látom, legfőképp az önbizalmát veszítette el, látja, tudja, hogy mit kéne csinálni, merre kéne futni, de egyszerűen nincs meg az átütőerő, ami ahhoz kéne, hogy az első, vagy a második szerelésből kibújhasson - ez így együtt nagyon sok volt - aztán persze Hassie uis hibázgatott, ez nem kérdés...
Ami a védelmünket illeti, arra nincsenek szavak - bye week után ilyen teljesítményt hazai pályán nem lehet hozni, mindegy volt, hogy futás, vagy passz, esélyünk sem volt. Csürhe módjára játszottunk, aminek nem lehetett más az eredménye. Egyébként CJ-nek hiányzik a legjobban VY - én így látom...rezső
Meg nekem 😀egozo
😊
dettó 😀
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Sajnálom, hogy Munchak, mint várható volt, azt a keménykalapos vonalat viszi tovább, mint Fisher. Megint van egy nemszerethető csapatunk.
És még valami, nagyon remélem nem ezt a szétesett csapatot akarják odaadni Lockernek, mert ez tenne neki igazán rosszat, ha ezt akarták akkor most már kinlódjon tovább Hassi. Soha nem értettem egy új irányítót miért akkor akarnak kipróbálni, amikor már a béka segge alatt van a csapat, ez volt VY-nél is, csak neki sikerült összekaparnia őket. Lockernek nem biztos, hogy szerencséje lesz...
És akkor most kérdezem meg a Locker-kezdőbe ellenzőit: miért kellett erre várni? Nem mondom, hogy vele máshogy állnánk, mert azt nem lehet tudni, de benne van jövő, nem úgy mint Hassiben...
A meccsről konkrétan inkább semmit. Mert részünkről nem történt semmi. :/egozo
Továbbra is tartom magam, ahhoz, hogy várjunk még Lockerrel - bocs egozo😊
Az van, hogy ez a meccs azért ment el ilyen fájdalmasan, mert az elején egészen elképesztő mennyiségű labdát ejtettek el az elkapóink, CJ meg úgy látom, legfőképp az önbizalmát veszítette el, látja, tudja, hogy mit kéne csinálni, merre kéne futni, de egyszerűen nincs meg az átütőerő, ami ahhoz kéne, hogy az első, vagy a második szerelésből kibújhasson - ez így együtt nagyon sok volt - aztán persze Hassie uis hibázgatott, ez nem kérdés...
Ami a védelmünket illeti, arra nincsenek szavak - bye week után ilyen teljesítményt hazai pályán nem lehet hozni, mindegy volt, hogy futás, vagy passz, esélyünk sem volt. Csürhe módjára játszottunk, aminek nem lehetett más az eredménye. Egyébként CJ-nek hiányzik a legjobban VY - én így látom...rezső
Meg nekem 😀
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Sajnálom, hogy Munchak, mint várható volt, azt a keménykalapos vonalat viszi tovább, mint Fisher. Megint van egy nemszerethető csapatunk.
És még valami, nagyon remélem nem ezt a szétesett csapatot akarják odaadni Lockernek, mert ez tenne neki igazán rosszat, ha ezt akarták akkor most már kinlódjon tovább Hassi. Soha nem értettem egy új irányítót miért akkor akarnak kipróbálni, amikor már a béka segge alatt van a csapat, ez volt VY-nél is, csak neki sikerült összekaparnia őket. Lockernek nem biztos, hogy szerencséje lesz...
És akkor most kérdezem meg a Locker-kezdőbe ellenzőit: miért kellett erre várni? Nem mondom, hogy vele máshogy állnánk, mert azt nem lehet tudni, de benne van jövő, nem úgy mint Hassiben...
A meccsről konkrétan inkább semmit. Mert részünkről nem történt semmi. :/egozo
Továbbra is tartom magam, ahhoz, hogy várjunk még Lockerrel - bocs egozo😊
Az van, hogy ez a meccs azért ment el ilyen fájdalmasan, mert az elején egészen elképesztő mennyiségű labdát ejtettek el az elkapóink, CJ meg úgy látom, legfőképp az önbizalmát veszítette el, látja, tudja, hogy mit kéne csinálni, merre kéne futni, de egyszerűen nincs meg az átütőerő, ami ahhoz kéne, hogy az első, vagy a második szerelésből kibújhasson - ez így együtt nagyon sok volt - aztán persze Hassie uis hibázgatott, ez nem kérdés...
Ami a védelmünket illeti, arra nincsenek szavak - bye week után ilyen teljesítményt hazai pályán nem lehet hozni, mindegy volt, hogy futás, vagy passz, esélyünk sem volt. Csürhe módjára játszottunk, aminek nem lehetett más az eredménye. Egyébként CJ-nek hiányzik a legjobban VY - én így látom...
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Sajnálom, hogy Munchak, mint várható volt, azt a keménykalapos vonalat viszi tovább, mint Fisher. Megint van egy nemszerethető csapatunk.
És még valami, nagyon remélem nem ezt a szétesett csapatot akarják odaadni Lockernek, mert ez tenne neki igazán rosszat, ha ezt akarták akkor most már kinlódjon tovább Hassi. Soha nem értettem egy új irányítót miért akkor akarnak kipróbálni, amikor már a béka segge alatt van a csapat, ez volt VY-nél is, csak neki sikerült összekaparnia őket. Lockernek nem biztos, hogy szerencséje lesz...
És akkor most kérdezem meg a Locker-kezdőbe ellenzőit: miért kellett erre várni? Nem mondom, hogy vele máshogy állnánk, mert azt nem lehet tudni, de benne van jövő, nem úgy mint Hassiben...
A meccsről konkrétan inkább semmit. Mert részünkről nem történt semmi. :/
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Köszönöm N-Drewnak és Pakesznak is, csak hát az eredmény... Most akkor ennyire gyengék vagyunk, vagy valaki nagyon eltolt valamit mind a Steelers ellen, mind a Texans ellen? De tudok még kérdezni. Mi történt CJ-vel? Miért nem használunk jobban másik futót? Hol van a védelem?

A támadást illetően többet azért nem kérdezek, mert aki irányít, az Hassie. Biztosan lesz még jó meccse, de szerintem arra nem lehet építeni egy szezont, hogy vagy megy neki, vagy nem. Pedig a csoport még most is nyerhető lenne... Remélem valaki, mondjuk a HC kitalál valamit, ennél sokkal biztatóbbat a folytatásra.

Music City Miracle
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Bízom benne, hogy drága kis csapatom a mai szülinapom alkalmából vasárnap megörvendeztet egy nagyon fontos győzelemmel. GO TITANS! 😀Nandito
Boldog Születésnapot!😊 D. Williams majd neked küldi a labdát a TD-je után, reméljük. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Bízom benne, hogy drága kis csapatom a mai szülinapom alkalmából vasárnap megörvendeztet egy nagyon fontos győzelemmel. GO TITANS! 😀Nandito
Isten éltessen! 😊

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Bízom benne, hogy drága kis csapatom a mai szülinapom alkalmából vasárnap megörvendeztet egy nagyon fontos győzelemmel. GO TITANS! 😀

Music City Miracle
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem is egyszer bizonyította, hogy klasszis 😛Wyatt
Ha már Pats fan vagy akkor említsük meg Brady-t, ő sem egyszer bizonyította, hogy klasszis, még se hisztizett vagy feltűnősködött, vagy esetleg annak közelébe került volna, hogy kirakják a csapatából. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem is egyszer bizonyította, hogy klasszis 😛

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
"A Titansben folytathatja Terrell Owens. Az edző Mike Munchak szerint, ha a WR átmegy a fizikai teszten, elképzelhető hogy szerződést kap."

http://yamm.hu/f_ricsiAmadeus91
Hmm.. Ez elég meglepő. Amikor Moss hozzánk igazolt akkor néztem egy nfl meccset és mondták, hogy Moss "szakított" a Vikings-sel.Na mondom még a végén még hozzánk igazol....persze nem gondoltam komolyan, erre olvasom itt. 😀 Múltkor Baltimore-Houston meccs a sport tv-n szóba jött Teo, hogy még edzésben van, de nincs csapata, na meg, hogy mennyi helyről elzavarták, mekkora az arca. 😀 Ekkor megint felvetődött bennem, hogy jön hozzánk..... erre most olvasom 😀
Akkor most kérem, hogy Ochosinco-t, Clay Matthews-t, Darrel Ravis-t rúgják már ki és akkor.... : 😂

Személy szerint nekem pl. nagyon nem tetszett mikor a Dallasban hisztizett.... ha még is idejön akkor erről gyorsan mondjon le. :/ Úgy se fog... 😀pakesz
Végülis egy nevet sikerült eltalálni 😂 Amúgy remélem TO kap valahol kap még egy sanszot 😊Wyatt
Budapest Wolves-ba biztos beférne 😂 Nem egy sanszot kapott már...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
"A Titansben folytathatja Terrell Owens. Az edző Mike Munchak szerint, ha a WR átmegy a fizikai teszten, elképzelhető hogy szerződést kap."

http://yamm.hu/f_ricsiAmadeus91
Hmm.. Ez elég meglepő. Amikor Moss hozzánk igazolt akkor néztem egy nfl meccset és mondták, hogy Moss "szakított" a Vikings-sel.Na mondom még a végén még hozzánk igazol....persze nem gondoltam komolyan, erre olvasom itt. 😀 Múltkor Baltimore-Houston meccs a sport tv-n szóba jött Teo, hogy még edzésben van, de nincs csapata, na meg, hogy mennyi helyről elzavarták, mekkora az arca. 😀 Ekkor megint felvetődött bennem, hogy jön hozzánk..... erre most olvasom 😀
Akkor most kérem, hogy Ochosinco-t, Clay Matthews-t, Darrel Ravis-t rúgják már ki és akkor.... : 😂

Személy szerint nekem pl. nagyon nem tetszett mikor a Dallasban hisztizett.... ha még is idejön akkor erről gyorsan mondjon le. :/ Úgy se fog... 😀pakesz
Végülis egy nevet sikerült eltalálni 😂 Amúgy remélem TO kap valahol kap még egy sanszot 😊

több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
"A Titansben folytathatja Terrell Owens. Az edző Mike Munchak szerint, ha a WR átmegy a fizikai teszten, elképzelhető hogy szerződést kap."

http://yamm.hu/f_ricsiAmadeus91
Remélem nem lesz belőle semmi. Nagyon olyan szaga van, mint Moss megszerzésének. Az sem tetszett...be is jött. Nem Moss, hanem a véleményem.
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
"A Titansben folytathatja Terrell Owens. Az edző Mike Munchak szerint, ha a WR átmegy a fizikai teszten, elképzelhető hogy szerződést kap."

http://yamm.hu/f_ricsiAmadeus91
Hmm.. Ez elég meglepő. Amikor Moss hozzánk igazolt akkor néztem egy nfl meccset és mondták, hogy Moss "szakított" a Vikings-sel.Na mondom még a végén még hozzánk igazol....persze nem gondoltam komolyan, erre olvasom itt. 😀 Múltkor Baltimore-Houston meccs a sport tv-n szóba jött Teo, hogy még edzésben van, de nincs csapata, na meg, hogy mennyi helyről elzavarták, mekkora az arca. 😀 Ekkor megint felvetődött bennem, hogy jön hozzánk..... erre most olvasom 😀
Akkor most kérem, hogy Ochosinco-t, Clay Matthews-t, Darrel Ravis-t rúgják már ki és akkor.... : 😂

Személy szerint nekem pl. nagyon nem tetszett mikor a Dallasban hisztizett.... ha még is idejön akkor erről gyorsan mondjon le. :/ Úgy se fog... 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
"A Titansben folytathatja Terrell Owens. Az edző Mike Munchak szerint, ha a WR átmegy a fizikai teszten, elképzelhető hogy szerződést kap."

http://yamm.hu/f_ricsi

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
na akkor gondolom itt is vége lesz a bye week-nek...
csak fél füllel hallgattam a Jets meccset, de mintha azt mondták volna a Mia kapcsán, hogy a bye week-en idén már nem lehet OTA? az elég ciki, mert szerintem ráfért volna a csapatra némi összekovácsolás a Britt nélküli szezonra, hogy a Pitts vereség egyszeri legyen...

mindenesetre a hétvégén csoport-rangadó, igazság szerint nem bánom, hogy ha lehet, nekik még vaskosabb az IR listájuk... A.Johnson igazán kihagyhatná még a hétvégit, én meglennék nélküle.

kellemes hetet mindenkinek.

jaa, a rúgó témával alapvetően egyet értek és remélem a bye week ezen a téren határozott javulást hoz; határozottan elégedetlen vagyok velük; bár konkrétan még meccs nem ment el rajtuk, de valóban értékes yardokat bukunk rajtuk.

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Én hozzászólok 😊 Szerintem alapvetően jók a rugóink, de valóban kezd aggasztó lenni a helyzet. Utoljára Bironas 2006-ban volt ilyen fos. Összekaphatná magát a 3 meccsen kihagyott 3 FG után. Kernnel alapvetően nincs bajom.
GO TITANS!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ha már ilyen kevés embernek van véleménye egy vereség után...felvetek egy új témát. Hátha valakinek van kedve jozzászolni.
Mondunk véleményt offensről, diffenseről, csak a rúgókat nem véleményezzük. Illetve korábban valaki kiemelte, hogy Bironas már annyi Fg-t hagyott ki, mint tavaly egész évben, de ez nem igazán mérvadó, mert a kettő közül az egyik kb 60yardos volt, ami szerintem csak nagy szerencsével berúgható kategória. Az viszont elgondolkodtató, hogy a KO-okat milyen gyalázatosan végzi el. 60,0y-os átlag, és csak 10-et tudott touchbackre rugni, úgy, hogy 5yarddal közelebbről rugdossa. Elszállt az erő, vagy mi? Ráadásul úgy emlékszem egyet oldalra is kirúgott. A kickoff átlaga a 35. helyhez elég a ligában.
Brett Kern sem szárnyal - kivéve, ha futni kell a labdával. 41,3yardos punt átlaga a 27. helyre rangsorolja, ez nettóban is csak 36,3yard, utobbi természetesen a csapaton is múlik. Mondhatjuk, hogy nem lehet sok a bruttó yard átlag, ha közelről kell puntolni, de akkor miért csak 7 szer sikerült a 20yardon belülre puntoli?
Bironas 6, Kern majdnem 2yarddal rúg átlagosan rövidebbeket, mint tavaly.
Ja és mielőtt valaki azt mondaná, hogy Bironas rövid rúgásai a taktika része, hogy a huszason belülről jöjjön az ellen, annek még leírom, hogy a visszahordásokkal 27,8yardot tesznek meg, tehát ha taktika, akkor elég rosszul jövünk ki belőle.
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Az elején hozhattunk volna egy TD-t erre nem lett semmi.... volt mondjuk egy facemask de nem azon múlt.pakesz
Ha Woodley sackjére gondolsz, az teljesen tiszta volt.vassadi
Nem arra az esetre gondoltam. Egy futásunknál, mint ha CJ ellen lett volna egy facemask... nem dobtak zászlót, ennyi. Én úgy láttam, de nem is ez a legfontosabb.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az elején hozhattunk volna egy TD-t erre nem lett semmi.... volt mondjuk egy facemask de nem azon múlt.pakesz
Ha Woodley sackjére gondolsz, az teljesen tiszta volt.
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
21-3ig néztem a meccset, utána már csak összefoglalót láttam.Nagyon nem részletezem a többiek már leírták. Secondary-n úgy mentek át mint kés a vajon.... az a fake punt.... pfff... :/ nyalóka. Az elején hozhattunk volna egy TD-t erre nem lett semmi.... volt mondjuk egy facemask de nem azon múlt. Utána meg már azt csináltak velünk amit akartak. Ward amikor meg elküldte gyufáért Griffin-t a TD-nél.... hát az is mutatta,hogy szenvedünk. Remélem a bye után frissült erővel és egy jobb futójátékkal rukkolunk elő. 😉pakesz
Annyira díjazom a pozitív hozzáállásodat 😉 😀
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
21-3ig néztem a meccset, utána már csak összefoglalót láttam.Nagyon nem részletezem a többiek már leírták. Secondary-n úgy mentek át mint kés a vajon.... az a fake punt.... pfff... :/ nyalóka. Az elején hozhattunk volna egy TD-t erre nem lett semmi.... volt mondjuk egy facemask de nem azon múlt. Utána meg már azt csináltak velünk amit akartak. Ward amikor meg elküldte gyufáért Griffin-t a TD-nél.... hát az is mutatta,hogy szenvedünk. Remélem a bye után frissült erővel és egy jobb futójátékkal rukkolunk elő. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks