NB1 fantasy

7 feliratkozó

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a csapatom a szokásos helyen Hurka 😛Joci
mekkora köcsög vagy te, igazi zsiszlim, spórolsz még a hszekkel is 😀
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
a csapatom a szokásos helyen Hurka 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 842 — Amerikai sportok rajongója
Ja nem kotekedni akartam,isten ments,igy is hatalmas melo a szervezoktol,koszonet erte,csak leirtam mi az ami nekem picit szokatlan volt.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
majd Zavi megcsinálja a saját szabadidejében. Ha meg nem, akkor játszik mást 😛

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Mivel Hurka folyamatosan frissíti a rostereket (ezúton is köszönet érte), ezért ha meg akarjátok tudni, hogy a kinézett játékos FA-e, csak nyomtok egy "ctr F"-et ezen az oldalon és bepötyögitek a nevet. Ha nincs találat, akkor vihetitek. 😉Sanco
Majd erre azért jó lenne kitalálni valamit amúgy, mert ez így elég kaotikus egész szezonon át, hogy nincs egy adatbázis, vagy egy excel amit lehetne figyelni. Meg hát nekem az a chates draft is nehézkes volt, hogy ott irogatni, hogy most mi mit vitt 5 korrel ezelott, foleg hogy menet közben értem haza, az eredeti chat nem is működött, a szabályok, pontozás menet közben változtak. Dehát ezek a gyerekbetegségek elsőre, majd kialakul. 😊zavi27
aha, 500 playert aztán szedj össze, akik FA-k. Mit kell ezen listázni? valamint pickenként frissítettem a draft trackert, ez a probléma meg végképp nevetséges
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 842 — Amerikai sportok rajongója
Mivel Hurka folyamatosan frissíti a rostereket (ezúton is köszönet érte), ezért ha meg akarjátok tudni, hogy a kinézett játékos FA-e, csak nyomtok egy "ctr F"-et ezen az oldalon és bepötyögitek a nevet. Ha nincs találat, akkor vihetitek. 😉Sanco
Majd erre azért jó lenne kitalálni valamit amúgy, mert ez így elég kaotikus egész szezonon át, hogy nincs egy adatbázis, vagy egy excel amit lehetne figyelni. Meg hát nekem az a chates draft is nehézkes volt, hogy ott irogatni, hogy most mi mit vitt 5 korrel ezelott, foleg hogy menet közben értem haza, az eredeti chat nem is működött, a szabályok, pontozás menet közben változtak. Dehát ezek a gyerekbetegségek elsőre, majd kialakul. 😊
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Mivel Hurka folyamatosan frissíti a rostereket (ezúton is köszönet érte), ezért ha meg akarjátok tudni, hogy a kinézett játékos FA-e, csak nyomtok egy "ctr F"-et ezen az oldalon és bepötyögitek a nevet. Ha nincs találat, akkor vihetitek. 😉
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad, nem zavar, hogy Németh Gabi 3 hete sérült?Höri
Stabilan hozza a 0 pontokat, nem kell aggódnom hogy mínuszom lesz.iktriad
Hát szerintem kapus még mínuszt nem hozott.. Csak mihez tartás végett, ha 60 percet játszik (azért kapusnál ez nem oly ritka), és 3 gólt kapnak, akkor is még 1 pontot kap. Ahhoz, hogy mínuszt hozzon vagy öngól, vagy lap, vagy 6 kapott gól (60 percnél kevesebb játék esetén 4) kellene. Szerintem egyik sem oly gyakori, ellenben az nb1ben sokkal előbb előfordul, hogy akár egy amúgy szarabb csapat is lealibizik egy 0-0-t, ami meg máris 6 pont, de ha már minusztól tartasz, annyi esély van egy gólpasszra, vagy kivédett 11esre is, mint a mínuszt okozókra. 😊
fetomy
Hm... Még adok neki 1 vagy 2 fordulónyi időt, aztán ha nem változik a helyzet a bevethetőségével kapcsolatban, lépek valamit.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
iktriad, nem zavar, hogy Németh Gabi 3 hete sérült?Höri
Stabilan hozza a 0 pontokat, nem kell aggódnom hogy mínuszom lesz.iktriad
Hát szerintem kapus még mínuszt nem hozott.. Csak mihez tartás végett, ha 60 percet játszik (azért kapusnál ez nem oly ritka), és 3 gólt kapnak, akkor is még 1 pontot kap. Ahhoz, hogy mínuszt hozzon vagy öngól, vagy lap, vagy 6 kapott gól (60 percnél kevesebb játék esetén 4) kellene. Szerintem egyik sem oly gyakori, ellenben az nb1ben sokkal előbb előfordul, hogy akár egy amúgy szarabb csapat is lealibizik egy 0-0-t, ami meg máris 6 pont, de ha már minusztól tartasz, annyi esély van egy gólpasszra, vagy kivédett 11esre is, mint a mínuszt okozókra. 😊

Bazza: Legközelebbre már gondoltam, hogy vezetek majd listát, hogy mely csapatból ki foglalt és kinél van, ehhez már nem nagyon hiszem, hogy fogok, de ha egyszer unatkozok, ez sem kizárt 😊
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
mert aki aktuális héten kerül a listára, azt csak a "titkos waiver" keretein belül, tehát a következő héten lehet leigazolnifetomy
Ja én arra nem is írok.
Úgysem lesz az enyém.Bazzani
Oilveira ha nem is, de más játékos simán lehet, pl. ezena héten senki sem waiverezett a ti konfotokban 😀Hurka
Mivel kurvára nem tudom követni,hogy ki kinél van,így nem waiverezek.
Nincs időm átbogarászni mindenki keretét.
Lehetne a következő szezonban valami követhetőbb formában (legalább posztok szerint) a csapatlista.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad, nem zavar, hogy Németh Gabi 3 hete sérült?Höri
Stabilan hozza a 0 pontokat, nem kell aggódnom hogy mínuszom lesz. A többiek meg eddig is szorgos hangyaként gyűjtögetik a kolhozba a sok-sok pontot nélküle is (wow, Török Péter nem ír fordulatos frázisokat NBA esélylatolgatásnál 😊 ).
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Ja most akkor Oliveirat nem lehet?
Töröltem a hozzászólást.
Miért nem lehet?Bazzani
mert aki aktuális héten kerül a listára, azt csak a "titkos waiver" keretein belül, tehát a következő héten lehet leigazolnifetomy
Ja én arra nem is írok.
Úgysem lesz az enyém.Bazzani
Oilveira ha nem is, de más játékos simán lehet, pl. ezena héten senki sem waiverezett a ti konfotokban 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nincs valahol egy FA lista?
Legendsnél szabadon lévő kp-ok érdekelnének.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja most akkor Oliveirat nem lehet?
Töröltem a hozzászólást.
Miért nem lehet?Bazzani
mert aki aktuális héten kerül a listára, azt csak a "titkos waiver" keretein belül, tehát a következő héten lehet leigazolnifetomy
Ja én arra nem is írok.
Úgysem lesz az enyém.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ja most akkor Oliveirat nem lehet?
Töröltem a hozzászólást.
Miért nem lehet?Bazzani
mert aki aktuális héten kerül a listára, azt csak a "titkos waiver" keretein belül, tehát a következő héten lehet leigazolni
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja most akkor Oliveirat nem lehet?
Töröltem a hozzászólást.
Miért nem lehet?

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
egyébként Habi, Ahjupera még mindig nincs a keretben 😀 😀Hurka
Sowunmi Tamásnak meg szerződése nincs 😀
szóval vmelyiket akiért nem jár minusz pont neveznem kell 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
egyébként Habi, Ahjupera még mindig nincs a keretben 😀 😀
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nyilván az Oliveira miatti összes waiver tevékenység érvénytelen, majd jövőhéten próbálkozzatok. mindkét csoportra igaz, szal Habi te meg majd a kezdődet is módosítsdkristof
Habi mondjuk első a waiver listán, szóval tovább bonyolódik a helyzet 😛Rataxes
ha jövőhétre is marad az első a listán, és őt jelöli meg elsőnek akkor majd akkor viheti el.kristof
csapat átírva! jövő héten meg majd waiver!


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nyilván az Oliveira miatti összes waiver tevékenység érvénytelen, majd jövőhéten próbálkozzatok. mindkét csoportra igaz, szal Habi te meg majd a kezdődet is módosítsdkristof
Habi mondjuk első a waiver listán, szóval tovább bonyolódik a helyzet 😛Rataxes
ha jövőhétre is marad az első a listán, és őt jelöli meg elsőnek akkor majd akkor viheti el.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nyilván az Oliveira miatti összes waiver tevékenység érvénytelen, majd jövőhéten próbálkozzatok. mindkét csoportra igaz, szal Habi te meg majd a kezdődet is módosítsdkristof
Habi mondjuk első a waiver listán, szóval tovább bonyolódik a helyzet 😛Rataxes
nekem jó az amit mondtok. jövő héten is első leszek, szóval nekem édesmind1 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
nyilván az Oliveira miatti összes waiver tevékenység érvénytelen, majd jövőhéten próbálkozzatok. mindkét csoportra igaz, szal Habi te meg majd a kezdődet is módosítsdkristof
Habi mondjuk első a waiver listán, szóval tovább bonyolódik a helyzet 😛Rataxes
jó, akkor majd jövő héten az övé lesz, sztem most úgyse játszik amúgy se, szal Kiss Tomi marad nála
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nyilván az Oliveira miatti összes waiver tevékenység érvénytelen, majd jövőhéten próbálkozzatok. mindkét csoportra igaz, szal Habi te meg majd a kezdődet is módosítsdkristof
roger that


JT Daniels fan
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
nyilván az Oliveira miatti összes waiver tevékenység érvénytelen, majd jövőhéten próbálkozzatok. mindkét csoportra igaz, szal Habi te meg majd a kezdődet is módosítsdkristof
Habi mondjuk első a waiver listán, szóval tovább bonyolódik a helyzet 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nyilván az Oliveira miatti összes waiver tevékenység érvénytelen, majd jövőhéten próbálkozzatok. mindkét csoportra igaz, szal Habi te meg majd a kezdődet is módosítsd