Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 12 éve
Rockarikerealaseday!Rocca és Carriker released.nexion218jajdejó 😀sapka

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Apró, 3,2 millió dolláros örömök az offseason-ben...😀Rocca és Carriker released.nexion218jajdejó 😀sapka
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Rocca és Carriker released.nexion218jajdejó 😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Rocca és Carriker released.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
nem ér ő 11,5 milliót, botrány ez az eddigi offseason
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Orakpo megkapta a tag-et.lol...amit Orakpo még egyelőre baszik aláírni....
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Orakpo megkapta a tag-et.
több mint 12 éve
Adjátok le lájk formátumú szavazataitokat a Sig Battle döntőjére. Az alany Trent Williams 'Skins LT, a résztvevők pedig Lol és jómagam.bowl.hu/forum/alairasok/sig_battle
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 12 éve
az mindegy, egyébként összesen 4Évi 4 vagy összesen 4 a garantált? Azért az nagyon nem mindegy...😊 Mert ha az évente 4 a garantált, akkor az egész 12 millás szerződés is grantált, amit kötve hiszek (bár nmem vagyok túl penge ezekben a szerződéses számolgatásokban)...nexion218Official: Redskins re-sign Chris Baker.nanemár!!!!
Nagyon helyes!egonj
Redskins re-signed DL Chris Baker to a three-year, $12 million contract.
According to ESPN 980 Washington's Chris Russell, the deal includes $4 million guaranteed.
évi 4 milliót adni egy csereembernek??????sapka
csak évi 4-et vesz így el a capből, ami nem feltétlen mindegy
másrészt Baker nem tud ennyit.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Évi 4 vagy összesen 4 a garantált? Azért az nagyon nem mindegy...😊 Mert ha az évente 4 a garantált, akkor az egész 12 millás szerződés is grantált, amit kötve hiszek (bár nmem vagyok túl penge ezekben a szerződéses számolgatásokban)...Official: Redskins re-sign Chris Baker.nanemár!!!!
Nagyon helyes!egonj
Redskins re-signed DL Chris Baker to a three-year, $12 million contract.
According to ESPN 980 Washington's Chris Russell, the deal includes $4 million guaranteed.
évi 4 milliót adni egy csereembernek??????sapka
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Official: Redskins re-sign Chris Baker.nanemár!!!!
Nagyon helyes!egonj
Redskins re-signed DL Chris Baker to a three-year, $12 million contract.
According to ESPN 980 Washington's Chris Russell, the deal includes $4 million guaranteed.
évi 4 milliót adni egy csereembernek??????
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
(...) Nem törékeny, hanem hülye.nexion218Az egyik nem zárja ki a másikat 😛 Akkor fogalmazzunk úgy, hogy törékeny lett.
több mint 12 éve
Mondjuk én nem sütném rá ilyen simán, hogy törékeny... 2 sérülése volt: egy agyrázkódás meg a térd (én nem venném külön a Ravens meg a WildCard meccset, a Baltimore után már kb. mind1 volt neki) és mindkettő olyan volt, hogy becsületére vált volna akárkinek. Ráadásul nem a zsebben meghúzták a mezét és eltört a keze, hanem egyszer ugye egy Atlanta lineman-nel akasztotta össze a bajszát értelmetlen futkározás közben, aztán meg egy anatómiailag nem ajánlott szögből csavarta a térdét Ngata kis őziketeste köré. Nem törékeny, hanem hülye.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
RG baromi tehetséges, de egy komoly térdsérülés után bármikor benne van egy újabb hosszú kihagyás, úgyhogy kell egy jó QB mögé. Az a kérdés hogy Cousins el tudja-e fogadni hogy továbbra is másodhegedűs lesz.egonjMár miért ne fogadná el? Van egy négy éves szerződése. Ha egy pontja azt írja, hogy holnaptól popcornt árul a lelátón, akkor azt fogja tenni. Egészen 2016-ig. Apropó: neki nem opciós a szerződése?
nyilván ez az álláspont is érthető, de akkor miért kellet reklámozni Cousinst?kristofEz még Shannyék zseniális terve volt, és gondolom Bruce Allennél beakadt a lemez. Nem számítottak(tunk) rá, hogy RGIII ennyire törékeny lesz. Szerintem Gruden szólt, hogy QB nélkül nem fog tudni csapatot építeni, és a jelenlegi QB felhozatal nem hozza azt a szintet mint Kirk kapitány. Mármint a második körben. De szerintem azt sem adták volna meg, úgy meg semmi értelme. A jelenlegi támadó alakulattal is elkaristolhatunk egy jobb playbookkal, HA összerántja a védelmet.
több mint 12 éve
nyilván ez az álláspont is érthető, de akkor miért kellet reklámozni Cousinst?
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
RG baromi tehetséges, de egy komoly térdsérülés után bármikor benne van egy újabb hosszú kihagyás, úgyhogy kell egy jó QB mögé. Az a kérdés hogy Cousins el tudja-e fogadni hogy továbbra is másodhegedűs lesz.
HTTR
több mint 12 éve
most meg állítólag mégse tradelné a csapat Cousinst, nem értem a dolgot... :-/kristofReméltem is, hogy így lesz. Griffin botlábú, ha összetörik jó ha van, és szerintem jobban illik Grudenhez. Tamás bátya bármikor bemondhatja az unalmast, és nem kell újra kezdeni a QB cécót. Örülnék, ha nálunk jobb lenne a csere QB, mint egy két helyen a kezdő.
több mint 12 éve
most meg állítólag mégse tradelné a csapat Cousinst, nem értem a dolgot... :-/
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
Cousins -egyelőre-nem megy sehova! Redskins have no plans nor interest in trading QB Kirk Cousins, per league sources. He's not going anywhere.(Schefter)
több mint 12 éve
Hall’s deal is for four years and $17 million dollars. He got a $3.25 million signing bonus and an additional $2 million in guaranteed money. Hall will get $8.5 million in the first two years of the deal.A few notes:
—The $8.5 million in the first two years means that the identical amount is paid in the second two. So the deal isn’t particularly front loaded or back loaded.
—The annual salary will average $3.44 million. In terms of base salary Hall would be the 23rd-highest paid cornerback among those who are signed for 2014.
—Depending on how the other $2 million in guaranteed money is structured, Hall’s cap hit for 2014 should be anywhere from $2.81 million to $4.25 million.
Nem értek a pénzügyekhez.... Ez még így is szörnyű?
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Reed után nem, főleg hogy freddynek pont most futott ki a szerződése isFred Davis kapott egy végleges eltiltást...sapkaÉs bánjuk? Szerintem nem annyira..apeszos
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Fred Davis kapott egy végleges eltiltást...sapkaÉs bánjuk? Szerintem nem annyira..
több mint 12 éve
Fred Davis kapott egy végleges eltiltást...
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
azt hittem elszámoltad 😊és gondoltad én vicceltem amikor 4-et írtam vagy mi? 😀sapkaNem tudtam a konkrét számot, csak a 4 év ~20 millát...Shilkoraztán meg mitől???atyaúristen ez a szerződést...Főleg, hogy az évi 5 milla lesz.Shilkor
tavaly 1,25 milkáért játszott, mert senkinek sem kellett, erre odabaszunk neki évi 4-et
agyam eldobom...sapka
4 év 17 millió...sapka