NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Avery jóadam8
Ha tud járni.DoM
Jah, nem véletlen kerülhet hozzánk, a srác fő erőssége a sebesség, ezzel a sérüléssel aligha tud érvényesülni az NFL-ben, de kívánok neki minden jót.

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Avery jön végülis.vassadi
Elég nagy érvágás Britt kiesése...😕 Avery-t annyira nem ismerem, de sok sikert neki a Titansben. 😉 1 évre írt alá. Tavalyi szezont kihagyta, térdsérülés miatt.

http://en.wikipedia.org/wiki/Donnie_Avery

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Avery jön végülis.
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Britt kiesését nagyon sajnálom, de a jelenlegi jelöltek nem igazán tetszenek. Gaget viszont nagyon szerettem, örülnék, ha visszatérne!

Music City Miracle
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Avery jóadam8
Ha tud járni.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Avery jó

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Workouton voltak, vannak nálunk: Clowney, Gilyard, Lee Higgins, Underwood, Buster Davis, Avery, Iglesias. Veretes névsor, dehát mit akarunk év közben. Talán tényleg Gage lenne a legjobb...
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Roos századik meccse következik. Az észt óriás mindent Titans mezben játszotta, és a draftolása óta minden meccsen kezdő volt, ami már lassan hét éve volt 2005-ben. Gratula!
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A védelmünk kapott yardokban 1. pontokban 2. a ligában. Kezd alakulni talán az a rég megszokott recept? Kicsit az LB-k produkcióját keveslem. Szerelésekben sincsenek sehol, Ruud kivételével. Meg nézve a meccseket sem éri el a teljesítményük a DL vagy a secondry minőségét. Hope állítólag már játszhat a Cleveland ellen, de én inkább azt szeretném, ha Babineaux maradna a SS, engem teljesen meggyőzött, jobb mint Hope az utolsó két év során valamikor is volt.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Hát, Kenny kiszállt, keressük az utódát.... Sztem Gage-et hozzuk vissza, ami még jól is elsülhet, de vele is a sérülékenysége a legnagyobb probléma - Mondtam már, hogy a pi..ába???
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szerintetek Hall visszatérése mennyit javít a meg(nem)lévő futójátékunkon?
A O fal nem változott.Druid
Hall a második számú kedvencem volt VY után. Ezért nem tudok objektíven beszélni róla. (VY-ről sem tudtam 😀 ) Biztos, hogy eléggé össze voltak szokva CJ-vel, mivel mióta utobbi itt van azóta Hall törte neki az utat, és a CJ2K nevet is jócskán neki köszönheti, bár erről kicsit kevesebb szó esik. De... Quinn Johnson jó fullback (elkapásban és labdacipelésben talán jobb is) nem hiszem, hogy rajta mulna a dolog, bár különösen nagy blockokat nem láttam tőle, de az igazság az, hogy CJ odáig el sem jut, hogy elötte a fullback egy látványos blockot bemutasson.
több mint 13 éve
Druid Tennessee Titans 602
Szerintetek Hall visszatérése mennyit javít a meg(nem)lévő futójátékunkon?
A O fal nem változott.
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Többet kell megjátszani a TE-eket, szerintem ha D. Williams odateszi magát, nagy meglepetéseket okozhat, pozitív értelemben. Az is benne van, hogy ha Nate lesérül..... ezért nem bánnám ha néznénk egy másik WR-t még. 😉pakesz
(sajnos nem láttam a meccset de) én is ezt mondtam volna, persze nem lesznek 80yd-os TD-k, ahogy Stevens elkapásánál láthattuk (nagyon rendben volt, ahogy rágömbölyödött a labdára és kvázi feladta, hogy lefusson bárkit), de ha minden meccsen ennyire be tudjuk vonni a TE-ket (meg Cook-ot még talán egy kicsit bővebben), akkor rendben kéne, hogy legyen a passzjáték, mert azért darabszámra rendesen szét volt osztva.
CJ-nek meg legkésőbb a bye week utánig össze kell szednie magát.
a Cleveland elleni eléggé vízválasztónak tűnik (őket még idegenben is és ilyen futójátékkal is verni kellene), mert akkor nyugodtan lehet menni Pitts-be (és nyugodtan játszva, miért ne lehetne őket meglepni, ahogy a Colts-nak tulajdonképpen meg kellett volna tennie tegnap), és 50% fölött megyünk bye-ra és úgy vágunk neki a három hazainak...
ja, és nekem minden évben csalódás, ha nincs meg a PO.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Az első mondat igaz, de a második ha igaz, akkor nagy sz..ban vagyunk 😉egozo
az a helyzet, hogy egy idő után az ellenfelek vissza fognak állni jobban védeni a passzt, s akkor vmivel több helye lesz, és be kell, hogy induljon a lába, nincs mese - sztem be is fog 😀rezső
Be fog, csak mikor? Ő arra kapott pénzt, hogy bárki is védi bármennyire, jól fog futni. Ehhez képest ha van run defense, ha nincs, hoz 2.3 meg 2.7esátlagot. Ami a fele az elvártnak. Az borzalom gyenge. Nehogy már a DT mentesített Denver Run stop legyen elit például tegnap. Ahol LB sorban is jelenleg komoly kérdések vannak.Nem igaz, hogy az OL mindig a hibás, ha nem megy, és a futó a zseni, ha megy.

Más. Hassi nekem tetszett. A végén azzal nyertetek, hogy dobot egy fejből olyan 60 yardos passzt, amin csak pislogtam. Nagyon jó dobás volt. Aztán még pár kicsit, és a végén Grahamet totál üresen hagyták, és TD. Döfi kis drive volt. Persze volt még aztán IT is, ami nem mindegy, de ez volt a döntő a végjátékban. Ha az öreg ezt bírja tartani, akkor lesz itt még sok öröm.ulpianus
Azért három meccs nem a világ. Az elmúlt években bizonyított, a holdout rosszat tett neki, de bele fog jönni, legalábbis bízni kell ebben. A fal is visszaesett előtte, de tényleg nagyobbrészt az ő hibája a dolog. De eddig belefért.

A tegnapihoz: nem volt egyszerű meccs, de főleg azért mert rohadt sok hibát követtünk el. Elsősorban a böntikre gondolok, de voltak ovis dolgok amiket simán meg kéne tudni csinálni. A tény, hogy így is nyertünk, biztató. Én egy pillanatig nem éreztem azt, hogy ezt a meccset el fogjuk veszíteni, nem volt igazán benne a levegőben. Hassi pedig szerintem igen jól nyomta, nem csak a számok alapján, de úgy látványra is megnyugtató volt a jelenléte a pályán. Az, hogy nem kétszáz ponttal nyerünk, nem jelent semmit, a lényeg a győzelem. Múlt héten egy nagykutyát is elkaptunk, szóval képesek vagyunk sok mindenre, és nagyon sok minden nem passzol még, amit össze lehet rakni. Csak Britt nélkül lesz nehéz - tényleg nagy érvágás. Én nem várok playoffot, de sokkal pozitívabb képem van a csapatról, mint szezon előtt volt.

több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
nyilván nem volt egy fáklyás menet, de inkább így nyerjünk, mint sehogy. CJ a kulcsa a szezonunk hátralévő részénekrezső
Az első mondat igaz, de a második ha igaz, akkor nagy sz..ban vagyunk 😉egozo
Többet kell megjátszani a TE-eket, szerintem ha D. Williams odateszi magát, nagy meglepetéseket okozhat, pozitív értelemben. Az is benne van, hogy ha Nate lesérül..... ezért nem bánnám ha néznénk egy másik WR-t még. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
nyilván nem volt egy fáklyás menet, de inkább így nyerjünk, mint sehogy. CJ a kulcsa a szezonunk hátralévő részénekrezső
Az első mondat igaz, de a második ha igaz, akkor nagy sz..ban vagyunk 😉egozo
az a helyzet, hogy egy idő után az ellenfelek vissza fognak állni jobban védeni a passzt, s akkor vmivel több helye lesz, és be kell, hogy induljon a lába, nincs mese - sztem be is fog 😀rezső
Be fog, csak mikor? Ő arra kapott pénzt, hogy bárki is védi bármennyire, jól fog futni. Ehhez képest ha van run defense, ha nincs, hoz 2.3 meg 2.7esátlagot. Ami a fele az elvártnak. Az borzalom gyenge. Nehogy már a DT mentesített Denver Run stop legyen elit például tegnap. Ahol LB sorban is jelenleg komoly kérdések vannak.Nem igaz, hogy az OL mindig a hibás, ha nem megy, és a futó a zseni, ha megy.

Más. Hassi nekem tetszett. A végén azzal nyertetek, hogy dobot egy fejből olyan 60 yardos passzt, amin csak pislogtam. Nagyon jó dobás volt. Aztán még pár kicsit, és a végén Grahamet totál üresen hagyták, és TD. Döfi kis drive volt. Persze volt még aztán IT is, ami nem mindegy, de ez volt a döntő a végjátékban. Ha az öreg ezt bírja tartani, akkor lesz itt még sok öröm.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
OFF: nagyon könnyen meglehet, hogy VY kezd legközelebb a Phillynél...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
nyilván nem volt egy fáklyás menet, de inkább így nyerjünk, mint sehogy. CJ a kulcsa a szezonunk hátralévő részénekrezső
Az első mondat igaz, de a második ha igaz, akkor nagy sz..ban vagyunk 😉egozo
az a helyzet, hogy egy idő után az ellenfelek vissza fognak állni jobban védeni a passzt, s akkor vmivel több helye lesz, és be kell, hogy induljon a lába, nincs mese - sztem be is fog 😀
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
nyilván nem volt egy fáklyás menet, de inkább így nyerjünk, mint sehogy. CJ a kulcsa a szezonunk hátralévő részénekrezső
Az első mondat igaz, de a második ha igaz, akkor nagy sz..ban vagyunk 😉
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Amit te is írtál, meg akartuk mutatni, hogy Orton tényleg egy sírós baba. Mindjárt az elején Jones egy latehittel bemutatkozott neki, elég kemény volt, de legalább volt oka a nyafogásra sírós Ortonnak. Aztán ez a felfokozott állapot végig jelen volt. Hozzájárult, hogy nem sokkal utána a bíró egy fordított latehitre nem dobott zászlót a támadó Denverire. Szerintem ebből adódott a sok bünti is. Shaun Smith főleg nagyon fel volt pörögve, dobtak is rá zászlót, asszem kettőt is. De ezeken felül a védelem elött le a kalappal. Az utolsó pick meg főleg Jason Jones érdeme, aki beleütött a labdába, így kapta el Spoon.
Attól függetlenül hogy nagyon szép a győzelem, meg a 2-1, azért én nem csatlakozom az ömlengők táborához. Volt pár momentum, ami miatt nyertünk, de ez elég nyögvenyelős volt, ami egy erősebb csapat ellen nagyon kevés lesz. Ezt a futójátékot nagyon meg kellene oldani. Hassinek ugyan jók a statisztikái, de a pályán azért ez nem ilyen szép kép. Az egész meccsen két normális drivet vezetett, ez most elég volt. A védelem nagyot játszott, a két pick, meg a 4. kivédekezése a golvonalon eldöntötte a meccset. Ha nincs a sok hülye szabálytalanág simább lehetett volna. Hassi teljesítményéhez még annyit, hogy ellenünk minden csapat legalább 8 emberrel védekezi a futást minden playnél, ezt láttam még 3. és hosszúnál is. Remélem soká fog győzni vele a csapat, de amiket korábban állítottam róla, és Lockerről még mindig tartom.
Kern futását egyértelmű, hogy a véletlen hozta össze, attól függetlenül nagyon ügyesen kihozta belőle a legtöbben, nagy lélekjelenlétre utal, egy középszerű punter egyszerűen belerugta volna a védőbe, vagy lehasal. Britt csillagos ötöst érdemel.
Britt elvesztése nagyon rosszkor jött, így sokkal fontosabb, hogy beinduljon végra a futójáték. Félve írom le, de talán nem csak CJ-vel kellene kísérletezni, bármennyibe is került. Talán nem lenne ennyire futás koncentrált az ellenfél védelme, ha néha Harper is pályára kerülne, meg lehet próbálkozni kellene az ugrabugra cikázások helyett egy olyan igazi kis középre futós négy jardot érő erőfutással, amire CJ nem képes...
A meccset a 4. kivédekezésével nyertük meg, ami közvetlenül az után volt, hogy Hassi elveszítette a labdát. Ha abból TD van, sose fordítottunk volna.egozo
Légy egy kicsit pozitívabb, mert akárhogy csavarjuk, kettőt nyertünk egymás után, s most ez a lényeg. Hassie azt csinálja, amit kell, s ez megnyugtató, most ki kell várni, mi lesz Britt-tel, s ha végleg elveszítjük, tán nem ártana vmi normális elkapót megszerezni vhonnan, mert Nate úgy látom erre a szezonra nagyon felszívta magát, de mögötte azért nem vagyunk igazán erősek WR-poszton...rezső
Lennék én, ha nem néztem volna tegnap a meccset és nem hagytam volna ott kb ötször, hogy elegem van belőle. Utána persze mindig visszaültem nézni 2perc után 😊 Ja és még egy észrevétel:miért nem hordunk vissza egy kicket sem, ha már van egy jó returnerünk???egozo
nyilván nem volt egy fáklyás menet, de inkább így nyerjünk, mint sehogy. CJ a kulcsa a szezonunk hátralévő részének
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nem láttam sajnos a meccset, de nagyon örülök. Az összefoglaló alapján volt egy-két balhé, tudja vki miért voltak ezek?????rezső
Amit te is írtál, meg akartuk mutatni, hogy Orton tényleg egy sírós baba. Mindjárt az elején Jones egy latehittel bemutatkozott neki, elég kemény volt, de legalább volt oka a nyafogásra sírós Ortonnak. Aztán ez a felfokozott állapot végig jelen volt. Hozzájárult, hogy nem sokkal utána a bíró egy fordított latehitre nem dobott zászlót a támadó Denverire. Szerintem ebből adódott a sok bünti is. Shaun Smith főleg nagyon fel volt pörögve, dobtak is rá zászlót, asszem kettőt is. De ezeken felül a védelem elött le a kalappal. Az utolsó pick meg főleg Jason Jones érdeme, aki beleütött a labdába, így kapta el Spoon.
Attól függetlenül hogy nagyon szép a győzelem, meg a 2-1, azért én nem csatlakozom az ömlengők táborához. Volt pár momentum, ami miatt nyertünk, de ez elég nyögvenyelős volt, ami egy erősebb csapat ellen nagyon kevés lesz. Ezt a futójátékot nagyon meg kellene oldani. Hassinek ugyan jók a statisztikái, de a pályán azért ez nem ilyen szép kép. Az egész meccsen két normális drivet vezetett, ez most elég volt. A védelem nagyot játszott, a két pick, meg a 4. kivédekezése a golvonalon eldöntötte a meccset. Ha nincs a sok hülye szabálytalanág simább lehetett volna. Hassi teljesítményéhez még annyit, hogy ellenünk minden csapat legalább 8 emberrel védekezi a futást minden playnél, ezt láttam még 3. és hosszúnál is. Remélem soká fog győzni vele a csapat, de amiket korábban állítottam róla, és Lockerről még mindig tartom.
Kern futását egyértelmű, hogy a véletlen hozta össze, attól függetlenül nagyon ügyesen kihozta belőle a legtöbben, nagy lélekjelenlétre utal, egy középszerű punter egyszerűen belerugta volna a védőbe, vagy lehasal. Britt csillagos ötöst érdemel.
Britt elvesztése nagyon rosszkor jött, így sokkal fontosabb, hogy beinduljon végra a futójáték. Félve írom le, de talán nem csak CJ-vel kellene kísérletezni, bármennyibe is került. Talán nem lenne ennyire futás koncentrált az ellenfél védelme, ha néha Harper is pályára kerülne, meg lehet próbálkozni kellene az ugrabugra cikázások helyett egy olyan igazi kis középre futós négy jardot érő erőfutással, amire CJ nem képes...
A meccset a 4. kivédekezésével nyertük meg, ami közvetlenül az után volt, hogy Hassi elveszítette a labdát. Ha abból TD van, sose fordítottunk volna.egozo
Légy egy kicsit pozitívabb, mert akárhogy csavarjuk, kettőt nyertünk egymás után, s most ez a lényeg. Hassie azt csinálja, amit kell, s ez megnyugtató, most ki kell várni, mi lesz Britt-tel, s ha végleg elveszítjük, tán nem ártana vmi normális elkapót megszerezni vhonnan, mert Nate úgy látom erre a szezonra nagyon felszívta magát, de mögötte azért nem vagyunk igazán erősek WR-poszton...rezső
Lennék én, ha nem néztem volna tegnap a meccset és nem hagytam volna ott kb ötször, hogy elegem van belőle. Utána persze mindig visszaültem nézni 2perc után 😊 Ja és még egy észrevétel:miért nem hordunk vissza egy kicket sem, ha már van egy jó returnerünk???
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Nem láttam sajnos a meccset, de nagyon örülök. Az összefoglaló alapján volt egy-két balhé, tudja vki miért voltak ezek?????rezső
Amit te is írtál, meg akartuk mutatni, hogy Orton tényleg egy sírós baba. Mindjárt az elején Jones egy latehittel bemutatkozott neki, elég kemény volt, de legalább volt oka a nyafogásra sírós Ortonnak. Aztán ez a felfokozott állapot végig jelen volt. Hozzájárult, hogy nem sokkal utána a bíró egy fordított latehitre nem dobott zászlót a támadó Denverire. Szerintem ebből adódott a sok bünti is. Shaun Smith főleg nagyon fel volt pörögve, dobtak is rá zászlót, asszem kettőt is. De ezeken felül a védelem elött le a kalappal. Az utolsó pick meg főleg Jason Jones érdeme, aki beleütött a labdába, így kapta el Spoon.
Attól függetlenül hogy nagyon szép a győzelem, meg a 2-1, azért én nem csatlakozom az ömlengők táborához. Volt pár momentum, ami miatt nyertünk, de ez elég nyögvenyelős volt, ami egy erősebb csapat ellen nagyon kevés lesz. Ezt a futójátékot nagyon meg kellene oldani. Hassinek ugyan jók a statisztikái, de a pályán azért ez nem ilyen szép kép. Az egész meccsen két normális drivet vezetett, ez most elég volt. A védelem nagyot játszott, a két pick, meg a 4. kivédekezése a golvonalon eldöntötte a meccset. Ha nincs a sok hülye szabálytalanág simább lehetett volna. Hassi teljesítményéhez még annyit, hogy ellenünk minden csapat legalább 8 emberrel védekezi a futást minden playnél, ezt láttam még 3. és hosszúnál is. Remélem soká fog győzni vele a csapat, de amiket korábban állítottam róla, és Lockerről még mindig tartom.
Kern futását egyértelmű, hogy a véletlen hozta össze, attól függetlenül nagyon ügyesen kihozta belőle a legtöbben, nagy lélekjelenlétre utal, egy középszerű punter egyszerűen belerugta volna a védőbe, vagy lehasal. Britt csillagos ötöst érdemel.
Britt elvesztése nagyon rosszkor jött, így sokkal fontosabb, hogy beinduljon végra a futójáték. Félve írom le, de talán nem csak CJ-vel kellene kísérletezni, bármennyibe is került. Talán nem lenne ennyire futás koncentrált az ellenfél védelme, ha néha Harper is pályára kerülne, meg lehet próbálkozni kellene az ugrabugra cikázások helyett egy olyan igazi kis középre futós négy jardot érő erőfutással, amire CJ nem képes...
A meccset a 4. kivédekezésével nyertük meg, ami közvetlenül az után volt, hogy Hassi elveszítette a labdát. Ha abból TD van, sose fordítottunk volna.egozo
Légy egy kicsit pozitívabb, mert akárhogy csavarjuk, kettőt nyertünk egymás után, s most ez a lényeg. Hassie azt csinálja, amit kell, s ez megnyugtató, most ki kell várni, mi lesz Britt-tel, s ha végleg elveszítjük, tán nem ártana vmi normális elkapót megszerezni vhonnan, mert Nate úgy látom erre a szezonra nagyon felszívta magát, de mögötte azért nem vagyunk igazán erősek WR-poszton...
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nem láttam sajnos a meccset, de nagyon örülök. Az összefoglaló alapján volt egy-két balhé, tudja vki miért voltak ezek?????rezső
Amit te is írtál, meg akartuk mutatni, hogy Orton tényleg egy sírós baba. Mindjárt az elején Jones egy latehittel bemutatkozott neki, elég kemény volt, de legalább volt oka a nyafogásra sírós Ortonnak. Aztán ez a felfokozott állapot végig jelen volt. Hozzájárult, hogy nem sokkal utána a bíró egy fordított latehitre nem dobott zászlót a támadó Denverire. Szerintem ebből adódott a sok bünti is. Shaun Smith főleg nagyon fel volt pörögve, dobtak is rá zászlót, asszem kettőt is. De ezeken felül a védelem elött le a kalappal. Az utolsó pick meg főleg Jason Jones érdeme, aki beleütött a labdába, így kapta el Spoon.
Attól függetlenül hogy nagyon szép a győzelem, meg a 2-1, azért én nem csatlakozom az ömlengők táborához. Volt pár momentum, ami miatt nyertünk, de ez elég nyögvenyelős volt, ami egy erősebb csapat ellen nagyon kevés lesz. Ezt a futójátékot nagyon meg kellene oldani. Hassinek ugyan jók a statisztikái, de a pályán azért ez nem ilyen szép kép. Az egész meccsen két normális drivet vezetett, ez most elég volt. A védelem nagyot játszott, a két pick, meg a 4. kivédekezése a golvonalon eldöntötte a meccset. Ha nincs a sok hülye szabálytalanág simább lehetett volna. Hassi teljesítményéhez még annyit, hogy ellenünk minden csapat legalább 8 emberrel védekezi a futást minden playnél, ezt láttam még 3. és hosszúnál is. Remélem soká fog győzni vele a csapat, de amiket korábban állítottam róla, és Lockerről még mindig tartom.
Kern futását egyértelmű, hogy a véletlen hozta össze, attól függetlenül nagyon ügyesen kihozta belőle a legtöbben, nagy lélekjelenlétre utal, egy középszerű punter egyszerűen belerugta volna a védőbe, vagy lehasal. Britt csillagos ötöst érdemel.
Britt elvesztése nagyon rosszkor jött, így sokkal fontosabb, hogy beinduljon végra a futójáték. Félve írom le, de talán nem csak CJ-vel kellene kísérletezni, bármennyibe is került. Talán nem lenne ennyire futás koncentrált az ellenfél védelme, ha néha Harper is pályára kerülne, meg lehet próbálkozni kellene az ugrabugra cikázások helyett egy olyan igazi kis középre futós négy jardot érő erőfutással, amire CJ nem képes...
A meccset a 4. kivédekezésével nyertük meg, ami közvetlenül az után volt, hogy Hassi elveszítette a labdát. Ha abból TD van, sose fordítottunk volna.
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Nem láttam sajnos a meccset, de nagyon örülök. Az összefoglaló alapján volt egy-két balhé, tudja vki miért voltak ezek?????
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Érdekes lesz, az biztos. Ki gondolta volna, hogy Britt elvesztése lehet nagyobb érvágás, mint CJé lenne. Jelenleg ez a helyzet.
Viszont hogy pozitív is legyek, le a kalappal Hassie előtt. Az öreg egyelőre újjászületett Nashvilleben. És Lockernek van ideje tanulni mellette és tőle lehet is.iktriad
Palmer rendszere nagyon fekszik Hassinak, nem kell túl nehezeket dobni, nagyon sok célpont van mindig, egy általában üresre játssza magát, és ezt elég jól meg tudja játszani. Britt nélkül ugyanezt nyilván nehezebb lesz kivitelezni, de ha a pass protection jó lesz, akkor megoldható.