Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
A sztori kb. annyi, hogy anno a lockout miatt volt egy uncapped year, azaz nem volt fizetési sapka, szabadon költekezhettél. Asszem a Saints, a Cowboys és mi ennek megfelelően eljárva átstruktúráltuk néhány játékos szerződését úgy, hogy az eredeti szerződésében foglalt nagyobb fizetésű évek (amik a szerződés végén léptek volna életbe) átkerültek a szerződés éveinek elejére. Így a sapka nélküli évben kifizettük a nagy lóvét ezzel felszabadítva összegeket azokra az évekre, amikor életbe lép az új CBA és van újra sapka.Egyesek szerint ez ellenkezik a "fair szellemiséggel". (Tehát ha engem megkínálnak csokival és én azt elfogadom és eszek belőle, akkor egy szemét, csaló buzi vagyok.) Ezért Goodell és Mara szószólói lettek annak a véleménynek, hogy ezeket a "csaló" csapatokat meg kell büntetni, mert bár nincs olyan szabály, ami ellen vétettek volna, de megléptek egy olyan dolgot, amit a többi csapat nem mert/akart/tudott és előnyhöz jutottak. (Jó hogy nem már azért is bünti jár, mert mi oda mertünk adni egy vödör draftcetlit Griffin-ért és ezzel előnyhöz jutottunk...) Ennek eredményeképp a Redskins -35 milla és Mara szerint legyünk boldogok, amiért nem draftcetlit vettek el tőlünk (ő meg pont ezért nem boldog, mert csoportriválishoz került RGIII). És még szarabb lenne a kedve, hogy ha abból a 35 millából szerződtettünk volna a hiányposztjainkra jobb játékosokat, mint amilyenek jelenleg vannak. Nyilván a hangvétel részrehajló, de asszem a tényeken ez nem változtatott...Egyébként én nem is tudtam, h Mara bulizta ki h megbünteseenek minket meg a Boyst.Nem tudom mi a sztori, de most akkor bosszút álltak a rézbőrűek, az óriások még most is a nyilakat szedegetik a hátsójukból 😂steroid stewie
Buzi seggfej Mara, gyökér vagy, innentől utálom a NY Giantst 😀agent T
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Egyébként én nem is tudtam, h Mara bulizta ki h megbünteseenek minket meg a Boyst.Nem tudom mi a sztori, de most akkor bosszút álltak a rézbőrűek, az óriások még most is a nyilakat szedegetik a hátsójukból 😂
Buzi seggfej Mara, gyökér vagy, innentől utálom a NY Giantst 😀agent T
több mint 13 éve
Ezt az első TD-t mindig megcsodálom, már harmadjára is. Az Isten is velünk volt. 😀apeszosDehogyis! Egy sima option play volt, ennyi. 😉
agent T: ezt én sem mondhattam volna szebben! 😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
Ezt az első TD-t mindig megcsodálom, már harmadjára is. Az Isten is velünk volt. 😀apeszosBizony, az ég is segített nem keveset. 😊
Egyébként én nem is tudtam, h Mara bulizta ki h megbünteseenek minket meg a Boyst.
Buzi seggfej Mara, gyökér vagy, innentől utálom a NY Giantst 😀
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Ezt az első TD-t mindig megcsodálom, már harmadjára is. Az Isten is velünk volt. 😀
több mint 13 éve
végigvezeti, hogy szedte szét Garcon és RGIII (és KYLE!!!), a giants cover 2jét, jó kis írás:www.nationalfootballpost.com/How-did-RG3-Redskins-game-plan-Giants-Cover-2.html
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
képzeld el, ha rendesen össze tudják rakni a falat robert előtt, és még egy fasza cb is jött volna vincent jacksonnal mondjuk morgan helyet...Éppen én is megértem, csak arra lennék kíváncsi, hogy azok szerint, akik azt mondják, hogy azok a csapatok nem voltak sportszerűek, akik az uncapped évet uncapped-ként kezelték, azok szerint az mi a kóchengeres bré, hogy addig hisztizek, amíg meg nem büntetik a nemlétező szabályok ellen vétő csoportriválisokat????
megértem mara aggodalmait azért 😊a.kacsa
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
képzeld el, ha rendesen össze tudják rakni a falat robert előtt, és még egy fasza cb is jött volna vincent jacksonnal mondjuk morgan helyet... megértem mara aggodalmait azért 😊
több mint 13 éve
Nem, nem egy csapat. Még csak nem is kettő. De Marának csak a 'skins és a Boys büntije volt fontos."Per Schefter, the Redskins believe that Mara’s goal was to strip the Redskins of draft picks. Specifically, the Redskins think Mara wanted to hit the Redskins hard enough to keep them from getting Robert Griffin III."
több mint 13 éve
Bézmeg abban mi a szabálytalan, hogy az uncapped year-t uncapped-ként kezeli egy csapat??? Milyen szabály??? Hol van leírva??? Ki mondta??? Mara meg Goodell? Pfff... Senki nem volt képes eddig értelmesen megmagyarázni, hogy mi volt benne a szabálytalan és ha nem haragszol, neked sem hiszem el...fantom szabályok alapjánsapkaAmelyeket 30 ismer, betart, 2 nem. Peace.gyurczi
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
fantom szabályok alapjánsapkaAmelyeket 30 ismer, betart, 2 nem. Peace.
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Very nice srácok. Ti aztán korrektek voltatok a cap ügyben. Mindenki más rohadjon meg, mert a szegény Redskinst ártatlanul bántották. gyurcziIgen, így van.
több mint 13 éve
...mert a szegény Redskinst ártatlanul bántották. gyurcziigen, very nice fantom szabályok alapján😊
ezen kívül nincs semmi gond
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Very nice srácok. Ti aztán korrektek voltatok a cap ügyben. Mindenki más rohadjon meg, mert a szegény Redskinst ártatlanul bántották.
Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
nem most kéne lesérülni, ha már eltiltották az aktuális legjobb cornert, és épp elkapta a fonalat:twitter.com/chaddukes/status/276067084897775616/photo/1
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Legalább má mi tartsunk össze, eltiltottak meg megbüntetettek 😀Hála az istennek a tévé a kékeket adja vasárnap, szóval a Skins meccs után nem kell streamet keresgetni, hogy az ember kellemesen szurkolhasson Breeséknek 😊 😊Nekem is szimpatikusak, ha nyernek esküszöm Saints siget hordok két hétig. Persze azért nyerjünk ...apeszos
Mindig is szerettem a New Orleans Saintst 😊agent T
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Hála az istennek a tévé a kékeket adja vasárnap, szóval a Skins meccs után nem kell streamet keresgetni, hogy az ember kellemesen szurkolhasson Breeséknek 😊 😊Nekem is szimpatikusak, ha nyernek esküszöm Saints siget hordok két hétig. Persze azért nyerjünk ...
Mindig is szerettem a New Orleans Saintst 😊agent T
több mint 13 éve
Hála az istennek a tévé a kékeket adja vasárnap, szóval a Skins meccs után nem kell streamet keresgetni, hogy az ember kellemesen szurkolhasson Breeséknek 😊 😊Mindig is szerettem a New Orleans Saintst 😊
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Ne maradjanak le a rézbőrűek, hozzuk fel őket 😀www.facebook.com/questions/207588176044005/
több mint 13 éve
Akkor Mara kapja be a f.szomat, és vegyen azon át levegőt. Így legyen. Nem sok keresni valónk lenne a PO-ban ezzel a defense-el, de már csak azért is, hogy Mara pukkadjon meg Goodellel karöltve.Kíváncsi leszek a bíráskodásra a hétvégén. Mindkét meccsen. Mert ha jól tévedek, a Giants veresége és a mi győzelmünk esetén már a hétvégén csoportelsők lehetünk?apeszosjól tévedsz!
de ha mi nyerünk és kikap a seahawks, akkor is 6.aksapka
több mint 13 éve
Kíváncsi leszek a bíráskodásra a hétvégén. Mindkét meccsen. Mert ha jól tévedek, a Giants veresége és a mi győzelmünk esetén már a hétvégén csoportelsők lehetünk?apeszosjól tévedsz!
de ha mi nyerünk és kikap a seahawks, akkor is 6.ak
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Kíváncsi leszek a bíráskodásra a hétvégén. Mindkét meccsen. Mert ha jól tévedek, a Giants veresége és a mi győzelmünk esetén már a hétvégén csoportelsők lehetünk?
több mint 13 éve
a belét is kikínlódhatja a buzi Mara, akkor is megetetjük őket 😊
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
"Most of these suspensions have been for Adderall, though that's not confirmed in Griffin's case. The suspension kicks in immediately, which means Griffin will miss the final four games of the regular season. He had been playing in nickel packages as the third cornerback. Rookie Richie Crawford is the top candidate to take his place."Remélem még nem volt:remélem úgy tiltják el mint Brownert meg Shermant...
Redskins DB Cedric Griffin suspended for 4 games for violating NFL policy on PEDs. (small world: was TX HS sr my 1st yr as TX sportswriter)Shawn84
tehát sehogysapka
És Griffin elég jól játszott. Erre most már készülhetünk minden évben? Tavaly Williams és Davis, idén Jackson és most C.Griffin. Jövőre jön RG3?
több mint 13 éve
mivan most hirtelen mindenki nagy doppingoló lett? faszért nem a szezon elején játssza ezt a liga, nem most a rájátszás kapujában...a.kacsaAzért, mert esélyünk van a PO-ra. 😀 De amúgy minden viccnek a fele igaz... Ma olvastam, hogy kinti rossznyelvek szerint anno a cap bünti ügyben azért volt a Skins ellen annyira nagyszájú Mara, mert draftcetlit akart elvetetni tőlünk, vagyis a Griffin III esélyét... Ez nem megy, akkor pisiltessünk mindenkit. 😀 De tényleg csak poénnak szánom, de azért elgondolkodtató....
profootballtalk.nbcsports.com/2012/12/04/skins-used-cap-penalties-as-motivation/
“I thought the penalties imposed were proper,” John Mara said at the time. “What they did was in violation of the spirit of the salary cap. They attempted to take advantage of a one-year loophole, and quite frankly, I think they’re lucky they didn’t lose draft picks.” (Mara)
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson