NB1 fantasy

7 feliratkozó

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
akkor ezt a waivet még nem véglegesítem (JoeyPorternek is mondom, mert ő meg rögtön behúzta Waltert, úgyhogy mi legyen?) ezt nem akarom én eldönteni, inkább az érintettek beszéljék meg 😊Hurka
Gyakorlatilag ezzel az erővel Walter Lee is most került (volna) a listára, akit meg a waiver lista utolsója (az összetettben vezető) vitt el, szóval ez sem igazán cseng össze a waiver szellemiségével 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
iktriad, nem zavar, hogy Németh Gabi 3 hete sérült?

aki meg csalni akar, azt azonnal ki kell zárni.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
akkor ezt a waivet még nem véglegesítem (JoeyPorternek is mondom, mert ő meg rögtön behúzta Waltert, úgyhogy mi legyen?) ezt nem akarom én eldönteni, inkább az érintettek beszéljék meg 😊
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nem Schleckkel akarok kibaszni, de szvsz. kurván nem szerencsés hogy hét közben igazolt játékosokra így le lehet csapni. Ezt anno Höri írta is valahol, hogy az így szezon közben érkező játékosok csak rendes (értsd: waiver sorrend szerint felállított) waiveren kelhetnek el fel, nem értem miért nem került bele az 1. hsz.-be...
Meg is van...(klikk ide) -> idézet: "keddtől péntekig (a kezdőrúgásig) már nincs ilyen kitétel, azonnal le lehet igazolni a waiveren lévő játékost (ha nem az adott héten került fel rá)"

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hát kabbe schleck! :mad:

Joey: Hogyan igazolsz csatár helyett kp-t? 😊
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
érthetetlen h nem követed a showtime vasast

taxi: a pontgyáros honma érdekel ?gabtsi
ment PM.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Az 5-2-3 felállást lehet használni?Schleck
nem, de 5-3-2-ben lehet
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az 5-2-3 felállást lehet használni?

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Orossal amúgy mi a pötsöm van? vmi haligáns mondja már meg, tavaly nem volt rossz pedig....Divat
nem vagyok halista, de én is meg tudom mondani, hogy sérült
egyébként emberek, lehet ám waiverezni, eddig mindössze 1 ember tette ezt megHurka
ha sérült akkor minek rakták kispadra? azt észrevettem h 1 csatáros játékot erőltettek elején, de gondoltam vmi bennfentes hátha tud vmit róla, de azért köszi az injury reportot.Divat
Haladás honlapjáról: Oross rendkívül szerencsétlen idõszakot tudhat maga mögött: a felkészülési idõszakban elõször a bokája, majd a térde sérült meg. Erõltette a visszatérést, talán ezért sérült rá a combjára. Ám a húzódásból már kifelé megy, ennek ellenére attól tartok, hogy a soron következõ bajnokit még ki kell hagynia.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Orossal amúgy mi a pötsöm van? vmi haligáns mondja már meg, tavaly nem volt rossz pedig....Divat
nem vagyok halista, de én is meg tudom mondani, hogy sérült
egyébként emberek, lehet ám waiverezni, eddig mindössze 1 ember tette ezt megHurka
ha sérült akkor minek rakták kispadra? azt észrevettem h 1 csatáros játékot erőltettek elején, de gondoltam vmi bennfentes hátha tud vmit róla, de azért köszi az injury reportot.

|
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Orossal amúgy mi a pötsöm van? vmi haligáns mondja már meg, tavaly nem volt rossz pedig....Divat
nem vagyok halista, de én is meg tudom mondani, hogy sérült
egyébként emberek, lehet ám waiverezni, eddig mindössze 1 ember tette ezt megHurka
Én holnap küldöm majd a listát ha lesz, még nem volt időm foglalkozni vele...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Orossal amúgy mi a pötsöm van? vmi haligáns mondja már meg, tavaly nem volt rossz pedig....Divat
nem vagyok halista, de én is meg tudom mondani, hogy sérült
egyébként emberek, lehet ám waiverezni, eddig mindössze 1 ember tette ezt meg
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Orossal amúgy mi a pötsöm van? vmi haligáns mondja már meg, tavaly nem volt rossz pedig....

|
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Még mindig tradelnék csatárért.empty taxi
Rajczi?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
érthetetlen h nem követed a showtime vasast

taxi: a pontgyáros honma érdekel ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
nso-s tudósításban az utóbbi két meccsen védők között írták csak azért kérdeztemFarky
pedig Katona és Polényi/Boukar a két szélső védő a Vasanál, az nso-s posztokat ne vedd figyelembeHurka
okés, az nso-nak alapból nem nagyon szoktam hinni, de mivel nem vagyok egy nagy vasas drukker így nem nézem a meccseiket.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
nso-s tudósításban az utóbbi két meccsen védők között írták csak azért kérdeztemFarky
pedig Katona és Polényi/Boukar a két szélső védő a Vasanál, az nso-s posztokat ne vedd figyelembe
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
nso-s tudósításban az utóbbi két meccsen védők között írták csak azért kérdeztem

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Egy olyan kérdésem lenne, h mivel Kulcsár D. az utóbbi meccseken védőt játszott, át tehetném-e őt a védők közé, és egy másik védő helyett hozhatnék egy kp-t?Farky
Kulcsár Dávid nem játszott védőt egyszer sem
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Még mindig tradelnék csatárért.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Egy olyan kérdésem lenne, h mivel Kulcsár D. az utóbbi meccseken védőt játszott, át tehetném-e őt a védők közé, és egy másik védő helyett hozhatnék egy kp-t?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nem megbántva Habit, de az is vicces, hogy kristofnak és gabtsinak már az 1. forduló után több pontja volt, mint neki most 😀😀Hurka
későn érő csapatom van 😀
de csomó üres járatra tettem fel magam. Sowunmi Tamás nem játszik, Ahjupera a megváltó nem játszik, Mijadinovski kiszorult, az 1/2es sztárom még mindig nem játszik 😀
ez a félév gyakorlás, ismerkedés 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szegény ember nem bírja elviselni már most a kiesést...nembaj rajczi majd jövőre. 😊

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
azt én is felvetettem már, hogy lehetne, hogy a két liga pl. első fele felsőházi playoff, alsó fele alsóházi playoff, nyilván egy új drafttal, bár nekem igazából azzal sem lenne bajom, hogy pl. mindkét csapatnál megvan mondjuk Alves, viszont Hurka szerint baromság 😊fetomy
új draftos playoff nem lenne rossz, de akik meg az alsóházba kerülnek, azoknak meg utána nincsen motivációjukHurka
miről beszélsz? 😀 Hát itt az utolsó 1-2 helyen Divat és az a pöcs Joci mit leküzdenek egymással 😀

Majd aki megnyeri az alsóházit, annak a csapatának elintézetek Vitya papával egy meccset, aki utolsó lesz, annak a kedvencével meg fordítva 😀fetomy
én még altatok,a végén nagyot hajrázok majd és megnyerem a játékot,divat meg full utolsó lesz 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
lehetne a tavaszi félév egy playoff. persze így esélyed nincs, de ötletnek talán nem rossz 😛gabtsi
azt én is felvetettem már, hogy lehetne, hogy a két liga pl. első fele felsőházi playoff, alsó fele alsóházi playoff, nyilván egy új drafttal, bár nekem igazából azzal sem lenne bajom, hogy pl. mindkét csapatnál megvan mondjuk Alves, viszont Hurka szerint baromság 😊fetomy
új draftos playoff nem lenne rossz, de akik meg az alsóházba kerülnek, azoknak meg utána nincsen motivációjukHurka
miről beszélsz? 😀 Hát itt az utolsó 1-2 helyen Divat és az a pöcs Joci mit leküzdenek egymással 😀

Majd aki megnyeri az alsóházit, annak a csapatának elintézetek Vitya papával egy meccset, aki utolsó lesz, annak a kedvencével meg fordítva 😀