NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NB1 fantasy

7 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
fetomy: Ezt most hogy? Hogy sikerül egy csatár, egy védő helyére hoznod két védőt?Schleck
előtte tradelt, egy csatárért adott egy védőt.kristof
Jah, értem. Minden visszaszívva. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fetomy: Ezt most hogy? Hogy sikerül egy csatár, egy védő helyére hoznod két védőt?Schleck
előtte tradelt, egy csatárért adott egy védőt.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
fetomy: Ezt most hogy? Hogy sikerül egy csatár, egy védő helyére hoznod két védőt?

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Paks - Pápa meccset valszeg el fogják halasztani, de mivel már elég sok kezdő be lett nevezve, sztem legyen az a sorsa mint az első fordulós Vidi Siófoknak, hogy ha lejátszák majd hozzáadjuk az overallhoz.kristof
Nem halasztják.Bazzani
Miért halasztottak volna? Az EL-nek és az utolsó talpon maradt magyar csapatnak, nincs jelentős a hozadéka. :/

Még jó, hogy Barthát amúgy is pihenteti az MLSZ. 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Paks - Pápa meccset valszeg el fogják halasztani, de mivel már elég sok kezdő be lett nevezve, sztem legyen az a sorsa mint az első fordulós Vidi Siófoknak, hogy ha lejátszák majd hozzáadjuk az overallhoz.kristof
Nem halasztják.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Paks - Pápa meccset valszeg el fogják halasztani, de mivel már elég sok kezdő be lett nevezve, sztem legyen az a sorsa mint az első fordulós Vidi Siófoknak, hogy ha lejátszák majd hozzáadjuk az overallhoz.kristof
Miért, mi más lenne a sorsa? 😀

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azon agyalok h kivegyem e felipe felixet délczegért v ne. ha kiveszem tuti hint egy triplát a disznópásztoréknak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Paks - Pápa meccset valszeg el fogják halasztani, de mivel már elég sok kezdő be lett nevezve, sztem legyen az a sorsa mint az első fordulós Vidi Siófoknak, hogy ha lejátszák majd hozzáadjuk az overallhoz.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Keresek folyamatosan játszó védőt,helyette adnám a Peric/Litsingi duóból az egyiket!

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
mivel az ETO meccs 7-kor kezdődik, ezért természetesen a line-up leadási határideje is 18 órára módosul ezen a héten
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
be kell látnom, hogy igaza lesz Fakenek, és lehet tényleg elbasztam ezt a posztminimumosat, tavasztól (vagy jövő évi szezon kezdetekor) 1 védő, 3 védő, 4 kp és 3 csatár lesz a minimum, a maradék helyet meg mindenki feltöltheti, ahogy akarja, shame on meHurka
hát ez egyértelműen nagyon jó döntés lenne 😊 Mitől jöttél egyébként rá? 😀
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Megkockáztatom Bódit, hátha felépül a meccsre... A másik két középpályásom (Vayer + Ivancsics) kukának tűnik, és most nincs erőm végigbogarászni hogy kinek nincs csapata nálunk. Majd jövő hétre kiküldöm a scouting team-et 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
be kell látnom, hogy igaza lesz Fakenek, és lehet tényleg elbasztam ezt a posztminimumosat, tavasztól (vagy jövő évi szezon kezdetekor) 1 védő, 3 védő, 4 kp és 3 csatár lesz a minimum, a maradék helyet meg mindenki feltöltheti, ahogy akarja, shame on me
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
No, akkor én is összeállítom az interaktív line-upom, csak hogy odapirítsak 😊Rataxes
azt tudod, hogy a múltheti után mostanra minimum egy 3d-s videót várunk, ugye? 😂fetomy
Ááá, maradok a múltkori kompozíciónál 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
néhány perc múlva kihírdetem a kezdőcsapatomat.

előre szólok, hogy epic leszHöri
Nagyon jó lett ez a Nemzeti Sportos előzetes. Bár azok manapság elég pontatlanok szoktak lenni 😊iktriad
Höri csapata is az lesz
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
néhány perc múlva kihírdetem a kezdőcsapatomat.

előre szólok, hogy epic leszHöri
Nagyon jó lett ez a Nemzeti Sportos előzetes. Bár azok manapság elég pontatlanok szoktak lenni 😊
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
No, akkor én is összeállítom az interaktív line-upom, csak hogy odapirítsak 😊Rataxes
azt tudod, hogy a múltheti után mostanra minimum egy 3d-s videót várunk, ugye? 😂
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
néhány perc múlva kihírdetem a kezdőcsapatomat.

előre szólok, hogy epic leszHöri
rádférne

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
No, akkor én is összeállítom az interaktív line-upom, csak hogy odapirítsak 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
néhány perc múlva kihírdetem a kezdőcsapatomat.

előre szólok, hogy epic lesz

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Legends csoportnak
gólerős csatár(oka)t és/vagy assistkirály középpályás(oka)t tradelnék elit, starter védő(k)re

pm-ben keressetek
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
😂😂😂 Ork nagy király vagy 😀 Pontja egy darab nem lesz, de legalább valakinél kerettag a "magyar" Ibrahimovic 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Oks, kössz mindkettőtöknek - természetesen teljesen tiszta a dolog, én is így gondoltam, csak a Danilo-rejtély kicsit megzavart 😊 Azt hittem többen akarják a csapatukba 😊Rataxes
Schlecknek is kellett volna, csak ő meg a 4. körben jelölte be 😊
egyébként a keretek frissítve
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Oks, kössz mindkettőtöknek - természetesen teljesen tiszta a dolog, én is így gondoltam, csak a Danilo-rejtély kicsit megzavart 😊 Azt hittem többen akarják a csapatukba 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
az jó, mert 10-11. helyen kézenfogva mehettek az nb2-be majd 😊Höri
húha jaj mi lesz akkor 😀Joci
nektek ugysem lenne idegen erzes 😀Fake
jaj te kis humorzsák 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/