NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NB1 fantasy

7 feliratkozó

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
nincs kígyódraft waiverenHurka
És ez most komoly hogy ha az 1/1 beír 5 nevet akkor mind az 5 az övé függetlenül a többiektől? Vagy Danilo nem kellett senki másnak? 😊
szerk.: ja ok, ezek szerint tényleg csak ketten mentünk rá... Akkor nem szóltam.Rataxes
nem, ha beír az 1/1 5 nevet, akkor 1 lesz az övé biztosan 😊
teszem fel azt, ha Divat (1/1) a 2. körösként bejelölte volna Vasiljevicet, míg te így 1. körben, akkor is tiéd Dusan
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem vihet el az 1. waiverező több embert 100%-osan.

úgy van, hogy sorba rakja az X embert, aki kell neki.
az 1. az övé.
utána ha a maradék csapatok közül valakinek a listáján 1. helyen van az, aki az első waiverezőnek hátrébb, akkor az oda megy.
Ha lement a kör, és maradt ember az 1. listáján, akkor megint elviszi a legelől lévőt, és így tovább.

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
nincs kígyódraft waiverenHurka
És ez most komoly hogy ha az 1/1 beír 5 nevet akkor mind az 5 az övé függetlenül a többiektől? Vagy Danilo nem kellett senki másnak? 😊
szerk.: ja ok, ezek szerint tényleg csak ketten mentünk rá... Akkor nem szóltam.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Izzééé... Waivernél nem "kígyódraft" van? Csak mert Daniloért én is bejelentkeztem, mégis Farkyhoz került...

Fetomy: sorry 😊Rataxes
Jó kérdés, igazából ezen nem fogunk összeveszni, csak tudjuk h akkor kinél és mi van 😀Farky
Igazából nekem is mindegy, bár szvsz. nem túl ésszerű ez a megoldás, ezzel az erővel az 1/1 lecserélheti az egész csapatát mindenki más előtt... Köv. fordulóra ezt nem ártana tisztázni 😊Rataxes
nincs kígyódraft waiveren
körönként megyünk, és mivel Danilot te csak 2. körben jelölted, míg Farky is, aki előbb van a 2. körben, így ő vitte el
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
rájöttem hogy az egyetlen célom a játékban az hogy téged előzzelek 😛 😛Joci
az jó, mert 10-11. helyen kézenfogva mehettek az nb2-be majd 😊Höri
húha jaj mi lesz akkor 😀Joci
nektek ugysem lenne idegen erzes 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
picsába, ork elvitte dajicsot.

tudtam, hogy kár lenne licitet küldeni 😀

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Izzééé... Waivernél nem "kígyódraft" van? Csak mert Daniloért én is bejelentkeztem, mégis Farkyhoz került...

Fetomy: sorry 😊Rataxes
Jó kérdés, igazából ezen nem fogunk összeveszni, csak tudjuk h akkor kinél és mi van 😀Farky
Igazából nekem is mindegy, bár szvsz. nem túl ésszerű ez a megoldás, ezzel az erővel az 1/1 lecserélheti az egész csapatát mindenki más előtt... Köv. fordulóra ezt nem ártana tisztázni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
kotsog bódés...akko is beelőzlek, és ehhez igazolok is pár lilát, csakh mégjobban fájjon!!! 😀Divat
rájöttem hogy az egyetlen célom a játékban az hogy téged előzzelek 😛 😛Joci
az jó, mert 10-11. helyen kézenfogva mehettek az nb2-be majd 😊Höri
húha jaj mi lesz akkor 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Izzééé... Waivernél nem "kígyódraft" van? Csak mert Daniloért én is bejelentkeztem, mégis Farkyhoz került...

Fetomy: sorry 😊Rataxes
Jó kérdés, igazából ezen nem fogunk összeveszni, csak tudjuk h akkor kinél és mi van 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Izzééé... Waivernél nem "kígyódraft" van? Csak mert Daniloért én is bejelentkeztem, mégis Farkyhoz került...

Fetomy: sorry 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
akkor ezek szerint nincs +1 kp?

Rata: Kabbe 😛
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
lemaradtam egy kicsit, de hurka akkor 1, dudás végül nem assist 2, miért nincs a pontjaim közt pedig kezdőbe raktamOrk
nem számított assistnak az a kapufa, viszont a shutoutért kapott pontot
most nézem, elfelejtettem beleírni, javítom, egy pillanat,
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
haha,szar vagy 😀Joci
kotsog bódés...akko is beelőzlek, és ehhez igazolok is pár lilát, csakh mégjobban fájjon!!! 😀Divat
rájöttem hogy az egyetlen célom a játékban az hogy téged előzzelek 😛 😛Joci
az jó, mert 10-11. helyen kézenfogva mehettek az nb2-be majd 😊

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
lemaradtam egy kicsit, de hurka akkor 1, dudás végül nem assist 2, miért nincs a pontjaim közt pedig kezdőbe raktam
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Rajcomart meg eladják... az egyetlen normálisabb csatárom volt... 😐

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
haha,szar vagy 😀Joci
kotsog bódés...akko is beelőzlek, és ehhez igazolok is pár lilát, csakh mégjobban fájjon!!! 😀Divat
rájöttem hogy az egyetlen célom a játékban az hogy téged előzzelek 😛 😛Joci
hajrá maki...max majd jövőre! 😉

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
rájöttem hogy az egyetlen célom a játékban az hogy téged előzzelek 😛 😛Joci
hát más nem is nagyon lehet... 😛fetomy
pont mint a videoton bajnoki álmai IRL 😂 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
holnap kicsit kések a waiverrel, mert csak olyan 10-11 fele érek haza edzőmeccsről, de természetesen meglesz majd
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
rájöttem hogy az egyetlen célom a játékban az hogy téged előzzelek 😛 😛Joci
hát más nem is nagyon lehet... 😛
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
neeeeeeeeeeee, így meg megelőzött...kösz Hurka... 😕Divat
haha,szar vagy 😀Joci
kotsog bódés...akko is beelőzlek, és ehhez igazolok is pár lilát, csakh mégjobban fájjon!!! 😀Divat
rájöttem hogy az egyetlen célom a játékban az hogy téged előzzelek 😛 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
így van egyrészt meleg rudi volt az, sebőkvili cottbusban illetve a tippmixen szerezte a porsét.

másfelől hrutka eleinte játszott(míg a BL-ben ki nem szórták janckerről), de sztem lajcsi nem annyira.gabtsi
na az elobbi hatalmas feketepont fogalmam sincs h nezhettem ezt be. laller pedig azert vedett egy jopar meccset ha jol emlekszem bar az elobbi utan ezt mar felve mondom. nem emlekszem pontosan ki volt a kapus de vmi rajabb german csavo
az meg leserult par honapra a bajnoksag vege fele es akkor laller helyettesitette. de lehet osszekeverem rudolffal 😀Fake
Thomas Ernstnek hívták az akkori Lautern kapust és igen kiszorította Lalit, csak aztán ő is megbolondult utána, eligazolt Stuttgartba, ahol akk ért fel az 1. csapathoz az akkori kapusmessiás Timo Hildebrand.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
így van egyrészt meleg rudi volt az, sebőkvili cottbusban illetve a tippmixen szerezte a porsét.

másfelől hrutka eleinte játszott(míg a BL-ben ki nem szórták janckerről), de sztem lajcsi nem annyira.gabtsi
na az elobbi hatalmas feketepont fogalmam sincs h nezhettem ezt be. laller pedig azert vedett egy jopar meccset ha jol emlekszem bar az elobbi utan ezt mar felve mondom. nem emlekszem pontosan ki volt a kapus de vmi rajabb german csavo
az meg leserult par honapra a bajnoksag vege fele es akkor laller helyettesitette. de lehet osszekeverem rudolffal 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
meg a bristol rovers-ben

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
így van egyrészt meleg rudi volt az, sebőkvili cottbusban illetve a tippmixen szerezte a porsét.

másfelől hrutka eleinte játszott(míg a BL-ben ki nem szórták janckerről), de sztem lajcsi nem annyira.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
vilit ne keverd rudival