Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
 www.sbnation.com/nfl/2015/10/19/9565545/kirk-cousins-robert-griffin-iii-washington-quarterback-controversy-jay-gruden-double-standard
Béczkó
nagyon egyet tudok írni cikkben foglaltakkal
Pari
őszintén hülyeségnek tartom a cikk tartalmát, ugyanis nem Kuzinsz miatt veszít a csapat hanem a borzalmas coaching miatt
azt kellene megkérdezniük a fizetett firkászoknak, hogy ha van egy game manager QB-d akkor miért 20at futunk és 40 passzolunk előnyből!!!
amikor az egész csapat az időkontrollálásra és low-scoringra van berendezkedve, a saját coaching staff veszíti el a meccseket a plusz driveokkal, hadd ne kelljen magyarázni, ha 10-7-re vezet a Skins, akkor az azért van mert kifejezetten erre építenek, és az meg no comment hogy a végén 27-14 szerű végkimenetel lesz...
A halftime adjustment egy tragédia..., ezen kívül RG még rosszabb lenne mint Cousins, ha mást nem is hisztek el... akkor azt el kellene, hogy azért mert Gruden rendszerében még rosszabb lenne.
ezen felül remélem Grudennek van annyi önérzete, hogy novemberben lemondd. Vannak a stábban jó emberek is, pl. Callahan McAlkesz szerintem még Barry is jó Fewell alatt egész jó a sec is..., lenne mire építeni egy olyan embernek aki ért a footballhoz, és nem csak a nevéből él!

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 656 — Rise My Nation!
 www.sbnation.com/nfl/2015/10/19/9565545/kirk-cousins-robert-griffin-iii-washington-quarterback-controversy-jay-gruden-double-standard
Béczkó
nagyon egyet tudok írni cikkben foglaltakkal
több mint 10 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Ez nagyon jó, nem tudom, ki csinálta, de jár a dicséret.
 www.csnmidatlantic.com/sites/csnwashington/files/styles/large/public/screen_shot_2015-10-19_at_11.24.21_am.png?itok=vTc1K5CD

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
Béczkó 1 264
 www.sbnation.com/nfl/2015/10/19/9565545/kirk-cousins-robert-griffin-iii-washington-quarterback-controversy-jay-gruden-double-standard
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Én Breeland-nek örülök nagyon. Hall kb. utsó szezon, Culliver se mai csirke és legalább van egy sajátnevelésű reménység a jövőre nézve.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
írjunk valami pozitívat is; szerintem Joe Barry meglepően jó munkát végez-végzett a defenssel; nagyon jól dolgoznak, látszik van akarás és kitartás is
végre a Haslett éra után elmondhatjuk nem rajtuk múlik egy meccs

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ehhez kell pofa azért
 pbs.twimg.com/media/CRo6a8yWEAAfBKS.jpg
Höri
Viccelsz? Offensive guru a faszi. Csak tudja, miről beszél. Ja, nem...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ehhez kell pofa azért

több mint 10 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
 youtu.be/eZ2xMaqo-RA?t=4m20s
Ahogy említi (4:20), tényleg nem sok yardot futott a csapat (21+12+1 yard összesen 17 próbálkozásból), a 2 yardos átlag nagyon nem szép, de az a baj, hogy arra a 17 kísérletre 43 passz kísérlet jut, úgy, hogy az első félidőben a Redskins vezetett, kivéve azt az 1 perc 10 másodpercet, mikor 3 pontos hátrányban voltak. Elhiszem, hogy mivel QB volt az egyetemen meg az aréna fociban, nem ért a futáshoz, de azt azért csak tudja, hogy a jó passzjátékhoz elengedhetetlen a futás.
6:07-nél ki is emeli, hogy nem volt futójátéka a csapatnak. Még, ha a Jets is az ellenfél (ráadásul a front7 mellett a secondary is erős náluk), inkább futtatnám a labdát, mert ez a csapat szerintem futásban erősebb, mint passzban. Nem akarom Cousins-t bántani, mert tényleg nem csak az ő hibája, hogy nem jó az Offense. Itt tényleg az edzői stábbal vannak a bajok.
A védelem minden tőle telhetőt megtesz, hogy meccsben tartsa a csapatot, de a rossz edzői play hívások tönkre teszik a munkájukat. Jó, ma 13 pontot szereztek a labdaszerzésekből, de lehetett volna az több is, ha már a punt/kick off utáni támadásokból nem képesek egyet sem.

Szerkesztette: pbalazs

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
beírom sokadjára, de takarodjon mindenki

jó helyen fogunk draftolni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Pont ott mikor van Freeman es Coleman?

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Twill nagy baj... De én személy szerint örülnék, ha Matt Jones nem tudna játszani... Legalább Jr. nem tudná playenként cserélgetni a futókat és Morris talán találna némi ritmust.
nexion218
Akkor legalább ebben szerencséd van, Jones sem játszik, ahogy Beki is említette. Igazából kedvelem őt és jól is fut, de az nem tetszik, hogy ennyire sok labdát vesz el Morristól. Morris sokkal jobb annál, hogy csak ilyen keveset fusson meccsenként. Főleg a szerződése utolsó évében. Attól félek, hogy a szezon végén elengedik, és máshol meg a liga legjobb futója lesz, pedig itt is lehetne.
pbalazs
én ettől nem félek 😊, kicsit lassú ehhez (pontosabban nem elég robbanékony a N-S irányhoz); viszont a ZB futásokat nagyon érzi
több mint valószínű, ha elengedjük a Falconsban látjuk viszont

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Twill nagy baj... De én személy szerint örülnék, ha Matt Jones nem tudna játszani... Legalább Jr. nem tudná playenként cserélgetni a futókat és Morris talán találna némi ritmust.
nexion218
Akkor legalább ebben szerencséd van, Jones sem játszik, ahogy Beki is említette. Igazából kedvelem őt és jól is fut, de az nem tetszik, hogy ennyire sok labdát vesz el Morristól. Morris sokkal jobb annál, hogy csak ilyen keveset fusson meccsenként. Főleg a szerződése utolsó évében. Attól félek, hogy a szezon végén elengedik, és máshol meg a liga legjobb futója lesz, pedig itt is lehetne.

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Matt Jones sem lesz nálatok.
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Twill nagy baj... De én személy szerint örülnék, ha Matt Jones nem tudna játszani... Legalább Jr. nem tudná playenként cserélgetni a futókat és Morris talán találna némi ritmust.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
most már D-Jax is biztos kihagyja a meccset :/

Szerkesztette: pbalazs

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Players listed as OUT for Sunday against the Jets:
DeAngelo Hall
Jordan Reed
Chris Culliver
Kory Lichtensteiger
Trent Williams

Players listed as QUESTIONABLE for Sunday against the Jets:
DeSean Jackson
Matt Jones

Williams és Lichtensteiger sem lesz most, Lauvao-val együtt már három kezdő kiesik az OL-ból. Marad a két fiatal, így még annyi futás sem lesz, mint eddig.
+ A nem gyenge Jets DL is biztos sokat fog találkozni Cousins-szel

Szerkesztette: pbalazs

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.nfl.com/videos/the-shek-report/0ap3000000556185/The-Shek-Report-Week-5

0:33 ouch, így azért tuti nem könnyű
zinedine5
Hát ezen jót röhögtem. Már nem sok hiányzik, hogy teljesen sexy rexy legyen a mi szöszinkből.
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
https://static.www.nfl.com/image/upload/v1554321393/league/nvfr7ogywskqrfaiu38m.png
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


0:33 ouch, így azért tuti nem könnyű
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A TROLL!!

 twitter.com/sluggahjells/status/653304347313479680
apeszos
Főleg aki posztolta, mert szegény Robi macinaciban volt eddig egész évben...: - D
nexion218
Igen, róla beszéltem..
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
A TROLL!!

 twitter.com/sluggahjells/status/653304347313479680
apeszos
Főleg aki posztolta, mert szegény Robi macinaciban volt eddig egész évben...: - D

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Úgy vélem, mindkettőnknek igaza van....

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A TROLL!!

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
32 passz, 19 futás. Kb. 40 percen keresztül vezettünk a meccs eléejétől fogva. Köszönjük Emese Gruden Jr.

Én sajnálom a játékosokat. A védelem sokkal jobb nem lehetett volna (leszarom, hogy Ryan-nek szar napja volt meg Julio sérült, mindenki úgy játszik, ahogy engedik és nekik tegnap ennyit engedtünk), a ST nagy égés nélkül megúszta, ez mindenképpen pozitív az offfense-t (illetve az egész csapatot) meg a saját HC-je szopatja le meccsről meccsre. És a legnagyobbat az a szerencsétlen nyomorult Kirk szopja, szanaszét fogják megint szedni a 2 INT miatt és senki nem fog foglalkozni azzal, hogy az egyiket Garçon pinball-ozta a védő kezébe, a második pedig egy timing route lett volna sztem, open receiverrel csak félúton összeesett a WR... Pedig sztem fejlődik a gyerek, de Gruden haza fogja vágni, mert nem hajlandó segíteni neki a futással. Simán nyerhető meccs lett volna. Picsába Kalap Úr...
nexion218
Hát nem tudom.... Mindkettőt az elkapó mögé dobta, nem véletlenül esett össze Grant. De Garconnak is vissza kellett nyúlni, abban mondjuk egyetértünk, hogy azt azért illett volna megfogni. De Grantnél pl. el se kellett volna dobnia.
apeszos
Nemtom hogy kell képet csatolni, kikockáztam, a Garçon INT-et én az elkapó számlájára írnám. A kezében volt a labda és sztem ott volt az egyetlen pont, ahol csak az elkapó férhet hozzá. Ha elé dobja, szemben van vele a DB kb. esélytelen lett volna. Ehhez képest még a képen sincs a védő, aki összeszedte a labdát, amikor már a WR kezei között van a tojás. A Grant az tényleg necces volt. De mindegy is, semmit nem változtat. OT-ben teljes 15 percünk van és 2 futás mellé sikerült 5 passzt hívni. Ezen kéne elgondolkodni az illetékesnek...
nexion218
Egyetértek. Nem tudom minek a számlájára írni -talán szűk látókör?- hogy ha hív 3x futást középre, ám felmorzsolódik a falon, akkor elkönyveli magában, hogy vazze, nem megy a futás. Aztán el is felejti. Tavaly legalább a futás ment, egy rosszabb O fallal.
több mint 10 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
32 passz, 19 futás. Kb. 40 percen keresztül vezettünk a meccs eléejétől fogva. Köszönjük Emese Gruden Jr.

Én sajnálom a játékosokat. A védelem sokkal jobb nem lehetett volna (leszarom, hogy Ryan-nek szar napja volt meg Julio sérült, mindenki úgy játszik, ahogy engedik és nekik tegnap ennyit engedtünk), a ST nagy égés nélkül megúszta, ez mindenképpen pozitív az offfense-t (illetve az egész csapatot) meg a saját HC-je szopatja le meccsről meccsre. És a legnagyobbat az a szerencsétlen nyomorult Kirk szopja, szanaszét fogják megint szedni a 2 INT miatt és senki nem fog foglalkozni azzal, hogy az egyiket Garçon pinball-ozta a védő kezébe, a második pedig egy timing route lett volna sztem, open receiverrel csak félúton összeesett a WR... Pedig sztem fejlődik a gyerek, de Gruden haza fogja vágni, mert nem hajlandó segíteni neki a futással. Simán nyerhető meccs lett volna. Picsába Kalap Úr...
nexion218
Hát nem tudom.... Mindkettőt az elkapó mögé dobta, nem véletlenül esett össze Grant. De Garconnak is vissza kellett nyúlni, abban mondjuk egyetértünk, hogy azt azért illett volna megfogni. De Grantnél pl. el se kellett volna dobnia.
apeszos
Nemtom hogy kell képet csatolni, kikockáztam, a Garçon INT-et én az elkapó számlájára írnám. A kezében volt a labda és sztem ott volt az egyetlen pont, ahol csak az elkapó férhet hozzá. Ha elé dobja, szemben van vele a DB kb. esélytelen lett volna. Ehhez képest még a képen sincs a védő, aki összeszedte a labdát, amikor már a WR kezei között van a tojás. A Grant az tényleg necces volt. De mindegy is, semmit nem változtat. OT-ben teljes 15 percünk van és 2 futás mellé sikerült 5 passzt hívni. Ezen kéne elgondolkodni az illetékesnek...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson