Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 12 éve
Paul Tenorio @PaulTenorio Art Briles said he has not been contacted by Redskins but is intrigued whether his system would work in NFL
több mint 12 éve
(..) Sajnos ez nem jött össze, lehet fogni a cap-penaltyra, meg sérülésre, meg vezetőségre, meg a fiára; de inkább úgy látom, hogy Mike már belefáradt a footballba, hoztak egy megfáradt embert aki rutinból mutatott pár dolgot és ennyi. (..)sapkaSzerintem meg nyugodtan add össze. Ezek mindegyike közrejátszott. +Bruce Allen. Aki jelenleg is a saját seggét védi. Szerintem az a hosszú csend azért volt mert mosta a szennyesét Snyder előtt.
és itt jegyzem meg, hogy Bruce Allen és AJ Smith kurva gyorsan takarodjon el a franchise éléről.sapkaIgen. Lásd mint fent.
több mint 12 éve
BurgundyBlog.com @BurgundyBlog 11 percDude he is so coming here. MT @HTTR24_7: Briles's full response to #Redskins/NFL question: twitpic.com/dqq3hc
több mint 12 éve
nem igazán lennék kibékülve Bevellel, idén nem kimondottan meggyőző azaz offense amit Seattlebe összehoztak; másrészt én hittem Shanahanben, mert tipikus nagypofájú(/képű) karakteres edző, akinek megvan a maga útja, iránya és ezzel már nyert is 2 Sb-t. tipikusan ilyen edzőre lenne szükség D.C.-ben, hogy a vezetőséget és a szurkolókat is képes legyen negligálni, és hozza amit tud.Sajnos ez nem jött össze, lehet fogni a cap-penaltyra, meg sérülésre, meg vezetőségre, meg a fiára; de inkább úgy látom, hogy Mike már belefáradt a footballba, hoztak egy megfáradt embert aki rutinból mutatott pár dolgot és ennyi.
Egy karizmatikus-energikus edzőt szeretnék, az sem baj, ha nem tartják olyan kimondottan jónak (egyelőre), de valamilyen szinten tudná ezt az irányt folytatni.
és itt jegyzem meg, hogy Bruce Allen és AJ Smith kurva gyorsan takarodjon el a franchise éléről.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Byeweekes csapatok edzői most vasárnap mehetnek interjúzni.gabokockaJa értem, ezt nem tudtam köszi.
több mint 12 éve
Byeweekes csapatok edzői most vasárnap mehetnek interjúzni.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Szép szál gyerek ez a Cornelius Lucas. Úgy elnézegetném Polumbus helyén. Illetve helyett.óóó ez a mi Darrellünket eddig sem zavarta, el is öntötte a szar PC agyát... nem is nagyon dumálnak.
-----------------------------
Ian Rapoport @RapSheet 2 perc
#Redskins plan to interview #Seahawks OC Darrell Bevell, per source. Vikings have already put in a request for him.
Én úgy tudtam, hogy PO-s csapatok edzőivel nem lehet interjúzni... Rosszul tudtam? 😕apeszos
több mint 12 éve
Szép szál gyerek ez a Cornelius Lucas. Úgy elnézegetném Polumbus helyén. Illetve helyett.-----------------------------
Ian Rapoport @RapSheet 2 perc
#Redskins plan to interview #Seahawks OC Darrell Bevell, per source. Vikings have already put in a request for him.
Én úgy tudtam, hogy PO-s csapatok edzőivel nem lehet interjúzni... Rosszul tudtam? 😕
több mint 12 éve
www.hogshaven.com/2013/12/30/5258192/in-defense-of-art-briles-and-the-redskins-hc-job
akkorisredskins
több mint 12 éve
Én is olvastam, igaz nem itt és jóval korábban és ide is ide van írva, hogy nem érdekli. Ám itt van az O'Brian cucc is..Ian Rapoport @RapSheet 1 percwww.theredzone.org/BlogDescription/tabid/61/EntryId/39721/Jon-Gruden-reiterates-he-is-not-leaving-ESPN/Default.aspxsapka
Assumed #Redskins and GM Bruce Allen would target Jon Gruden for its vacancy. Perhaps they will. But I get the sense Gruden isn’t interestedapeszos
www.theredzone.org/BlogDescription/tabid/61/EntryId/39722/Bill-O-Brien-reportedly-could-be-Texans-next-coach-within-24-hours/Default.aspx
több mint 12 éve
Ian Rapoport @RapSheet 1 percAhhoz mekkora bankszámla kell, hogy ne érdekeljen egy NFL HC meló a Redskinsnél? Több tízmillió dollár, Snyder megmondja a tutit és max 4 évig kell égetned magad. A hülyének is megéri....😀
Assumed #Redskins and GM Bruce Allen would target Jon Gruden for its vacancy. Perhaps they will. But I get the sense Gruden isn’t interestedapeszos
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Ian Rapoport @RapSheet 1 percwww.theredzone.org/BlogDescription/tabid/61/EntryId/39721/Jon-Gruden-reiterates-he-is-not-leaving-ESPN/Default.aspx
Assumed #Redskins and GM Bruce Allen would target Jon Gruden for its vacancy. Perhaps they will. But I get the sense Gruden isn’t interestedapeszos
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Ian Rapoport @RapSheet 1 percAssumed #Redskins and GM Bruce Allen would target Jon Gruden for its vacancy. Perhaps they will. But I get the sense Gruden isn’t interested
több mint 12 éve
Na, apeszos-t nem kell jövőre nélkülöznünk és végre pörög a skins topic is 😀 Kerekedik a szemem mindig, hogy hány új poszt van, mikor benézek 😊
több mint 12 éve
Hát ha nem tol le a torkán (vagy máshol) egészben, és túléled azt a pár órát, akkor te lehetnél az erőnléti edzőnk...😀Azt elhiszem. De vajon neki elég lennél-e? 😛apeszosMinek neki még egy? 😛apeszosnekem teljesen elég ez a posztermaca is, fekánaksapka
ki kell próbálni, meglássuk; vagyis remélem csak én 😀sapka
több mint 12 éve
😀Azt elhiszem. De vajon neki elég lennél-e? 😛apeszosMinek neki még egy? 😛apeszosnekem teljesen elég ez a posztermaca is, fekánaksapka
ki kell próbálni, meglássuk; vagyis remélem csak én 😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Azt elhiszem. De vajon neki elég lennél-e? 😛Minek neki még egy? 😛apeszosnekem teljesen elég ez a posztermaca is, fekánaksapka
több mint 12 éve
Minek neki még egy? 😛apeszosnekem teljesen elég ez a posztermaca is, fekának
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
A csapat legalább fele feka. Minek neki még egy? 😛Mert O'Brien holnap nagy valószínűséggel aláír a Texanshoz, Smith meg a Bucs-hoz.apeszoshát én nem látok a jövőbe, de ne legyen így!
Lovienak nem örülnék, az egy töketlen feka; viszont BoB nagyon izgalmas lennesapka
Ejnye... 😊 Arra nem is gondolsz, hogy a van egy "buta négerünk", akinek pár kellene? 😀nexion218
több mint 12 éve
Mert O'Brien holnap nagy valószínűséggel aláír a Texanshoz, Smith meg a Bucs-hoz.apeszoshát én nem látok a jövőbe, de ne legyen így!
Lovienak nem örülnék, az egy töketlen feka; viszont BoB nagyon izgalmas lennesapka
Ejnye... 😊 Arra nem is gondolsz, hogy a van egy "buta négerünk", akinek pár kellene? 😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 12 éve
Mert O'Brien holnap nagy valószínűséggel aláír a Texanshoz, Smith meg a Bucs-hoz.apeszoshát én nem látok a jövőbe, de ne legyen így!
Lovienak nem örülnék, az egy töketlen feka; viszont BoB nagyon izgalmas lennesapka
Sándor Gaál @pfbusiness 23 perc
Holnapra megszülethet az egyezség Bill O'Brien és a Houston Texans között.
több mint 12 éve
Mert O'Brien holnap nagy valószínűséggel aláír a Texanshoz, Smith meg a Bucs-hoz.apeszoshát én nem látok a jövőbe, de ne legyen így!
Lovienak nem örülnék, az egy töketlen feka; viszont BoB nagyon izgalmas lenne
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Mert O'Brien holnap nagy valószínűséggel aláír a Texanshoz, Smith meg a Bucs-hoz.miért maradtunk le?sapkaSnydernek kellett volna kitenni. Lemaradtunk O'Brien-ről és Smith-ről is.apeszosremélem a GM-ről is döntsapkaAzért mondjuk ez is elég washington-i, nem? Black Monday alkalmából nem az évek óta lényegében ligautsó alakulatot irányító DC az első a kirúgási listán, sőt, a három csapatrészkoordinátor közül egyedül ő marad... XDnexion218Ja. Meg a DB edző. Fini.. De nem biztos hogy maradnak. Csak MÉG nem kellett menniük. Az új HC eldönti majd.apeszos
több mint 12 éve
miért maradtunk le?Snydernek kellett volna kitenni. Lemaradtunk O'Brien-ről és Smith-ről is.apeszosremélem a GM-ről is döntsapkaAzért mondjuk ez is elég washington-i, nem? Black Monday alkalmából nem az évek óta lényegében ligautsó alakulatot irányító DC az első a kirúgási listán, sőt, a három csapatrészkoordinátor közül egyedül ő marad... XDnexion218Ja. Meg a DB edző. Fini.. De nem biztos hogy maradnak. Csak MÉG nem kellett menniük. Az új HC eldönti majd.apeszos
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Snydernek kellett volna kitenni. Lemaradtunk O'Brien-ről és Smith-ről is.remélem a GM-ről is döntsapkaAzért mondjuk ez is elég washington-i, nem? Black Monday alkalmából nem az évek óta lényegében ligautsó alakulatot irányító DC az első a kirúgási listán, sőt, a három csapatrészkoordinátor közül egyedül ő marad... XDnexion218Ja. Meg a DB edző. Fini.. De nem biztos hogy maradnak. Csak MÉG nem kellett menniük. Az új HC eldönti majd.apeszos