Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
The Redskins have signed Christine Michael to their practice squad.
Béczkó
McAlkesz draftolta annó, igazából ez még jó is lehet jövőre
bírom az Aggies futókat, kár hogy az nflben nem túl jók
sapka
PS-be tökéletes. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Érik a kopernikusz rg3 csere 🙄
ozibozi
igen? 😊

aztán hogyan, meg mire fel? Mármint hogy lehet RG-t elcserélni a jelenlegi szerződésével ha jövőre FA lesz? és hogy lehet Kopernikket elcserélni ezzel a szerződésével?
sapka
Még a szerződésük az annyi is...Na de a játékuk!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
 was.247sports.com/Bolt/Report-Jay-Grudens-fate-for-2016-already-known-by-Redskins-41351731

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
kell a bulvár böff

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Érik a kopernikusz rg3 csere 🙄
ozibozi
igen? 😊

aztán hogyan, meg mire fel? Mármint hogy lehet RG-t elcserélni a jelenlegi szerződésével ha jövőre FA lesz? és hogy lehet Kopernikket elcserélni ezzel a szerződésével?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Érik a kopernikusz rg3 csere 🙄
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
az volt a benyomásom, hogy a második félidőben már nem akartak focizni

nem tudom ez mennyire az edző felelőssége vagy sem, mindenesetre elgondolkodtató volt...
a másik pedig, hogy volt egy-két igencsak véleményes ítélet, de bőven hozható lett volna egy jó második félidővel a meccs
sapka
Ez a nem mindegy... Az égegyadta világon semmit nem csinált a Panthers, amit egy közepes csapat (Redskins pl.) ne tudott volna megállítani...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
az volt a benyomásom, hogy a második félidőben már nem akartak focizni

nem tudom ez mennyire az edző felelőssége vagy sem, mindenesetre elgondolkodtató volt...
a másik pedig, hogy volt egy-két igencsak véleményes ítélet, de bőven hozható lett volna egy jó második félidővel a meccs

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Persze, egy ilyen vereség után a szar is ízetlen, de amúgy az nem számít taunting-nak, hogy meccs közben a fél Panthers csapat a kicsi a rakás pózban vihogva fényképezkedik?

Amúgy csak az a szomorú (azon felül, hogy a nigazebra kezd Hocsulival egy "ligában" játszani), hogy egy fosul bedobott zászló után nem felszívták magukat, hanem teljesen összeszakadtak, nevetségessé tették magukat és még azt a nyomorult Szöszit is agyonverették...

Jones is... Leszarom, mekkora tehetség. Semmi haszna, sőt, csak kárt okoz. Lehet Morris se fut, de legalább nem adja el a labdát. Egy Jones TD-re meg jut kb. 3 fumble... Az ár-érték arány nem éppen opitimális... Arról nem beszélve, hogy a 3 vagy mennyi futott yardot nem magyarázza meg nekem senki azzal, hogy szarok a futóink.Itt vmi nagyobb gond van. Basszus 3 yardot még szegény nagymamám is összehozna egy meccsen....

De nézzük a jó oldalát: megerősítettük csoportmásodik pozíciónkat...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Türelmes toleráns embernek tartom magam. De ez a meccs kiverte a teljes biztosíték táblát tegnap. Nem elég, hogy saját magunkat lőjük halomra, a bírók balfaszkodása is összejön... "SuperNewton" majomkodása meg még rá is tesz. Rivers-i magasságok....
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
The Redskins have signed Christine Michael to their practice squad.
Béczkó
McAlkesz draftolta annó, igazából ez még jó is lehet jövőre
bírom az Aggies futókat, kár hogy az nflben nem túl jók

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Béczkó 1 264
The Redskins have signed Christine Michael to their practice squad.
több mint 10 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Silas Redd is suspended four games by NFL for violating NFL Policy and Program for Substances of Abuse. He's on Injured Reserve. Szép!
Béczkó
Akkor ezt a következő szezon első négy meccsén kell letöltenie?
pbalazs
Nem. Idén tölti le, nem kap fizetést négy hétig. (Az eltiltásnak az igazi büntetési része a fizetésmegvonás .)
tomi-tomi
Köszi. Remélem, valahogy kihúzza azt a négy hetet 😊

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Silas Redd is suspended four games by NFL for violating NFL Policy and Program for Substances of Abuse. He's on Injured Reserve. Szép!
Béczkó
Akkor ezt a következő szezon első négy meccsén kell letöltenie?
pbalazs
Nem. Idén tölti le, nem kap fizetést négy hétig. (Az eltiltásnak az igazi büntetési része a fizetésmegvonás .)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Silas Redd is suspended four games by NFL for violating NFL Policy and Program for Substances of Abuse. He's on Injured Reserve. Szép!
Béczkó
Akkor ezt a következő szezon első négy meccsén kell letöltenie?

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
Béczkó 1 264
Silas Redd is suspended four games by NFL for violating NFL Policy and Program for Substances of Abuse. He's on Injured Reserve. Szép!
több mint 10 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
NFC Offensive Player of the Week: Washington Redskins QB Kirk Cousins

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
 www.nfl.com/videos/washington-redskins/0ap3000000581770/Billick-Why-Redskins-will-win-NFC-East

Ilyen egyszerű
pbalazs
Jaja.😊 Mondjuk SuperBowl-t nyerni sem nagy ügy: a lényeg, hogy majdnem minden meccsed végén több pontod legyen, mint az ellenfélnek! 😀 Főleg az utolsó 4 meccsen.😊
nexion218
Ez mondjuk nagy igazság. Sok meccset lehet úgy nyerni, ha a végén több pontod van, mint az ellenfélnek 😀
pbalazs
nem sokat, hanem az összeset :p

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
 www.nfl.com/videos/washington-redskins/0ap3000000581770/Billick-Why-Redskins-will-win-NFC-East

Ilyen egyszerű
pbalazs
Jaja.😊 Mondjuk SuperBowl-t nyerni sem nagy ügy: a lényeg, hogy majdnem minden meccsed végén több pontod legyen, mint az ellenfélnek! 😀 Főleg az utolsó 4 meccsen.😊
nexion218
Ez mondjuk nagy igazság. Sok meccset lehet úgy nyerni, ha a végén több pontod van, mint az ellenfélnek 😀

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
 www.nfl.com/videos/washington-redskins/0ap3000000581770/Billick-Why-Redskins-will-win-NFC-East

Ilyen egyszerű
pbalazs
Jaja.😊 Mondjuk SuperBowl-t nyerni sem nagy ügy: a lényeg, hogy majdnem minden meccsed végén több pontod legyen, mint az ellenfélnek! 😀 Főleg az utolsó 4 meccsen.😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
https://static.www.nfl.com/image/upload/v1554321393/league/nvfr7ogywskqrfaiu38m.png
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


Ilyen egyszerű

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 897 — capitaine du château de Vienne 1487
Csak 1. körös újoncra van opciós jog; Kuzin is FA lesz év végén. Inkább itt kéne varázsolni. Év végére jelen állás szerint nincs irányító.
tomi-tomi
bizonyos tekintetben most sincs 😊
sapka
Ne bántsuk már szegényt... 😕 Próbálja jól csinálni, tényleg fejlődik, nem csak beszél róla és nem okádja tele a médiát mindenféle nagyképű marhasággal.
nexion218
Micsi? Nem egy zokniszabó szint, de hozza a fromát


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Csak 1. körös újoncra van opciós jog; Kuzin is FA lesz év végén. Inkább itt kéne varázsolni. Év végére jelen állás szerint nincs irányító.
tomi-tomi
bizonyos tekintetben most sincs 😊
sapka
Ne bántsuk már szegényt... 😕 Próbálja jól csinálni, tényleg fejlődik, nem csak beszél róla és nem okádja tele a médiát mindenféle nagyképű marhasággal.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Csak 1. körös újoncra van opciós jog; Kuzin is FA lesz év végén. Inkább itt kéne varázsolni. Év végére jelen állás szerint nincs irányító.
tomi-tomi
bizonyos tekintetben most sincs 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Kíváncsi leszek ezügyben az Alkesz varázslatára... Mert az szinte biztos, hogy a Redskins nem tart igényt Hínárhajú barátunk szolgálataira, csak gondlom vmi minimális ellenértéket ki akarnának csikarni a távozásából. Az egyedüli kérdés, hogy ezt hogy hozzák tető alá, mert ugye amit legutóbb látni lehetett belőle, az senki számára nem vonzó, játszatni kellene, hogy vmi mást lássanak, de azt meg nem lehet, mert ha legyakják, akkor tuti 16 misit ki kell neki pengetni... Catch22...

Apropó... Cousins rookie szerződésére nincs ugyanilyen opciós év, mint RGIII-ra?
nexion218
Nem tud varázsolni. Amint lemond az opcióról, Gida azonnal korlátozás nélküli FA lesz. Elpasszolni nem tudja (hiába játszatná), mert az új csapat megörökölné a 16 milliós "fenyegetést". Egyébként meg minek cetlit adni érte, ha év végén szabad ügynök lesz? Nincs értéke Griffin-nek ebben a helyzetben,

Csak 1. körös újoncra van opciós jog; Kuzin is FA lesz év végén. Inkább itt kéne varázsolni. Év végére jelen állás szerint nincs irányító.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)