Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Má' csak Shurmur hiányzik és meglesz az NFC East. Normálisak ezek?apeszos
Őt majd csak SB után adjuk 😉 😛
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Má' csak Shurmur hiányzik és meglesz az NFC East. Normálisak ezek?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
ESPN's John Clayton reports the Redskins will interview Cowboys special teams coordinator Rich Bisaccia for their head-coaching vacancy.
az szép leszsapka
na ű kinek a spannya? na?! Malcán! ugyi projecetid Óbörn - föllőtt, mint a roketta, csak le kellet nyomnijuk a Bamát


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
ESPN's John Clayton reports the Redskins will interview Cowboys special teams coordinator Rich Bisaccia for their head-coaching vacancy.
az szép lesz

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Az gáz, ha egy szavukat se hiszem ezeknek a "source with knowledge of the situation" és "member of the organization speaking on the condotion of anonimity" illetve "az ESPN tudósítója azt hallotta az NBC tudósítájól, aki a helyi rádióstól hallotta, akinek a hugának a nővérének a fia már egyszer látta fényképről a Redskins park belsejét" kezdetű "híreket"?nexion218
volt róla szó, de John Keim továbbra is nagyon megbízható forrás, ha ő írta akkor az tény

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
még nincs hír mi lett Bevellel...
pedig tegnap tárgyaltak vele Seattleben, vagy csak megvárják míg kiesik a seahawks
de nagyon erősen rámozdultunksapka
Ja, mint az összes többire... 😀 És ha nem esnek ki, akkor februárig xbox, mint Garcon.. 😀apeszos
volt ebben rejtett üzi ^^

Griffin a falembereknek xbox1-et adott karácsonyra, ezért beírta Garcon, hogy most ő is xbox 1ezik...sapka
De mi lenne benne az üzi? Megsértődött, hogy ő nem kapott? Azért a több szempontból rekord szezonjának kb. 80%-ában - akármilyen formában is - Griffin volt a laszti feladó oldalán...nexion218
Hát Polumbus-tojása! Felaggya a renyhe vadriszíveréletet és Tyler helyett megy a falba, eccerű ujjgyakorlat 😉sutianap
Annyit lehet hogy tudna is mint Polumbus... 😀

Oszt' mennek az elméletek... @)

Rich Tandler ‏@Rich_TandlerCSN
Interesting that, per Schefter, #Redskins contacted Shaw 6 weeks ago. That’s well before the blowup prior to KC game.apeszos
Az gáz, ha egy szavukat se hiszem ezeknek a "source with knowledge of the situation" és "member of the organization speaking on the condotion of anonimity" illetve "az ESPN tudósítója azt hallotta az NBC tudósítájól, aki a helyi rádióstól hallotta, akinek a hugának a nővérének a fia már egyszer látta fényképről a Redskins park belsejét" kezdetű "híreket"?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
még nincs hír mi lett Bevellel...
pedig tegnap tárgyaltak vele Seattleben, vagy csak megvárják míg kiesik a seahawks
de nagyon erősen rámozdultunksapka
Ja, mint az összes többire... 😀 És ha nem esnek ki, akkor februárig xbox, mint Garcon.. 😀apeszos
volt ebben rejtett üzi ^^

Griffin a falembereknek xbox1-et adott karácsonyra, ezért beírta Garcon, hogy most ő is xbox 1ezik...sapka
De mi lenne benne az üzi? Megsértődött, hogy ő nem kapott? Azért a több szempontból rekord szezonjának kb. 80%-ában - akármilyen formában is - Griffin volt a laszti feladó oldalán...nexion218
Hát Polumbus-tojása! Felaggya a renyhe vadriszíveréletet és Tyler helyett megy a falba, eccerű ujjgyakorlat 😉sutianap
Annyit lehet hogy tudna is mint Polumbus... 😀

Oszt' mennek az elméletek... @)

Rich Tandler ‏@Rich_TandlerCSN
Interesting that, per Schefter, #Redskins contacted Shaw 6 weeks ago. That’s well before the blowup prior to KC game.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
még nincs hír mi lett Bevellel...
pedig tegnap tárgyaltak vele Seattleben, vagy csak megvárják míg kiesik a seahawks
de nagyon erősen rámozdultunksapka
Ja, mint az összes többire... 😀 És ha nem esnek ki, akkor februárig xbox, mint Garcon.. 😀apeszos
volt ebben rejtett üzi ^^

Griffin a falembereknek xbox1-et adott karácsonyra, ezért beírta Garcon, hogy most ő is xbox 1ezik...sapka
De mi lenne benne az üzi? Megsértődött, hogy ő nem kapott? Azért a több szempontból rekord szezonjának kb. 80%-ában - akármilyen formában is - Griffin volt a laszti feladó oldalán...nexion218
Hát Polumbus-tojása! Felaggya a renyhe vadriszíveréletet és Tyler helyett megy a falba, eccerű ujjgyakorlat 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
még nincs hír mi lett Bevellel...
pedig tegnap tárgyaltak vele Seattleben, vagy csak megvárják míg kiesik a seahawks
de nagyon erősen rámozdultunksapka
Ja, mint az összes többire... 😀 És ha nem esnek ki, akkor februárig xbox, mint Garcon.. 😀apeszos
volt ebben rejtett üzi ^^

Griffin a falembereknek xbox1-et adott karácsonyra, ezért beírta Garcon, hogy most ő is xbox 1ezik...sapka
De mi lenne benne az üzi? Megsértődött, hogy ő nem kapott? Azért a több szempontból rekord szezonjának kb. 80%-ában - akármilyen formában is - Griffin volt a laszti feladó oldalán...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
még nincs hír mi lett Bevellel...
pedig tegnap tárgyaltak vele Seattleben, vagy csak megvárják míg kiesik a seahawks
de nagyon erősen rámozdultunksapka
Ja, mint az összes többire... 😀 És ha nem esnek ki, akkor februárig xbox, mint Garcon.. 😀apeszos
volt ebben rejtett üzi ^^

Griffin a falembereknek xbox1-et adott karácsonyra, ezért beírta Garcon, hogy most ő is xbox 1ezik...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
még nincs hír mi lett Bevellel...
pedig tegnap tárgyaltak vele Seattleben, vagy csak megvárják míg kiesik a seahawks
de nagyon erősen rámozdultunksapka
Ja, mint az összes többire... 😀 És ha nem esnek ki, akkor februárig xbox, mint Garcon.. 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
még nincs hír mi lett Bevellel...
pedig tegnap tárgyaltak vele Seattleben, vagy csak megvárják míg kiesik a seahawks
de nagyon erősen rámozdultunk

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom, én Jay Grudenben nem hiszek. Szerintem ha Bengals, Zimmer 100x inkább.szaba
Én egyikben sem. Nem valók ide. Különben is bejelentkezett értük (mindkettőért) a Vikings, előbb mennek oda (sőt, nyudíjba is) mint hozzánk.. 😀
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
😀 Pierre Garçon ‏@PierreGarcon
Too much free time now. Working on my FIFA skills on #XboxOne
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Nem tudom, én Jay Grudenben nem hiszek. Szerintem ha Bengals, Zimmer 100x inkább.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Chris Russell ‏@Russellmania980 2p
#Redskins will get to interview CINN OC Jay Gruden as soon as Monday AM.apeszos
😊 😛szaba
Örülnél mi? 😀 Akkor így legyen. 😊 De nem hinném hogy komoly lenne az érdeklődés egyik fél felé sem. Mi előbb körbe járjuk az összes koordinátort, kirúgott vagy épp a szélén álló HC-t, (még Jim Schwartz-ot is) aztán kiválasztjuk Russ Grimm-et.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Chris Russell ‏@Russellmania980 2p
#Redskins will get to interview CINN OC Jay Gruden as soon as Monday AM.apeszos
😊 😛
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Chris Russell ‏@Russellmania980 2p
#Redskins will get to interview either SD OC Ken Whisenhunt or CINN OC Jay Gruden as soon as Monday AM. Waiting game on SD/CINN winning OC.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Vagy a kutya sem akar ide jönni. Teljesen megértem. Hetente háromszor meg kell küzdeni a kedvenc játékos nagy pofájával, hetente egyszer (jóindulatú voltam 😀) $nyderrel... kérdés: mennyi pénzt ér ez meg? Valószínűsítem, nekünk lesz meg utoljára a HC, minél kevesebb időnk legyen lehetőleg FA-ra, draftra.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lovie Smith and Buccaneers agree on 4-year deal.
éééérdekessapka
+1 opciós év. Mi meg nem nagyon kapkodunk az biztos.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Lovie Smith and Buccaneers agree on 4-year deal.
éééérdekes

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És ki lesz a feka jelölt? Mert ugyebár egy nyilvánvalóan rasszista franchise kizárólag fehér HC-t választhat, de a szabályoknak muszáj lenne eleget tenni... 😀nexion218
nekem van egy ötletem!
de nem mondom elsapka
Ő az?
ProFootballTalk ‏@ProFootballTalk 2 perc
Report: Redskins to interview Jim Caldwellapeszos
szerintem nagyon hamar ki fogják nevezni Bevellt, ha már ilyen gyorsan kerestek feka ellenjelöltet
meglátjuk, nem hiszek benne...

ne vedd le a staffos papírt plz!sapka
Valószínűleg ugrott a college vonal, eleve nem tervezte azt Allen. Legalábbis nagyon úgy néz ki.

Milyen staffost?
---------------------------------
😀 😀
Chris Russell ‏@Russellmania980 55 mp
#Redskins RT @JosinaAnderson: Source: The Redskins have requested permission to interview Giants defensive coordinator Perry Fewell.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
És ki lesz a feka jelölt? Mert ugyebár egy nyilvánvalóan rasszista franchise kizárólag fehér HC-t választhat, de a szabályoknak muszáj lenne eleget tenni... 😀nexion218
nekem van egy ötletem!
de nem mondom elsapka
Ő az?
ProFootballTalk ‏@ProFootballTalk 2 perc
Report: Redskins to interview Jim Caldwellapeszos
szerintem nagyon hamar ki fogják nevezni Bevellt, ha már ilyen gyorsan kerestek feka ellenjelöltet
meglátjuk, nem hiszek benne...

ne vedd le a staffos papírt plz!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És ki lesz a feka jelölt? Mert ugyebár egy nyilvánvalóan rasszista franchise kizárólag fehér HC-t választhat, de a szabályoknak muszáj lenne eleget tenni... 😀nexion218
nekem van egy ötletem!
de nem mondom elsapka
Ő az?
ProFootballTalk ‏@ProFootballTalk 2 perc
Report: Redskins to interview Jim Caldwell
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
most nézem, hogy Bevellel még ma tárgyalunk Seattleben
hoppá, ezek nem szaroznak!!

és BoB tényleg texan lettsapka
Amit egyébként nagyon nem értek,hogy miért nem tagadtuk meg az interjút.
Bevell jobban teszi ha a gameplant tervezgeti és az O#-t foltozgatja,mint hogy az interjúkon járjon az esze.
Amúgy konkrétan rossznak tartom a liga szabályait a pozíciós edzők és a koordinátorok interjúztatását illetően.

Szakmai szempontból viszont szerintem Bevell lenne nektek a legjobb választás, tekintve,hogy a legnagyobb project most Washingtonban az az,hogy RG ne legyen bust, ehhez viszont Bevell hozzá tud járulni, ugyanis nálunk sokkal nagyobb mértékben volt szabad keze neki mint a védelmet illetően DQ-nak. RW fejlődését segítette, a liga egyik kiemelkedő irányítója lett belőle, egy gyenge talent szinttel rendelkező támadó részlegből az év nagy részében hatékony egységet kovácsolt. Azt a rendszert ami nálunk volt futtatva, azt hozhatná ide is. Futó elvileg van, mobilis Qb van.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
És ki lesz a feka jelölt? Mert ugyebár egy nyilvánvalóan rasszista franchise kizárólag fehér HC-t választhat, de a szabályoknak muszáj lenne eleget tenni... 😀nexion218
nekem van egy ötletem!
de nem mondom el

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!