NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Remélem lesz jobb. Mindenesetre nem CJ hiánya miatt veszítettünk. A futás rendben volt. Viszont a passzjáték továbbra is hiányzik. Talán két WR-nek volt elkapása. Locker INT-je rokie mistake volt. Mikor látta, hogy a corner, vagy safety akadály nélkül jön át, le kellett volna feküdnie, vállalva a 10y veszteséget. Egyébként nem volt rossz. Csak hát kéne az elkapóknak is passzolni... A secondary meg még vszínű az öltözőben volt az első játéknál, hát ekkora hibát másképp nem tudom hogy lehet elkövetni. Elváltották magukat vmelyik corner meg Griffin.
Hassivel kíváncsi vagyok mi van, de a sérülékenysége mindenki előtt ismert volt, csak a vezetés előtt nem? :/ A DL most nem volt annyira tökéletes, ellentétben Harperrel és S. Johnsonnal, nagyon jók lesznek, Cookkal egyetemben.
Sajnos az igazolásaink nem nagyon hozzák magukat, mint általában. 😕egozo
Locker labdaeladását nagyon sajnáltam, de örülök, hogy úgy látod, hogy nem volt rossz - mármint a játéka. 😊 Harper futásai kimondottan tetszettek, de ha lesz CJ, akkor ki lesz mögötte a második futó?

CJ-ről van fenn egy anyag az nfl.com-on, ami szerint nem közelednek az álláspontok. Ugye jól értem?

Music City Miracle
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Hassiről van már hír h mi van vele?
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Remélem lesz jobb. Mindenesetre nem CJ hiánya miatt veszítettünk. A futás rendben volt. Viszont a passzjáték továbbra is hiányzik. Talán két WR-nek volt elkapása. Locker INT-je rokie mistake volt. Mikor látta, hogy a corner, vagy safety akadály nélkül jön át, le kellett volna feküdnie, vállalva a 10y veszteséget. Egyébként nem volt rossz. Csak hát kéne az elkapóknak is passzolni... A secondary meg még vszínű az öltözőben volt az első játéknál, hát ekkora hibát másképp nem tudom hogy lehet elkövetni. Elváltották magukat vmelyik corner meg Griffin.
Hassivel kíváncsi vagyok mi van, de a sérülékenysége mindenki előtt ismert volt, csak a vezetés előtt nem? :/ A DL most nem volt annyira tökéletes, ellentétben Harperrel és S. Johnsonnal, nagyon jók lesznek, Cookkal egyetemben.
Sajnos az igazolásaink nem nagyon hozzák magukat, mint általában. 😕
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Okés, csak néha nézzetek rá 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Srácok indítottam egy blogot amihez kéne segítség, mert nem biztos, hogy lesz elég időm rá 😊
http://tennesseesports.blog.hu/
blog.hu-n gyors reg és megteszlek adminnak.
😊Laki
Jó munkát hozzá! Majd regisztrálok, de nem akarok admin lenni! 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Köszi srácok a tanácsokat 😊 próbálok minél többet megfogadni 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Senki? :/
http://tennesseesports.blog.hu/2011/08/18/szerdai_training_campLaki
apró megjegyzés, hogy ha csak a Titans-ről szól a blog, akkor nem túl szerencsés a névválasztás.Höri
Meg még egy, wordben írd a dolgokat, ott van piros és zöld aláhúzás, ami sokat segíthet és blog admin felületén van egy importálás wordból cucc.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Senki? :/
http://tennesseesports.blog.hu/2011/08/18/szerdai_training_campLaki
apró megjegyzés, hogy ha csak a Titans-ről szól a blog, akkor nem túl szerencsés a névválasztás.

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Senki? :/
http://tennesseesports.blog.hu/2011/08/18/szerdai_training_campLaki
Az admin felületen aktiválni is kell a bejegyzést, különben csak Te és az adminok látják úgy mintha "publikálva" lenne, mi olvasók viszont üresnek látjuk a blogot.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Senki? :/
http://tennesseesports.blog.hu/2011/08/18/szerdai_training_camp


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
némiképp off, de lenne min. 7 érdeklődő egy csak Titans szurkolói fantasy foci ligára (nem feltétlenül páros, mert éppen a PO ligában elmegy a páratlan is)?
Légyszi jelezzétek kit érdekel és kitaláljuk, hogy hol és hogyan legyen.

valamikor éjféltől az nfl network leadja a hétvégi edzőmeccset, majd utána talán belemegyek az értékelésébe, bár én mondjuk kifejezetten nem szeretek edzőmeccs alapján jósolgatni - persze más alapján most még nem igazán lehet. ehhh egyszerűen csak nem szeretem ezt az időszakot.

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Srácok indítottam egy blogot amihez kéne segítség, mert nem biztos, hogy lesz elég időm rá 😊
http://tennesseesports.blog.hu/
blog.hu-n gyors reg és megteszlek adminnak.
😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
sajnos lemaradtam a meccsről de a statokat nézve nem tűnik rossznak a dolog. Lockertől erre számítottam. Babineaux-t meg kell említeni és nagyon jó tudni, hogy Hope felszínes játéka mögött van valaki. let's go tennessee


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
az első előszezonmeccse biztató volt Lockernek, de várjunk még az örömködésselrezső
Persze szigorúan a földön maradva, de én azért kicsit örülök neki. A sikeres bemutatkozás sehol sem jön rosszul, még akkor is, ha várhatóan lesz kevésbé jó meccse is. A mély víz azért talán erős lenne még, inkább tanuljon, hogy később tényleg teljes szívvel örülhessünk! 😊
Gyorsan körbe néztem a meccseket, és jól látom, hogy a most draftolt QB-k közül a legjobban mutatkozott be?

Music City Miracle
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
az első előszezonmeccse biztató volt Lockernek, de várjunk még az örömködéssel
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Lehet be kellene dobni a mélyvízbe ... de van még három ps meccs.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként nagyon simán lehetett volna 2 TD is, de volt egy kis időzítési hiba egymás után kétszer, egyszer Marianival, amiből PI lett, majd futott TD, előtte meg nem tudom, hogy kivel, de szép lett volna 😊 Mindenesetre bíztató.
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Locker TD-vel debütált tegnap este! 😊Nandito
Nekem nagyon tetszett a játéka..látszik rajta hogy nincs elveszve.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az oké, de mellette kurva jól is játszott. Még Klugot meg Caseyt emelném ki, mindketten nagyon jól tolták.
több mint 13 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Locker TD-vel debütált tegnap este! 😊

Music City Miracle
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Hassi 12-15 snapet kap majd, Locker többet. Marks sérült, mint ahogy Britt és a safety Robi Johnson is. Staffon Johnsonnal nem tudjátok mi van?
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Hát, Reinfeldték asszem megadták magukat - jön a könyörgés: most éppen azt nyilatkozta a GM-ünk, hogy az a szándék, hogy CJ a liga legjobban fizetett RB-je legyen, csak jöjjön már el Nashville-be, hogy beszélhessenek.... CJ csak annyit mondott ere, hogy meg van lepődve, mert eddig a világon semmilyen ajánlatot nem kaptak a front office-tól... - olyan szép ez az egész!!!!
Ugyanakkor mindegy, csak CJ ott legyen az első alapszakaszmeccsen - ez a fontosrezső
Akkor se dől össze világ, ha esetleg csak az alapszakasz második meccsére szignózza a szerződését 😛
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Youngnak volt egy nagyon szép menekülős-futás közbeni 20yardos passza. Kár, hogy nem nálunk... 😕 De nálunk majd Locker dob ilyeneket 😊
Babin viszont szerintem nem lesz olyan, mint nálunk az év elején. Valószínűsíthető volt...
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Hát, Reinfeldték asszem megadták magukat - jön a könyörgés: most éppen azt nyilatkozta a GM-ünk, hogy az a szándék, hogy CJ a liga legjobban fizetett RB-je legyen, csak jöjjön már el Nashville-be, hogy beszélhessenek.... CJ csak annyit mondott ere, hogy meg van lepődve, mert eddig a világon semmilyen ajánlatot nem kaptak a front office-tól... - olyan szép ez az egész!!!!
Ugyanakkor mindegy, csak CJ ott legyen az első alapszakaszmeccsen - ez a fontos
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Mike Munchak a fiatal DL-ról
Well I think first it’s for the experience, and we want to see those guys go against our number one offensive line. we don’t want them to just be going against the young rookies so I think that’s part of the plan. When you do that, when you give a guy an opportunity like say a Karl Klug, and all of the sudden he goes in and does well and shows up and makes some plays, then you are going to give him more opportunities with that group. Like I said, it’s not where guys are practicing, that doesn’t mean a whole lot as far as how things are going to be in Jacksonville, but I think it’s important. If he wasn’t doing well we wouldn’t keep him in those spots. So he is doing a nice job. (Jurrell) Casey is doing a nice job inside; he is doing exactly what we ask him to do. He has been getting some penetration, making some plays, showing he has some pass rush ability to him also. (Zach) Clayton, a seventh-round pick doing what we thought. He is a big nose tackle in there, has more wiggle than maybe people thought and he can put a little pressure on the quarterback. Three good players, we thought that when we drafted them, we were excited. 10 days into camp they are who we thought they were. Practice is one thing as we all know, and how they perform in a game against other people is another, so they will get a chance to experience that on Saturday.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."