NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Miami Dolphins - Kansas City Chiefs

több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
mindenesetre voltak szép pillanatok. a védelem erős. még két-három remek elkapó, s jobb OL a futáshoz és jó lesz,

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
a védelem még mindig állat, de mccain, gesicki ezt nagyon meg fogjuk érezni
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Na grat KC, fogadásom jött handivel, szóval happy vagyok

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
nagyon akarja tua a második intet

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
vissza kell majd néznem de főleg pálya közepe volt nyitott nem emlékszem sok sideline közeli catchre 4. negyedben
briareos
Mert a vedelem azt hagyja nyitva. En azt mondom, kicsit ha probaljak a nehezebb utat, lenne most nektek a drive vegen 4-5 perc, az mindjart ottani esely, jo time managementtel. (mondom ha minden Chiefs tamadas TD, akkor mindegy.) Igy a Chiefsnek meg sem kell probalni a TDt. FG, es lassan mehetnek haza.
ulpianus
és ez jövőre várhatóan már igy fog menni, idén ez még masszivan take what they give you csapat támadásban

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
easy money.
No mindegy innen win out ha akarunk PO-t de én akkor se szomorkodom ha lemaradunk, nem igazán vágyom arra h ott agyonbasszon minket valaki

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
vissza kell majd néznem de főleg pálya közepe volt nyitott nem emlékszem sok sideline közeli catchre 4. negyedben
briareos
Mert a vedelem azt hagyja nyitva. En azt mondom, kicsit ha probaljak a nehezebb utat, lenne most nektek a drive vegen 4-5 perc, az mindjart ottani esely, jo time managementtel. (mondom ha minden Chiefs tamadas TD, akkor mindegy.) Igy a Chiefsnek meg sem kell probalni a TDt. FG, es lassan mehetnek haza.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
47 yardos... hm hm..

most kéne egy fg block return 😀

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
értem,de te nem érted, h amit mi játszunk a max amit ki tudunk hozni az állományból. Nyilván én is örülnék ha ha máshogy nézne ki az offense de 9. számu futóval meg 5-6-7 számú elkapókkkal ez van.
briareos
Ugyanaz a passz. Csak kilep vele a WR.
ulpianus
vissza kell majd néznem de főleg pálya közepe volt nyitott nem emlékszem sok sideline közeli catchre 4. negyedben

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Ez ugyanaz forditva. Hill ha van esze, lemegy ,nem kilep meg ket yardert.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
A 2005-ös Andy Reid ezt szívbaj nélkül elpuntolná
Kampman
most meg szivbaj nélkül nekimegy és vége a meccsnek
briareos
Kiment oldalt a WR, minimális esély maradt még.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
A 2005-ös Andy Reid ezt szívbaj nélkül elpuntolná
Kampman
most meg szivbaj nélkül nekimegy és vége a meccsnek

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
értem,de te nem érted, h amit mi játszunk a max amit ki tudunk hozni az állományból. Nyilván én is örülnék ha ha máshogy nézne ki az offense de 9. számu futóval meg 5-6-7 számú elkapókkkal ez van.
briareos
Ugyanaz a passz. Csak kilep vele a WR.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
A 2005-ös Andy Reid ezt szívbaj nélkül elpuntolná
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
17 yardotok van a negyedben, az nem fogás?
briareos
Ha direkt nem akarod erteni, oke.

Egesz negyedet vegigtamadtak, epp ezt mondom, ez ketelu fegyver igy. Mert nem a Dolphins vezet.
Mar ha eltekintunk tole, hogy nincs vege a negyednek. Mert most mond meg, de mindjart nem 17 yardunk lesz. De nekunk nem fog hianyozni azok a percek a vegen. Nekunk annal jobb, minel elobb vege.
ulpianus
értem,de te nem érted, h amit mi játszunk a max amit ki tudunk hozni az állományból. Nyilván én is örülnék ha ha máshogy nézne ki az offense de 9. számu futóval meg 5-6-7 számú elkapókkkal ez van.

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
ő a legeslegjobb csapat szurkolója
hát nem látod? lemosnak a pályáról
Adirotor
Neked mi bajod van egesz este?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
17 yardotok van a negyedben, az nem fogás?
briareos
Egesz negyedet vegigtamadtak, epp ezt mondom, ez ketelu fegyver igy. Mert nem a Dolphins vezet.
Mar ha eltekintunk tole, hogy nincs vege a negyednek. Mert most mond meg, de mindjart nem 17 yardunk lesz. De nekunk nem fog hianyozni azok a percek a vegen. Nekunk annal jobb, minel elobb vege.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
D fogja az offenseteket, mi offensünk próbálkozik mégis mi mást tehetnétek, igy ZS támadósorral?
briareos
Hogy most mennyire fogja a D az offensunket, hagyjuk. De felolem.

Jol csinaljak, csak ezt tudjak, hogy hagyni fogja a Chiefs vedelem. A szamok kozt uzembiztosan porog az ora, nekik ez igy jo. Ha neha megdobnak esetleg a palya szelet, es az ora sokkal tobbet allna, akkor nyerni mennenek. Maradna ra idejuk,a Chiefs barmit is tesz. (nyilvan ha mindig TDt szereznek az mindegy)
Igy eleg a Chiefsnek jo lassan haladni majd es nagyjabol ennyi. Rugnak egy FGt, mehet megint ez a porgetes, es mindenki hazamegy, Szoval vagy az van ,hogy a vedelem most tenyleg lezavarja Mahmoesekat, es meg akkor is maguktol vettek el az idot. Vagy ennyi eselyuk sem marad.
ulpianus
17 yardotok van a negyedben, az nem fogás?
briareos
ő a legeslegjobb csapat szurkolója
hát nem látod? lemosnak a pályáról
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
D fogja az offenseteket, mi offensünk próbálkozik mégis mi mást tehetnétek, igy ZS támadósorral?
briareos
Hogy most mennyire fogja a D az offensunket, hagyjuk. De felolem.

Jol csinaljak, csak ezt tudjak, hogy hagyni fogja a Chiefs vedelem. A szamok kozt uzembiztosan porog az ora, nekik ez igy jo. Ha neha megdobnak esetleg a palya szelet, es az ora sokkal tobbet allna, akkor nyerni mennenek. Maradna ra idejuk,a Chiefs barmit is tesz. (nyilvan ha mindig TDt szereznek az mindegy)
Igy eleg a Chiefsnek jo lassan haladni majd es nagyjabol ennyi. Rugnak egy FGt, mehet megint ez a porgetes, es mindenki hazamegy, Szoval vagy az van ,hogy a vedelem most tenyleg lezavarja Mahmoesekat, es meg akkor is maguktol vettek el az idot. Vagy ennyi eselyuk sem marad.
ulpianus
17 yardotok van a negyedben, az nem fogás?

több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Egy esélye van a Delfineknek szerintem: egy jófajta picksix. Hát, nem magasak az oddsok! 😀
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
hogy gondot okozzon az 1 yard megfutása egész szeonban, az elég szégyen.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
D fogja az offenseteket, mi offensünk próbálkozik mégis mi mást tehetnétek, igy ZS támadósorral?
briareos
Hogy most mennyire fogja a D az offensunket, hagyjuk. De felolem.

Jol csinaljak, csak ezt tudjak, hogy hagyni fogja a Chiefs vedelem. A szamok kozt uzembiztosan porog az ora, nekik ez igy jo. Ha neha megdobnak esetleg a palya szelet, es az ora sokkal tobbet allna, akkor nyerni mennenek. Maradna ra idejuk,a Chiefs barmit is tesz. (nyilvan ha mindig TDt szereznek az mindegy)
Igy eleg a Chiefsnek jo lassan haladni majd es nagyjabol ennyi. Rugnak egy FGt, mehet megint ez a porgetes, es mindenki hazamegy, Szoval vagy az van ,hogy a vedelem most tenyleg lezavarja Mahmoesekat, es meg akkor is maguktol vettek el az idot. Vagy ennyi eselyuk sem marad.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
na 800 kisérletünk lesz 1 yardrol és úgy se megy?

több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
azt hittem már nem futja meg a 3&2-őt...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
amióta lefikáztam hollinst eléggé fasza azt az 1 dropot/honeybadger védekezést leszámítva
Ugy latom vegleg feladta a Miami. Ramennek a garbage pontokra, hadd porogjon az ora is, csak menjenek 20 pont fole, legyen szep a vege.
ulpianus
D fogja az offenseteket, mi offensünk próbálkozik mégis mi mást tehetnétek, igy ZS támadósorral?