NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NB1 fantasy

7 feliratkozó

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
jó, nekem ez csak jó ezen a héten, mert Lovrencsicsnek ez 12 plusz pontot jelent nálam 😊 de sztem meg nem igazságos, mert egy kidolgozott gólpassz és egy ilyen (szabadrúgás/11-es kiharcolás) között is van különbség..Hurka
a sima touchdown passz és a 3 tipped pass között is van különbség, mégis 6 pontot ér.Höri
megvitattuk cseten, és úgy döntöttünk, hogy egyik sem ér assistot (11-es, szabadrúgás kiharcolás /kapufáról, kapusról kipattanó labda), mert nem variálunk év közben
Ez úgyis csak próba fél év, majd ezeket az ötleteket megvitatjuk télen
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jó, nekem ez csak jó ezen a héten, mert Lovrencsicsnek ez 12 plusz pontot jelent nálam 😊 de sztem meg nem igazságos, mert egy kidolgozott gólpassz és egy ilyen (szabadrúgás/11-es kiharcolás) között is van különbség..Hurka
a sima touchdown passz és a 3 tipped pass között is van különbség, mégis 6 pontot ér.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
mivel a soccer nem pontozásos sportág, így minden esélyt meg kell ragadni a mezőnymunkát illetően, amire pontokat tudunk adni fantasy-ben.

minél több pontot lehet kapni, annál jobb.Höri
jó, nekem ez csak jó ezen a héten, mert Lovrencsicsnek ez 12 plusz pontot jelent nálam 😊 de sztem meg nem igazságos, mert egy kidolgozott gólpassz és egy ilyen (szabadrúgás/11-es kiharcolás) között is van különbség..
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Visszatérve a korábbiakra: természetesen én is a későbbiekre vonatkozóan írtam a dolgot, a szezon közbeni változtatásokkal én sem értek egyet 😊 Hogy miért most, miért nem korábban amikor a szabályokat alkottuk? Az ok ugyanaz, amit Fetomy is írt: Játszva ismerszik meg a szabály 😊
Még egy ötlet viszont a tegnap tárgyaltakkal kapcsolatban, továbbgondolva a Fetomy/Hurka féle "plussz egy kp." ötletet: maradhatnának akár a mostani posztminimumok, de aztán waiverről tovább lehetne tölteni a keretet mondjuk 20 főig - a waiverezés már természetesen nem lenne kötelező, és erre a 4 posztra mindenki olyan posztra húzhatna amilyenre akar (akár 4 kapust). Ééés ezt a rendszert akár szezon közben is be lehet vezetni bonyodalmak nélkül 😀 😛
És még egy javaslat: az első hsz.-be a pontozáshoz be kéne frissíteni a kapusok/védők kapott góljaiért járó mínusz pontokra vonatkozó passzust. Én pl. szívesen számolnám magamnak a pontokat ha friss lenne a pontozásos hsz., és akkor Hurkának már csak ellenőrizni kellene 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mivel a soccer nem pontozásos sportág, így minden esélyt meg kell ragadni a mezőnymunkát illetően, amire pontokat tudunk adni fantasy-ben.

minél több pontot lehet kapni, annál jobb.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
de ennyiből ha egy lövés kipattan a kapusról, és utána a kipattanóból gól lesz, akkor annak is jár, aki eredetileg ellőtte a labdát?..Hurka
persze.Höri
sztem ez hülyeség, csakúgy mint a szabadrúgásos/büntis, de ezt is akkor döntsék el a többiek..
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
de ennyiből ha egy lövés kipattan a kapusról, és utána a kipattanóból gól lesz, akkor annak is jár, aki eredetileg ellőtte a labdát?..Hurka
persze.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Hát ha a büntető/szabadrúgás kiharcolója az és abból gól lesz, akkor ez is szvsz. Bár nem tudom h most az első kettő is annak számít-e?Farky
a büntető/szabadrúgás kiharcolója nem gólpasszos, csak Höri poénkdott ezzel..Hurka
ebben semmi poén se volt.

Dudás kapufa = gólpasszHöri
oké, a kapufa az gólpassznak számít, de a szabadrúgás kiharcolójának nincs...
de ennyiből ha egy lövés kipattan a kapusról, és utána a kipattanóból gól lesz, akkor annak is jár, aki eredetileg ellőtte a labdát?..
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hát ha a büntető/szabadrúgás kiharcolója az és abból gól lesz, akkor ez is szvsz. Bár nem tudom h most az első kettő is annak számít-e?Farky
a büntető/szabadrúgás kiharcolója nem gólpasszos, csak Höri poénkdott ezzel..Hurka
ebben semmi poén se volt.

Dudás kapufa = gólpassz

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
én nem írtam új HSZ-t a lineupnak hanem az elsőt szerkesztettem

viszont Goláhot elfelejtettem nevezni CSK-nak 😕


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
thx
(így legalább Fehér Zoli shotoutja meg lett + Kenesei gólja. mondjuk Böde meg sztem pályára se lép de jobb mint a semmi 😀)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
2-en viszont elfelejtettek lineupot állítani
A középpályásos dolgot meg senki se felejtse elHurka
Ilyenkor sztem a múlthati kezdőjük legyen az eheti is.Bazzani
nem voltam net közelben, nemrég értem haza. alkossak vmi kezdőt a Diósgyőr, Fradi, Paks, Vidi, Kaposvár, Kecsó játékosaimból v maradjon az előző fordulóbeli?
(nyilván a duplázó Maric egyikben sincs benne 😕 😀)kristof
előző fordulóbeli jó lesz
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
2-en viszont elfelejtettek lineupot állítani
A középpályásos dolgot meg senki se felejtse elHurka
Ilyenkor sztem a múlthati kezdőjük legyen az eheti is.Bazzani
nem voltam net közelben, nemrég értem haza. alkossak vmi kezdőt a Diósgyőr, Fradi, Paks, Vidi, Kaposvár, Kecsó játékosaimból v maradjon az előző fordulóbeli?
(nyilván a duplázó Maric egyikben sincs benne 😕 😀)
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Hát ha a büntető/szabadrúgás kiharcolója az és abból gól lesz, akkor ez is szvsz. Bár nem tudom h most az első kettő is annak számít-e?Farky
a büntető/szabadrúgás kiharcolója nem gólpasszos, csak Höri poénkdott ezzel..Hurka
Akkor nem tudom 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
ez a dudás, pilibaitis féle kapufa lepattanóból gól esetében van-e gólpassz?Ork
ezen gondolkoztam én is, én a magam részéről azt mondanám, hogy ez nem igazi assist (nem azért, mert ki akarnék baszni veled 😊), de kíváncsi vagyok, hogy a többiek mit mondanakHurka
Nem vagyok érintett, (nem is láttam az esetet) de szerintem evidens, hogy assist. 😊
több mint 13 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 903
ez a dudás, pilibaitis féle kapufa lepattanóból gól esetében van-e gólpassz?Ork
ezen gondolkoztam én is, én a magam részéről azt mondanám, hogy ez nem igazi assist (nem azért, mert ki akarnék baszni veled 😊), de kíváncsi vagyok, hogy a többiek mit mondanakHurka
Szerintem sima gólpassz. 😛 Jahogy mindketten nálam vannak... 😀
Egyébként Ahjupera-ról tudtok valamit, miért hanyagolja Csertői?

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Hát ha a büntető/szabadrúgás kiharcolója az és abból gól lesz, akkor ez is szvsz. Bár nem tudom h most az első kettő is annak számít-e?Farky
a büntető/szabadrúgás kiharcolója nem gólpasszos, csak Höri poénkdott ezzel..
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Hát ha a büntető/szabadrúgás kiharcolója az és abból gól lesz, akkor ez is szvsz. Bár nem tudom h most az első kettő is annak számít-e?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ez a dudás, pilibaitis féle kapufa lepattanóból gól esetében van-e gólpassz?Ork
ezen gondolkoztam én is, én a magam részéről azt mondanám, hogy ez nem igazi assist (nem azért, mert ki akarnék baszni veled 😊), de kíváncsi vagyok, hogy a többiek mit mondanak
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
ez a dudás, pilibaitis féle kapufa lepattanóból gól esetében van-e gólpassz?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó látni hogy a védelmem (sajnos nem csak elől...) ennyire gólveszélyes. Viszont Hajdú padoztatása nem jött jól. Lehet következő fordulóban másra vándorol a csapatkapitányi karszalag.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
fuh micsoda hírekre esek haza.

Graszl visszamegy Kaposvárra (limitr figyeljen a gazdája 😛 ), Lázokot tovább tesztelik, Simek, Dajic és Farkas aláír, Ilizi az új kapus. WowHöri
Graszl nálam van, és nincs más kaposvári a csapatban, szal ez oké nekem 😊
Véber meg menjen egy kicsit a fenébe, hogy Purit lecserélte 59:45-nél, így elvette a shutoutját is 😀
Thomas valamiért a cserepadon se volt, Lovrencsics meg kihagyott egy nagy helyzetet, ha belövi, akkor olyan 16 pont körül hozott volna
kellett nekem cutolni Gáspár Józsit, rögtön fejelt is egy gólt 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fuh micsoda hírekre esek haza.

Graszl visszamegy Kaposvárra (limitr figyeljen a gazdája 😛 ), Lázokot tovább tesztelik, Simek, Dajic és Farkas aláír, Ilizi az új kapus. Wow

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A +1 középpályás lehetősége igazából nem tudom milyen lényegi változtatást jelent, ami miatt ne lehetne közben bevezetni. Nem kell máshogy taktikázni, nem változnak a pontok, nem változik semmi, csak lehet mégegy középpályásod. Bizonyára nagyon megbomlasztja a dolgot, de hát nekem mindegy, az én ötletem volt, kb. senkit nem is érdekelt, úgyhogy felőlem aztán nem muszáj bevezetni. 1 forduló telt el, nem gondoltam, hogy ez olyan orbitális változtatás, hogy emiatt borul minden.

Én speciel azért most írom ezeket, mert sose játszottam nb1 fantasyt, fingom nem volt, hogy mi az ami jó lehet, mi nem. A posztosat meg -mint később kiderült- az elején nem is értettem, azért nem szóltam, azt hittem az 1-5-5-4 az ami kötelezően kell, azon felül meg lehet több is. Éppen ezért a posztos rata-ötlettel mindenképp egyetértek, mert így tényleg annyi a mozgástér, hogy 3-4-3-at, vagy 3-5-2-t játszok-e kb, és ha egy király játékos 1-2 meccsre kidől, vagy pontokat vesztek, vagy kirúgom, hogy más meg jövő héten bewaiverezze előlem. Vagy minimum nfl fantasyhoz hasonlóan lehetne 1-2 "sérült" hely, ahova be lehet azokat rakni, akik hivatalosan sérültek/eltiltottak.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
mi az, hogy nem hagynak semmi szabad teret? 16 csapat van az NB1-ben, amely általában 4 védővel, 4 kp-val és 2 csatárral játszik, míg itt a 11 csapatnak kell a védőből és a kp-ból 1-el többet, a csatárokból 2-vel többet összehozni. Mondjuk van benne valami, amit Rata írt ezzel a posztossal, de ezt majd max tavasztól csináljuk, de akkor legyen 6. kp annak, aki akar vagy ne?

mondjuk ez is vicces, hogy most írjátok ezeket (aminek persze örülök is, mert kellenek az ötletek folyamatosan), de a szezon előtt a mezőny nagy része ebbe beleegyezett, amivel most működik a liga