NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts - Pittsburgh Steelers

4 órája
Klemó Pittsburgh Steelers 5 425
Ezt a Fields-et várom 3 hete
Klaci79
Mármint a belső óra nélkülit?
5 órája
Klemó Pittsburgh Steelers 5 425
Jaj ne........ha ez zászló, az összes play az.....nem volt meghúzva....
Klemó
ezért írtam, hogy könnyű zászló. Úgy értettem, hogy könnyen repült. szerintem se kellene ezeket befújni, de szinte minden meccsen van egy halom olyan zászló a defensekre, amit simán el kellene engedni.
uatu
Nincs nagy baj, ha a másik oldalon is bedobjk. Ezért írtam a Donte Jackson esetet....ami nem is volt nehezen látható....
5 órája
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 901
Ezt a Fields-et várom 3 hete
5 órája
uatu Indianapolis Colts 921 — uatu@freemail.hu
Jaj ne........ha ez zászló, az összes play az.....nem volt meghúzva....
Klemó
ezért írtam, hogy könnyű zászló. Úgy értettem, hogy könnyen repült. szerintem se kellene ezeket befújni, de szinte minden meccsen van egy halom olyan zászló a defensekre, amit simán el kellene engedni.
5 órája
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 901
Ez vajon miért volt PI?
peterk2005 udvari bolond
Itt már megszoktuk....érzésből bedobott OPI-k és DPI-k....asszem ugyanez a banda fújt az első meccsünkön is.....de megvolt a passz, szóval nagyjából lényegtelen.
Klemó
Az a kérdés ez miért nem volt OPi, de mindegy, ezek a zebrák nagyon gyengék, pont ilyeneket érdemel ez a mai offense
5 órája
Klemó Pittsburgh Steelers 5 425
jó nézni flaccot, ahogy a zsebben nézelődik és nyugodt marad, ilyen nincs már sok.
gedam
Mondjuk ja. Higsmith cseréje is kiesett és Wattot meg duplázzák.
Ez vajon miért volt PI?
peterk2005 udvari bolond
mert nem volt catch, és már a megfordulásnál két kézzel megfogta a WR derekát. Könnyű zászló volt, az biztos, de nem megadhatatlan.
uatu
Jaj ne........ha ez zászló, az összes play az.....nem volt meghúzva....

De tudod mit.....Donte Jacksonon....a sisakhúzás....na az kontakt.....persze OPI nincs bedobva....pedig ott lett volna az INT....semmi baj....
5 órája
xtaki Pittsburgh Steelers 3 355
jó nézni flaccot, ahogy a zsebben nézelődik és nyugodt marad, ilyen nincs már sok.
gedam
Hianyoznak a regi nagyok.
5 órája
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Na jöjjön még egy Colta TD, aztán az egész második félidő garbage time lesz, lehet statot tolni, gyakorolni.
5 órája
uatu Indianapolis Colts 921 — uatu@freemail.hu
Ez vajon miért volt PI?
peterk2005 udvari bolond
mert nem volt catch, és már a megfordulásnál két kézzel megfogta a WR derekát. Könnyű zászló volt, az biztos, de nem megadhatatlan.
5 órája
gedam 5 785
jó nézni flaccot, ahogy a zsebben nézelődik és nyugodt marad, ilyen nincs már sok.
5 órája
Klemó Pittsburgh Steelers 5 425
Ez vajon miért volt PI?
peterk2005 udvari bolond
Itt már megszoktuk....érzésből bedobott OPI-k és DPI-k....asszem ugyanez a banda fújt az első meccsünkön is.....de megvolt a passz, szóval nagyjából lényegtelen.
5 órája
xtaki Pittsburgh Steelers 3 355
Ez vajon miért volt PI?
peterk2005 udvari bolond
Szemmelverte
5 órája
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez vajon miért volt PI?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
5 órája
bobi0092 Indianapolis Colts 4 322
Asszem atkapcsolok redzone-ra
xtaki
A lényeget ott is mutatják 😛

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
5 órája
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 901
Na ez vicc 🤣🤣
5 órája
xtaki Pittsburgh Steelers 3 355
B+
5 órája
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na. kezd visszajönni az eddigi Colts defense. Overpressuring, utána elrontott tackle hegyek, a védelem szaladgál össze-vissza mint a mérgezett egerek.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
5 órája
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 901
Ha D feltesz 4 TD akkor van sansz
bcsarli, Udvari Főkóstoló
A D-nek se megy ma
xtaki
nem, de azért az a fumble, meg a két majdnem pick...én jobban hiszek abban, hogy ők tesznek fel 4 TD-t, mint ez az offense
5 órája
xtaki Pittsburgh Steelers 3 355
Ha D feltesz 4 TD akkor van sansz
bcsarli, Udvari Főkóstoló
A D-nek se megy ma
5 órája
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 546 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ha D feltesz 4 TD akkor van sansz

5 órája
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 901
elsőre passz, másodikra a teljes védelem a box-ban és futunk..Canada, te vagy az?
5 órája
xtaki Pittsburgh Steelers 3 355
Asszem atkapcsolok redzone-ra
5 órája
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 546 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Hát mostmár csak nagyon ciki ne legyen!

5 órája
gedam 5 785
flacco egy erős qb, még az előző generációból, ahol középmezőnynek számított, de a jelenlegi mezőnyben még most is felfele lóg ki, pedig már nagyon kifele megy. szóval sztem hihetetlen alacsonyan van jelenleg a mérce a kezdő qb-nál, gyenge a mezőny.

Szerkesztette: gedam
5 órája
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 901
És lehet Herbiget is elvesztettük