Preseason 2021

2 feliratkozó

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Remélem hamar beelőzi a DC-on észak Derrick Henry-jét. 1 év múlva akár Jones helyére is beléphet.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kylin Hill <3


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
jets-packers vki?
Negritis
én nézem fél szemmel
love hol a faszba van?
briareos
bibis
alatriste
 www.youtube.com/watch?v=G_1LP3Z6pW4

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Stokes ellenben nyomott egy szép DPI-t Corey Davisen az előbb 3. downra


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
jets-packers vki?
Negritis
én nézem fél szemmel
love hol a faszba van?
briareos
bibis


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
jets-packers vki?
Negritis
én nézem fél szemmel
love hol a faszba van?

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 414 — The Mathematician
jets-packers vki?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
tudom h preaseason meg már a zs sor van fennt, de atyaég mi volt ez a punt coverage? 😀

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A legnagyobb baj, hogy totál felkészületlen az egész. NEm várok sokat előszezon meccstől, de ez akkor is gáz, annak ellenére is, hogy egyértelműen semmit nem akarunk felfedni (ezt csak abból, hogy gyakorlatilag 0 motion van a snapek előtt).

Védőfal rendben volt ma is, de Mitch első olvasásai tök üresek voltak, azokat dobálta végig.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Adams egyedul az akire eddig azt mondom, hogy kaphat mai meccsre fizetest. A tamadofal nagyon gaz lesz iden
Toto21
Pont emiatt kell Fields, egy full pocket (és szar) irányítóval kb felesleges kiállni

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Elég szégyen ez a teljesítmény úgy overall.

Istenem egy dolgot alig várok, hogy Foles eltakaradjon innen.
tüsi91
Felőlem mehetne mindkettő

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
Adams egyedul az akire eddig azt mondom, hogy kaphat mai meccsre fizetest. A tamadofal nagyon gaz lesz iden
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Elég szégyen ez a teljesítmény úgy overall.

Istenem egy dolgot alig várok, hogy Foles eltakaradjon innen.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Nem tudom ki mit gondol srácok de nekem ennyi elég volt Daltonból. Tudom,preseason meg minden de senki se mondja hogy ez az ember egy centivel is jobb mint Foles, nemhogy Fields.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
Hajra Bears
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Murray után Mahomes is a pályán 😁
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
2 órát sikeresen elvettek az éjszakámból.....legalább DSnek volt 1-2 jó megmozdulása. De mi a francért nem tudják ezt korábban kiadni....
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Anyjukat ezt most olvasom:

he Eagles quickly released a statement that said Hurts had an illness, but it was not COVID-19 related.

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
de Hurts mi a tökömért nem játszik erről nem volt szó....................................nem maradtam volna fent, menjenek a p..oda ha ezt tudom
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a Norton gyerek már kevésbé...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Előszezon ide vagy oda Jones nagyon biztató.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez szép volt DStől
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Francba, első félidő után aludni akartam, de pont Hurts nem fog addig pályára lépni.......grr Sirriani
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Szegény McPhersonunk nagyon vakon van mai is
dande
most megkapaszkodott valakiben h ne essen el

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Jé oda is befújták 😊
dande
jones még nem jattolt 😀