Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 12 éve
politikusSzakszervezetissutianapFOX Sports: NFL @NFLonFOX 8 pez tényleg egy jó igazolás, remélem minimuért,
UPDATE: Former Steelers S Ryan Clark has agreed to terms with the Redskins.apeszos
de én kedveltem Clarkot amikor még nálunk játszott, legalább majd innen vonulhat vissza + tud segíteni a fiataloknak
kár hogy azóta egy politikus lettsapka
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
SzakszervezetisFOX Sports: NFL @NFLonFOX 8 pez tényleg egy jó igazolás, remélem minimuért,
UPDATE: Former Steelers S Ryan Clark has agreed to terms with the Redskins.apeszos
de én kedveltem Clarkot amikor még nálunk játszott, legalább majd innen vonulhat vissza + tud segíteni a fiataloknak
kár hogy azóta egy politikus lettsapka

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
FOX Sports: NFL @NFLonFOX 8 pez tényleg egy jó igazolás, remélem minimuért,
UPDATE: Former Steelers S Ryan Clark has agreed to terms with the Redskins.apeszos
de én kedveltem Clarkot amikor még nálunk játszott, legalább majd innen vonulhat vissza + tud segíteni a fiataloknak
kár hogy azóta egy politikus lett
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Legalább lenne egy használható FA igazolásunk (már aki nem csapaton belüli FA volt). Bár hogy hogy kerülne hozzá a labda, azt nem tudom, mert nincs falunk és Griffin se tud passzolni (csak hogy Apeszosnak és Sapkának is kedvezzek 😛 )...XDÉs állítólag "DJax to Washington a done deal". Meglássuk, a vak is aszonta...nexion218
Csak legyen már hivatalos 😊 Nagyon örülnék neki.egonj
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
És állítólag "DJax to Washington a done deal". Meglássuk, a vak is aszonta...nexion218
Csak legyen már hivatalos 😊 Nagyon örülnék neki.
HTTR
több mint 12 éve
ESPN 980 @ESPNRadio980 9 pOne source on DeSean Jackson tells @ESPNRadio980 it is "pretty much done." Hearing from some1 w/knowledge "deal will get completed tomorrow"
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
DJax az estét is Washingtonban töltötte és holnap folytatódik a vizit.
több mint 12 éve
És állítólag "DJax to Washington a done deal". Meglássuk, a vak is aszonta...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
FOX Sports: NFL @NFLonFOX 8 pUPDATE: Former Steelers S Ryan Clark has agreed to terms with the Redskins.
több mint 12 éve
a csapat állítólag érdeklődik irántakristofDeSean Jackson szabadügynök lett.. Imádnám itt, de úgy se jön ide.egonjha tényleg köze van a Cripshez akkor ne jöjjön!
márpedig meccsen is érdekes dolgokat mutogat:
larrybrownsports.com/football/desean-jackson-crips-gang-sign-deangelo-hall/203386sapka
Nagyon örülnék neki, az egyik kedvenc játékosom, igazi álom lenne őt a Redskins-ben látni.
HTTR
több mint 12 éve
adják nekem 😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Ha DeSean évi 10 milliós fizetését meg tudjátok oldani, akkor szerintem szívesen menne hozzátok.aztecSzimpatikususan agresszív lépésnek tűnik, hogy egyből berendeltük pofavizitre. Hátha... Bár nemtom akkor pl Andre Roberts-szel (meg a fizujával) mit csinálunk...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Ha DeSean évi 10 milliós fizetését meg tudjátok oldani, akkor szerintem szívesen menne hozzátok.
A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Azt hittem idén már az Aaron SHOULDERs a "menő"...😉:-PA Washington Redskins lehet az első számú esélyes DeSean Jacksonra. A WR hétfőn érkezik a Redskins Parkba, Dan Snyder magángépét küldi érte. Tudjuk, az így előkészített tárgyalások hogy szoktak végződni...The business of football blogweapon for RGkneeMarioAna
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
MarioAna
1 997
A Washington Redskins lehet az első számú esélyes DeSean Jacksonra. A WR hétfőn érkezik a Redskins Parkba, Dan Snyder magángépét küldi érte. Tudjuk, az így előkészített tárgyalások hogy szoktak végződni...The business of football blogweapon for RGknee
Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Az a baj, hogy sok mindenki iránt érdeklődött a csapat, aztán mi lett belőle...a csapat állítólag érdeklődik irántakristofDeSean Jackson szabadügynök lett.. Imádnám itt, de úgy se jön ide.egonjha tényleg köze van a Cripshez akkor ne jöjjön!
márpedig meccsen is érdekes dolgokat mutogat:
larrybrownsports.com/football/desean-jackson-crips-gang-sign-deangelo-hall/203386sapka
több mint 12 éve
a csapat állítólag érdeklődik irántaDeSean Jackson szabadügynök lett.. Imádnám itt, de úgy se jön ide.egonjha tényleg köze van a Cripshez akkor ne jöjjön!
márpedig meccsen is érdekes dolgokat mutogat:
larrybrownsports.com/football/desean-jackson-crips-gang-sign-deangelo-hall/203386sapka
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
nekem az a legnagyobb kérdés, hogy mi lesz majd Morrisszal?Robi is tud passzolni ha megvédik, és lesz elkapója. Gruden ért hozzá biztos, hiszen Daltonból is kihozta a maximumot, de nem látom az eszközöket hozzá. A TE-k közül egyedül Paulsen tud blokkolni úgy ahogy, a többiek nem. Reed egyértelmű elkapó TE, Paul meg... na őt inkább hagyjuk. Az RB-k blokkoló képessége egyenlő egy szobalányéval, nem erre lettek idehozva. Továbbra sem látom a megoldást a jobb tackle helyére, és ha marad Polumbus, akkor power fal ide vagy oda, Robi megint többet lesz a seggén, mint a rossz lábán. Morris kevesebb snapjével egyet értek, de annyiban változhat, hogy nem 85%-ot lesz fent, hanem csak 50-et. Helu sem tud blokkolni, de az elkapás azért megy neki. Morrist sem féltem annyira, megoldja ő erőből is amit kell.
mert passprot+elkapás nem nagyon megy, de ő e nélkül is sikeres, viszont ha passzoltatni akar Gruden (bár azt nem látom tisztán, hogy Róberttel passzoltatni akar???)
akkor mi lesz ebből? nagyon kevés snapet lehet a pályán, viszont Morris inkább egy workhorse típusú játékos...
nem tetszik nekem ez a dologsapka
több mint 12 éve
nekem az a legnagyobb kérdés, hogy mi lesz majd Morrisszal?mert passprot+elkapás nem nagyon megy, de ő e nélkül is sikeres, viszont ha passzoltatni akar Gruden (bár azt nem látom tisztán, hogy Róberttel passzoltatni akar???)
akkor mi lesz ebből? nagyon kevés snapet lehet a pályán, viszont Morris inkább egy workhorse típusú játékos...
nem tetszik nekem ez a dolog
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Nem nem, értettem én... Csak eddig úgy volt, hogy a sváb áll Monty helyére. Annak sincs sok értelme, ezért gondoltam, hogy ha szar is, de legalább center. Úgy látszik Gruden szétüti a ZBS-t, valami power falat akar csinálni, de ebből hogyan lesz....?ja nem, félrevezettelekRedskins signed G/C Mike McGlynn to a one-year contract.Örülünk Vincent? Akkor mégse a sváb megy be középre.apeszos
ezazzzzsapka
ez csak egy szokásos középszar igazolás aminek semmi értelmesapka
több mint 12 éve
ja nem, félrevezettelekRedskins signed G/C Mike McGlynn to a one-year contract.Örülünk Vincent? Akkor mégse a sváb megy be középre.apeszos
ezazzzzsapka
ez csak egy szokásos középszar igazolás aminek semmi értelme
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Redskins signed G/C Mike McGlynn to a one-year contract.Örülünk Vincent? Akkor mégse a sváb megy be középre.
ezazzzzsapka
több mint 12 éve
Redskins signed G/C Mike McGlynn to a one-year contract.ezazzzz
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
DeSean Jackson szabadügynök lett.. Imádnám itt, de úgy se jön ide.egonjha tényleg köze van a Cripshez akkor ne jöjjön!
márpedig meccsen is érdekes dolgokat mutogat:
larrybrownsports.com/football/desean-jackson-crips-gang-sign-deangelo-hall/203386
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!