Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
remélem nagyon nyerünk, azokat a meccseket nem szeretem nézni??
és ezt kb. szombaton lesz időm megnézni😊sapka
😊
Én is jobban szeretem azokat nézni, amiken szarrá vernek minket, szöges ágyam is van itthon, meg egyéb mazochista eszközök 😀
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
remélem nagyon nyerünk, azokat a meccseket nem szeretem nézniés ezt kb. szombaton lesz időm megnézni😊
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
A Denver csak behúzza, bár a Colts meccs után csak óvatosan.. 😀 Nekünk innentől csak nyerni szabad, aztán meglátjuk mire lesz elég...apeszosMert Shanahan mindíg ügyesen választ rúgót. Ja nem. De most véletlenül eltalálta.
Én rendszeresen be szoktam írni, hogy úgy érzem, ma győzünk.Akkor csöndbe legyél... 😀 😀 Én se szólok egy szót se a meccs alatt.
Ma nem érzem úgy. Remélem, rám cáfolnak.agent T
több mint 13 éve
Én rendszeresen be szoktam írni, hogy úgy érzem, ma győzünk.Ma nem érzem úgy. Remélem, rám cáfolnak.
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
A Philly sem tette meg azt a szívességet, hogy leszakítja a Boys-t. Könnyebben vettem volna a levegőt ha kikapnak.. 😊
több mint 13 éve
Annak mi az oka, hogy Suisham a Vasasnál úgy rúg, mint az óramű (bocs a képzavarért), tőlünk meg el kellett küldeni?
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
A Denver csak behúzza, bár a Colts meccs után csak óvatosan.. 😀 Nekünk innentől csak nyerni szabad, aztán meglátjuk mire lesz elég...
több mint 13 éve
Úgy néz ki, hogy a Denver belejött, de nekünk ettől függetlenül innentől csupa must win jön.a vikingek sosem voltak kérdésesek, kb. legnehezebb sorsulásuk vanDe legalább a Vikingek kikaptak. Ha még a Tampa is bukik ma, akkor nem is sajnálom annyira a maci verést..apeszosA híres maci defense is elmehet a p.csába.apeszosbizony elmehet, végülis utolsó 4 meccsük a kezdő cornerek nélkül töltik, nem hiszem, hogy nélkülük eredményesek tudnak maradni
és nekünk most muszáj nyerni, 1 meccs különbség nem olyan erős sapka
azért eddig nem rossz a hét, a seattle most kicsit erősödött, de a saints legalább kiesett a körből
Denvernek kell most belejönnisapka
A Seattle győzelmével ott tartunk, hogy ha a Giants ellen győzünk, akkor megyünk a csoportgyőzelemért meg a hatodik helyes WCért is, ha viszont nem lesz W holnap...
Akkor mindegy is, mert a Giantst már nem érjük be, a CHI-GB másodikját már nem érjük be, és a Seahawkst se érjük be valószínűleg, mert kitől kap ki a Seahawks? Szerintem a Ninerstől mondjuk, a többi hármat venni fogják.
Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
a vikingek sosem voltak kérdésesek, kb. legnehezebb sorsulásuk vanDe legalább a Vikingek kikaptak. Ha még a Tampa is bukik ma, akkor nem is sajnálom annyira a maci verést..apeszosA híres maci defense is elmehet a p.csába.apeszosbizony elmehet, végülis utolsó 4 meccsük a kezdő cornerek nélkül töltik, nem hiszem, hogy nélkülük eredményesek tudnak maradni
és nekünk most muszáj nyerni, 1 meccs különbség nem olyan erős sapka
azért eddig nem rossz a hét, a seattle most kicsit erősödött, de a saints legalább kiesett a körből
Denvernek kell most belejönni
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
De legalább a Vikingek kikaptak. Ha még a Tampa is bukik ma, akkor nem is sajnálom annyira a maci verést..A híres maci defense is elmehet a p.csába.apeszosbizony elmehet, végülis utolsó 4 meccsük a kezdő cornerek nélkül töltik, nem hiszem, hogy nélkülük eredményesek tudnak maradni
és nekünk most muszáj nyerni, 1 meccs különbség nem olyan erős sapka
több mint 13 éve
A híres maci defense is elmehet a p.csába.apeszosbizony elmehet, végülis utolsó 4 meccsük a kezdő cornerek nélkül töltik, nem hiszem, hogy nélkülük eredményesek tudnak maradni
és nekünk most muszáj nyerni, 1 meccs különbség nem olyan erős
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
A híres maci defense is elmehet a p.csába.
több mint 13 éve
nem tudom néztétek e már, de Morrisnak 18 yard hiányzik az 1000eshez, sajnos Martin a jó hajrájával beelőzte😕, de még semmi sincs veszve
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
RG III csapatkapitány lett a játékosok szavazata alapján. Ez Shanny alatt sosem fordult még elő, hogy rookiet nevezett ki C-nek.
több mint 13 éve
jó játékos csak mindig sérültKöszi. Ezen adatok alapján, és most volt időm az NFL.com-ra is benézni ezügyben, szerintem jól jártunk. Mondjuk a védelmünkbe lassan bárki érkezik, jól járunk 😛 -bár a legutóbbi meccs nem ezt bizonyította. Remélem egy jó formában lévő, és a védelemnek lendületet adó játékost üdvözölhetünk a személyében.farkaspetiVIDEOEz meg elsikkadt kicsit. Hétfőről: Redskins signed LB Roddrick Muckelroy.apeszosez most mennyire jó nekünk? nem sok infóm van rólafarkaspeti
apeszos
több mint 13 éve
Köszi. Ezen adatok alapján, és most volt időm az NFL.com-ra is benézni ezügyben, szerintem jól jártunk. Mondjuk a védelmünkbe lassan bárki érkezik, jól járunk 😛 -bár a legutóbbi meccs nem ezt bizonyította. Remélem egy jó formában lévő, és a védelemnek lendületet adó játékost üdvözölhetünk a személyében.VIDEOEz meg elsikkadt kicsit. Hétfőről: Redskins signed LB Roddrick Muckelroy.apeszosez most mennyire jó nekünk? nem sok infóm van rólafarkaspeti
apeszos

több mint 13 éve
Ez meg elsikkadt kicsit. Hétfőről: Redskins signed LB Roddrick Muckelroy.apeszosez most mennyire jó nekünk? nem sok infóm van róla

több mint 13 éve
RG3 a play action király: www.profootballfocus.com/blog/2012/12/01/robert-griffin-perfect-play-action/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Ez meg elsikkadt kicsit. Hétfőről: Redskins signed LB Roddrick Muckelroy.
több mint 13 éve
DeAngelo Hall fined $35,750 by the NFL. The breakdown: $20K for the horse collar, $15,750 for the late hit.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
ez alapján a rangsor alapján az első 21-ben van 3 LB-nk, hol van az SF front7??😊😊wp.advancednflstats.com/defenderstats.php?pos=LB
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
most nézem a saints meccset, úgy tűnik kiszálltak a PO versenyből...de még játszanak a giantsszel a tampával és a dallasszal, szóval ebből az első kettőt meg kéne még nyerniük😀
de főleg a tampa ellenit
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
jah hát nekem az sem volt meg, h nálatok próbálkozott idén, kiegészítő embernek végül is elmegy, de több sztem nincs benne.preseasonban jó volt nálunk, versenyzett a roster spotért, csak azért hozták Robinsont, mert rookieviszont Kehlnek nagyon örülöksapkaHát nemtom mit látsz Kehl-ben, nálunk nagy nulla volt anno, mondjuk utána már nem követtem a pályafutását. Szesze
backupnak tökéletes, és ha pályára kerülne sem csinálna hatalmas nagy baromságokat
+ismeri a rendszert és a csapattársakat, ez így előnyösebb mint akárki idegensapka
apeszos