NB1 fantasy

7 feliratkozó

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyetértünk. Ettől még az eredeti posztjuk számít 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az ma volt. Dinjar is csatár volt múlt héten az etoban, mégis kp egyébként. De Rajhomár meg szélen szokott játszani, és mégis csatár. Attól még, hogy alapvetően X a posztja valakinek, még időnként berakják Y posztra is 😊fetomy
Meg múlthéten is csatárt játszott egyébként. Felőlem legyen középpályás itt, úgy se nagyon fognak ellenkezni mások, de attól én meg hagy tarthassam unfairnek ezt. 😊Schleck
felőlem lehet csatár, ezesetben viszont Rajcomar legyen kp, mert ő meg gyakrabban játszik ott, mint csatárként 😛 Túl sokat variálnak a játékosokkal -aktuális helyzettől, igénytől függően- ahhoz, hogy teljesen egyértelmű lehessen. 😊fetomy
A DVTK elleni meccsen ő ezerszer inkább játszott középpályást, mint az a Kiss Tamás, aki eddig idén kettőből kettő meccsen egyértelműen csatárként szerepelt.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az ma volt. Dinjar is csatár volt múlt héten az etoban, mégis kp egyébként. De Rajhomár meg szélen szokott játszani, és mégis csatár. Attól még, hogy alapvetően X a posztja valakinek, még időnként berakják Y posztra is 😊fetomy
Meg múlthéten is csatárt játszott egyébként. Felőlem legyen középpályás itt, úgy se nagyon fognak ellenkezni mások, de attól én meg hagy tarthassam unfairnek ezt. 😊Schleck
felőlem lehet csatár, ezesetben viszont Rajcomar legyen kp, mert ő meg gyakrabban játszik ott, mint csatárként 😛 Túl sokat variálnak a játékosokkal -aktuális helyzettől, igénytől függően- ahhoz, hogy teljesen egyértelmű lehessen. 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az ma volt. Dinjar is csatár volt múlt héten az etoban, mégis kp egyébként. De Rajhomár meg szélen szokott játszani, és mégis csatár. Attól még, hogy alapvetően X a posztja valakinek, még időnként berakják Y posztra is 😊fetomy
Meg múlthéten is csatárt játszott egyébként. Felőlem legyen középpályás itt, úgy se nagyon fognak ellenkezni mások, de attól én meg hagy tarthassam unfairnek ezt. 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az ma volt. Dinjar is csatár volt múlt héten az etoban, mégis kp egyébként. De Rajhomár meg szélen szokott játszani, és mégis csatár. Attól még, hogy alapvetően X a posztja valakinek, még időnként berakják Y posztra is 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kiss Tamás miért kp?Schleck
mert az. Wiki szerint is, Transfermarkt szerint is, de legfőképp a Paks honlapja szerint is.fetomy
Jah, csak ma éppen centert játszott.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kiss Tamás miért kp?Schleck
mert az. Wiki szerint is, Transfermarkt szerint is, de legfőképp a Paks honlapja szerint is.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kiss Tamás miért kp?

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na Hurkával agyaltunk ezen a +1 középpályáson. Itt az ötlet, jöhet komment, hogy tetszik-nem tetszik stb... 😊

Hétfőtől, a forduló után a waiver keretein belül minden csapat húzhat 1 középpályást úgy, hogy nem kell kirúgnia senkit. Tehát ez a húzás is beleszámít a waiverbe, ugyanúgy titkosan megy, a különbség, hogy cut nincsen, csak jön az új pali. Ezt követően így mindenkinek 6 középpályás lehet a keretében. Kötelezőnek továbbra is az 5 kp a kötelező, a 6. egy plusz lehetőség annak, aki szeretné, magyarán minden csapatban 5 vagy 6 középpályásnak kell majd lennie aszerint, hogy mit akar.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát mostmár ez van 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
De kurva szűkek ezek a posztminimumok :/ Szerintem ezt ki kellene tolni a következőre, vagy valamikor, mert az 5 középpályás pl. iszonyú kevés, főleg hogy 5 simán játszhat is. Legalább a középpályásoknál kellene szerintem minimum egyel több hely 😊fetomy
talán 6 kp lehetett volna, ez igaz, de mostmár fura lenne megváltoztatni
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De kurva szűkek ezek a posztminimumok :/ Szerintem ezt ki kellene tolni a következőre, vagy valamikor, mert az 5 középpályás pl. iszonyú kevés, főleg hogy 5 simán játszhat is. Legalább a középpályásoknál kellene szerintem minimum egyel több hely 😊
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De most akkor még ma is lehet waiverezni?Szokol
szerdáig limitáltan lehet, szerdától péntekig korlátlanul.Höri
Mit jelent a limitált és mit jelent a korlátlan, mint kifejezés?Szokol
limitált: Ami történt. zárás után pár napig küldöd hurkának pm-ben, majd a végén a waiver sorrend alapján viszik el az emberek a játékosokat.
korlátlan: Nem számít a waiver sorrend, aki amit beír, viszi azonnal.
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
De most akkor még ma is lehet waiverezni?Szokol
szerdáig limitáltan lehet, szerdától péntekig korlátlanul.Höri
Mit jelent a limitált és mit jelent a korlátlan, mint kifejezés?
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Fake, védő helyére csatárt akarsz hozni? 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De most akkor még ma is lehet waiverezni?Szokol
szerdáig limitáltan lehet, szerdától péntekig korlátlanul.

több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
De most akkor még ma is lehet waiverezni?
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem Alves a BL kiesés után elmegy/eladják.
Vujovicsnál meg nem nehéz jobbnak lenni.
Lencsét hagyjuk.
Gondolom nem 5. csatárnak vették,sztem pár héten belül kezdő lesz.Bazzani
Nem idióta ez a vezetőség. Ha ezek után eladják Alvest, akkor jól ráb.unk, úgyhogy szerintem nem is fogjuk 😊

Egyébként persze, valószínű, hogy ő lesz a 3. csatár (=cserecsatár) pár fordulón belül. Csak pont azért mondom, hogy szerintem 2-3 fordulóig pályára sem biztos, hogy fog lépni, tehát ilyen Strestik-féle szitu 😀 De amúgy nem egy ász, ahogy én elnéztem róla a videót, szóval azért még so-so..
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Megint péntek 17 óra a határidő?Farky
Sztem mindig az lesz a pénteki meccs miatt.Bazzani
1x hurka 17 orat mondott de mult heten a 1730ert sem lettunk megtoszva tehat szvsz legyen az a hatarido ...Fake
de az a baj, hogy 17:30-kor már lehet tudni a 6 órás meccs kezdőjét, szal ha csak nem jelzed előre, hogy kicsit később tudod leadni, akkor azért inkább legyen 17 óra
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megint péntek 17 óra a határidő?Farky
Sztem mindig az lesz a pénteki meccs miatt.Bazzani
1x hurka 17 orat mondott de mult heten a 1730ert sem lettunk megtoszva tehat szvsz legyen az a hatarido ...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fake, meye szokolnál vanHöri
oke koszonom akkor azt szerkeszthetem h meye helyere beirok vki mast ?Fake
igen

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fake, meye szokolnál vanHöri
oke koszonom akkor azt szerkeszthetem h meye helyere beirok vki mast ?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fake, meye szokolnál van

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megint péntek 17 óra a határidő?Farky
Sztem mindig az lesz a pénteki meccs miatt.

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Megint péntek 17 óra a határidő?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning