Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Az oldal működésével kapcsolatos észrevételek

23 feliratkozó

12 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Postmark (e-mail küldő szolgáltatás): havi 15 USD

Június: 15 USD / 15 USD
Július: 15 USD / 15 USD
Augusztus: 15 / 15 USD
Szeptember: 15 / 15 USD
Október: 6 / 15 USD
November: / 15 USD
December: / 15 USD

ha beszállnál, küldj PM-et vagy e-mailt, előre is nagyon köszi!
szaboattila93@gmail.com

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Biztos sokan kérdezték már, de sajnos nem sok időm volt a téma után olvasni, viszont érdekelne, hogy a hozzászólások számlálása újraindult? Vagy esetleg van mód a régi számot visszaállítani. Köszönöm a választ előre is. (Mégiscsak 7 éve olvasgatok, kommentelgetek. 😊 )tomer
Valójában a régi adatot is tároljuk, sőt ugyanúgy nő az is, csak épp nem mutatjuk sehol.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 365 — #NoStress
Biztos sokan kérdezték már, de sajnos nem sok időm volt a téma után olvasni, viszont érdekelne, hogy a hozzászólások számlálása újraindult? Vagy esetleg van mód a régi számot visszaállítani. Köszönöm a választ előre is.tomer
Csak az új (2010-es váltás utáni) fórumra írt, jelenleg is elérhető hozzászólásokat számolja bele.vassadi
De ha beírod a régieket egyenként újra, akkor beleszámít simán. 😊

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Biztos sokan kérdezték már, de sajnos nem sok időm volt a téma után olvasni, viszont érdekelne, hogy a hozzászólások számlálása újraindult? Vagy esetleg van mód a régi számot visszaállítani. Köszönöm a választ előre is.tomer
Csak az új (2010-es váltás utáni) fórumra írt, jelenleg is elérhető hozzászólásokat számolja bele.
több mint 13 éve
tomer 26 — L'instinct de mort
Biztos sokan kérdezték már, de sajnos nem sok időm volt a téma után olvasni, viszont érdekelne, hogy a hozzászólások számlálása újraindult? Vagy esetleg van mód a régi számot visszaállítani. Köszönöm a választ előre is. (Mégiscsak 7 éve olvasgatok, kommentelgetek. 😊 )


több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
Csak egy gyors kérdés/kérés, nem tudom volt-e már. Régen minden fórumnak volt saját RSS-e, nekem nagyon hiányzik. Van rá esély, hogy megcsináljátok?vik
Ha a fejlesztő olvassa majd a kérdést, válaszol, én nem tudom hogy ez technikailag lehetséges-e


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
vik New England Patriots 45
Csak egy gyors kérdés/kérés, nem tudom volt-e már. Régen minden fórumnak volt saját RSS-e, nekem nagyon hiányzik. Van rá esély, hogy megcsináljátok?
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudok belépni főoldalról, de email-értesítés után sikerült

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Annak mi lehet az oka, hogy ha valaki nekem PM-t ír, akkor nagyon döcög neki a szövegbevitel, de ha más felhasználónak küld, akkor gyorsan megy? atapapa
Saints drukker vagy. Van még kérdés? 😛somoskovig
😊
Értem, számomra csak "lassan és megfontoltan" lehet írni, mert viszontválasz helyett tettlegesen büntetek.


Megkérdeztem mást is, nála nem akad, ha nekem küld PM-t 😮atapapa
Akkor ezt még javítanunk kell. 😊

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Annak mi lehet az oka, hogy ha valaki nekem PM-t ír, akkor nagyon döcög neki a szövegbevitel, de ha más felhasználónak küld, akkor gyorsan megy? atapapa
Saints drukker vagy. Van még kérdés? 😛somoskovig
😊
Értem, számomra csak "lassan és megfontoltan" lehet írni, mert viszontválasz helyett tettlegesen büntetek.


Megkérdeztem mást is, nála nem akad, ha nekem küld PM-t 😮

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Annak mi lehet az oka, hogy ha valaki nekem PM-t ír, akkor nagyon döcög neki a szövegbevitel, de ha más felhasználónak küld, akkor gyorsan megy? atapapa
Saints drukker vagy. Van még kérdés? 😛

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Annak mi lehet az oka, hogy ha valaki nekem PM-t ír, akkor nagyon döcög neki a szövegbevitel, de ha más felhasználónak küld, akkor gyorsan megy?

több mint 13 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
akkor elnézést!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Lehet ,hogy most valamit elnéztem vagy a letöltött videók évszámai zavartak be...Chiefs '70...meg a Pittsburgh '73 és IX...
ZoliZoltán
Jók az évszámok és az SB-k sorszámai is.
több mint 13 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Lehet ,hogy most valamit elnéztem vagy a letöltött videók évszámai zavartak be...Chiefs '70...meg a Pittsburgh '73 és IX...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Főoldal/Az NFL-ről
SB-k...eléggé el vannak írva...évszámok...SB-k sorszámai...ZoliZoltán
Például?
több mint 13 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Főoldal/Az NFL-ről
SB-k...eléggé el vannak írva...évszámok...SB-k sorszámai...
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
A bengals topicban az éppen általad linkelt kép okozza a problémát szerintem 😊
 cdn1.sbnation.com/imported_assets/1182682/andypain_medium.gif


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
nálam lehet a gond, hogy vírusosnak jelzi az oldalt?Amadeus91
valakinek az aláírásával lehet a gond

az sbnation-ös gifeket kezdte el valamiért nem szeretni a chrome...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
nálam lehet a gond, hogy vírusosnak jelzi az oldalt?
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
ma reggelre eltűnt a Buffalo Bills a fórumról. Ez is csak velünk történhet meg...
Buffalo Bill
Ott van az, csak ne az új kommentekre kattints, hanem az NFL csapatfórumokra.

több mint 13 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
ma reggelre eltűnt a Buffalo Bills a fórumról. Ez is csak velünk történhet meg...
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
Kérdés: karitatív alapon, a csúsztatva nézők nyugalma érdekében nincs kint a tegnapi CHI-GB meccs eredménye, ez a humánus megoldás született, vagy egyéb okból kifolyólag?Sobri Jóska
hanyagság inkább


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 365 — #NoStress
Kérdés: karitatív alapon, a csúsztatva nézők nyugalma érdekében nincs kint a tegnapi CHI-GB meccs eredménye, ez a humánus megoldás született, vagy egyéb okból kifolyólag?

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Egy gondolatot tennék hozzá a dologhoz. Én nem azért nem nézem az éjszakai meccset mert nem akarom meg nem vagyok elég fanatikus, hanem azért mert hajnalban dolgozok és véget sem ér a meccs mire indulok.
De ha ez akkora gond itt pár embernek (gondolom legfőképp a kötekedés és a személyem miatt) akkor írjátok ki nyugodtan. Max én és a hozzám hasonlók nem látogatják az oldalt amíg le nem megy az ismétlés.

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Schlck javaslata szerintem jó megoldás lenne. Aki akarja, kikapcsolja/átlátszóra teszi az eredményjelzőt. Ha meg belefut a fórumon, akkor így járt.