Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kíváncsi vagyok az összegre nagyon..... már amennyit bevallanak belőle 😛 😉
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
DJaxnak mennyire fontos a mezszám? Megy majd a biznisz RG3mal a 10-esért? 😊DeX
A 19-es mezben fogjátszani és az "1" és "9" között lesz egy pici összeadásjel...XDnexion218
Szikszalaggal meccsek előtt felragasztja mi? 😀DeX
Ahhüm, majd elkéri RGIII-tól a tekercset, amivel ő a Nike logot szokta takargatni. A büntit meg majd Danny Boy fizeti...😀nexion218
Vagy mezt cserélnek mindig szünetben 😀 Ilyen név nélküli mezekkel.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
DJaxnak mennyire fontos a mezszám? Megy majd a biznisz RG3mal a 10-esért? 😊DeX
A 19-es mezben fogjátszani és az "1" és "9" között lesz egy pici összeadásjel...XDnexion218
Szikszalaggal meccsek előtt felragasztja mi? 😀DeX
Ahhüm, majd elkéri RGIII-tól a tekercset, amivel ő a Nike logot szokta takargatni. A büntit meg majd Danny Boy fizeti...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
nehéz lesz nem ide szurkolni az RGIII - Jaccpot tandemnek

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Pont ettől tartok. Emberileg nagyon nem csípem a figurát, nagyon jól kell játszania, hogy ezt elfelejtsem. No meg azt is, hogy a (emelt) cap space felét elviszi...apeszos
Amikor majd ellenünk csinál TD-t a nyitóplayből, akkor csípni fogod. 😀

Amúgy nem mind1, hogy emberileg milyen? A lényeg, hogy segítse a Redskins csapatát, nem?Bébé
Nos igen, van az a pénz amitől korpásodik a haj 😊 A tehetségével, játéktudásával semmi bajom nincs, szerintem az egyik legjobb WR a ligában. Én általában elismerem egy játékos tudását, de nem kell feltétlenül szeretnem. Sherman-t kimondottan utálom, mégis a legjobb CB-nek tartom, mert ami tény az tény. Azt, hogy DJax a tudásával előre viszi a csapatot, azt értékelem, elismerem (majd, ha így is lesz), de ez a dolga. Ezért fog nagy pénzt kapni, valószínű hátborzongatóan nagyot, mert gondolom nem a burgundy-gold színekért jött ide. És jelen állás szerint a gyűrű sincs közelebb hozzá...
több mint 12 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
DJaxnak mennyire fontos a mezszám? Megy majd a biznisz RG3mal a 10-esért? 😊DeX
A 19-es mezben fogjátszani és az "1" és "9" között lesz egy pici összeadásjel...XDnexion218
Szikszalaggal meccsek előtt felragasztja mi? 😀

több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
DJaxnak mennyire fontos a mezszám? Megy majd a biznisz RG3mal a 10-esért? 😊DeX
A 19-es mezben fogjátszani és az "1" és "9" között lesz egy pici összeadásjel...XD

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
DJaxnak mennyire fontos a mezszám? Megy majd a biznisz RG3mal a 10-esért? 😊

több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Pont ettől tartok. Emberileg nagyon nem csípem a figurát, nagyon jól kell játszania, hogy ezt elfelejtsem. No meg azt is, hogy a (emelt) cap space felét elviszi...apeszos
Amikor majd ellenünk csinál TD-t a nyitóplayből, akkor csípni fogod. 😀

Amúgy nem mind1, hogy emberileg milyen? A lényeg, hogy segítse a Redskins csapatát, nem?Bébé
Ez utóbbi azért csak egy bizonyos threshold alatt igaz! Van az a karakterprobléma, ami bőven hazavág egy csapatot. De szimpátia ide vagy oda, nem tűnt úgy, hogy ekkora gáz lenne vele, remélem nálunk sem lesz.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
Pont ettől tartok. Emberileg nagyon nem csípem a figurát, nagyon jól kell játszania, hogy ezt elfelejtsem. No meg azt is, hogy a (emelt) cap space felét elviszi...apeszos
Amikor majd ellenünk csinál TD-t a nyitóplayből, akkor csípni fogod. 😀

Amúgy nem mind1, hogy emberileg milyen? A lényeg, hogy segítse a Redskins csapatát, nem?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
40 millió 3 évre 15 milla garantálttal mit szólnátok :p amúgy remélem nem jártok vele pórul a mi vezetőinkről meg kiderül hülyét csináltak magukból amit egyedül gyűrű esetén tudnak elkerülni vagy ha kiderül valami disznóság D-Jaxről.dande
Ne fesd az ördögöt a falra... Kétségtelen, nagy pénzt kapott, hogy minket választott, de ennek más ára is lesz...
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
40 millió 3 évre 15 milla garantálttal mit szólnátok :p amúgy remélem nem jártok vele pórul a mi vezetőinkről meg kiderül hülyét csináltak magukból amit egyedül gyűrű esetén tudnak elkerülni vagy ha kiderül valami disznóság D-Jaxről.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jajjj de jó, BigAl után egy újabb sztrovacsek.apeszos
Mondjuk nincs miből olyan kurva nagy pénzt adjunk neki, szóval akár még jól is kijöhetünk belőle... Ismét csak a vakot tudnám idézni: "Majd meglássuk".nexion218
Még. Szerintem a következő két évben nem nagyon lesz FA igazolás. Elviszi a pénzt...apeszos
Elvileg 10 milla körül kellene emelkednie a cap-nek is, nem? Mondjuk az édes kevés... Jutott eszembe, hogy egyből be is bizonyíthatja majd, hogy csapatember, nem pedig "MeSean Jackson", amikor mezszámot kell választania...XDnexion218
Pont ettől tartok. Emberileg nagyon nem csípem a figurát, nagyon jól kell játszania, hogy ezt elfelejtsem. No meg azt is, hogy a (emelt) cap space felét elviszi...
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Jajjj de jó, BigAl után egy újabb sztrovacsek.apeszos
Mondjuk nincs miből olyan kurva nagy pénzt adjunk neki, szóval akár még jól is kijöhetünk belőle... Ismét csak a vakot tudnám idézni: "Majd meglássuk".nexion218
Még. Szerintem a következő két évben nem nagyon lesz FA igazolás. Elviszi a pénzt...apeszos
Elvileg 10 milla körül kellene emelkednie a cap-nek is, nem? Mondjuk az édes kevés... Jutott eszembe, hogy egyből be is bizonyíthatja majd, hogy csapatember, nem pedig "MeSean Jackson", amikor mezszámot kell választania...XD

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jajjj de jó, BigAl után egy újabb sztrovacsek.apeszos
Mondjuk nincs miből olyan kurva nagy pénzt adjunk neki, szóval akár még jól is kijöhetünk belőle... Ismét csak a vakot tudnám idézni: "Majd meglássuk".nexion218
Még. Szerintem a következő két évben nem nagyon lesz FA igazolás. Elviszi a pénzt...
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Jajjj de jó, BigAl után egy újabb sztrovacsek.apeszos
Mondjuk nincs miből olyan kurva nagy pénzt adjunk neki, szóval akár még jól is kijöhetünk belőle... Ismét csak a vakot tudnám idézni: "Majd meglássuk".

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jajjj de jó, BigAl után egy újabb sztrovacsek.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schefter szerint 3 éves szerződést kap majd DeSean a fővárosban.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Djax itt lesz!
Jol jártok vele nagyon

több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Állítólag megcsíptük Jacksont: profootballtalk.nbcsports.com/2014/04/01/report-desean-jackson-agrees-to-terms-with-redskins/

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
@Realrclark25: Headed to Redskins Park to tackle D Jax like I used to tackle before all of the new rules. Not letting him up until he signs!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Rich Tandler ‏@Rich_TandlerCSN 2 p
Jackson leaves #Redskins Park but could return; agent stays to work on deal.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Rapoport szerint még mindig nem dumáltatok DJax-el fizuról.Beki
mert ingyen is jönne 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rapoport szerint még mindig nem dumáltatok DJax-el fizuról.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
FOX Sports: NFL ‏@NFLonFOX 8 p
UPDATE: Former Steelers S Ryan Clark has agreed to terms with the Redskins.apeszos
ez tényleg egy jó igazolás, remélem minimuért,
de én kedveltem Clarkot amikor még nálunk játszott, legalább majd innen vonulhat vissza + tud segíteni a fiataloknak
kár hogy azóta egy politikus lettsapka
Szakszervezetissutianap
politikussapka
Szakszervezetis! A gudwell mentes nèpfront!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak