Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
atyaúristen ez a szerződést...
tavaly 1,25 milkáért játszott, mert senkinek sem kellett, erre odabaszunk neki évi 4-et
agyam eldobom...sapka
Főleg, hogy az évi 5 milla lesz.Shilkor
aztán meg mitől???
4 év 17 millió...sapka
Nem tudtam a konkrét számot, csak a 4 év ~20 millát...Shilkor
és gondoltad én vicceltem amikor 4-et írtam vagy mi? 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 188 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
atyaúristen ez a szerződést...
tavaly 1,25 milkáért játszott, mert senkinek sem kellett, erre odabaszunk neki évi 4-et
agyam eldobom...sapka
Főleg, hogy az évi 5 milla lesz.Shilkor
aztán meg mitől???
4 év 17 millió...sapka
Nem tudtam a konkrét számot, csak a 4 év ~20 millát...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A source tells the Washington Post that the Redskins want a second-round pick in exchange for Kirk Cousins.
They're highly unlikely to get it. Cousins profiles as more of a plus backup than a quality starter, as evidenced by his 56.2 completion percentage, 51.5 QBR and 8:10 TD-to-INT ratio in eight career games. It would be a sign of absolute desperation if a quarterback-needy team gave up a second-rounder for Cousins. The most likely outcome here has him returning to Washington as Robert Griffin III's backup.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
atyaúristen ez a szerződést...
tavaly 1,25 milkáért játszott, mert senkinek sem kellett, erre odabaszunk neki évi 4-et
agyam eldobom...sapka
Főleg, hogy az évi 5 milla lesz.Shilkor
aztán meg mitől???
4 év 17 millió...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na igen. Allen működik.
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 188 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
atyaúristen ez a szerződést...
tavaly 1,25 milkáért játszott, mert senkinek sem kellett, erre odabaszunk neki évi 4-et
agyam eldobom...sapka
Főleg, hogy az évi 5 milla lesz.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
atyaúristen ez a szerződést...
tavaly 1,25 milkáért játszott, mert senkinek sem kellett, erre odabaszunk neki évi 4-et
agyam eldobom...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
egonj Washington Commanders 149
Hall marad, már meg is egyezett a vezetőséggel
szerk. 4 év, ~20 millió körüli összeggelkristof


Remek hír, nagy szükség van rá.

HTTR
több mint 12 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Hall marad, már meg is egyezett a vezetőséggel
szerk. 4 év, ~20 millió körüli összeggel

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak hogy egy kicsit örüljünk is... (Teljes meccs.)

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nem tudom, jó döntést hoztak-e; DW nem egy okos ember 😊sapka
Szerintem csak biodíszlet, nem nagyon lesz valós jogköre. Ez inkább a "rasszista" csapatnak szól..
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
nem tudom, jó döntést hoztak-e; DW nem egy okos ember 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat


The Washington Redskins announced today that they have named Doug Williams as Personnel Executive.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hogy Doughty jobb mint backup? apeszos
| majdnem, de inkább ez:
Doughty is better as a backup/special teamer
Doughty jobb backupnak.(mint kezdőnek)
| sapka
Bocs, estére nehezedik az angolom. Ilyenkor má' csak azt tudom hogy: sandwich.

jajnemá - el kell hozni az egyik öregrókát Clark/Mikell/Woodson egy-két évre, azt megreszeli az a sajtot meg lehet azér még kapirgálni FA-n, nemcsaka Byrd-Ward szentkettőség lélegzik a világon mintahogy nemcsak elsőköröst lehet draftolni, eszemmegállsutianap
Oké mester, de mivel Bruce Allen maradt a GM, az sem igaz amit kérdeznek.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487

Rambo-ban szerintem van fantázia. A gyenge szezonkezdés után gondolom elment az önbizalma, elsősorban azt kéne helyrerakni. Érdemes lenne erőltetni a játékát, hosszú távon fontos játékosunk lehet.egonj
 espn.go.com/blog/washington-redskins/post/_/id/5377/kiper-says-safety-class-not-deep?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedsapka
Hogy Doughty jobb mint backup? Mi van? Ám teljesen igaz, Vödörrel hamar úgy járhatunk mint T.Jacksonnal tavaly. Van is meg nincs is. Rambo sajnos a csere szintet is alig üti meg, ez nem csak fejben dőlt el nála. Valahogy jobban bíznék benne, ha mutatott volna valamit, de így, hogy a produktuma a nullához közelít, így nehéz. Megkapta a lehetőséget, és nem élt vele egyelőre...apeszos
jajnemá - el kell hozni az egyik öregrókát Clark/Mikell/Woodson egy-két évre, azt megreszeli az a sajtot meg lehet azér még kapirgálni FA-n, nemcsaka Byrd-Ward szentkettőség lélegzik a világon mintahogy nemcsak elsőköröst lehet draftolni, eszemmegáll


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Hogy Doughty jobb mint backup? apeszos
| majdnem, de inkább ez:
Doughty is better as a backup/special teamer
Doughty jobb backupnak.(mint kezdőnek)
|

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat

Rambo-ban szerintem van fantázia. A gyenge szezonkezdés után gondolom elment az önbizalma, elsősorban azt kéne helyrerakni. Érdemes lenne erőltetni a játékát, hosszú távon fontos játékosunk lehet.egonj
 espn.go.com/blog/washington-redskins/post/_/id/5377/kiper-says-safety-class-not-deep?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedsapka
Hogy Doughty jobb mint backup? Mi van? Ám teljesen igaz, Vödörrel hamar úgy járhatunk mint T.Jacksonnal tavaly. Van is meg nincs is. Rambo sajnos a csere szintet is alig üti meg, ez nem csak fejben dőlt el nála. Valahogy jobban bíznék benne, ha mutatott volna valamit, de így, hogy a produktuma a nullához közelít, így nehéz. Megkapta a lehetőséget, és nem élt vele egyelőre...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka

Rambo-ban szerintem van fantázia. A gyenge szezonkezdés után gondolom elment az önbizalma, elsősorban azt kéne helyrerakni. Érdemes lenne erőltetni a játékát, hosszú távon fontos játékosunk lehet.egonj
 espn.go.com/blog/washington-redskins/post/_/id/5377/kiper-says-safety-class-not-deep?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
egonj Washington Commanders 149
Hall egyébként teljesen vállalható szezont produkált. Viszont a két másodéves safety-ben egyelőre sztem nincs mit kedvelni: Thomas-t még lényegében nem láttuk játszani, ráadásul műtve volt, Rambo-t igen, de ő meg szegény legjobb indulattal is csak közeli nézője volt a meccseknek. Sztem Vödör marad és remélem vmelyik top FA safety-t megpróbáljuk (Byrd?). Persze mindez pénzkérdés...
Az értékelő amúgy tényleg korrekt, annyiba kötnék bele, hogy a FA WR-jeink nem ismerik a rendszert, jelen pillanatban max Gruden-nek van némi figalma róla. 😛 Illetve Hankerson tuti nem fog előrelépni: ACL műtétje volt, ami önmagában is baj, de sztem nagyobb baj az, hogy 3 év alatt ez a 2. season ending sérülése, amit műteni kellett.

nexion218


Rambo-ban szerintem van fantázia. A gyenge szezonkezdés után gondolom elment az önbizalma, elsősorban azt kéne helyrerakni. Érdemes lenne erőltetni a játékát, hosszú távon fontos játékosunk lehet.

HTTR
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nemigen lehet az értékelőddel vitázni, maximum a front 7 értékelésével. Szerintem a falemberek sem adták azt amit valójában tudnak.apeszos
ennek van alapja, de szerintem itt is inkább a back-7 lehetett a ludas, ilyen védelemben egyszerűen nem lehet 110%-on pörögni, ami az ő munkájukon is meglátszik, de alap esetben ez az egyetlen védelmi egység ami elkaristolna új ember nélkül is. Kyle Van Noyhoz mit szólnátok a 2. körös pickkel? 3-4-es LB poszton szerintem mindenhol játszhat, így ha Riley és Orakpo is visszatér kezdhet is, de a szélen is minőségi project lehet. Hátul úgy látszik Hall-ban továbbra is bíznak, de ha érkezik vele Talib talán nem lesz rossz a corner egység. Safetyk közül én továbbra is kedvelem Rambot és Thomast, de égető szükség lenne egy veteránra, aki talán nem Meriweather lesz, mert akkor biztos hamar meghalna...kristof
Hall egyébként teljesen vállalható szezont produkált. Viszont a két másodéves safety-ben egyelőre sztem nincs mit kedvelni: Thomas-t még lényegében nem láttuk játszani, ráadásul műtve volt, Rambo-t igen, de ő meg szegény legjobb indulattal is csak közeli nézője volt a meccseknek. Sztem Vödör marad és remélem vmelyik top FA safety-t megpróbáljuk (Byrd?). Persze mindez pénzkérdés...
Az értékelő amúgy tényleg korrekt, annyiba kötnék bele, hogy a FA WR-jeink nem ismerik a rendszert, jelen pillanatban max Gruden-nek van némi figalma róla. 😛 Illetve Hankerson tuti nem fog előrelépni: ACL műtétje volt, ami önmagában is baj, de sztem nagyobb baj az, hogy 3 év alatt ez a 2. season ending sérülése, amit műteni kellett.

Egy a lényeg: sok itt a baj.....😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Kyle Van Noyhoz mit szólnátok a 2. körös pickkel? 3-4-es LB poszton szerintem mindenhol játszhat, így ha Riley és Orakpo is visszatér kezdhet is, de a szélen is minőségi project lehet.kristof
Van Noy érdekes project lehet, ha Orakpo nem tér vissza (nem feltétlen ragaszkodnék hozzá, ha 10 millió körül kér, az idei drafton kiemelkedően sok a passrusher, Kerrigan meg majd zónázik picit, ha kell); de belülre egy kiválóan zónázó LB kéne
mert Riley a brusztolós lyuktömő LB, aki sokkal jobban játszik, minél közelebb lehet a LOS-hoz
viccen kívül elnéznék belülre, valami középső körrel, egy lassú college vezér LB-t, Skov, vagy Bollough személyében, azonnali játékosok, bár kicsi upsidedal, látszatmegoldások, de akár jól is elsülhet
vezéralkatra van szüksége a D-nek...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Nemigen lehet az értékelőddel vitázni, maximum a front 7 értékelésével. Szerintem a falemberek sem adták azt amit valójában tudnak.apeszos
ennek van alapja, de szerintem itt is inkább a back-7 lehetett a ludas, ilyen védelemben egyszerűen nem lehet 110%-on pörögni, ami az ő munkájukon is meglátszik, de alap esetben ez az egyetlen védelmi egység ami elkaristolna új ember nélkül is. Kyle Van Noyhoz mit szólnátok a 2. körös pickkel? 3-4-es LB poszton szerintem mindenhol játszhat, így ha Riley és Orakpo is visszatér kezdhet is, de a szélen is minőségi project lehet. Hátul úgy látszik Hall-ban továbbra is bíznak, de ha érkezik vele Talib talán nem lesz rossz a corner egység. Safetyk közül én továbbra is kedvelem Rambot és Thomast, de égető szükség lenne egy veteránra, aki talán nem Meriweather lesz, mert akkor biztos hamar meghalna...

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
egyébként érdekelne, hogy Ti milyen scenarionak örülnétek a szabadügynök piacon / drafton.kristof
nem igen lehet tudni még mit akar a vezetőség, hol látja a hibákat
én sok olyat olvastam, hogy Gruden nem kedveli a ZB-t, de a 3-4-et igen
ha nincs ZB akkor a belső fal és a cserék is renoválásra szorulni, és rögtön ez lesz a no1 need
ha marad a 3-4, akkor a back7-t kell nagyon rendbetenni, mert Haslett rendszere nem kegyelmez a közepes CB-knek, vagy megtartják az embereket 1v1ben vagy rögtön elúszik az egész cover rendszer a blitzek miatt, és az agresszív felállások miatt, emiatt elég nehéz közepesnél jobb secondaryt összeszedni..., szóval lehet ahogy apeszos mondja meg akarják rendesen csinálni az első 5öst, és konzervatívabb játékokat felrakni, és vééégre csinálni normális zónákat, és akkor nem lesz olyan rossza secondary...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 bowl.hu/offseason_csapatertekelok_-_31_washington_redskins
ha tegnap lemaradt volna róla valaki

egyébként érdekelne, hogy Ti milyen scenarionak örülnétek a szabadügynök piacon / drafton.kristof
Nemigen lehet az értékelőddel vitázni, maximum a front 7 értékelésével. Szerintem a falemberek sem adták azt amit valójában tudnak. Hogy minek örülnénk? Mi már egy kedves mosolynak is. A piac, és draft is el lett szúrva már ott, hogy Allen és Smith maradt, az hogy Haslett is csak hab a tortán. Nem merek olyasmit írni, hogy ennél csak jobb lehet, mert mindig van lejjebb.
--------------------------------------------------------------------------------------
Egyébként egy rutinos elit RT jól jönne, valamint LEGALÁBB az egyik oldali CB és az FS pótlására számítok FA-n. Talán még egy megbízható #2 WR.
több mint 12 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
https://bowl.hu/images/cache/uploads/62819807f2fdfbfb7332f1f70c38b62b.jpg
Offseason csapatértékelők - 31. Washington Redskins | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

ha tegnap lemaradt volna róla valaki

egyébként érdekelne, hogy Ti milyen scenarionak örülnétek a szabadügynök piacon / drafton.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!