Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Még pár UDFA...

  • Rob Kelley, RB, Tulane
  • Shiro Davis, DE, Texas
  • Donzale Ashley, S, Ashland
  • Johnta, Hebert, RB, Prairie View A&M
  • Kevin Bowen, OT, East Central
  • több mint 10 éve
    sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
    udfa-k

    Washington

    Tevin Carter, S, Utah
    Michael Cooper, TE, Indiana
    Reginald Diggs, WR, Richmond
    Ejiro Ederaine, LB, Fresno State
    Joe Gore, OT, Clemson
    Travis Greene, RB, Bowling Green
    Maurice Harris, WR, Cal
    Dominick Jackson, OT, Alabama
    Joe Kerridge, FB, Michigan
    Anthony Lanier, DE, Alamaba A&M
    Kelly Mason, LS, Kentucky
    Geno Matias-Smith, DB, Alabama
    Andre McCullough, WR, Rocky Mountain
    Kenneth Springer, DB, NM Highlands

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 10 éve
    Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
    Steven Daniels szerintem remek húzás. A méretei miatt kicsit alulértékelt, de futás ellen a legjobb LB volt.
    Top grade in the nation against the run (+29.2) in 2015 after ranking ninth in 2014 (+18.0).
    Ahogy nézem sajnos itt eléggé telített a két ILB poszt, de inkább sokan vannak mint jók.

    több mint 10 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Round Selection Player Position College

    1 22 Josh Doctson WR TCU
    2 53 Su'a Cravens OLB USC
    3 84 Kendall Fuller CB Virginia Tech
    4 120 Selection traded to the New Orleans Saints
    5 152 Matt Ioannidis DL Temple
    6 187 Nate Sudfield QB Indiana
    7 232 Steven Daniels LB Boston College
    7 242 Keith Marshall RB Georgia
    több mint 10 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    több mint 10 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    több mint 10 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    több mint 10 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    több mint 10 éve
    Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
    Cravens nagyon jó kis playa lesz, egyik kedvencem volt... S/LB hibrid...

    több mint 10 éve
    nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
    ha bemegy Riley helyére, akkor nem lesz senki mellette 😊, leszámítva az ideigazolt 3-4 spec teamer lb-ket
    safetynek meg nincs elég sebessége..., belül meg nem tud leválni a blokkokról
    sapka
    Will Compton?
    nexion218
    ez most komoly kérdés? 😊
    sapka
    Félig.😊 Riley helyett ő volt tavaly év végén és úgy rémlik nem volt szar. 😊 Szóval ez alapján mehet Riley helyére.😊

    De amúgy ismét nézegetve a highlight-jait, én simán el tudom képzelni egy olyasmi, boxhoz közel játszó strong safety-nek, mint amilyen LaRon Landry volt (illetve kellett volna legyen)...

    Ejj, ebbe belenyúltam....😀

     twitter.com/Sua_Cravens/status/531915354562240514

    Remélem azért nem gondolja komolyan...😒

    Szerkesztette: nexion218

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 10 éve
    sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
    ha bemegy Riley helyére, akkor nem lesz senki mellette 😊, leszámítva az ideigazolt 3-4 spec teamer lb-ket
    safetynek meg nincs elég sebessége..., belül meg nem tud leválni a blokkokról
    sapka
    Will Compton?
    nexion218
    ez most komoly kérdés? 😊

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 10 éve
    nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
    ha bemegy Riley helyére, akkor nem lesz senki mellette 😊, leszámítva az ideigazolt 3-4 spec teamer lb-ket
    safetynek meg nincs elég sebessége..., belül meg nem tud leválni a blokkokról
    sapka
    Will Compton?

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 10 éve
    sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
    ha bemegy Riley helyére, akkor nem lesz senki mellette 😊, leszámítva az ideigazolt 3-4 spec teamer lb-ket
    safetynek meg nincs elég sebessége..., belül meg nem tud leválni a blokkokról

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 10 éve
    nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
    nekem ez a Cravens pick nem tetszik, agyatlan és nincs posztja az nfl-ben
    Fuller tetszik, ebből a gyerekből még lehet valami... de vazzeg akkor norman-culliver-hall-breeland-stb. hova kinek mikor
    sapka
    DeAngelo marad safety, Cravens meg ILB. Én nagy pártolója vagyok mind3 új embereteknek eddig
    Höri
    mi az hogy marad 😀, mikor volt az?
    sapka
    SS-nek volt már írva ősz végén is
    Höri
    Bezony, a tavalyi évben szinte végig safety-t játszott!! Culliver meg öregecske és ugye volt agy ACL sérülése is. Lehet a szezon elején játszani sem fog, meg a fizuja is elég borsos. Az se lepne meg, ha kivágnánk hamarosan.

    Cravens mehet Riley helyére ILB-be (Riley ugyebár Haslett-nek hála egy iszonyú drága csere...) ill. safety-t is tud játszani, ami nem baj, mert Hall megintcsak öregecske, rajta kívül aki valha kezdő safety volt az talán Ihenacho és annyi.

    Engem inkább az érdekelne, hogy hogy lesz ebből 12 pick? 😀

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
    több mint 10 éve
    Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
    nekem ez a Cravens pick nem tetszik, agyatlan és nincs posztja az nfl-ben
    Fuller tetszik, ebből a gyerekből még lehet valami... de vazzeg akkor norman-culliver-hall-breeland-stb. hova kinek mikor
    sapka
    DeAngelo marad safety, Cravens meg ILB. Én nagy pártolója vagyok mind3 új embereteknek eddig
    Höri
    mi az hogy marad 😀, mikor volt az?
    sapka
    SS-nek volt már írva ősz végén is

    több mint 10 éve
    kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
    DeAngelo marad safety, Cravens meg ILB. Én nagy pártolója vagyok mind3 új embereteknek eddig
    Höri
    sajnos én is, ráadásul simán kinézem, hogy a negyedik körben feljebb jöttök az egyik csúszó DL-ért...

    Oh, what a tangled web we weave
    When first we practise to deceive!
    több mint 10 éve
    sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
    nekem ez a Cravens pick nem tetszik, agyatlan és nincs posztja az nfl-ben
    Fuller tetszik, ebből a gyerekből még lehet valami... de vazzeg akkor norman-culliver-hall-breeland-stb. hova kinek mikor
    sapka
    DeAngelo marad safety, Cravens meg ILB. Én nagy pártolója vagyok mind3 új embereteknek eddig
    Höri
    mi az hogy marad 😀, mikor volt az?

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 10 éve
    Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
    nekem ez a Cravens pick nem tetszik, agyatlan és nincs posztja az nfl-ben
    Fuller tetszik, ebből a gyerekből még lehet valami... de vazzeg akkor norman-culliver-hall-breeland-stb. hova kinek mikor
    sapka
    DeAngelo marad safety, Cravens meg ILB. Én nagy pártolója vagyok mind3 új embereteknek eddig

    több mint 10 éve
    sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
    nekem ez a Cravens pick nem tetszik, agyatlan és nincs posztja az nfl-ben
    Fuller tetszik, ebből a gyerekből még lehet valami... de vazzeg akkor norman-culliver-hall-breeland-stb. hova kinek mikor

    Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
    több mint 10 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    több mint 10 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    S lesz vagy LB?
    Janek
    Szerintem S.
    több mint 10 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    Kendall Fuller is a high-upside cornerback
    több mint 10 éve
    Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
    S lesz vagy LB?

    több mint 10 éve
    apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
    több mint 10 éve
    nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
    Ez rendesen meglepett, nem Doctsonnal bajom, de nem gondoltam volna h ilyen korán érkezik WR.
    empty taxi
    Érthető mert bpa, masreszt garcon öregszik meg lejar. Es marad djax meg a te-k meg aki kifejlodik.
    sapka
    Ráadásul ha Garçon öregszik, akkor DJax is. Meg ugyanúgy le is jár.😊 És ha választani kell, akkor én inkább Garçon-nak adnék még pár évet. 2017-es szezonban Jackson 31 lesz, gondolom elkezd majd lassulni, ami a legnagyobb fegyvere. Jól van ez, én örülök neki. Gondolom Kuzinak meg az ügynökének küldött a FO egy képet, hogy príma WR-t draftoltak. 😀

    "I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson