NB1 fantasy

7 feliratkozó

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
lehetne a tavaszi félév egy playoff. persze így esélyed nincs, de ötletnek talán nem rossz 😛gabtsi
azt én is felvetettem már, hogy lehetne, hogy a két liga pl. első fele felsőházi playoff, alsó fele alsóházi playoff, nyilván egy új drafttal, bár nekem igazából azzal sem lenne bajom, hogy pl. mindkét csapatnál megvan mondjuk Alves, viszont Hurka szerint baromság 😊fetomy
új draftos playoff nem lenne rossz, de akik meg az alsóházba kerülnek, azoknak meg utána nincsen motivációjukHurka
dehogynem.az lenne mindenkinek hogy divat utolsó legyen


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
nem lesz itt semmiféle sorrend, én leszek az 1. mindkét ligában,, a többiek meg utána nem érdekelnek 😛 😀😀Hurka
lehetne a tavaszi félév egy playoff. persze így esélyed nincs, de ötletnek talán nem rossz 😛gabtsi
azt én is felvetettem már, hogy lehetne, hogy a két liga pl. első fele felsőházi playoff, alsó fele alsóházi playoff, nyilván egy új drafttal, bár nekem igazából azzal sem lenne bajom, hogy pl. mindkét csapatnál megvan mondjuk Alves, viszont Hurka szerint baromság 😊fetomy
új draftos playoff nem lenne rossz, de akik meg az alsóházba kerülnek, azoknak meg utána nincsen motivációjuk
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem lesz itt semmiféle sorrend, én leszek az 1. mindkét ligában,, a többiek meg utána nem érdekelnek 😛 😀😀Hurka
lehetne a tavaszi félév egy playoff. persze így esélyed nincs, de ötletnek talán nem rossz 😛gabtsi
azt én is felvetettem már, hogy lehetne, hogy a két liga pl. első fele felsőházi playoff, alsó fele alsóházi playoff, nyilván egy új drafttal, bár nekem igazából azzal sem lenne bajom, hogy pl. mindkét csapatnál megvan mondjuk Alves, viszont Hurka szerint baromság 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem lesz itt semmiféle sorrend, én leszek az 1. mindkét ligában,, a többiek meg utána nem érdekelnek 😛 😀😀Hurka
lehetne a tavaszi félév egy playoff. persze így esélyed nincs, de ötletnek talán nem rossz 😛

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Mivel? 😀fetomy
hát a sztílezzős FA lista... 😊Divat
minek az neked? úgyis utolsó leszel 😀Joci
bevagyivva és a bánat beszél belőled...nb2 keleti csoport...

|
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem nem értettétek az erre vonatkozó mondatomat 😀 Ismétlem: tököm fog segíteni nektek sztílezni 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
nem lesz itt semmiféle sorrend, én leszek az 1. mindkét ligában,, a többiek meg utána nem érdekelnek 😛 😀😀
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
fetomy pedig már igazán kész lehetne... 😀Divat
Mivel? 😀fetomy
hát a sztílezzős FA lista... 😊Divat
minek az neked? úgyis utolsó leszel 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
fetomy pedig már igazán kész lehetne... 😀Divat
Mivel? 😀fetomy
hát a sztílezzős FA lista... 😊

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fetomy pedig már igazán kész lehetne... 😀Divat
Mivel? 😀fetomy
fa lista
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fetomy pedig már igazán kész lehetne... 😀Divat
Mivel? 😀
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ezazz beértem a búzavirágot...jövő héten előzök is... 😛Divat
tudod kit fogsz te megelőzni majomember 😛Joci
majd csak figyeld... 😉

fetomy pedig már igazán kész lehetne... 😀

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ezazz beértem a búzavirágot...jövő héten előzök is... 😛Divat
tudod kit fogsz te megelőzni majomember 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Márpedig ki nem néztem volna az Oláh, Bajzát, Rajczi, Meye csatárnégyesből, hogy három forduló alatt egy gólt sem hoznak össze.Szokol
Jó hát kapásból egy úttesti meg egy fagyis, mit vársz? 😛 Meye amúgy mostmár belelendülhet, eddig nem játszhatott.

Amúgy én gondolkodtam FA lista összehozásában, de hát a tököm fog segíteni abban, hogy sztílezzetek 😀
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
az hogy lehet hogy én csatárok nélkül sem vagyok utolsó? 😛davemayer
jó kérdés...profi vagy! 😊
én tom miért vok hátul: Strestik, Vermes, Balajcza...na de a másik meleg ződ miért lehet vajon... 😀

|
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
az hogy lehet hogy én csatárok nélkül sem vagyok utolsó? 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Gratula Szokolnak(nem az Újpest játékosának 😊), 15 ponttal nyerni a fordulót nem kis teljesítmény!iktriad
Nagy húzás volt Németh Csk-nak jelölése 😊
szerk:Valakinek nincs véletlen egy Leaders FA listája?JoeyPorter
Köszi szépen! Az a baj, hogy ez pünkösdi királyságnak tűnik, hiába a jónak kinéző csatársor, egyszerűen gólképtelenek. Márpedig ki nem néztem volna az Oláh, Bajzát, Rajczi, Meye csatárnégyesből, hogy három forduló alatt egy gólt sem hoznak össze.

Arról nem is beszélve, hogy Aczél csapatai eddig arról voltak híresek, hogy kevés gólt kaptak, erre muszáj voltam kapust cserélni hamar. Na mindegy, hátha sikerül a dobogó közelébe férni a szezon végére.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
bodi egesz heten kulon edzett es felo volt h jatszik = kirakom a csapatbol erre richtig durrant egyet + shutout. zsok jozsit fosok berakni a fidi ellen merthogy nem volt tul jo a rakoczi eddig + pollakot meg a kezdobe zavarom mert az ute csak kinullazza fokvarost. textbook style.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
daniló ugyanolyan rossz, mint délczeg, csak ő rúgja a tizit. akciógólja neki sincsHöri
viszont ugyanannyi pont jár érte 😀Farky
nyilván, én most nem a fantasy-ről beszélek, hanem, hogy

a, a pályán kb ugyanannyi hasznuk van
b, ha délczeg lenne régebben a csapatnál, lehet ő lenne 3 gólos
c, ha hajdú nem bassza az első héten a tizit, akkor most danilo is masszív nullázó lenneHöri
Sajnos igaz amit írsz, bár Danilo biztatóbb játékot mutat, mint Délczeg eddig. Na mindegy ez már a soccer topik témája lenne, úgyhogy befejezem az offolást.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
daniló ugyanolyan rossz, mint délczeg, csak ő rúgja a tizit. akciógólja neki sincsHöri
viszont ugyanannyi pont jár érte 😀Farky
nyilván, én most nem a fantasy-ről beszélek, hanem, hogy

a, a pályán kb ugyanannyi hasznuk van
b, ha délczeg lenne régebben a csapatnál, lehet ő lenne 3 gólos
c, ha hajdú nem bassza az első héten a tizit, akkor most danilo is masszív nullázó lenne

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
daniló ugyanolyan rossz, mint délczeg, csak ő rúgja a tizit. akciógólja neki sincsHöri
viszont ugyanannyi pont jár érte 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
daniló ugyanolyan rossz, mint délczeg, csak ő rúgja a tizit. akciógólja neki sincs

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát de egy vasas ellen ?? nem sok más opciója van a honvédnak elöl. gondoltam jó lesz, persze hogy szétütik a fejét az első félidőben az pech kategória.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
már délczeg beállításánál éreztem, hogy nagyon elkapom ezt a fordulót.gabtsi
Mondjuk pont tőle annyira nem vagyok elájulva. Úgy néz ki megint Hörinek lesz igaza (azt mondta overrated. Hát, van benne valami...)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
már délczeg beállításánál éreztem, hogy nagyon elkapom ezt a fordulót.

ami nem hajlik, az törik!