Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 10 éve
Kedves Washington szurkolók 😀 Eddig nem megy annyira ez a szurkolói mock, sikerült 2 olyan nevet beírni, akik már ki vannak választva! Figyeljétek H oszlopban a korábbi végső pickeket
több mint 10 éve
docs.google.com/spreadsheets/d/1JceRx8oTBgGB_k22v7Tv7xLj0w0DL_NBUEdaO_ctWLE/edit?pref=2&pli=1#gid=0Hali! Ti jöttök a 21. pickkel a szurkolói MOCK drafton! Nick nevet írjátok zárójelbe pick mögé!
több mint 10 éve
főleg mert lesz Browns - Redskins.Tudom, hogy már nem ide tartozik, de azért meg lehet említeni:Én a magam részéről örülök. Le van legalább zárva ez a része is a sztorinak. Még a következő szezonban lesz ennek esetlek hírértéka a Redskins-szel kapcsolatban, aztán végleg kifújt.
Robert Griffin III signs with Browns
pbalazs
nexion218
Remélem év eleji prime time
több mint 10 éve
Tudom, hogy már nem ide tartozik, de azért meg lehet említeni:Én a magam részéről örülök. Le van legalább zárva ez a része is a sztorinak. Még a következő szezonban lesz ennek esetlek hírértéka a Redskins-szel kapcsolatban, aztán végleg kifújt. Ilyenekre gondolok, hogy Griffin megtáltosodik, ne adj' isten ezzel párhuzamosan Szöszi bénázik és akkor még egy bőrt lehúznak a sztoriról, hogy mekkora pancser a washington-i stáb, vagy a fordított helyzet, hogy Griffin nem tud többet mutatni, mint nálunk és a tetéjébe Szöszi varázsolni kezd. Akkor meg még azt lehet majd eladni, hoy lám mekkora zseni Shanahan/Gruden Jr. ...Ez még sztem lemegy, aztán végre el lehet felejteni ezeket a kérdéseket az öltözőben meg a sajtótájékoztatókon.
Robert Griffin III signs with Browns
pbalazs
Szerkesztette: nexion218
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Tudom, hogy már nem ide tartozik, de azért meg lehet említeni:Robert Griffin III signs with Browns
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
Összeségében tetszik, amit a csapattal csinálnak, de ez a RB poszt vhogy nagyon nem megy nekik... Senki nem tudott futni Gruden Jr. sémájában/a falunk mögött, de szerintük csak Morris a hülye... Remélem, hogy legalább az egyik meccsen hülyét csinál Alf Grudenékből...Hát, ahogy elnézem eléggé a defense-re gyúrt eddig McAlkesz, lehet tudta hogy Morris ellen kell a jó def... 😀 Mióta Gruden itt van alakítja a power falat, a ZBS felejtős nála. Az a baj, hogy a maradék RB-k közül egyik sem éppen strapabíró, pedig Grudennél jobban teszik, ha extra bélést tesznek a sisakjukba..
nexion218
több mint 10 éve
Összeségében tetszik, amit a csapattal csinálnak, de ez a RB poszt vhogy nagyon nem megy nekik... Senki nem tudott futni Gruden Jr. sémájában/a falunk mögött, de szerintük csak Morris a hülye... Remélem, hogy legalább az egyik meccsen hülyét csinál Alf Grudenékből...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
már a playoff után elbúcsúzott Morris a közönségtől, tudta hogy nem jön visszakutya olcsó egy poszt ez
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
faszomba má... minek nekünk RB? Majd a szöszi mindent megold.
több mint 10 éve
Remek... 😕
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
több mint 10 éve
Redskins have re-signed RB Chris Thompson
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
Terence Garvin Signs With Redskins
több mint 10 éve
Galette aláírt, egy év, összesen 4,1 misi. Nemtom mennyi a garantált, remélem kevesebb mint a fele... Aztán jött még David Bruton safety a Broncos-tól. Sztem kb. ST meg depth lesz... Nem tudom milyen "playa", de 7 év alatt nyolc meccsen volt kezdő... Ha kurvajó lenne, gondolom már kiderült volna...😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Keenan Robinsonról tudtok írni vmi infót ? Mennyire jó ? Stb, stb
Taz
több mint 10 éve
Keenan Robinsonról tudtok írni vmi infót ? Mennyire jó ? Stb, stb
több mint 10 éve
Keenan Robinson törpike lett. De jó.
több mint 10 éve
azt gondoltam ezzel a sok pénz felszabadítással berántunk egy fasza guardot első-két nap; de ezek szerint nem ez a tervEjnye, nem figyeled a híreket... Visszahoztuk Mason Foster-t és Will Compton-t is!!! 😀😀😀😀😀😀
egy jó/top LB-nek is örülnék, akár drafton is
sapka
Szerkesztette: nexion218
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
azt gondoltam ezzel a sok pénz felszabadítással berántunk egy fasza guardot első-két nap; de ezek szerint nem ez a tervegy jó/top LB-nek is örülnék, akár drafton is
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Én mostanában urizálok:Nekünk jó lesz a hagyományos is... nem?Jövőre Super Bowl-t nyerünk Cousinsal,meglátjátok.HAIL TO THE REDSKINS!!!!!!!!!!!!!Egy slukkot nekünk is hagyhattál volna...
Pamela Anderson
nexion218
apeszos
cdn.funcheap.com/wp-content/uploads/2015/04/jack-daniels.jpg
De szokás mondani, hogy sötétben minden tehén fekete, így gondolom tudunk olyan szempontot találni, amely szerint a szomjoltók is egyformák... Pl. hogy mindegyk "A" betűvel kezdődik...😉
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Nekünk jó lesz a hagyományos is... nem?Jövőre Super Bowl-t nyerünk Cousinsal,meglátjátok.HAIL TO THE REDSKINS!!!!!!!!!!!!!Egy slukkot nekünk is hagyhattál volna...
Pamela Anderson
nexion218
több mint 10 éve
Jövőre Super Bowl-t nyerünk Cousinsal,meglátjátok.HAIL TO THE REDSKINS!!!!!!!!!!!!!Egy slukkot nekünk is hagyhattál volna...
Pamela Anderson
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Folytatódik a takarítás, Darrel Young is repült, Ihenacho meg tendert kapott.www.nfldraftdiamonds.com/redskins-released-fb-darrell-young-place-tender-s-duke-ihenacho/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Jövőre Super Bowl-t nyerünk Cousinsal,meglátjátok.HAIL TO THE REDSKINS!!!!!!!!!!!!!Na de Pamela.
Pamela Anderson
több mint 10 éve
Here’s the updated salary cap savings from today’s moves:Robert Griffin III: $16.155 million
Dashon Goldson: $8.0 million
Jason Hatcher: $4.2 million
Jeron Johnson: $1.1 million
Total cap savings: $29.455 million
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!