Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
McClainre is remélem berakjuk a waiverta.kacsa
hááát, nem tudom mi az a plusz amit tudna nyújtani, Rileynál magasabb ez igaz, de Riley pl. high-profile játékos, és szerintem egyre jobb, egy tacklegyár, coverban lehetne jobb is, ez igaz
de ha elmegy egyszer Fletch, akkor mi lenne az öltözővel?

mondjuk nem láttam túl sokat Rolandot, csak tapogatózok miben jó igazán, meg egyáltalán 3-4 kompatibilis?
szerk. mármint tudom Bama alumni, de technikára gondolok, nagyobb teret kell bejátszania gyorsabban, stbsapka
muszáj neki, mert 4-3ba egész biztosan nem passzol.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
viszont Kehlnek nagyon örülöksapka
Hát nemtom mit látsz Kehl-ben, nálunk nagy nulla volt anno, mondjuk utána már nem követtem a pályafutását. Szesze
preseasonban jó volt nálunk, versenyzett a roster spotért, csak azért hozták Robinsont, mert rookie
backupnak tökéletes, és ha pályára kerülne sem csinálna hatalmas nagy baromságokat
+ismeri a rendszert és a csapattársakat, ez így előnyösebb mint akárki idegen

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
mcclain adottságai alapján pont h 3-4-ben lehetne sokkal jobb, mint 4-3-ban szvsz
azonban az, h egyetemen olyan jó volt kicsit leértékelődött, a Bama védelme játssza a legjobb sémát, ezért onnan könnyebb kitűnni, ettől még lehetne jó, de ő nem az. persze van rá esély, h magára találjon, új környezetben új rendszerben, próbálkozni éppen lehet.
Character issue-k is előjöttek nála, mondjuk azok Shannyt sosem érdekelték, fáradhatatlanul lapátolta a szart a sok iqbajnokunk után, van amiből jól jött ki, van amiből nem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
nem, Babin a base 4-3-ban kapott volna szerepet, (csak 3 millió a garantált a szerződéséből...), és 50%-ban játszunk 4-2-5-öt, ezért egész nagy rolet kapott volna. De a Jaguars vitte el. Rajtunk kívül a Billsnek kellett volna még Babin, de én örülök, hogy nincs itt.

viszont Kehlnek nagyon örülöksapka
Hát nemtom mit látsz Kehl-ben, nálunk nagy nulla volt anno, mondjuk utána már nem követtem a pályafutását.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
McClain sztem tökéletes lenne fletcher mellé után stb. bamában ugye 34 van, ott nagy király volt, meg a raidersben is jól nyomta ameddig volt kedve legalábbis amennyit láttam belőle. nyilván nem egy tökéletes játékos, mert emlékszem h sokat panaszkodtak rá vmiért az ottaniak, de már nem emlékszem miért. raidersek jobban tudnának nyilatkozni valszeg róla.a.kacsa
Lassú, körülményes és drága.Delonso_
a szerződése az nem velejáró mostmár nem?a.kacsa
Általában a csapatok először waiverre teszik a játékost, így a szerződése fennmaradó részét új csapata vállalja.Ez nyilván ebben az évben már nem jelentős, de még ha jól tévedek két évig van szerződése, 5-6 M körüli értékben.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
McClain sztem tökéletes lenne fletcher mellé után stb. bamában ugye 34 van, ott nagy király volt, meg a raidersben is jól nyomta ameddig volt kedve legalábbis amennyit láttam belőle. nyilván nem egy tökéletes játékos, mert emlékszem h sokat panaszkodtak rá vmiért az ottaniak, de már nem emlékszem miért. raidersek jobban tudnának nyilatkozni valszeg róla.a.kacsa
Lassú, körülményes és drága.Delonso_
a szerződése az nem velejáró mostmár nem?
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
McClain sztem tökéletes lenne fletcher mellé után stb. bamában ugye 34 van, ott nagy király volt, meg a raidersben is jól nyomta ameddig volt kedve legalábbis amennyit láttam belőle. nyilván nem egy tökéletes játékos, mert emlékszem h sokat panaszkodtak rá vmiért az ottaniak, de már nem emlékszem miért. raidersek jobban tudnának nyilatkozni valszeg róla.a.kacsa
Lassú, körülményes és drága.
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Szerintem se lett volna olyan jó Babint leszerződtetni ide. Vagyis én se örültem volna neki. De ahogy látom sapka már megmondta a tutit 😀

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akkor nem.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
McClain sztem tökéletes lenne fletcher mellé után stb. bamában ugye 34 van, ott nagy király volt, meg a raidersben is jól nyomta ameddig volt kedve legalábbis amennyit láttam belőle. nyilván nem egy tökéletes játékos, mert emlékszem h sokat panaszkodtak rá vmiért az ottaniak, de már nem emlékszem miért. raidersek jobban tudnának nyilatkozni valszeg róla.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
bocs a dupláért, egy kinti fan gondolata megtetszett;
claimeltük Babint, de ha nem claimeljük McClaint, akkor 4-3 lesz jövőre...
van ebben valami

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
McClainre is remélem berakjuk a waiverta.kacsa
hááát, nem tudom mi az a plusz amit tudna nyújtani, Rileynál magasabb ez igaz, de Riley pl. high-profile játékos, és szerintem egyre jobb, egy tacklegyár, coverban lehetne jobb is, ez igaz
de ha elmegy egyszer Fletch, akkor mi lenne az öltözővel?

mondjuk nem láttam túl sokat Rolandot, csak tapogatózok miben jó igazán, meg egyáltalán 3-4 kompatibilis?
szerk. mármint tudom Bama alumni, de technikára gondolok, nagyobb teret kell bejátszania gyorsabban, stb

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
McClainre is remélem berakjuk a waiverta.kacsa
Jameel McClain? De má' minek?
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
McClainre is remélem berakjuk a waivert
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
nem, Babin a base 4-3-ban kapott volna szerepet, (csak 3 millió a garantált a szerződéséből...), és 50%-ban játszunk 4-2-5-öt, ezért egész nagy rolet kapott volna. De a Jaguars vitte el. Rajtunk kívül a Billsnek kellett volna még Babin, de én örülök, hogy nincs itt.
sapka
Erre a pár meccsre jó lett volna, de jövőre max rotationbe, mert Orakpot az életben nem játszaná ki. Futás ellen meg...
Ahhoz viszont drága. Igazából olyan sok értelmét nem is látom, bár szimpatikus hajtós gyerek.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
viszont most eszméltem rá, hogy egy jó box-safetyért igazán cserélhettünk volna szezon közben, nem kellett volna coverolni kb. semmit, csak üssön...
lehet lehetett volna csencselni valakit😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(....)

viszont Kehlnek nagyon örülöksapka
És miért? Nem ismerem, és nem is nagyon találtam róla semmit...apeszos
preseasonban volt itt😛, és csak Robinson miatt tettük ki, túl sokan voltak így az ILB posztrasapka
Azt tudom, hogy itt volt, de nem nagyon maradt meg bennem róla semmi. apeszos
keretbe vártam😛sapka
Ja, jó. Rendben.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
(....)

viszont Kehlnek nagyon örülöksapka
És miért? Nem ismerem, és nem is nagyon találtam róla semmit...apeszos
preseasonban volt itt😛, és csak Robinson miatt tettük ki, túl sokan voltak így az ILB posztrasapka
Azt tudom, hogy itt volt, de nem nagyon maradt meg bennem róla semmi. apeszos
keretbe vártam😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(....)

viszont Kehlnek nagyon örülöksapka
És miért? Nem ismerem, és nem is nagyon találtam róla semmit...apeszos
preseasonban volt itt😛, és csak Robinson miatt tettük ki, túl sokan voltak így az ILB posztrasapka
Azt tudom, hogy itt volt, de nem nagyon maradt meg bennem róla semmi.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
(....)

viszont Kehlnek nagyon örülöksapka
És miért? Nem ismerem, és nem is nagyon találtam róla semmit...apeszos
preseasonban volt itt😛, és csak Robinson miatt tettük ki, túl sokan voltak így az ILB posztra

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(....)

viszont Kehlnek nagyon örülöksapka
És miért? Nem ismerem, és nem is nagyon találtam róla semmit...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
nem, Babin a base 4-3-ban kapott volna szerepet, (csak 3 millió a garantált a szerződéséből...), és 50%-ban játszunk 4-2-5-öt, ezért egész nagy rolet kapott volna. De a Jaguars vitte el. Rajtunk kívül a Billsnek kellett volna még Babin, de én örülök, hogy nincs itt.

viszont Kehlnek nagyon örülök

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mondjuk játszott pár csapatban a Philly előtt, de akkor még azok is 4-3-ak voltak ahogy emlékszem.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Már nem tudjuk meg.. Bár előrébb lehettünk volna vele mint Jacksonnal. Szar formában van Babin, de a levegőváltozás csodát tehet. Khel meg Fletcher mögé érkezett elvileg, Robinson sérülése miatt.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az azért nem biztos hogy működött volna...