Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Az oldal működésével kapcsolatos észrevételek

23 feliratkozó

12 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Postmark (e-mail küldő szolgáltatás): havi 15 USD

Június: 15 USD / 15 USD
Július: 15 USD / 15 USD
Augusztus: 15 / 15 USD
Szeptember: 15 / 15 USD
Október: 6 / 15 USD
November: / 15 USD
December: / 15 USD

ha beszállnál, küldj PM-et vagy e-mailt, előre is nagyon köszi!
szaboattila93@gmail.com

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sziasztok! Pár napja nem tudok a laptopomról, ami wifiről működik, bejelentkezni az oldalra. Ugyanez a helyzet, ha telefonnál wifiről jelentkezem be. Ez a mobilnetről sikerült. Más oldalakat betölt, kivéve a wikipediat. Tudtok segíteni, mi lehet a gond? Laptopról próbáltam 3 böngészővel (chrome, ie, ff).....
csi77
Esetleg valaki tudna segíteni? 10 napja meg sem tudom nyitni az oldalt, azt írja, nem lehet biztonsàgosan megnyitni, csak mobilneten.... Valaki plíz!
csi77
Próbáld meg a tanúsítványt installálni.
Letöltöttem, és feltöltöttem ide:  drive.google.com/open?id=0Byb-NeekxpibNzd3OExHeGMycXM
Töltsd le, dupla klikk, install certificate.
tenorx
Köszi, de sajnos továbbra is fennáll a probléma. A szolgáltatót hívjam, vagy mi bánatot csináljak ? 😊
csi77

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Pár napja nem tudok a laptopomról, ami wifiről működik, bejelentkezni az oldalra. Ugyanez a helyzet, ha telefonnál wifiről jelentkezem be. Ez a mobilnetről sikerült. Más oldalakat betölt, kivéve a wikipediat. Tudtok segíteni, mi lehet a gond? Laptopról próbáltam 3 böngészővel (chrome, ie, ff).....
csi77
Esetleg valaki tudna segíteni? 10 napja meg sem tudom nyitni az oldalt, azt írja, nem lehet biztonsàgosan megnyitni, csak mobilneten.... Valaki plíz!
csi77
Próbáld meg a tanúsítványt installálni.
Letöltöttem, és feltöltöttem ide:  drive.google.com/open?id=0Byb-NeekxpibNzd3OExHeGMycXM
Töltsd le, dupla klikk, install certificate.
tenorx
Köszi, de sajnos továbbra is fennáll a probléma. A szolgáltatót hívjam, vagy mi bánatot csináljak ? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Sziasztok! Pár napja nem tudok a laptopomról, ami wifiről működik, bejelentkezni az oldalra. Ugyanez a helyzet, ha telefonnál wifiről jelentkezem be. Ez a mobilnetről sikerült. Más oldalakat betölt, kivéve a wikipediat. Tudtok segíteni, mi lehet a gond? Laptopról próbáltam 3 böngészővel (chrome, ie, ff).....
csi77
Esetleg valaki tudna segíteni? 10 napja meg sem tudom nyitni az oldalt, azt írja, nem lehet biztonsàgosan megnyitni, csak mobilneten.... Valaki plíz!
csi77
Próbáld meg a tanúsítványt installálni.
Letöltöttem, és feltöltöttem ide:  drive.google.com/open?id=0Byb-NeekxpibNzd3OExHeGMycXM
Töltsd le, dupla klikk, install certificate.
több mint 9 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Sziasztok! Pár napja nem tudok a laptopomról, ami wifiről működik, bejelentkezni az oldalra. Ugyanez a helyzet, ha telefonnál wifiről jelentkezem be. Ez a mobilnetről sikerült. Más oldalakat betölt, kivéve a wikipediat. Tudtok segíteni, mi lehet a gond? Laptopról próbáltam 3 böngészővel (chrome, ie, ff).....
csi77
Esetleg valaki tudna segíteni? 10 napja meg sem tudom nyitni az oldalt, azt írja, nem lehet biztonsàgosan megnyitni, csak mobilneten.... Valaki plíz!
csi77
Hát ha mobilineten jól működik és itt mindenki másnak is, akkor lehetséges, hogy a wifi routereden van valami csodabeállítás ami nem tetszik a https protokollnak
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Pár napja nem tudok a laptopomról, ami wifiről működik, bejelentkezni az oldalra. Ugyanez a helyzet, ha telefonnál wifiről jelentkezem be. Ez a mobilnetről sikerült. Más oldalakat betölt, kivéve a wikipediat. Tudtok segíteni, mi lehet a gond? Laptopról próbáltam 3 böngészővel (chrome, ie, ff).....
csi77
Esetleg valaki tudna segíteni? 10 napja meg sem tudom nyitni az oldalt, azt írja, nem lehet biztonsàgosan megnyitni, csak mobilneten.... Valaki plíz!

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
aláírásképpel, mi a hiba?
12
rossz a link, mert .jpg-re vagy hasonlóra kell végződnie, hogy működjön, így:

 s13.postimg.org/7kxk9bc2v/goodcall.jpg
baggio
Meg a méret is picit nagy. Vagy már nincs korlátozás?
Matthew99
Egyrészt, aki annyira szimpatikus, mint én, annak lehet nagy a képe, másrészt baggio kikövetkeztette, hogy nálam még mindig kocka tv van.

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Pár napja nem tudok a laptopomról, ami wifiről működik, bejelentkezni az oldalra. Ugyanez a helyzet, ha telefonnál wifiről jelentkezem be. Ez a mobilnetről sikerült. Más oldalakat betölt, kivéve a wikipediat. Tudtok segíteni, mi lehet a gond? Laptopról próbáltam 3 böngészővel (chrome, ie, ff).....
csi77
Biztos rögzült a bowl.hu, pedig már bowl.one van.
Sobri Jóska
Ennél többrõl van szó, a bowl.one-t sem hozza be.......... nem tudom, van- e köze hozzà, hogy t- home a szolgàltatóm, mert wifivel a feleségem telefonjàról sem nyitotta meg az oldalt

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Sziasztok! Pár napja nem tudok a laptopomról, ami wifiről működik, bejelentkezni az oldalra. Ugyanez a helyzet, ha telefonnál wifiről jelentkezem be. Ez a mobilnetről sikerült. Más oldalakat betölt, kivéve a wikipediat. Tudtok segíteni, mi lehet a gond? Laptopról próbáltam 3 böngészővel (chrome, ie, ff).....
csi77
Biztos rögzült a bowl.hu, pedig már bowl.one van.

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Pár napja nem tudok a laptopomról, ami wifiről működik, bejelentkezni az oldalra. Ugyanez a helyzet, ha telefonnál wifiről jelentkezem be. Ez a mobilnetről sikerült. Más oldalakat betölt, kivéve a wikipediat. Tudtok segíteni, mi lehet a gond? Laptopról próbáltam 3 böngészővel (chrome, ie, ff).....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
aláírásképpel, mi a hiba?
12
rossz a link, mert .jpg-re vagy hasonlóra kell végződnie, hogy működjön, így:

 s13.postimg.org/7kxk9bc2v/goodcall.jpg
baggio
Meg a méret is picit nagy. Vagy már nincs korlátozás?
Matthew99
van, de nem vesszük szentírásnak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
aláírásképpel, mi a hiba?
12
rossz a link, mert .jpg-re vagy hasonlóra kell végződnie, hogy működjön, így:

 s13.postimg.org/7kxk9bc2v/goodcall.jpg
baggio
Meg a méret is picit nagy. Vagy már nincs korlátozás?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
aláírásképpel, mi a hiba?
12
rossz a link, mert .jpg-re vagy hasonlóra kell végződnie, hogy működjön, így:

 s13.postimg.org/7kxk9bc2v/goodcall.jpg
baggio
Köszönöm!
/persze most még nem érvényes az aláírásképem 😀/

több mint 9 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
aláírásképpel, mi a hiba?
12
rossz a link, mert .jpg-re vagy hasonlóra kell végződnie, hogy működjön, így:

 s13.postimg.org/7kxk9bc2v/goodcall.jpg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
aláírásképpel, mi a hiba?

Szerkesztette: 12

több mint 9 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
Az adott kommentelő egyik bejegyzésénél jobb alsó sarok, fogaskerék (a beállításoknál pedig megtekinthető a némítottak listája, és ott lehet ezt akár visszavonni)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hol tudok némítani?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Sziasztok!

Most kaptam egy Blackberry-t (Q10) és ezen a telón se a bowl.hu se a bowl.one nem jön be tanusítvány probléma miatt.
peterbadbone
Z3 tulaj vagyok. Nekem több mint fél éve ilyen már. Igazából nem is jutottam megoldásra. Sajnos a BB10 lehúzza a rolót.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sziasztok, a Passzjátékok tudománya cikk(ek)ben nem töltődnek be a képek, ami egy kicsit nehezíti a megértést. Tudnátok pótólni?
busoka
nem tudjuk, mert túl régi

több mint 9 éve
busoka 1
Sziasztok, a Passzjátékok tudománya cikk(ek)ben nem töltődnek be a képek, ami egy kicsit nehezíti a megértést. Tudnátok pótólni?
több mint 9 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
Szia, kösz a visszajelzést, a kritika pedig jogos, tényleg mind a szerkesztői létszám és aktivitás egyaránt jelentősen csökkent. Ez sajnos ebben az idényben már biztos, hogy nem is lesz másképp, ellenben ha bejönnek a terveink, akkor a holtszezonban remélhetően sikerül majd gatyába rázni az oldalt.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Tizenkettes New England Patriots 50
Sziasztok! Jobb híján ide írok. Mivel kedvelem az oldalt, gyakran jövök fel megnézni, mi újság, de sajnos azt látom, hogy nem nagyon vannak elemző, tényfeltáró vagy történeti cikkek, mint korábban pl. az amerikai futball kialakulása vagy a zone blitz. Ez az egyik észrevételem. A másik, hogy szerintem relatíve kevés cikk foglalkozik az NFL-lel (úgy, hogy NCAA sincs, meg pláne...). Ugyan a szezon előtt volt egy beharangozó meg hetente vannak meccselőzetesek (időnként meg podcast), de szerintem "Magyarország első számú amerikai futball oldalától" többet is lehetne várni (igen népszerű volt a power ranking az elmúlt években, de az is eltűnt). Nem tudom, hányan írják-szerkesztik az oldalt, lehet, hogy megcsappant a létszám, csak jelezni szerettem volna, hogy biztosan lenne igény további írásokra. Köszönöm.
több mint 9 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Sziasztok!

Most kaptam egy Blackberry-t (Q10) és ezen a telón se a bowl.hu se a bowl.one nem jön be tanusítvány probléma miatt.

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
Szintén......bár egy hivatalos jöhetett vna, hogy már csak itt lesz elérhető. : ) (vagy majd javítjuk..blabla)
firefox alatt nálam is csak a .one megy
kaszo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
firefox alatt nálam is csak a .one megy
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Firefox nem nyitja meg az oldalt. Semmit nem csinál, semmit nem ír ki.
NB2
bowl.one-t nyitja
kittli
jah, így okés
.hu-val szoktam jönni