NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers - Jacksonville Jaguars

több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha ezek után nem baxuk ki hélit akkor nem tudom mi kell még.
vontod
Haley kapott 3 TD-t ugye?
Nézd meg Tomlin arcát. Állítólag def guru, de megibt a szokásos tökéletes tanácstalanság van az arcára írva. Fogalma sincs mi tévő legyen...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 641
Belltől azért még cidrizek rendesen.
iktriad
ne problémázz rajta, amit ő megcsinál, majd BB elbassza. Vagy az OC
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Posluszny CUT!

Amúgy, egy 3 Pro Bowleres támadófaltól kicsit jobb teljesítményt várnék..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ott volt Poz kezében a 2. Ben pick.
több mint 6 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
ugyanolyan bohóc csapat ez a mostani Steelers, mint az nhlben a Capitals. Mindig jövőre.
Tibi76
"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."

Szodora és Gomorra volt az a Steelers topic, érthető
baggio 🏈
igen, ez így van.
ha lenne olyan edző itt mint a Penguinsnél, ki lenne használva ez a tehetséges brigád. De ezekkel...

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ha ott myles van poz helyett akkor ez is INT

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Belltől azért még cidrizek rendesen.
több mint 6 éve
casaubon Green Bay Packers 2 212
az elmúlt 10 év alatt valahogy nem jutott eszembe hogy ezt leírjam, de most ki kell használni a pillanatot: élmény nézni ezt a Jaguarst.
több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Teljesen bealudtak a Pittsburgh-iek,sok volt az a 3 hét pihentetés úgy néz ki.
Mr.Breaker
Vagy csak (sokkal) jobb az ellenfél...
Jakehomer
Az ellenfél védelme. Ugye nem mondod komolyan, hogy te is azt vártad, hogy önerőből kétszer végigmegy a Jags O a pályán másfél negyed alatt? (Az int utáni rövid pályát nem számolom)
Szokol
Azt nem, de azt igen, hogy tartják a labdát és kontrollálják az órát, rúgnak pár FG-t, short fieldről meg bevisznek egy TD-t. Az valóban meglepő, hogy mennyire dominál a Jax OL.
Jakehomer
De amit most látsz, az egy teljesen más történet..
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Teljesen bealudtak a Pittsburgh-iek,sok volt az a 3 hét pihentetés úgy néz ki.
Mr.Breaker
Vagy csak (sokkal) jobb az ellenfél...
Jakehomer
Az ellenfél védelme. Ugye nem mondod komolyan, hogy te is azt vártad, hogy önerőből kétszer végigmegy a Jags O a pályán másfél negyed alatt? (Az int utáni rövid pályát nem számolom)
Szokol
Azt nem, de azt igen, hogy tartják a labdát és kontrollálják az órát, rúgnak pár FG-t, short fieldről meg bevisznek egy TD-t. Az valóban meglepő, hogy mennyire dominál a Jax OL.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
red5 New England Patriots 521
Csak azt remélem, hogy a Jax ezt műveli majd a Pats ellen is 😊
Chargers LT
benne van benne van

őlég vót
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 317 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
nem panikoltam az elsonel, a masodiknal mar kicsit felvontam a szemoldokom,
de most mar azt mondom, hogy itt sem az O, sem a D nem mukodik.
itt elszurtak a meccset. azt volt a lenyeg, hogy ne adjunk elonyt nekik, hogy a D-nek ne legyen labdavadasz uzemmodja. Erre 21 pont az elony.
innen nincs mas, mint hosszupasszokkal menni.
xtaki
Nem is értem h miért nem mi kezdtük a meccset, h ,lett'volna elöny! Meg hol van Juju?
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mi folyik itt Gyöngyösön Pittsburghben???
NB2
Párhuzamos dimenzióban vagyunk.
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 908 — no es importante
ugyanolyan bohóc csapat ez a mostani Steelers, mint az nhlben a Capitals. Mindig jövőre.
Tibi76
"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."

Szodora és Gomorra volt az a Steelers topic, érthető


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Csak azt remélem, hogy a Jax ezt műveli majd a Pats ellen is 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 339 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Elég komoly erődemonstráció. Lehet a Patsnek majd be kell vetnie jövő héten a fekete-fehér mezes embereit.
tüsi91
Nincs olyan mezünk.....az az Oakland 😀
red5
most akkor a bírók majd átöltöznek?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Ez eddig nagyon kemény... ☺️
több mint 6 éve
red5 New England Patriots 521
Elég komoly erődemonstráció. Lehet a Patsnek majd be kell vetnie jövő héten a fekete-fehér mezes embereit.
tüsi91
Nincs olyan mezünk.....az az Oakland 😀

őlég vót
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
De nehéz győzelem lesz ez 😊

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 7 077
Ha ezek után nem baxuk ki hélit akkor nem tudom mi kell még.
vontod
A DC-t.
több mint 6 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
ugyanolyan bohóc csapat ez a mostani Steelers, mint az nhlben a Capitals. Mindig jövőre.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
még mindig felbasz a hívás, mikor a középre futás előtte jó volt. Erre hív egy toss-t. teljesen logikátlan volt.
Toto21
Az egy draw play volt, azt nem hívhatsz 4th downra
Jakehomer
de QB sneak-et, FB dive-ot igen.
Toto21
Bennel a sneak már valszeg nem megy, de mondjuk ennél az is jobb lett volna. Ne adj isten, egy play action, tulajdonképpen majdnem bármi más 😊

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Jövö héten melyik lesz a hamarabb?
braxa88
Afc az első
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 357
nem panikoltam az elsonel, a masodiknal mar kicsit felvontam a szemoldokom,
de most mar azt mondom, hogy itt sem az O, sem a D nem mukodik.
itt elszurtak a meccset. azt volt a lenyeg, hogy ne adjunk elonyt nekik, hogy a D-nek ne legyen labdavadasz uzemmodja. Erre 21 pont az elony.
innen nincs mas, mint hosszupasszokkal menni.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Heyho.
Nagyjából ezt vártam, csak nem 1.25 negyed alatt.
Q jól hasítunk ... 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."