NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns - Cincinnati Bengals

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
Minshew!

Luck, Newton, Wilson, Watson volt néhány jó újonc szezon "mostanában".
Jakehomer
Itt most kimondottan 1-2. meccses villogásokra gondolok, teljes szezonra talán Prescott is nagyon adja, de ő mintha betojva kezdett volna mire belelendült.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Burrow ijesztően NFL-ready játékos, nem tudom láttam-e már ennyire rutinosan mozgó irányító prospectet egyből mélyvízbe dobva..
Cruyffista
Minshew!

Luck, Newton, Wilson, Watson volt néhány jó újonc szezon "mostanában".

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
Burrow ijesztően NFL-ready játékos, nem tudom láttam-e már ennyire rutinosan mozgó irányító prospectet egyből mélyvízbe dobva..
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát ez eddig eleg kilatastalan vedelmi szempontbol
eaglesmcnabb
Szép jinx padawan.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Hát ez eddig eleg kilatastalan vedelmi szempontbol
eaglesmcnabb
Pedig az az erősség 😀

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hát ez eddig eleg kilatastalan vedelmi szempontbol

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Ennél jobb ellenfél nem lehet Böró első győzelméhez

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Go browns!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
ZsotyA Tennessee Titans 207
Lesz Arénás stream? Mert elvileg arról volt szó, h az első fordulót adják online, további infót pedig nem találtam.
ZsotyA
Lesz, a fejlécben is ott van
r.baggio
Azt láttam, csak a csatorna oldalain nem láttam semmi frissítést...
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
Lesz Arénás stream? Mert elvileg arról volt szó, h az első fordulót adják online, további infót pedig nem találtam.
ZsotyA
Lesz, a fejlécben is ott van


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
ZsotyA Tennessee Titans 207
Lesz Arénás stream? Mert elvileg arról volt szó, h az első fordulót adják online, további infót pedig nem találtam.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
28:27-től Höri is szól pér szót a mai TNF--ről.
 www.youtube.com/watch?v=GxrtaRGYwRM
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 869
Nem tudom eldönteni, hogy betegyem-e Tyler Boyd-ot a fantasy csapatba.. 😊 Úgy érzem lehet egy jó estéjük Burrow-al ez ellen a Browns secondary ellen. Hmmm.
JohnKerla
Szerintem Burrow-t szét fogják szedni Garrett-ék. 😊
több mint 4 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 140
Nem tudom eldönteni, hogy betegyem-e Tyler Boyd-ot a fantasy csapatba.. 😊 Úgy érzem lehet egy jó estéjük Burrow-al ez ellen a Browns secondary ellen. Hmmm.

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
02:20ARENA4 STREAMElőzetes


Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal