Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 10 éve
őszintén hülyeségnek tartom a cikk tartalmát, ugyanis nem Kuzinsz miatt veszít a csapat hanem a borzalmas coaching miattwww.sbnation.com/nfl/2015/10/19/9565545/kirk-cousins-robert-griffin-iii-washington-quarterback-controversy-jay-gruden-double-standardnagyon egyet tudok írni cikkben foglaltakkal
Béczkó
Pari
azt kellene megkérdezniük a fizetett firkászoknak, hogy ha van egy game manager QB-d akkor miért 20at futunk és 40 passzolunk előnyből!!!
amikor az egész csapat az időkontrollálásra és low-scoringra van berendezkedve, a saját coaching staff veszíti el a meccseket a plusz driveokkal, hadd ne kelljen magyarázni, ha 10-7-re vezet a Skins, akkor az azért van mert kifejezetten erre építenek, és az meg no comment hogy a végén 27-14 szerű végkimenetel lesz...
A halftime adjustment egy tragédia..., ezen kívül RG még rosszabb lenne mint Cousins, ha mást nem is hisztek el... akkor azt el kellene, hogy azért mert Gruden rendszerében még rosszabb lenne.
ezen felül remélem Grudennek van annyi önérzete, hogy novemberben lemondd. Vannak a stábban jó emberek is, pl. Callahan McAlkesz szerintem még Barry is jó Fewell alatt egész jó a sec is..., lenne mire építeni egy olyan embernek aki ért a footballhoz, és nem csak a nevéből él!
Szerkesztette: sapka
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
www.sbnation.com/nfl/2015/10/19/9565545/kirk-cousins-robert-griffin-iii-washington-quarterback-controversy-jay-gruden-double-standardnagyon egyet tudok írni cikkben foglaltakkal
Béczkó
több mint 10 éve
Ez nagyon jó, nem tudom, ki csinálta, de jár a dicséret.www.csnmidatlantic.com/sites/csnwashington/files/styles/large/public/screen_shot_2015-10-19_at_11.24.21_am.png?itok=vTc1K5CD
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
Én Breeland-nek örülök nagyon. Hall kb. utsó szezon, Culliver se mai csirke és legalább van egy sajátnevelésű reménység a jövőre nézve.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
írjunk valami pozitívat is; szerintem Joe Barry meglepően jó munkát végez-végzett a defenssel; nagyon jól dolgoznak, látszik van akarás és kitartás isvégre a Haslett éra után elmondhatjuk nem rajtuk múlik egy meccs
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Ehhez kell pofa azértViccelsz? Offensive guru a faszi. Csak tudja, miről beszél. Ja, nem...
pbs.twimg.com/media/CRo6a8yWEAAfBKS.jpg
Höri
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
youtu.be/eZ2xMaqo-RA?t=4m20sAhogy említi (4:20), tényleg nem sok yardot futott a csapat (21+12+1 yard összesen 17 próbálkozásból), a 2 yardos átlag nagyon nem szép, de az a baj, hogy arra a 17 kísérletre 43 passz kísérlet jut, úgy, hogy az első félidőben a Redskins vezetett, kivéve azt az 1 perc 10 másodpercet, mikor 3 pontos hátrányban voltak. Elhiszem, hogy mivel QB volt az egyetemen meg az aréna fociban, nem ért a futáshoz, de azt azért csak tudja, hogy a jó passzjátékhoz elengedhetetlen a futás.
6:07-nél ki is emeli, hogy nem volt futójátéka a csapatnak. Még, ha a Jets is az ellenfél (ráadásul a front7 mellett a secondary is erős náluk), inkább futtatnám a labdát, mert ez a csapat szerintem futásban erősebb, mint passzban. Nem akarom Cousins-t bántani, mert tényleg nem
A védelem minden tőle telhetőt megtesz, hogy meccsben tartsa a csapatot, de a rossz edzői play hívások tönkre teszik a munkájukat. Jó, ma 13 pontot szereztek a labdaszerzésekből, de lehetett volna az több is, ha már a punt/kick off utáni támadásokból nem képesek egyet sem.
Szerkesztette: pbalazs
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
beírom sokadjára, de takarodjon mindenkijó helyen fogunk draftolni
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
én ettől nem félek 😊, kicsit lassú ehhez (pontosabban nem elég robbanékony a N-S irányhoz); viszont a ZB futásokat nagyon érziTwill nagy baj... De én személy szerint örülnék, ha Matt Jones nem tudna játszani... Legalább Jr. nem tudná playenként cserélgetni a futókat és Morris talán találna némi ritmust.Akkor legalább ebben szerencséd van, Jones sem játszik, ahogy Beki is említette. Igazából kedvelem őt és jól is fut, de az nem tetszik, hogy ennyire sok labdát vesz el Morristól. Morris sokkal jobb annál, hogy csak ilyen keveset fusson meccsenként. Főleg a szerződése utolsó évében. Attól félek, hogy a szezon végén elengedik, és máshol meg a liga legjobb futója lesz, pedig itt is lehetne.
nexion218
pbalazs
több mint valószínű, ha elengedjük a Falconsban látjuk viszont
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Twill nagy baj... De én személy szerint örülnék, ha Matt Jones nem tudna játszani... Legalább Jr. nem tudná playenként cserélgetni a futókat és Morris talán találna némi ritmust.Akkor legalább ebben szerencséd van, Jones sem játszik, ahogy Beki is említette. Igazából kedvelem őt és jól is fut, de az nem tetszik, hogy ennyire sok labdát vesz el Morristól. Morris sokkal jobb annál, hogy csak ilyen keveset fusson meccsenként. Főleg a szerződése utolsó évében. Attól félek, hogy a szezon végén elengedik, és máshol meg a liga legjobb futója lesz, pedig itt is lehetne.
nexion218
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Matt Jones sem lesz nálatok.
több mint 10 éve
Twill nagy baj... De én személy szerint örülnék, ha Matt Jones nem tudna játszani... Legalább Jr. nem tudná playenként cserélgetni a futókat és Morris talán találna némi ritmust.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Players listed as OUT for Sunday against the Jets:DeAngelo Hall
Jordan Reed
Chris Culliver
Kory Lichtensteiger
Trent Williams
Players listed as QUESTIONABLE for Sunday against the Jets:
DeSean Jackson
Matt Jones
Williams és Lichtensteiger sem lesz most, Lauvao-val együtt már három kezdő kiesik az OL-ból. Marad a két fiatal, így még annyi futás sem lesz, mint eddig.
+ A nem gyenge Jets DL is biztos sokat fog találkozni Cousins-szel
Szerkesztette: pbalazs
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 10 éve
www.nfl.com/videos/the-shek-report/0ap3000000556185/The-Shek-Report-Week-5Hát ezen jót röhögtem. Már nem sok hiányzik, hogy teljesen sexy rexy legyen a mi szöszinkből.
0:33 ouch, így azért tuti nem könnyű
zinedine5
több mint 10 éve
Igen, róla beszéltem..A TROLL!!Főleg aki posztolta, mert szegény Robi macinaciban volt eddig egész évben...: - D
twitter.com/sluggahjells/status/653304347313479680
apeszos
nexion218
több mint 10 éve
A TROLL!!Főleg aki posztolta, mert szegény Robi macinaciban volt eddig egész évben...: - D
twitter.com/sluggahjells/status/653304347313479680
apeszos
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 10 éve
Egyetértek. Nem tudom minek a számlájára írni -talán szűk látókör?- hogy ha hív 3x futást középre, ám felmorzsolódik a falon, akkor elkönyveli magában, hogy vazze, nem megy a futás. Aztán el is felejti. Tavaly legalább a futás ment, egy rosszabb O fallal.Nemtom hogy kell képet csatolni, kikockáztam, a Garçon INT-et én az elkapó számlájára írnám. A kezében volt a labda és sztem ott volt az egyetlen pont, ahol csak az elkapó férhet hozzá. Ha elé dobja, szemben van vele a DB kb. esélytelen lett volna. Ehhez képest még a képen sincs a védő, aki összeszedte a labdát, amikor már a WR kezei között van a tojás. A Grant az tényleg necces volt. De mindegy is, semmit nem változtat. OT-ben teljes 15 percünk van és 2 futás mellé sikerült 5 passzt hívni. Ezen kéne elgondolkodni az illetékesnek...32 passz, 19 futás. Kb. 40 percen keresztül vezettünk a meccs eléejétől fogva. KöszönjükHát nem tudom.... Mindkettőt az elkapó mögé dobta, nem véletlenül esett össze Grant. De Garconnak is vissza kellett nyúlni, abban mondjuk egyetértünk, hogy azt azért illett volna megfogni. De Grantnél pl. el se kellett volna dobnia.EmeseGruden Jr.
Én sajnálom a játékosokat. A védelem sokkal jobb nem lehetett volna (leszarom, hogy Ryan-nek szar napja volt meg Julio sérült, mindenki úgy játszik, ahogy engedik és nekik tegnap ennyit engedtünk), a ST nagy égés nélkül megúszta, ez mindenképpen pozitív az offfense-t (illetve az egész csapatot) meg a saját HC-je szopatja le meccsről meccsre. És a legnagyobbat az a szerencsétlen nyomorult Kirk szopja, szanaszét fogják megint szedni a 2 INT miatt és senki nem fog foglalkozni azzal, hogy az egyiket Garçon pinball-ozta a védő kezébe, a második pedig egy timing route lett volna sztem, open receiverrel csak félúton összeesett a WR... Pedig sztem fejlődik a gyerek, de Gruden haza fogja vágni, mert nem hajlandó segíteni neki a futással. Simán nyerhető meccs lett volna. Picsába Kalap Úr...
nexion218
apeszos
nexion218
több mint 10 éve
Nemtom hogy kell képet csatolni, kikockáztam, a Garçon INT-et én az elkapó számlájára írnám. A kezében volt a labda és sztem ott volt az egyetlen pont, ahol csak az elkapó férhet hozzá. Ha elé dobja, szemben van vele a DB kb. esélytelen lett volna. Ehhez képest még a képen sincs a védő, aki összeszedte a labdát, amikor már a WR kezei között van a tojás. A Grant az tényleg necces volt. De mindegy is, semmit nem változtat. OT-ben teljes 15 percünk van és 2 futás mellé sikerült 5 passzt hívni. Ezen kéne elgondolkodni az illetékesnek...32 passz, 19 futás. Kb. 40 percen keresztül vezettünk a meccs eléejétől fogva. KöszönjükHát nem tudom.... Mindkettőt az elkapó mögé dobta, nem véletlenül esett össze Grant. De Garconnak is vissza kellett nyúlni, abban mondjuk egyetértünk, hogy azt azért illett volna megfogni. De Grantnél pl. el se kellett volna dobnia.EmeseGruden Jr.
Én sajnálom a játékosokat. A védelem sokkal jobb nem lehetett volna (leszarom, hogy Ryan-nek szar napja volt meg Julio sérült, mindenki úgy játszik, ahogy engedik és nekik tegnap ennyit engedtünk), a ST nagy égés nélkül megúszta, ez mindenképpen pozitív az offfense-t (illetve az egész csapatot) meg a saját HC-je szopatja le meccsről meccsre. És a legnagyobbat az a szerencsétlen nyomorult Kirk szopja, szanaszét fogják megint szedni a 2 INT miatt és senki nem fog foglalkozni azzal, hogy az egyiket Garçon pinball-ozta a védő kezébe, a második pedig egy timing route lett volna sztem, open receiverrel csak félúton összeesett a WR... Pedig sztem fejlődik a gyerek, de Gruden haza fogja vágni, mert nem hajlandó segíteni neki a futással. Simán nyerhető meccs lett volna. Picsába Kalap Úr...
nexion218
apeszos
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson

