Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 7 éve
Top Safetyt csak így... azért van a fegyelmezésnek más módja is. Bár lehet Ha-Ha fizujára spórolnak!😉

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 7 éve
Megvan a bűnbak:nem is értem, mire számított, miután nyilvánosan leszólta az edzőket. Hacsak nem direkt azt akarta, hogy kivágják
D.J. Swearinger said he was called into Jay Gruden's office and RELEASED by the #Redskins.
😕
Klaci79
Cowboys 4ever.
több mint 7 éve
Megvan a bűnbak:Nyilván, ez volt a logikus lépés :-/
D.J. Swearinger said he was called into Jay Gruden's office and RELEASED by the #Redskins.
😕
Klaci79
Balfasz banda, Grudennel az élen.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Megvan a bűnbak:Vannak, akik nem szeretik, ha beleszallsz az edzod/edzoidbe. Legalabbis gondolom, a hatterben lehetett valami nagy balhe, pont o fikazta Manuskyt.
D.J. Swearinger said he was called into Jay Gruden's office and RELEASED by the #Redskins.
😕
Klaci79
több mint 7 éve
Megvan a bűnbak:EjhA
D.J. Swearinger said he was called into Jay Gruden's office and RELEASED by the #Redskins.
😕
Klaci79
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Megvan a bűnbak:D.J. Swearinger said he was called into Jay Gruden's office and RELEASED by the #Redskins.
😕
több mint 7 éve

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
www.nfl.com/news/story/0ap3000001002655/article/dj-swearinger-blasts-redskins-dc-manusky-after-lossManusky egy szar, nem veletlenul repult Indianapolisbol. Ebben a vedelemben annyi a minoseg es a belefektetett penz meg pickek, aminel mar kiutkozik, hogy o egy rossz DC. Az mondjuk teljesen mas kerdes, hogy meg ez a hullamzo vedelem is sorra nyeri a meccseket, csak az impotens tamadok nem tudjak lezarni oket es pontot felrakni a tablara, amikor kell. Es ez Alex Smithszel sem lenne mas, mert o is csak a tutit dobja meg, sosem kockaztat. A tamadofal romokban, de ez a WR-sor is kritikan aluli igazabol. Doctsonnak vannak felvillanasai, de egy elso koros elkapotol az ember azt varna, hogy dominaljon.
Mondjuk ezzel az ultrakonzervatív felfogással sehová nem jutunk, az biztos. Ezt a mecxset simán hozni lehetett volna...
warr_b
több mint 7 éve
Mondjuk ezzel az ultrakonzervatív felfogással sehová nem jutunk, az biztos. Ezt a mecxset simán hozni lehetett volna...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Davis és Doctson questionable... Ugyanakkor: The Redskins signed the following player to the active roster:
WR Darvin Kidsy

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Azt hitte, hogy Varju László fekszik előtte...youtu.be/2NIwUcWX0DMSzép balos.
Matthew99
Meg se fogjuk érezni, hogy ő is hiányozni fog 😛
warr_b
több mint 7 éve
youtu.be/2NIwUcWX0DMSzép balos.
Matthew99
Meg se fogjuk érezni, hogy ő is hiányozni fog 😛

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Kerrigan és Trent Wiliams mehet a Pro Bowlra.
És akár öten még csatlakozhatnak hozzájuk!
több mint 7 éve
Csere qb-val, jah, nem a negyedikkel, akinek nem is tudom hány év telt el két kezdőként lejátszott meccse között... 😀Azért az elég extrém szerintem, hogy két meccsel a vége előtt még mindig van legalább matematikai esélyünk a playoffra | (persze nem fogunk bejutni) | úgy, hogy a negyedik irányító játszik, és az egész ligában nekünk van a legtöbb játékosunk sérültlistán, meg volt egy L4 is...Ugyan tavaly is NFC East csapat nyert SB-t, csere QBval!😉
warr_b
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Azért az elég extrém szerintem, hogy két meccsel a vége előtt még mindig van legalább matematikai esélyünk a playoffra | (persze nem fogunk bejutni) | úgy, hogy a negyedik irányító játszik, és az egész ligában nekünk van a legtöbb játékosunk sérültlistán, meg volt egy L4 is...Ugyan tavaly is NFC East csapat nyert SB-t, csere QBval!😉
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 7 éve
Azért az elég extrém szerintem, hogy két meccsel a vége előtt még mindig van legalább matematikai esélyünk a playoffra | (persze nem fogunk bejutni) | úgy, hogy a negyedik irányító játszik, és az egész ligában nekünk van a legtöbb játékosunk sérültlistán, meg volt egy L4 is...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Grat a 600. W-hez.Kösz, ma mi voltunk a kevésbé szarik (meg szerencsésebbek).
iktriad
Amúgy még mindig az nyer a meccseinken, aki először pontot szerez.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Grat a 600. W-hez.
több mint 7 éve
Vagy hozza a szokásos láthatatlan formáját.AP majd eldönti a meccset.Lol 😀Visszaadjuk Sudfeldet mindjuk egy 2. vagy 3. körért 😛 Nálunk úgy tűnt van benne lehetőség 😊Bortlest odaadjuk egy kondíciós 7. körösért. Meg is van Alex Smith utódja. 😊
dande
"Nagyon izginek" ígérkezik a vasárnapi Jags - Redskins.
iktriad
Amúgy nagy derby lesz, a liga két jelenleg legrosszabb csapata kb. Röhögnék egy x-en...
warr_b
iktriad

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
AP majd eldönti a meccset.Lol 😀Visszaadjuk Sudfeldet mindjuk egy 2. vagy 3. körért 😛 Nálunk úgy tűnt van benne lehetőség 😊Bortlest odaadjuk egy kondíciós 7. körösért. Meg is van Alex Smith utódja. 😊
dande
"Nagyon izginek" ígérkezik a vasárnapi Jags - Redskins.
iktriad
Amúgy nagy derby lesz, a liga két jelenleg legrosszabb csapata kb. Röhögnék egy x-en...
warr_b
több mint 7 éve
Lol 😀Visszaadjuk Sudfeldet mindjuk egy 2. vagy 3. körért 😛 Nálunk úgy tűnt van benne lehetőség 😊Bortlest odaadjuk egy kondíciós 7. körösért. Meg is van Alex Smith utódja. 😊
dande
"Nagyon izginek" ígérkezik a vasárnapi Jags - Redskins.
iktriad
Amúgy nagy derby lesz, a liga két jelenleg legrosszabb csapata kb. Röhögnék egy x-en...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 7 éve
Visszaadjuk Sudfeldet mindjuk egy 2. vagy 3. körért 😛 Nálunk úgy tűnt van benne lehetőség 😊Bortlest odaadjuk egy kondíciós 7. körösért. Meg is van Alex Smith utódja. 😊
dande
"Nagyon izginek" ígérkezik a vasárnapi Jags - Redskins.
Szerkesztette: iktriad