Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
drága tezsvíreim, végre mi is beszállunk a mókába 😊

Mivel fogalmam sincs ez a teljesen töketlen FO mit szeretne csinálni (szerintem ők sem), ezért leírom én kinek örülnék a legjobban. 😊
mégpedig egy letradenek, az idei draft a középső körökben nagyon bő!, nagyon sok értékes játékost tudunk húzni , csak legyen minél több pick 😊
sajnos a 2/2-őn nincs olyan játékos akiért megérné feljönni akárhonnan (hacsak nem Derek Carrért LOL), de nem akar az elején senki sem QB-t húzni, úgyhogy nem fog a pickért senki sem jönni; szóval ki az akit behúzgálnék 2/2-őn.

Két igazi needje van a csapatnak a safety és a LB. A támadófal pedig eldöcög.
Az a baj, hogy most nincs olyan játékos akit érdemes lenne most kiválasztani, mivel tényleg bő a class ezért 3/2őn is simán fogunk kezdőt találni. (mármint a redskinsbe kezdőt 😛)

Szóval RB, QB, TE, WR nem jöhet; így marad a DL az OL a passrusher és a ?corner? (bár szerintem a corner nem fog jönni)

Az OL kapcsán az a kérdés hova kellene erősíteni, elvileg az RG-RT poszt ami kérdéses a power falban; így 3 remek lehetőség is van; Xavier Sua-Filo (G), Bitonio (G-T) és Kouandijo (T). A legborzalmasabb Kouandijo lenne, mert bamás, és mert sérült, és műteni kell, tehát őt fogjuk választani készüljetek...
Bitonio kicsit mindenes ember, de remek játékos. WSF pedig egy igazi guard top prospect. Aki még izgalmas lehet az Morgan Moses..., ő egy igazi vérbeli power ember, úgy tol mint egy vaddisznó.
Viszont ha csak a harmadik körben kellene ember, akkor a 2 Richardson egyikét Cyrill+Tiny érdemes megcélozni, kedvenc prospectjeim, nagyon örülnék nekik, de csak a 3. körtől.

A DL-ben megmaradtak az igazi monstrum DT-k, mint Nix-Hageman-Tuitt; Hageman biztosan elveszne nálunk, ezért attól függ mit szeretnének erősíteni, Nix egy igazi monstrum NT, borzalmasan jól fogja a futást, Tuitt pedig egy hatalmas DE.

A passrushban is vannak érdekes nevek, Kony Ealy-Scott Crichton-Carl Bradford-DeMarcus Lawrence;
Ha bármelyiküket elvisszük nagyon értékes rotációs perceket tudunk szerezni Orakpoéknak másrészt 1-2 év múlva ők ki tudnak forrni. Mindegyikük inkább projekt játékos, de ez nem baj. Viszont tényleg van bennük lehetőség.

Összefoglalva, aki most szeretne egy-két várható húzásról olvasgatni !előre!, az kotorja elő:
Xavier Sua-Filot-Cyrus Kouandijot-Morgan Mosest-Joel Bitoniot-Louis Nixet-Stephon Tuittot-Kony Ealy-Scott Crichton-Carl Bradford-Kyle Van Noy-DeMarcus Lawrence-t.
Megeszem a kalapom ha nem közülök választunk; az én tippem Kouandijot, mert neki örülnék a legkevésbé, és simán kinézem belőlük...

3. kör aki szóba jöhet:
Chris Borland LB-Tiny Richardson T-Cyrill Richardson G/T-Weston Richburg C-Gabe Jackson G-Terrence Brooks FS-Marcus Martin C

és ennyi,
a legmeglepőbb Nix lenne, de tudnék neki örülni, akkor Hatcherrel együtt 1-2 évre nagyon-nagyon rendbe lenne téve a Dline... (ami eddig mindig problémás volt)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Jacko nálunk többet tuti nem lesz eltiltva: már ki is vágtuk.😀

Illetve mégis, mert kapott egy új szerződést. Elvileg így mindenki jobban jár, mert mi minimál lóvét fizetünk, amit ő tutira meg is kap.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Yeah, Szipus Jackson visszatért!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
The Redskins have been notified by the NFL that suspended S Tanard Jackson will be officially reinstated on Tues, per a league source
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gettis és Hurt jó lehet egy power falban, de mondjuk Hurt sem játszott tavaly egy percet sem.apeszos
ez nagyon nem igaz 😕, Gettis a legkönyebb guard (és a legyorsabb, karakterében is a sváb cseréje volt), Hurt meg Chesteré
szóval lehet pakolgatni a kilókat az offseasonban 😊sapka
Gettisben talán igazad van, de Hurt 10 kg-val nehezebb Chesternél, súlyban inkább LeRibeus lenne a nyerő. Csak nem tudni hogy lusta, vagy egyszerűen csak balfaszkodik..
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Gettis és Hurt jó lehet egy power falban, de mondjuk Hurt sem játszott tavaly egy percet sem.apeszos
ez nagyon nem igaz 😕, Gettis a legkönyebb guard (és a legyorsabb, karakterében is a sváb cseréje volt), Hurt meg Chesteré
szóval lehet pakolgatni a kilókat az offseasonban 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Pl. hogy megtartják az outside zone/stretch elemeket, az pedig tudtommal ZBS play... Egyébként a tavalyi fal 4/5-e meg megvan, egyedül Montgomery repült, a Sváb center lett és slussz. Max draftolunk egy RT-t, van pár prospect OL, akikből még lószart se láttunk, LeRibeus meg állandóan dagadt. Lehet ő már előre tudta, hogy idén power sémás edzőnk lesz és arra gyúrt? Akkor viszont ő tehet az egész tavalyi Shanny cirkuszról! Ő szivárogtatta az infokat, hogy minél hamarabb repüljön az öreg Céklafej! XDnexion218
Ebben sem hiszek. Az outside zone-hoz is kellene ugyanaz a guard/tackle, és mint mondtam Chester ideje lejárt. A sváb sose lesz olyan center mint Monty volt: 1 hibapont. Polumbus mindjárt kettő, mert sem a futás, sem a passz blokk nem erőssége sőt. Aztán melyik TE-ben látod a jó blokkolási lehetőséget? A WR-ek közül még talán Garcon, és passz.. És ha a sváb középen lesz, már két G esik ki... Azért is kellettek az új emberek (no nem pont ilyenek), mert a passzblokkolásunk sehol sem volt. Előbb volt füves Robi gatyája, mint bármelyik futóé. A projecteket még senki sem látta élesben. Gettis és Hurt jó lehet egy power falban, de mondjuk Hurt sem játszott tavaly egy percet sem. Gettis is pont kétszer annyit. Én már rég betettem volna Comptont RT-be, de hát Shany & Co. nem így gondolta. Remélem Gruden lát is....
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
elé erős ez a menetrend, főleg a közepe felé...
jól kell kezdeni, persze kérdés, mit tákoltak össze Grudenék... (nincsenek nagy reményeim, talán ha idén is betlizik a csoport)sapka
Mert az olyan jó volt nekünk tavaly is, hogy betlizett a csoport. 😀 Én csak abban reménykedem, hogy azért 3 győzelemnél többet sikerül összehozni. Az offense most tartogathat meglepetéseket, pláne egy 100%-os Griffinnel, de a falban nem bízok. Morrisnak sem biztos, hogy jól jön ha váltunk a ZBS-ről, a védelem meg idáig egy katyvasz.apeszos
Nem arról volt szó, hogy a futósémát annyira nem forgatják fel?nexion218
Mennyire nem? 😀 Gondolod, hogy a 28 éves volt TE edző McVay-nek sok beleszólása lesz? Gruden magának tartja meg az offense-t, és ő passz orientált. Nézd meg a falat, Monty már nincs és erős a gyanúm, hogy a keretszűkítésre már Chester sem lesz. Remélem Polumbus sem. Marad Williams és a sváb a régiekből. Nagyon örülnék ha nem lenne igazam, mert Robiból pocket QB-t csinálni merész vállalkozás lesz, és azt sem csípném, ha Morrist összetörnék középen...apeszos
Pl. hogy megtartják az outside zone/stretch elemeket, az pedig tudtommal ZBS play... Egyébként a tavalyi fal 4/5-e meg megvan, egyedül Montgomery repült, a Sváb center lett és slussz. Max draftolunk egy RT-t, van pár prospect OL, akikből még lószart se láttunk, LeRibeus meg állandóan dagadt. Lehet ő már előre tudta, hogy idén power sémás edzőnk lesz és arra gyúrt? Akkor viszont ő tehet az egész tavalyi Shanny cirkuszról! Ő szivárogtatta az infokat, hogy minél hamarabb repüljön az öreg Céklafej! XD

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
elé erős ez a menetrend, főleg a közepe felé...
jól kell kezdeni, persze kérdés, mit tákoltak össze Grudenék... (nincsenek nagy reményeim, talán ha idén is betlizik a csoport)sapka
Mert az olyan jó volt nekünk tavaly is, hogy betlizett a csoport. 😀 Én csak abban reménykedem, hogy azért 3 győzelemnél többet sikerül összehozni. Az offense most tartogathat meglepetéseket, pláne egy 100%-os Griffinnel, de a falban nem bízok. Morrisnak sem biztos, hogy jól jön ha váltunk a ZBS-ről, a védelem meg idáig egy katyvasz.apeszos
Nem arról volt szó, hogy a futósémát annyira nem forgatják fel?nexion218
Mennyire nem? 😀 Gondolod, hogy a 28 éves volt TE edző McVay-nek sok beleszólása lesz? Gruden magának tartja meg az offense-t, és ő passz orientált. Nézd meg a falat, Monty már nincs és erős a gyanúm, hogy a keretszűkítésre már Chester sem lesz. Remélem Polumbus sem. Marad Williams és a sváb a régiekből. Nagyon örülnék ha nem lenne igazam, mert Robiból pocket QB-t csinálni merész vállalkozás lesz, és azt sem csípném, ha Morrist összetörnék középen...
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
elé erős ez a menetrend, főleg a közepe felé...
jól kell kezdeni, persze kérdés, mit tákoltak össze Grudenék... (nincsenek nagy reményeim, talán ha idén is betlizik a csoport)sapka
Mert az olyan jó volt nekünk tavaly is, hogy betlizett a csoport. 😀 Én csak abban reménykedem, hogy azért 3 győzelemnél többet sikerül összehozni. Az offense most tartogathat meglepetéseket, pláne egy 100%-os Griffinnel, de a falban nem bízok. Morrisnak sem biztos, hogy jól jön ha váltunk a ZBS-ről, a védelem meg idáig egy katyvasz.apeszos
Nem arról volt szó, hogy a futósémát annyira nem forgatják fel?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
elé erős ez a menetrend, főleg a közepe felé...
jól kell kezdeni, persze kérdés, mit tákoltak össze Grudenék... (nincsenek nagy reményeim, talán ha idén is betlizik a csoport)sapka
Mert az olyan jó volt nekünk tavaly is, hogy betlizett a csoport. 😀 Én csak abban reménykedem, hogy azért 3 győzelemnél többet sikerül összehozni. Az offense most tartogathat meglepetéseket, pláne egy 100%-os Griffinnel, de a falban nem bízok. Morrisnak sem biztos, hogy jól jön ha váltunk a ZBS-ről, a védelem meg idáig egy katyvasz.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
elé erős ez a menetrend, főleg a közepe felé...
jól kell kezdeni, persze kérdés, mit tákoltak össze Grudenék... (nincsenek nagy reményeim, talán ha idén is betlizik a csoport)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Úgy nézem egész nyugodtan rajtolhatnánk pl. 4-1-gyel... De mint tudjuk, ez a Redskins... :S

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Josh Morgan szép csendben elment a Macikhoz.

Most nézem, hogy Cousins új számot kapott. Megkapta a nyolcast, ami ugye Rexié volt..
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend back-to-back prime time meccsekkel (összesen 3 lesz - a tavalyi 3-13 után azért ez meglepő).

Week 1: Sunday, Sep. 7, at Houston, 1:00 p.m.

Week 2: Sunday, Sep. 14, Jacksonville, 1:00 p.m.

Week 3: Sunday, Sep. 21, at Philadelphia, 1:00 p.m.

Week 4: Thursday, Sep. 25, NY Giants, 8:25 p.m.

Week 5: Monday, Oct. 6, Seattle, 8:30 p.m.


Week 6: Sunday, Oct. 12, at Arizona, 4:25 p.m.

Week 7: Sunday, Oct. 19, Tennessee, 1:00 p.m.

Week 8: Monday, Oct. 27, at Dallas, 8:30 p.m.

Week 9: Sunday, Nov. 2, at Minnesota, 1:00 p.m.

Week 10: BYE

Week 11: Sunday, Nov. 16, Tampa Bay, 1:00 p.m.

Week 12: Sunday, Nov. 23, at San Francisco, 4:25 p.m.

Week 13: Sunday, Nov. 30, at Indianapolis, 1:00 p.m.

Week 14: Sunday, Dec. 7, St. Louis, 1:00 p.m.

Week 15: Sunday, Dec. 14, at NY Giants, 1:00 p.m.

Week 16: Saturday, Dec. 20, Philadelphia, 4:30 p.m.

Week 17: Sunday, Dec. 28, Dallas, 1:00 p.m.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
😀 😀 😀

-:KÉP:-apeszos
mosmá értem, hogy tűntették el az indiánokat, vaze transzformálták őket négerbácsikká! eszemmegáll.sutianap
Naugyehogy... Aztán még mindíg nem elég rasszista a csapat. Köll az a név változtatás de rögvest...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
😀 😀 😀

apeszos
mosmá értem, hogy tűntették el az indiánokat, vaze transzformálták őket négerbácsikká! eszemmegáll.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
😀 😀 😀

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
Apa kezdődik.... 😀

Andre Roberts expressed frustration with the Redskins' signing of DeSean Jackson.
Roberts agreed to terms with the Redskins on a four-year, $16 million deal before free agency even opened. He "envisioned being the No. 2 receiver," but now admits he doesn't "know how it's going to work out." New coach Jay Gruden is going to run a pass-happy offense, so Roberts will get his chances out of the slot. But his fantasy appeal is low. Roberts is, at best, the No. 4 option in Washington's pass game behind Pierre Garcon, Jackson, and Jordan Reed.
apeszos
Édelmannt köllött vóna hozni vagy korbácsot....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Apa kezdődik.... 😀

Andre Roberts expressed frustration with the Redskins' signing of DeSean Jackson.
Roberts agreed to terms with the Redskins on a four-year, $16 million deal before free agency even opened. He "envisioned being the No. 2 receiver," but now admits he doesn't "know how it's going to work out." New coach Jay Gruden is going to run a pass-happy offense, so Roberts will get his chances out of the slot. But his fantasy appeal is low. Roberts is, at best, the No. 4 option in Washington's pass game behind Pierre Garcon, Jackson, and Jordan Reed.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
ez egy elég jó összefoglaló írás
 espn.go.com/blog/washington-redskins/post/_/id/6877/redskins-salary-cap-breakdown-defense?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Washington Redskins ‏@redskinsbuzztap
Yahoo! Sports >> Source: Redskins worked out Austin Collie
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
DL Brandon Moore-t 4 meccsre elmeszelték tiltott anyag használata miatt. Úgy néz ki Grossman mégis Cleveland-be tart.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat