Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Az oldal működésével kapcsolatos észrevételek

23 feliratkozó

12 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Postmark (e-mail küldő szolgáltatás): havi 15 USD

Június: 15 USD / 15 USD
Július: 15 USD / 15 USD
Augusztus: 15 / 15 USD
Szeptember: 15 / 15 USD
Október: 6 / 15 USD
November: / 15 USD
December: / 15 USD

ha beszállnál, küldj PM-et vagy e-mailt, előre is nagyon köszi!
szaboattila93@gmail.com

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Mégegy kérdés.
Hol tudom szerkeszteni vagy törölni a hozzászólásomat?
Mert ez az új ikon telóról azonnal a főoldalra dob.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Mester! Váltóztattatok valamit? Mert nem tudom lenyitni a fület, amiben mondjuk a kedvenc topikok vannak, de a másikat sem ahol a PMek vannak.

több mint 13 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
A keresés finomítására lenne egy viszonylag egyszerűnek tűnő ötletem, azt nem tudom mennyire megvalósítható 😀 Prohardveren úgy van hogy mindig ott keres a "motor" ahol éppen van a user a fórumszerkezetben. Pl. ha egész fórumban akarok keresni akkor a fórum főoldalra kell menni és ott beütni a kulcsszót. Itt is lehetne így, ha pl. valaki egy NFL játékosra szeretne keresni de kiszűrné a sok maddenes logot, akkor az NFL csapattopicok altémába lépjen be és ott keressen, ha meg egy kimondott topicban lévő hsz.-ekre kiváncsi akkor meg oda.Rataxes
hmmm, köszi ez tényleg jó megoldás, most kicsit el vagyok havazva suli témában, szóval meglesz, de nem tudom mikor :/
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
A keresés finomítására lenne egy viszonylag egyszerűnek tűnő ötletem, azt nem tudom mennyire megvalósítható 😀 Prohardveren úgy van hogy mindig ott keres a "motor" ahol éppen van a user a fórumszerkezetben. Pl. ha egész fórumban akarok keresni akkor a fórum főoldalra kell menni és ott beütni a kulcsszót. Itt is lehetne így, ha pl. valaki egy NFL játékosra szeretne keresni de kiszűrné a sok maddenes logot, akkor az NFL csapattopicok altémába lépjen be és ott keressen, ha meg egy kimondott topicban lévő hsz.-ekre kiváncsi akkor meg oda.


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
A legjobb lenne androidos telóra a tapatalk fórum app.
Valentinx van bármi infód arról, hogy alkalmassá lehet e erre tenni a fórumot?
Vagy ez fizetős átalakítás lenne?Tuja
lehet ingyenes átalakítás is, de ahogy nézem elég sok meló lenne vele...
jelezzétek, hogy kit érdekelne és megfontoljuk...
több mint 13 éve
Tuja 34
A legjobb lenne androidos telóra a tapatalk fórum app.
Valentinx van bármi infód arról, hogy alkalmassá lehet e erre tenni a fórumot?
Vagy ez fizetős átalakítás lenne?
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Az a "gyári" androidos böngésző lesz 😊


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Nem ilyen.
Földgömb ikon-al indul.

több mint 13 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Gondolom az. Hol tudom megnézni ezt a telón?Bazzani
hát milyen programot nyitsz meg netezéshez?
így néz ki?
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Gondolom az. Hol tudom megnézni ezt a telón?

több mint 13 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Telefonon továbbra is újra akarja tölteni az oldalt állandóan. Üzenetírás közben emiatt állandóan rákérdez, hogy tényleg el akarom e hagyni az oldalt.Bazzani
Opera Mini?
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Telefonon továbbra is újra akarja tölteni az oldalt állandóan. Üzenetírás közben emiatt állandóan rákérdez, hogy tényleg el akarom e hagyni az oldalt.

több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
ctrl+f5
shift+f5


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 373 — #NoStress
Valamiért nem jelenik meg a feltöltött avatarom. Beállításoknál igen, hozzászólásoknál nem. Ötlet?undisputedly
Én látom.
Élőkép az M1-es autópályáról, nem?

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Valamiért nem jelenik meg a feltöltött avatarom. Beállításoknál igen, hozzászólásoknál nem. Ötlet?
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
elhisszük, ott is folyik néha a tűzoltó munka 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 866
Ez nem semmi, már ott is javították, csak nem fogjátok elhinni, hogy 54 nap volt...
több mint 13 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 866
Az NFL.com visszaszámlálója meg 54 napot mutat, most Nektek kéne hinnem... 😀
Intézkedjetek ott is! 😀
több mint 13 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
A draft visszaszámlálónál szerintem 44 napnak kéne lennie nem 14-nek 😊Dexxter Tailor
Köszi, csak összejött végül 😉
több mint 13 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
A draft visszaszámlálónál szerintem 44 napnak kéne lennie nem 14-nek 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 13 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Akkor 21:00.
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem tudom jó helyre írom-e, de az óra szerint este 8-kor nyit a FA piac és elméletileg 10-kor nyit.Proxi
köszi, amint megerősíti valaki, javítom isvalentinx
Tízkor nyit. "...kedden délután 4:00-kor (kedd 22:00 CET) megvalósuló piacnyitás..."  www.profootballbusiness.com/2013/03/a-harom-es-fel-napos-elozetes.htmltomi-tomi
igen, csak az amerikaiak már ma órát állítanak, mi meg csak 31-énjjncaa
Valóban. De a négy óra különbség akkor is kevés lesz. Egyezzünk ki este 9 órában! 😀

gsn is átírhatja a blogjában.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
Nem tudom jó helyre írom-e, de az óra szerint este 8-kor nyit a FA piac és elméletileg 10-kor nyit.Proxi
köszi, amint megerősíti valaki, javítom isvalentinx
Tízkor nyit. "...kedden délután 4:00-kor (kedd 22:00 CET) megvalósuló piacnyitás..."  www.profootballbusiness.com/2013/03/a-harom-es-fel-napos-elozetes.htmltomi-tomi
igen, csak az amerikaiak már ma órát állítanak, mi meg csak 31-én

tehát kilenckor nyit, de az jogos, hogy az óra nyolcra van kalibrálva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem tudom jó helyre írom-e, de az óra szerint este 8-kor nyit a FA piac és elméletileg 10-kor nyit.Proxi
köszi, amint megerősíti valaki, javítom isvalentinx
Tízkor nyit. "...kedden délután 4:00-kor (kedd 22:00 CET) megvalósuló piacnyitás..."  www.profootballbusiness.com/2013/03/a-harom-es-fel-napos-elozetes.html

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Nem tudom jó helyre írom-e, de az óra szerint este 8-kor nyit a FA piac és elméletileg 10-kor nyit.Proxi
köszi, amint megerősíti valaki, javítom is