Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 12 éve
Má' csak Shurmur hiányzik és meglesz az NFC East. Normálisak ezek?apeszosŐt majd csak SB után adjuk 😉 😛
több mint 12 éve
Má' csak Shurmur hiányzik és meglesz az NFC East. Normálisak ezek?
több mint 12 éve
ESPN's John Clayton reports the Redskins will interview Cowboys special teams coordinator Rich Bisaccia for their head-coaching vacancy.na ű kinek a spannya? na?! Malcán! ugyi projecetid Óbörn - föllőtt, mint a roketta, csak le kellet nyomnijuk a Bamát
az szép leszsapka

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ESPN's John Clayton reports the Redskins will interview Cowboys special teams coordinator Rich Bisaccia for their head-coaching vacancy.az szép lesz
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Az gáz, ha egy szavukat se hiszem ezeknek a "source with knowledge of the situation" és "member of the organization speaking on the condotion of anonimity" illetve "az ESPN tudósítója azt hallotta az NBC tudósítájól, aki a helyi rádióstól hallotta, akinek a hugának a nővérének a fia már egyszer látta fényképről a Redskins park belsejét" kezdetű "híreket"?nexion218volt róla szó, de John Keim továbbra is nagyon megbízható forrás, ha ő írta akkor az tény
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Az gáz, ha egy szavukat se hiszem ezeknek a "source with knowledge of the situation" és "member of the organization speaking on the condotion of anonimity" illetve "az ESPN tudósítója azt hallotta az NBC tudósítájól, aki a helyi rádióstól hallotta, akinek a hugának a nővérének a fia már egyszer látta fényképről a Redskins park belsejét" kezdetű "híreket"?Annyit lehet hogy tudna is mint Polumbus... 😀Hát Polumbus-tojása! Felaggya a renyhe vadriszíveréletet és Tyler helyett megy a falba, eccerű ujjgyakorlat 😉sutianapDe mi lenne benne az üzi? Megsértődött, hogy ő nem kapott? Azért a több szempontból rekord szezonjának kb. 80%-ában - akármilyen formában is - Griffin volt a laszti feladó oldalán...nexion218volt ebben rejtett üzi ^^még nincs hír mi lett Bevellel...Ja, mint az összes többire... 😀 És ha nem esnek ki, akkor februárig xbox, mint Garcon.. 😀apeszos
pedig tegnap tárgyaltak vele Seattleben, vagy csak megvárják míg kiesik a seahawks
de nagyon erősen rámozdultunksapka
Griffin a falembereknek xbox1-et adott karácsonyra, ezért beírta Garcon, hogy most ő is xbox 1ezik...sapka
Oszt' mennek az elméletek... @)
Rich Tandler @Rich_TandlerCSN
Interesting that, per Schefter, #Redskins contacted Shaw 6 weeks ago. That’s well before the blowup prior to KC game.apeszos
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Annyit lehet hogy tudna is mint Polumbus... 😀Hát Polumbus-tojása! Felaggya a renyhe vadriszíveréletet és Tyler helyett megy a falba, eccerű ujjgyakorlat 😉sutianapDe mi lenne benne az üzi? Megsértődött, hogy ő nem kapott? Azért a több szempontból rekord szezonjának kb. 80%-ában - akármilyen formában is - Griffin volt a laszti feladó oldalán...nexion218volt ebben rejtett üzi ^^még nincs hír mi lett Bevellel...Ja, mint az összes többire... 😀 És ha nem esnek ki, akkor februárig xbox, mint Garcon.. 😀apeszos
pedig tegnap tárgyaltak vele Seattleben, vagy csak megvárják míg kiesik a seahawks
de nagyon erősen rámozdultunksapka
Griffin a falembereknek xbox1-et adott karácsonyra, ezért beírta Garcon, hogy most ő is xbox 1ezik...sapka
Oszt' mennek az elméletek... @)
Rich Tandler @Rich_TandlerCSN
Interesting that, per Schefter, #Redskins contacted Shaw 6 weeks ago. That’s well before the blowup prior to KC game.
több mint 12 éve
Hát Polumbus-tojása! Felaggya a renyhe vadriszíveréletet és Tyler helyett megy a falba, eccerű ujjgyakorlat 😉De mi lenne benne az üzi? Megsértődött, hogy ő nem kapott? Azért a több szempontból rekord szezonjának kb. 80%-ában - akármilyen formában is - Griffin volt a laszti feladó oldalán...nexion218volt ebben rejtett üzi ^^még nincs hír mi lett Bevellel...Ja, mint az összes többire... 😀 És ha nem esnek ki, akkor februárig xbox, mint Garcon.. 😀apeszos
pedig tegnap tárgyaltak vele Seattleben, vagy csak megvárják míg kiesik a seahawks
de nagyon erősen rámozdultunksapka
Griffin a falembereknek xbox1-et adott karácsonyra, ezért beírta Garcon, hogy most ő is xbox 1ezik...sapka

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
De mi lenne benne az üzi? Megsértődött, hogy ő nem kapott? Azért a több szempontból rekord szezonjának kb. 80%-ában - akármilyen formában is - Griffin volt a laszti feladó oldalán...volt ebben rejtett üzi ^^még nincs hír mi lett Bevellel...Ja, mint az összes többire... 😀 És ha nem esnek ki, akkor februárig xbox, mint Garcon.. 😀apeszos
pedig tegnap tárgyaltak vele Seattleben, vagy csak megvárják míg kiesik a seahawks
de nagyon erősen rámozdultunksapka
Griffin a falembereknek xbox1-et adott karácsonyra, ezért beírta Garcon, hogy most ő is xbox 1ezik...sapka
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
volt ebben rejtett üzi ^^még nincs hír mi lett Bevellel...Ja, mint az összes többire... 😀 És ha nem esnek ki, akkor februárig xbox, mint Garcon.. 😀apeszos
pedig tegnap tárgyaltak vele Seattleben, vagy csak megvárják míg kiesik a seahawks
de nagyon erősen rámozdultunksapka
Griffin a falembereknek xbox1-et adott karácsonyra, ezért beírta Garcon, hogy most ő is xbox 1ezik...
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
még nincs hír mi lett Bevellel...Ja, mint az összes többire... 😀 És ha nem esnek ki, akkor februárig xbox, mint Garcon.. 😀
pedig tegnap tárgyaltak vele Seattleben, vagy csak megvárják míg kiesik a seahawks
de nagyon erősen rámozdultunksapka
több mint 12 éve
még nincs hír mi lett Bevellel...pedig tegnap tárgyaltak vele Seattleben, vagy csak megvárják míg kiesik a seahawks
de nagyon erősen rámozdultunk
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Nem tudom, én Jay Grudenben nem hiszek. Szerintem ha Bengals, Zimmer 100x inkább.szabaÉn egyikben sem. Nem valók ide. Különben is bejelentkezett értük (mindkettőért) a Vikings, előbb mennek oda (sőt, nyudíjba is) mint hozzánk.. 😀
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
😀 Pierre Garçon @PierreGarcon
Too much free time now. Working on my FIFA skills on #XboxOne
több mint 12 éve
Nem tudom, én Jay Grudenben nem hiszek. Szerintem ha Bengals, Zimmer 100x inkább.
több mint 12 éve
Örülnél mi? 😀 Akkor így legyen. 😊 De nem hinném hogy komoly lenne az érdeklődés egyik fél felé sem. Mi előbb körbe járjuk az összes koordinátort, kirúgott vagy épp a szélén álló HC-t, (még Jim Schwartz-ot is) aztán kiválasztjuk Russ Grimm-et.Chris Russell @Russellmania980 2p😊 😛szaba
#Redskins will get to interview CINN OC Jay Gruden as soon as Monday AM.apeszos
több mint 12 éve
Chris Russell @Russellmania980 2p😊 😛
#Redskins will get to interview CINN OC Jay Gruden as soon as Monday AM.apeszos
több mint 12 éve
Chris Russell @Russellmania980 2p#Redskins will get to interview either SD OC Ken Whisenhunt or CINN OC Jay Gruden as soon as Monday AM. Waiting game on SD/CINN winning OC.
több mint 12 éve
Vagy a kutya sem akar ide jönni. Teljesen megértem. Hetente háromszor meg kell küzdeni a kedvenc játékos nagy pofájával, hetente egyszer (jóindulatú voltam 😀) $nyderrel... kérdés: mennyi pénzt ér ez meg? Valószínűsítem, nekünk lesz meg utoljára a HC, minél kevesebb időnk legyen lehetőleg FA-ra, draftra.
több mint 12 éve
Lovie Smith and Buccaneers agree on 4-year deal.+1 opciós év. Mi meg nem nagyon kapkodunk az biztos.
éééérdekessapka
több mint 12 éve
Lovie Smith and Buccaneers agree on 4-year deal.éééérdekes
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Valószínűleg ugrott a college vonal, eleve nem tervezte azt Allen. Legalábbis nagyon úgy néz ki.szerintem nagyon hamar ki fogják nevezni Bevellt, ha már ilyen gyorsan kerestek feka ellenjelöltetŐ az?És ki lesz a feka jelölt? Mert ugyebár egy nyilvánvalóan rasszista franchise kizárólag fehér HC-t választhat, de a szabályoknak muszáj lenne eleget tenni... 😀nexion218nekem van egy ötletem!
de nem mondom elsapka
ProFootballTalk @ProFootballTalk 2 perc
Report: Redskins to interview Jim Caldwellapeszos
meglátjuk, nem hiszek benne...
ne vedd le a staffos papírt plz!sapka
Milyen staffost?
---------------------------------
😀 😀
Chris Russell @Russellmania980 55 mp
#Redskins RT @JosinaAnderson: Source: The Redskins have requested permission to interview Giants defensive coordinator Perry Fewell.
több mint 12 éve
szerintem nagyon hamar ki fogják nevezni Bevellt, ha már ilyen gyorsan kerestek feka ellenjelöltetŐ az?És ki lesz a feka jelölt? Mert ugyebár egy nyilvánvalóan rasszista franchise kizárólag fehér HC-t választhat, de a szabályoknak muszáj lenne eleget tenni... 😀nexion218nekem van egy ötletem!
de nem mondom elsapka
ProFootballTalk @ProFootballTalk 2 perc
Report: Redskins to interview Jim Caldwellapeszos
meglátjuk, nem hiszek benne...
ne vedd le a staffos papírt plz!
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Ő az?És ki lesz a feka jelölt? Mert ugyebár egy nyilvánvalóan rasszista franchise kizárólag fehér HC-t választhat, de a szabályoknak muszáj lenne eleget tenni... 😀nexion218nekem van egy ötletem!
de nem mondom elsapka
ProFootballTalk @ProFootballTalk 2 perc
Report: Redskins to interview Jim Caldwell
több mint 12 éve
most nézem, hogy Bevellel még ma tárgyalunk SeattlebenAmit egyébként nagyon nem értek,hogy miért nem tagadtuk meg az interjút.
hoppá, ezek nem szaroznak!!
és BoB tényleg texan lettsapka
Bevell jobban teszi ha a gameplant tervezgeti és az O#-t foltozgatja,mint hogy az interjúkon járjon az esze.
Amúgy konkrétan rossznak tartom a liga szabályait a pozíciós edzők és a koordinátorok interjúztatását illetően.
Szakmai szempontból viszont szerintem Bevell lenne nektek a legjobb választás, tekintve,hogy a legnagyobb project most Washingtonban az az,hogy RG ne legyen bust, ehhez viszont Bevell hozzá tud járulni, ugyanis nálunk sokkal nagyobb mértékben volt szabad keze neki mint a védelmet illetően DQ-nak. RW fejlődését segítette, a liga egyik kiemelkedő irányítója lett belőle, egy gyenge talent szinttel rendelkező támadó részlegből az év nagy részében hatékony egységet kovácsolt. Azt a rendszert ami nálunk volt futtatva, azt hozhatná ide is. Futó elvileg van, mobilis Qb van.
több mint 12 éve
És ki lesz a feka jelölt? Mert ugyebár egy nyilvánvalóan rasszista franchise kizárólag fehér HC-t választhat, de a szabályoknak muszáj lenne eleget tenni... 😀nexion218nekem van egy ötletem!
de nem mondom el
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!