Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
muszáj neki, mert 4-3ba egész biztosan nem passzol.McClainre is remélem berakjuk a waiverta.kacsahááát, nem tudom mi az a plusz amit tudna nyújtani, Rileynál magasabb ez igaz, de Riley pl. high-profile játékos, és szerintem egyre jobb, egy tacklegyár, coverban lehetne jobb is, ez igaz
de ha elmegy egyszer Fletch, akkor mi lenne az öltözővel?
mondjuk nem láttam túl sokat Rolandot, csak tapogatózok miben jó igazán, meg egyáltalán 3-4 kompatibilis?
szerk. mármint tudom Bama alumni, de technikára gondolok, nagyobb teret kell bejátszania gyorsabban, stbsapka
több mint 13 éve
preseasonban jó volt nálunk, versenyzett a roster spotért, csak azért hozták Robinsont, mert rookieviszont Kehlnek nagyon örülöksapkaHát nemtom mit látsz Kehl-ben, nálunk nagy nulla volt anno, mondjuk utána már nem követtem a pályafutását. Szesze
backupnak tökéletes, és ha pályára kerülne sem csinálna hatalmas nagy baromságokat
+ismeri a rendszert és a csapattársakat, ez így előnyösebb mint akárki idegen
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
mcclain adottságai alapján pont h 3-4-ben lehetne sokkal jobb, mint 4-3-ban szvszazonban az, h egyetemen olyan jó volt kicsit leértékelődött, a Bama védelme játssza a legjobb sémát, ezért onnan könnyebb kitűnni, ettől még lehetne jó, de ő nem az. persze van rá esély, h magára találjon, új környezetben új rendszerben, próbálkozni éppen lehet.
Character issue-k is előjöttek nála, mondjuk azok Shannyt sosem érdekelték, fáradhatatlanul lapátolta a szart a sok iqbajnokunk után, van amiből jól jött ki, van amiből nem...
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
nem, Babin a base 4-3-ban kapott volna szerepet, (csak 3 millió a garantált a szerződéséből...), és 50%-ban játszunk 4-2-5-öt, ezért egész nagy rolet kapott volna. De a Jaguars vitte el. Rajtunk kívül a Billsnek kellett volna még Babin, de én örülök, hogy nincs itt.Hát nemtom mit látsz Kehl-ben, nálunk nagy nulla volt anno, mondjuk utána már nem követtem a pályafutását.
viszont Kehlnek nagyon örülöksapka
több mint 13 éve
Általában a csapatok először waiverre teszik a játékost, így a szerződése fennmaradó részét új csapata vállalja.Ez nyilván ebben az évben már nem jelentős, de még ha jól tévedek két évig van szerződése, 5-6 M körüli értékben.a szerződése az nem velejáró mostmár nem?a.kacsaMcClain sztem tökéletes lenne fletcher mellé után stb. bamában ugye 34 van, ott nagy király volt, meg a raidersben is jól nyomta ameddig volt kedve legalábbis amennyit láttam belőle. nyilván nem egy tökéletes játékos, mert emlékszem h sokat panaszkodtak rá vmiért az ottaniak, de már nem emlékszem miért. raidersek jobban tudnának nyilatkozni valszeg róla.a.kacsaLassú, körülményes és drága.Delonso_
több mint 13 éve
a szerződése az nem velejáró mostmár nem?McClain sztem tökéletes lenne fletcher mellé után stb. bamában ugye 34 van, ott nagy király volt, meg a raidersben is jól nyomta ameddig volt kedve legalábbis amennyit láttam belőle. nyilván nem egy tökéletes játékos, mert emlékszem h sokat panaszkodtak rá vmiért az ottaniak, de már nem emlékszem miért. raidersek jobban tudnának nyilatkozni valszeg róla.a.kacsaLassú, körülményes és drága.Delonso_
több mint 13 éve
McClain sztem tökéletes lenne fletcher mellé után stb. bamában ugye 34 van, ott nagy király volt, meg a raidersben is jól nyomta ameddig volt kedve legalábbis amennyit láttam belőle. nyilván nem egy tökéletes játékos, mert emlékszem h sokat panaszkodtak rá vmiért az ottaniak, de már nem emlékszem miért. raidersek jobban tudnának nyilatkozni valszeg róla.a.kacsaLassú, körülményes és drága.
több mint 13 éve
Szerintem se lett volna olyan jó Babint leszerződtetni ide. Vagyis én se örültem volna neki. De ahogy látom sapka már megmondta a tutit 😀
több mint 13 éve
Akkor nem.
több mint 13 éve
McClain sztem tökéletes lenne fletcher mellé után stb. bamában ugye 34 van, ott nagy király volt, meg a raidersben is jól nyomta ameddig volt kedve legalábbis amennyit láttam belőle. nyilván nem egy tökéletes játékos, mert emlékszem h sokat panaszkodtak rá vmiért az ottaniak, de már nem emlékszem miért. raidersek jobban tudnának nyilatkozni valszeg róla.
több mint 13 éve
bocs a dupláért, egy kinti fan gondolata megtetszett;claimeltük Babint, de ha nem claimeljük McClaint, akkor 4-3 lesz jövőre...
van ebben valami
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
McClainre is remélem berakjuk a waiverta.kacsahááát, nem tudom mi az a plusz amit tudna nyújtani, Rileynál magasabb ez igaz, de Riley pl. high-profile játékos, és szerintem egyre jobb, egy tacklegyár, coverban lehetne jobb is, ez igaz
de ha elmegy egyszer Fletch, akkor mi lenne az öltözővel?
mondjuk nem láttam túl sokat Rolandot, csak tapogatózok miben jó igazán, meg egyáltalán 3-4 kompatibilis?
szerk. mármint tudom Bama alumni, de technikára gondolok, nagyobb teret kell bejátszania gyorsabban, stb
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
McClainre is remélem berakjuk a waiverta.kacsaJameel McClain? De má' minek?
több mint 13 éve
McClainre is remélem berakjuk a waivert
több mint 13 éve
nem, Babin a base 4-3-ban kapott volna szerepet, (csak 3 millió a garantált a szerződéséből...), és 50%-ban játszunk 4-2-5-öt, ezért egész nagy rolet kapott volna. De a Jaguars vitte el. Rajtunk kívül a Billsnek kellett volna még Babin, de én örülök, hogy nincs itt.Erre a pár meccsre jó lett volna, de jövőre max rotationbe, mert Orakpot az életben nem játszaná ki. Futás ellen meg...
sapka
Ahhoz viszont drága. Igazából olyan sok értelmét nem is látom, bár szimpatikus hajtós gyerek.
több mint 13 éve
viszont most eszméltem rá, hogy egy jó box-safetyért igazán cserélhettünk volna szezon közben, nem kellett volna coverolni kb. semmit, csak üssön...lehet lehetett volna csencselni valakit😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Ja, jó. Rendben.keretbe vártam😛sapkaAzt tudom, hogy itt volt, de nem nagyon maradt meg bennem róla semmi. apeszospreseasonban volt itt😛, és csak Robinson miatt tettük ki, túl sokan voltak így az ILB posztrasapka(....)És miért? Nem ismerem, és nem is nagyon találtam róla semmit...apeszos
viszont Kehlnek nagyon örülöksapka
több mint 13 éve
keretbe vártam😛Azt tudom, hogy itt volt, de nem nagyon maradt meg bennem róla semmi. apeszospreseasonban volt itt😛, és csak Robinson miatt tettük ki, túl sokan voltak így az ILB posztrasapka(....)És miért? Nem ismerem, és nem is nagyon találtam róla semmit...apeszos
viszont Kehlnek nagyon örülöksapka
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Azt tudom, hogy itt volt, de nem nagyon maradt meg bennem róla semmi.preseasonban volt itt😛, és csak Robinson miatt tettük ki, túl sokan voltak így az ILB posztrasapka(....)És miért? Nem ismerem, és nem is nagyon találtam róla semmit...apeszos
viszont Kehlnek nagyon örülöksapka
több mint 13 éve
preseasonban volt itt😛, és csak Robinson miatt tettük ki, túl sokan voltak így az ILB posztra(....)És miért? Nem ismerem, és nem is nagyon találtam róla semmit...apeszos
viszont Kehlnek nagyon örülöksapka
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
(....)És miért? Nem ismerem, és nem is nagyon találtam róla semmit...
viszont Kehlnek nagyon örülöksapka
több mint 13 éve
nem, Babin a base 4-3-ban kapott volna szerepet, (csak 3 millió a garantált a szerződéséből...), és 50%-ban játszunk 4-2-5-öt, ezért egész nagy rolet kapott volna. De a Jaguars vitte el. Rajtunk kívül a Billsnek kellett volna még Babin, de én örülök, hogy nincs itt.viszont Kehlnek nagyon örülök
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Mondjuk játszott pár csapatban a Philly előtt, de akkor még azok is 4-3-ak voltak ahogy emlékszem.
több mint 13 éve
Már nem tudjuk meg.. Bár előrébb lehettünk volna vele mint Jacksonnal. Szar formában van Babin, de a levegőváltozás csodát tehet. Khel meg Fletcher mögé érkezett elvileg, Robinson sérülése miatt.
több mint 13 éve
Az azért nem biztos hogy működött volna...