NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NB1 fantasy

7 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A posztminimumok szerintem is kicsit túl "kemények", gyakorlatilag semmi szabad teret nem hagynak a usernek 😊 Szvsz. az lenne ésszerű, ha minimálisan 4 védő, 4 kp., 3 csatár, 1 kapus, 1 HC lenne megszabva, a maradék 3 rosterhellyel meg mindenki azt csinál amit akar (ez szvsz. a seftelést is élvezetesebbé tenné, hiszen valaki bespejzolhatná a jó cserekapusokat pl. hogy aztán áron felül adja tovább a kapushiányban szenvedőknek 😊 )Rataxes
Jó amit írsz,nekem is tetszene ez a bizniszelés.
DE. Elindítottuk ezt a játékot erre a félévre bizonyos megkötésekkel.
MOST tartsuk magunkat ehhez. Aztán félévtől lehet variálni.
Szerintem.

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A posztminimumok szerintem is kicsit túl "kemények", gyakorlatilag semmi szabad teret nem hagynak a usernek 😊 Szvsz. az lenne ésszerű, ha minimálisan 4 védő, 4 kp., 3 csatár, 1 kapus, 1 HC lenne megszabva, a maradék 3 rosterhellyel meg mindenki azt csinál amit akar (ez szvsz. a seftelést is élvezetesebbé tenné, hiszen valaki bespejzolhatná a jó cserekapusokat pl. hogy aztán áron felül adja tovább a kapushiányban szenvedőknek 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fakeéből le fogok vonni 3 pontot, mert 6 kp-ja és 4 védője van csak, és külön szóltam neki, hogy a Lovrencsics igazolást nem igazán fogadom el, de betette a lineupba, na mostmár mind1Hurka
ha ez er vmit h ne vonogassal le tolem pontokat csak mert te ugy gondolod akkor :
kurvara nem voltam gepnel csak telefonon diktaltam be a kolleganak a csapatomat.
mondjuk azt jo lenne ha megertetned velem vmi eszerv menten h miert vna kotelezo szted az 5 vedo
de ez reszletkerdes. a kozeppalyasos dologhoz meg en annyit tennek hozza h nem lehetne ezeket tavaszra hagyni ?
oke alairom h finomitasra szorul a rendszer de akkor ne osszevissza valtoztassunk szabalyokat hanem egybe az osszeset
az oszi szezon utan. vagy akkor most vezessunk be mindent mert az h csak a kp dolgot bevezetjuk most bizonyos pontszamitasi valtoztatasokat meg kesobb az annyira nem raj sztem. a masik meg amit sztem atkene targyalni azok a hurka
ahitott posztminimumjai amik sztem erthetetlenul megkotik az ember kezet ha igy maradnak. johogy azt nem akarja megszabni a kedves sporttars h mien alakzatban jatszassam a csapatomat ennyi erovel.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2-en viszont elfelejtettek lineupot állítani
A középpályásos dolgot meg senki se felejtse elHurka
Ilyenkor sztem a múlthati kezdőjük legyen az eheti is.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Habi: Janika ultraszar volt a meccsen. Kettő darab jó megmozdulása volt, kb. 10 teljesen rossz mellett 😊fetomy
bármilyen szarul játszhat, ha rak mellé a meccsen 1 gólt és 1 assistot 😀
a jó játék nálunk nem kritérium! 😀 a pályára lépés annál inkább 😀Habi
ez oké, csak azért mondom, mert IRL ez módosíthatja a játékidejét 😀

én meg örülök, a mai három játékosom hozott kb. átlag 1 pontot.. 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
2-en viszont elfelejtettek lineupot állítani
A középpályásos dolgot meg senki se felejtse el
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Habi: Janika ultraszar volt a meccsen. Kettő darab jó megmozdulása volt, kb. 10 teljesen rossz mellett 😊fetomy
bármilyen szarul játszhat, ha rak mellé a meccsen 1 gólt és 1 assistot 😀
a jó játék nálunk nem kritérium! 😀 a pályára lépés annál inkább 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
1 kérdés, ha a védőm már nem volt a pályán mikor a csapata gólt kapot, de játszott, akkor is jár(nak) érte minuszpont(ok)?iktriad
csak azért jár mínusz, aminél fent volt.

Habi: Janika ultraszar volt a meccsen. Kettő darab jó megmozdulása volt, kb. 10 teljesen rossz mellett 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1 kérdés, ha a védőm már nem volt a pályán mikor a csapata gólt kapot, de játszott, akkor is jár(nak) érte minuszpont(ok)?
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
kamber és kuli is bászt mára, gyenge kezdés. de legalább csank kirakása bejött.Höri
dehogy jött be, a vasas is ki fog kapni 😀

amúgy ha egy edzőt kiállítanak kap érte mínusz pontot?Farky
Jó kérdés. Szerintem kapjon. És én se veszítettem sokat a kínai kirakásával. 😊

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
tököm Janika. múlt héten csk-m volt és nem játszott, most héten kihagytam gól+gólpassz csereként...nostradamus 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
kamber és kuli is bászt mára, gyenge kezdés. de legalább csank kirakása bejött.Höri
dehogy jött be, a vasas is ki fog kapni 😀

amúgy ha egy edzőt kiállítanak kap érte mínusz pontot?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kamber és kuli is bászt mára, gyenge kezdés. de legalább csank kirakása bejött.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Fakeéből le fogok vonni 3 pontot, mert 6 kp-ja és 4 védője van csak, és külön szóltam neki, hogy a Lovrencsics igazolást nem igazán fogadom el, de betette a lineupba, na mostmár mind1
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondom, hogy Meye nem játszik. 😊
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
asszem én is nézhetek egy új kapus után, bár azért bízom benne h Tudjvel kivédte magát a csapatból 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hopsz, véletlenül beleszerkesztettem a múltkoriba. Visszacsináltam persze. Meg megvan Hurka pontozásánál is. Bocsi.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Most 17:00 vagy 17:30 a határidő?Schleck
17. indokolt esetben 17:30.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most 17:00 vagy 17:30 a határidő?Schleck
17.00

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most 17:00 vagy 17:30 a határidő?

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Semmi baj habi, a draftos Cvitkovics picket így sem múltad még "felül" 😀 És egyébként is így a jó, legalább nem unalmas 😀
Mondjuk ez a Walterlí mint csk is dícséretes 😀 Egyébként tényleg nem kell ám másra hallgatni, ez az nb1, bárki durranthat bármikor 😀fetomy
hidd el! kezdő lesz Walter! rúg 1et, ad 2 gólpasszt Brandaonak. De akkor basszus Brandaonak kellene lennie a csk-nak 😀
nem baj, így is csak a többieknek segítek!
Bazza én tőled is vártam volna hasonlót. 😀
Viccet félretéve, tényleg azt hittem, hogy nem sokára lejár az eltiltása Vukasin kollegának 😀Habi
Én meg bevállaltam Marótit. 😉

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Semmi baj habi, a draftos Cvitkovics picket így sem múltad még "felül" 😀 És egyébként is így a jó, legalább nem unalmas 😀
Mondjuk ez a Walterlí mint csk is dícséretes 😀 Egyébként tényleg nem kell ám másra hallgatni, ez az nb1, bárki durranthat bármikor 😀fetomy
hidd el! kezdő lesz Walter! rúg 1et, ad 2 gólpasszt Brandaonak. De akkor basszus Brandaonak kellene lennie a csk-nak 😀
nem baj, így is csak a többieknek segítek!
Bazza én tőled is vártam volna hasonlót. 😀
Viccet félretéve, tényleg azt hittem, hogy nem sokára lejár az eltiltása Vukasin kollegának 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Semmi baj habi, a draftos Cvitkovics picket így sem múltad még "felül" 😀 És egyébként is így a jó, legalább nem unalmas 😀
Mondjuk ez a Walterlí mint csk is dícséretes 😀 Egyébként tényleg nem kell ám másra hallgatni, ez az nb1, bárki durranthat bármikor 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Habi ne halgass rájuk.
Az én szememben hatalmas legenda vagy.
Nem mindenki mer eltiltott játékost bevállalni! 😉

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
van 7 FA kezdő kapus. matchuptól függően lehet őket rotálni, én is ezt csinálom.

(ha nem vagy legenda, akkor nem pontosak a számok 😀 )Höri
én ne lennék legenda? 😀
lehet jövő hétre keresek vmi megoldást, ma már nincs nagyon időm nézelődni közöttükHabi
pl. ott van Rados a DiósgyőrbőlHurka
Abdouraman mellé tökéletes lesz! 😀


Habi, Poleksic ám még mindig el van tiltva 😀Hurka
Habit az olyan dolgok, minthogy az illető nem játszik, nem nagyon érdeklik 😀fetomy
ez egy helytálló megállapítás, de azért most már illene nem minden megmozdulásommal közröhej tényévé válni 😀


JT Daniels fan