Eredményközvetítő 2022

1 feliratkozó

több mint 1 éve
casaubon Green Bay Packers 2 207
Ez egy igazan jol sikerult drive volt.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Karlaftis a görög!
A magyar közvetítésre gondoltam: példaértékű összezárás meg a többi hablaty.
Szokol
Nem hablaty, napokig az összes csapatnak ugyanaz volt a twiiter avatarja. Ezen a meccsen, meg mienken is a 30 yardos feliratban a 3-as át lesz festve, Tényleg iga szerte azt látni, hogy a Hamlin sztori szinte mindenkit megérintett.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Jajj de rosszul vagyok ettől az ömlengéstől, amit a Hamlin esettel kapcsolatban lenyomnak.
Szokol
Amerika + lehet hogy happy endes sztori, mégis mit vártál?!

Inkabb ez mint a gyász amúgy.
davemayer
A magyar közvetítésre gondoltam: példaértékű összezárás meg a többi hablaty.
Szokol
Ja, azt nem tudom, én amcsit nézek
davemayer
Milyen csodálatos nagy család az nfl, jajj de ügyes, okos és szép mindenki.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
5 570 yard, rekord, huuu.

Egyszer hallanám felhozni, hogy:
- RTP mennyit segít,
- DPI mennyit segít,
- O holding az mi?
- analitikus rendszerek szerepe

De nem, ma játszik minden sztár, levarrja a régieket mind.
Szokol
Neked ma rossz napod van úgy látom 😏🙈😉 1. Erről sem a règiek sem a mostaniak nem tehetnek, 2. ott kell lenni ès meg kell csinálni, èn tuti így sem tudnám 🥴
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Jajj de rosszul vagyok ettől az ömlengéstől, amit a Hamlin esettel kapcsolatban lenyomnak.
Szokol
Amerika + lehet hogy happy endes sztori, mégis mit vártál?!

Inkabb ez mint a gyász amúgy.
davemayer
A magyar közvetítésre gondoltam: példaértékű összezárás meg a többi hablaty.
Szokol
Ja, azt nem tudom, én amcsit nézek

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Matt Nagyot látni de fura volt.....
csi77
Nincs is sok dolga, sztem csak azert tartják hogy ha Mahomes a pályán van üljön át az ő helyére a padon hogy ha vége a drivenak Patrik barátunk kellemes seggmelegített padra huppanhasson vissza

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Jajj de rosszul vagyok ettől az ömlengéstől, amit a Hamlin esettel kapcsolatban lenyomnak.
Szokol
Amerika + lehet hogy happy endes sztori, mégis mit vártál?!

Inkabb ez mint a gyász amúgy.
davemayer
A magyar közvetítésre gondoltam: példaértékű összezárás meg a többi hablaty.
több mint 1 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
Nick a görög sack 😜😀



több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elég idegesítő, hogy már most lehet tudni: az AFC-ből a KC jut a SB-ba. Persze, a GB-el meg fog gyűlni a baja.
nagylaza, főpohárnok
Kinti Chiefs fanok twitterren napok óta azt mondogatják, hogy még talán az X-aktás cigis ember sem menthet meg minket a Bills SB-től Hamlin sérülése után.

Szerkesztette: iktriad
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jajj de rosszul vagyok ettől az ömlengéstől, amit a Hamlin esettel kapcsolatban lenyomnak.
Szokol
Ezt most el kell fogadni végül is csak a majdnem meghalt a pályán ès 3x hozták vissza.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
5 570 yard, rekord, huuu.

Egyszer hallanám felhozni, hogy:
- RTP mennyit segít,
- DPI mennyit segít,
- O holding az mi?
- analitikus rendszerek szerepe

De nem, ma játszik minden sztár, levarrja a régieket mind.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 905
Elég idegesítő, hogy már most lehet tudni: az AFC-ből a KC jut a SB-ba. Persze, a GB-el meg fog gyűlni a baja.
nagylaza, főpohárnok
35-10-re nyerünk, a másnapos Christian Watson TD elkapásaival.
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Jajj de rosszul vagyok ettől az ömlengéstől, amit a Hamlin esettel kapcsolatban lenyomnak.
Szokol
Amerika + lehet hogy happy endes sztori, mégis mit vártál?!

Inkabb ez mint a gyász amúgy.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 309 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Közben Payton (a Sean nem a Manning 😛) Denverben tárgyal...
dande2
Hát Ő talán még csinálhat csapatot abból az offenseből. Ha neki sem megy, akkor basszanak ki mindenkit onnan 😀
shagi0206
Ha minden igaz, Vic Fangio lesz a DC-je. Akit Hackett előtt kiraktak Denverből tavaly, mint Broncos HC...
iktriad
De akkor még más volt a tulaj. Nem a mostani tulaj baszta ki Fangiot. R-Go ez nem presztizsveszteseg.
Kájzerszóze
Ja, csak állítólag a kirúgása után mondtak róla pár csúnya dolgot olyan játékosok akik még most is a keretben vannak...
davemayer
Majd nem lesznek 😄
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Matt Nagyot látni de fura volt.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan Mahomes rekordja BootyHenne time.
A Manning az Peyton Williams Manning. Össze sem lehet keverni Paytonnal
Zalán
Sean Paytont max Walter Paytonnal lehet keverni.
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Közben Payton (a Sean nem a Manning 😛) Denverben tárgyal...
dande2
Hát Ő talán még csinálhat csapatot abból az offenseből. Ha neki sem megy, akkor basszanak ki mindenkit onnan 😀
shagi0206
Ha minden igaz, Vic Fangio lesz a DC-je. Akit Hackett előtt kiraktak Denverből tavaly, mint Broncos HC...
iktriad
De akkor még más volt a tulaj. Nem a mostani tulaj baszta ki Fangiot. R-Go ez nem presztizsveszteseg.
Kájzerszóze
Ja, csak állítólag a kirúgása után mondtak róla pár csúnya dolgot olyan játékosok akik még most is a keretben vannak...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Elég idegesítő, hogy már most lehet tudni: az AFC-ből a KC jut a SB-ba. Persze, a GB-el meg fog gyűlni a baja.
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
amilyen roughing the passer zászlókat dobláltak az évben, nem értem a spíkert, hogy ez miért kérdéses.
ez szerintem simán az volt, semmi túlzás..
bogec7
Hagyjuk akkor a passrush a gecibe. Legyen 10 elkapo 11 cb ellen
Blevi
A liga már elengedné a passrusht hidd el, többek között ezért is csökkent a passrush ellen fújt O holdingok száma is. Mack miatt ezt anno nagyon szépen végig követhettük.
davemayer
Nem, nem igaz.
A liga a védőjátékot törölné el szíve szerint....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 905
Jajj de rosszul vagyok ettől az ömlengéstől, amit a Hamlin esettel kapcsolatban lenyomnak.
Szokol
Túltolják az ilyen dolgokat mindig.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha Kadarius beválik KC-ben, akkor látom magam előtt a Toney, the Tiger becenevet/reklámkampányt.
több mint 1 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
Na akkor garbage time....
Ez ennyi is volt.



több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Manning az Peyton Williams Manning. Össze sem lehet keverni Paytonnal
Zalán
Jó van na, akkor vki èszre vette 😁😁😁
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben Payton (a Sean nem a Manning 😛) Denverben tárgyal...
dande2
Hát Ő talán még csinálhat csapatot abból az offenseből. Ha neki sem megy, akkor basszanak ki mindenkit onnan 😀
shagi0206
Ha minden igaz, Vic Fangio lesz a DC-je. Akit Hackett előtt kiraktak Denverből tavaly, mint Broncos HC...
iktriad
De akkor még más volt a tulaj. Nem a mostani tulaj baszta ki Fangiot. R-Go ez nem presztizsveszteseg.
Kájzerszóze
Viszont az öltözőben sem volt annyira kedvelt ha minden igaz, szóval mem biztos hogy szerencsès lenne.

Közben Toony trógerkodik mèg 🥴
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 3 791 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
A Manning az Peyton Williams Manning. Össze sem lehet keverni Paytonnal

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”