Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 12 éve
borzasztóan mozgott az előszezonbanValaki fejtse mar ki, hogy miert szornyulkodik itt mindenki, ha meghallja Pat White nevet. Az eloszezonban nem mozgott rosszul, meg alapbol egesz korrekt kepessegu sracnak tartom.bálnalekvárHa már elcseréljük majd Cousinst, szívesen látnám ismét Pat Whiteot a depthen. 😀bálnalekváromgsapka
nem tudott rendesen dobni még a harmadik számú védelmek ellen sem, nem képes nfl szinten dobni, sem a zsebből sem mozogva (mozogva pláne nem)
nem tudja megfelelően olvasni a védelmeket, ezért is fut annyit; nem képes lehetőséget teremteni magának a tiszta helyzetre, másrészt a zsebben a nyomást sem érzi
ő nem egy nfl szintű QB
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Valaki fejtse mar ki, hogy miert szornyulkodik itt mindenki, ha meghallja Pat White nevet. Az eloszezonban nem mozgott rosszul, meg alapbol egesz korrekt kepessegu sracnak tartom.Ha már elcseréljük majd Cousinst, szívesen látnám ismét Pat Whiteot a depthen. 😀bálnalekváromgsapka
akkorisredskins
több mint 12 éve
Ha már elcseréljük majd Cousinst, szívesen látnám ismét Pat Whiteot a depthen. 😀bálnalekváromg
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Jó lenne ha Cousins-t itt tudnánk tartani. Szerintem jól mozgott a szezon utolsó meccsein, RG mögé pedig kell egy megbízható backup, mivel az ő térde bármikor szétmehet.egonjÜdv nálunk! 😊
Én is örülnék, ha maradna Kirk kapitány, de egy ilyen szezon után azért nagyon el kell gondolkodni a fontossági sorrenden:
A.) Van egy franchise QB szintű backup QB-nk, aki bármikor képes meccset nyerni Robi sérülése esetén is, így nem kell mindig a szívünkhöz kapni, ha RG3-t szerelik csúnyán, hogy uramisten csak Grossmant ne
B.) Szurkolunk, hogy RG3 maradjon ép, vigyázzon magára, backupnak meg ott van vagy Grossman, vagy egy az áprilisi drafton sokadik körben választott rookie. Viszooont a Cousins trade-jéből kapott pick(ek)kel kiegészülve a drafton megerősíthetjük a támadófalat és a védelmet, ergo a kezdőnk lenne erősebb.
Valószínűbb a B verzió.
.
.
.
Ha már elcseréljük majd Cousinst, szívesen látnám ismét Pat Whiteot a depthen. 😀
akkorisredskins
több mint 12 éve
Jó lenne ha Cousins-t itt tudnánk tartani. Szerintem jól mozgott a szezon utolsó meccsein, RG mögé pedig kell egy megbízható backup, mivel az ő térde bármikor szétmehet.
HTTR
több mint 12 éve
The Redskins are not expected to re-sign free agent CB Josh Wilson.Elvileg Oakpo-val és Hall-lal is tárgyalni kezdtünk. Mondjuk az csúnya lenne, ha egy körben elbuknánk Fletcher-t és Riley-t is...
ez kemény, még emésztenem kell 😊
The Washington Post reports the Redskins and free agent ILB Perry Riley have held contract negotiations, but it "doesn't sound like the sides are close."
kezd izgalmas lenni a helyzetsapka
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
The Redskins are not expected to re-sign free agent CB Josh Wilson.ez kemény, még emésztenem kell 😊
The Washington Post reports the Redskins and free agent ILB Perry Riley have held contract negotiations, but it "doesn't sound like the sides are close."
kezd izgalmas lenni a helyzet
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Ráadásul szerencsétlen J. Campbell újra megkapta a nyakába Shanahan-t, aki anno tőlünk is pakolni küldte (bár nem tudom, miért, mert annyit tudott volna, mint a McNabb experiment és drafcetlibe se került volna). 😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
With WASH anointing RGIII as its starting QB, Redskins QB Kirk Cousins is open to being traded, per sources. Already has told team that, tooSzerencsétlen Browns. Nem elég a bajuk. Nos ha jót akarunk a csapatnak, akkor marad a szöszi. Ha jót akarunk a szöszinek, akkor megy. De ne Clevelandbe könyörgöm..
semmivel nem rosszabb kuzin, mint az idei "franchise QB" felhozatal, csak 1-2 évvel idősebb..., és lényegesen tapasztaltabb, a profi színpadon van kialakult körvonalazott játéka, ha tényleg el akarják cserélni egy 3. köröst simán eltehetnek érte
nagyon elfogult jelentkezővel szemben 2.at; és ugye kicsi Kyle a Brownsban (ámen...) van, ha Snyder akarta Griffet, akkor Shannyék kuzint, ebből még bármi lehet
és örülnék is neki, ha összejönne neki egy ráépülő rendszerben, van benne lehetőség ez biztossapka
több mint 12 éve
With WASH anointing RGIII as its starting QB, Redskins QB Kirk Cousins is open to being traded, per sources. Already has told team that, toosemmivel nem rosszabb kuzin, mint az idei "franchise QB" felhozatal, csak 1-2 évvel idősebb..., és lényegesen tapasztaltabb, a profi színpadon van kialakult körvonalazott játéka, ha tényleg el akarják cserélni egy 3. köröst simán eltehetnek érte
nagyon elfogult jelentkezővel szemben 2.at; és ugye kicsi Kyle a Brownsban (ámen...) van, ha Snyder akarta Griffet, akkor Shannyék kuzint, ebből még bármi lehet
és örülnék is neki, ha összejönne neki egy ráépülő rendszerben, van benne lehetőség ez biztos
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Az nfl.com top FA listáján a legtöbb szereplő secondary játékos, hátha nem basszák el... Hajlandó vagyok minden bizalmat megadni az új-régi stábnak, de lassan kezd ez is family business lenni... Haslett az egyik ligában, Allen a másik ligában volt haver, Talib-ot, aki Tampában együtt játszott a mi kis narkós Jacko-nkkal, Allen draftolta, akinek a mostani új HC-nk tesója volt a HC-ja... 😀 Amúgy állítólag Vödör szerződésének van vmi záradéka, ami alapján 5 nappal a döntő után semmism azaz márciusban szabadon igazolható....Érdeklődünk Aqib Talib iránt. Jó meccs lenne a cap alatt maradni ilyen freeagentekkel. Amúgy -sry ha hülyeséget beszélek- őt még nem Bruce Allen draftolta Tampába?bálnalekvárDe igen, 1/20-on 2008-ban. És a Gruden tesó volt a HC. Együtt játszott a nálunk parkolópályán ácsorgó Tanard Jacksonnal. Amúgy érdeklődni lehet, de nem nézek ki értelmes FA igazolást belőlük. A zsebünk viszont jóval mélyebb, így beleférne 2-3 nagyobb név is.apeszos
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Érdeklődünk Aqib Talib iránt. Jó meccs lenne a cap alatt maradni ilyen freeagentekkel. Amúgy -sry ha hülyeséget beszélek- őt még nem Bruce Allen draftolta Tampába?bálnalekvárDe igen, 1/20-on 2008-ban. És a Gruden tesó volt a HC. Együtt játszott a nálunk parkolópályán ácsorgó Tanard Jacksonnal. Amúgy érdeklődni lehet, de nem nézek ki értelmes FA igazolást belőlük. A zsebünk viszont jóval mélyebb, így beleférne 2-3 nagyobb név is.
több mint 12 éve
Érdeklődünk Aqib Talib iránt. Jó meccs lenne a cap alatt maradni ilyen freeagentekkel. Amúgy -sry ha hülyeséget beszélek- őt még nem Bruce Allen draftolta Tampába?
akkorisredskins
több mint 12 éve
volt kis időm a saját gyártású statokat kicsit görgetni, és komoly visszaesés volt tapasztalható a játékban+ a győzelmek számábanszokásosan nem kommentálnám, a képek magukért beszélnek 😊
(katt a nagyobbért)
| újra negatív QBR újra negatív pontkülönbség újra negatív a győzelmek száma, ami egyértelműen a komoly offenzív visszaesésből ered, természetesen a D is kitett magáért |
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
www.utsandiego.com/news/2014/jan/23/man-gets-57-years-in-prison-in-sean-taylors-death/Rohadjon rá a műanyag lakat. Kb azóta nincs safety a csapatban.
Sean Taylor gyilkosa 57 évet kapott. Ha jól értelmeztem a szöveget, akkor halálbüntetést kapott volna, de mivel a bűntett idejében még csak 17 volt így azt nem kaphatott.MarioAna
több mint 12 éve
MarioAna
1 997
www.utsandiego.com/news/2014/jan/23/man-gets-57-years-in-prison-in-sean-taylors-death/Sean Taylor gyilkosa 57 évet kapott. Ha jól értelmeztem a szöveget, akkor halálbüntetést kapott volna, de mivel a bűntett idejében még csak 17 volt így azt nem kaphatott.
Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
És lényegében McVay lesz a QB coach, Gruden HC/OC.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Alabama offensive quality control asst. Jake Peetz will join the Redskins' staff in the same capacity. ez nem egy rossz hír
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Front officeOwner – Stuart Sternberg (via Tampa Bay Rays)
Vice President/General Manager (UFL) – Rick Mueller
Director of Football Operations – Ricky Porter
Head coaches
Head Coach – Jim Haslett
Offensive coaches
Offensive Coordinator – Jay Gruden
Running Backs – Ricky Porter
Wide Receivers – Ike Hilliard
Wide Receivers/Quality Control – Sean McVay
Special Teams/Tight Ends – Al Roberts
Offensive Line – Bill Laveroni
Defensive coaches
Defensive Line – Carl Hairston
Linebackers – Chuck Bresnahan
Secondary – Bill Bradley
Front Office
Owner/President – Joe Theismann
Director of Football Operations – Diane Clark
Director of Player Personnel – Bret Munsey
Head Coaches
Head Coach/General Manager – Jay Gruden
Offensive Coaches
Running Backs – Kurt Beathard
Wide Receivers – Ike Hilliard
Tight Ends – Robert McFarland
Offensive Line – Bill Laveroni
Offensive Line Assistant – Jerry Sisemore
Offensive Quality Control – James MacPherson
Defensive Coaches
Defensive Coordinator/Linebackers – Chuck Bresnahan
Defensive Line – Kerry Locklin
Defensive Backs – Bill Bradley
Assistant Defensive Backs – Bret Munsey
Defensive Quality Control – Fred Pagac, Jr.
Special Teams Coaches
Special Teams – Al Roberts
Special Teams Assistant – Jim Lanford
Strength and Conditioning
Strength and Conditioning – John Hastings
Montameztkőnézni 😛

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
The Redskins hired ex-NFL WR Ike Hilliard as their receivers coach.After his playing career ended following the 2008 season, Hilliard, 37, has been making the rounds in the coaching business. New Redskins coach Jay Gruden was the offensive coordinator for the UFL's Florida Tuskers in 2009 when Hilliard got his first coaching job as the Tuskers' WRs coach. Hilliard then coached the Redskins receivers in 2012 and the Bills wideouts in 2013.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
hát akkor basszák megsapkaLOL XD Egyébként most nézem az nfl.com a top25 FA-ba ír egy pár safety-t és CB-t...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
hát akkor basszák meg
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
utánanéztem és jövőre lejár Haslett szerződése, úgy érzem hosszú rebuildre számíthatunkAha, viszont talán a Wash. Post írta - külön a Te kedvedért 😊 - hogy szóbajött vele a szerződéshosszabbítás is...
köv évet tuti kukának szánjáksapka
nfl.com:
"Not only is Haslett sticking around for now, but his responsibilities have grown. He will have the power to hire members of his defensive staff, something he didn't do under Mike Shanahan. Also, Gruden said he will begin contract extension talks with Haslett on Monday."
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
apeszos