Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
remélem nagyon nyerünk, azokat a meccseket nem szeretem nézni
és ezt kb. szombaton lesz időm megnézni😊sapka
??
😊
Én is jobban szeretem azokat nézni, amiken szarrá vernek minket, szöges ágyam is van itthon, meg egyéb mazochista eszközök 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
remélem nagyon nyerünk, azokat a meccseket nem szeretem nézni
és ezt kb. szombaton lesz időm megnézni😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Denver csak behúzza, bár a Colts meccs után csak óvatosan.. 😀 Nekünk innentől csak nyerni szabad, aztán meglátjuk mire lesz elég...apeszos
Mert Shanahan mindíg ügyesen választ rúgót. Ja nem. De most véletlenül eltalálta.
Én rendszeresen be szoktam írni, hogy úgy érzem, ma győzünk.
Ma nem érzem úgy. Remélem, rám cáfolnak.agent T
Akkor csöndbe legyél... 😀 😀 Én se szólok egy szót se a meccs alatt.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Én rendszeresen be szoktam írni, hogy úgy érzem, ma győzünk.
Ma nem érzem úgy. Remélem, rám cáfolnak.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
nyugi majd verjük a giantset 😊

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Philly sem tette meg azt a szívességet, hogy leszakítja a Boys-t. Könnyebben vettem volna a levegőt ha kikapnak.. 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Annak mi az oka, hogy Suisham a Vasasnál úgy rúg, mint az óramű (bocs a képzavarért), tőlünk meg el kellett küldeni?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Denver csak behúzza, bár a Colts meccs után csak óvatosan.. 😀 Nekünk innentől csak nyerni szabad, aztán meglátjuk mire lesz elég...
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
A híres maci defense is elmehet a p.csába.apeszos
bizony elmehet, végülis utolsó 4 meccsük a kezdő cornerek nélkül töltik, nem hiszem, hogy nélkülük eredményesek tudnak maradni
és nekünk most muszáj nyerni, 1 meccs különbség nem olyan erős sapka
De legalább a Vikingek kikaptak. Ha még a Tampa is bukik ma, akkor nem is sajnálom annyira a maci verést..apeszos
a vikingek sosem voltak kérdésesek, kb. legnehezebb sorsulásuk van
azért eddig nem rossz a hét, a seattle most kicsit erősödött, de a saints legalább kiesett a körből
Denvernek kell most belejönnisapka
Úgy néz ki, hogy a Denver belejött, de nekünk ettől függetlenül innentől csupa must win jön.
A Seattle győzelmével ott tartunk, hogy ha a Giants ellen győzünk, akkor megyünk a csoportgyőzelemért meg a hatodik helyes WCért is, ha viszont nem lesz W holnap...
Akkor mindegy is, mert a Giantst már nem érjük be, a CHI-GB másodikját már nem érjük be, és a Seahawkst se érjük be valószínűleg, mert kitől kap ki a Seahawks? Szerintem a Ninerstől mondjuk, a többi hármat venni fogják.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
A híres maci defense is elmehet a p.csába.apeszos
bizony elmehet, végülis utolsó 4 meccsük a kezdő cornerek nélkül töltik, nem hiszem, hogy nélkülük eredményesek tudnak maradni
és nekünk most muszáj nyerni, 1 meccs különbség nem olyan erős sapka
De legalább a Vikingek kikaptak. Ha még a Tampa is bukik ma, akkor nem is sajnálom annyira a maci verést..apeszos
a vikingek sosem voltak kérdésesek, kb. legnehezebb sorsulásuk van
azért eddig nem rossz a hét, a seattle most kicsit erősödött, de a saints legalább kiesett a körből
Denvernek kell most belejönni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A híres maci defense is elmehet a p.csába.apeszos
bizony elmehet, végülis utolsó 4 meccsük a kezdő cornerek nélkül töltik, nem hiszem, hogy nélkülük eredményesek tudnak maradni
és nekünk most muszáj nyerni, 1 meccs különbség nem olyan erős sapka
De legalább a Vikingek kikaptak. Ha még a Tampa is bukik ma, akkor nem is sajnálom annyira a maci verést..
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
A híres maci defense is elmehet a p.csába.apeszos
bizony elmehet, végülis utolsó 4 meccsük a kezdő cornerek nélkül töltik, nem hiszem, hogy nélkülük eredményesek tudnak maradni
és nekünk most muszáj nyerni, 1 meccs különbség nem olyan erős

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A híres maci defense is elmehet a p.csába.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
nem tudom néztétek e már, de Morrisnak 18 yard hiányzik az 1000eshez, sajnos Martin a jó hajrájával beelőzte😕, de még semmi sincs veszve

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
RG III csapatkapitány lett a játékosok szavazata alapján. Ez Shanny alatt sosem fordult még elő, hogy rookiet nevezett ki C-nek.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Ez meg elsikkadt kicsit. Hétfőről: Redskins signed LB Roddrick Muckelroy.apeszos
ez most mennyire jó nekünk? nem sok infóm van rólafarkaspeti
VIDEO
apeszos
Köszi. Ezen adatok alapján, és most volt időm az NFL.com-ra is benézni ezügyben, szerintem jól jártunk. Mondjuk a védelmünkbe lassan bárki érkezik, jól járunk 😛 -bár a legutóbbi meccs nem ezt bizonyította. Remélem egy jó formában lévő, és a védelemnek lendületet adó játékost üdvözölhetünk a személyében.farkaspeti
jó játékos csak mindig sérült
több mint 13 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Ez meg elsikkadt kicsit. Hétfőről: Redskins signed LB Roddrick Muckelroy.apeszos
ez most mennyire jó nekünk? nem sok infóm van rólafarkaspeti
VIDEO
apeszos
Köszi. Ezen adatok alapján, és most volt időm az NFL.com-ra is benézni ezügyben, szerintem jól jártunk. Mondjuk a védelmünkbe lassan bárki érkezik, jól járunk 😛 -bár a legutóbbi meccs nem ezt bizonyította. Remélem egy jó formában lévő, és a védelemnek lendületet adó játékost üdvözölhetünk a személyében.


több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez meg elsikkadt kicsit. Hétfőről: Redskins signed LB Roddrick Muckelroy.apeszos
ez most mennyire jó nekünk? nem sok infóm van rólafarkaspeti
VIDEO
több mint 13 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Ez meg elsikkadt kicsit. Hétfőről: Redskins signed LB Roddrick Muckelroy.apeszos
ez most mennyire jó nekünk? nem sok infóm van róla


több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
RG3 a play action király:  www.profootballfocus.com/blog/2012/12/01/robert-griffin-perfect-play-action/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez meg elsikkadt kicsit. Hétfőről: Redskins signed LB Roddrick Muckelroy.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
DeAngelo Hall fined $35,750 by the NFL. The breakdown: $20K for the horse collar, $15,750 for the late hit.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
ez alapján a rangsor alapján az első 21-ben van 3 LB-nk, hol van az SF front7??😊😊
 wp.advancednflstats.com/defenderstats.php?pos=LB

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
most nézem a saints meccset, úgy tűnik kiszálltak a PO versenyből...
de még játszanak a giantsszel a tampával és a dallasszal, szóval ebből az első kettőt meg kéne még nyerniük😀
de főleg a tampa ellenit

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
viszont Kehlnek nagyon örülöksapka
Hát nemtom mit látsz Kehl-ben, nálunk nagy nulla volt anno, mondjuk utána már nem követtem a pályafutását. Szesze
preseasonban jó volt nálunk, versenyzett a roster spotért, csak azért hozták Robinsont, mert rookie
backupnak tökéletes, és ha pályára kerülne sem csinálna hatalmas nagy baromságokat
+ismeri a rendszert és a csapattársakat, ez így előnyösebb mint akárki idegensapka
jah hát nekem az sem volt meg, h nálatok próbálkozott idén, kiegészítő embernek végül is elmegy, de több sztem nincs benne.