NB1 fantasy

7 feliratkozó

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Habi, Poleksic ám még mindig el van tiltva 😀Hurka
Habit az olyan dolgok, minthogy az illető nem játszik, nem nagyon érdeklik 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
nincs más megoldásom sajnos. azt hittem hamarabb jár le az eltiltása. kirúgni meg nem fogom, hogy helyette hozzak vmi zsengébbet. de azért köszönöm, hogy szóltál!Habi
van 7 FA kezdő kapus. matchuptól függően lehet őket rotálni, én is ezt csinálom.

(ha nem vagy legenda, akkor nem pontosak a számok 😀 )Höri
én ne lennék legenda? 😀
lehet jövő hétre keresek vmi megoldást, ma már nincs nagyon időm nézelődni közöttükHabi
pl. ott van Rados a Diósgyőrből
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Habi, Poleksic ám még mindig el van tiltva 😀Hurka
nincs más megoldásom sajnos. azt hittem hamarabb jár le az eltiltása. kirúgni meg nem fogom, hogy helyette hozzak vmi zsengébbet. de azért köszönöm, hogy szóltál!Habi
van 7 FA kezdő kapus. matchuptól függően lehet őket rotálni, én is ezt csinálom.

(ha nem vagy legenda, akkor nem pontosak a számok 😀 )Höri
én ne lennék legenda? 😀
lehet jövő hétre keresek vmi megoldást, ma már nincs nagyon időm nézelődni közöttük


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Habi, Poleksic ám még mindig el van tiltva 😀Hurka
nincs más megoldásom sajnos. azt hittem hamarabb jár le az eltiltása. kirúgni meg nem fogom, hogy helyette hozzak vmi zsengébbet. de azért köszönöm, hogy szóltál!Habi
van 7 FA kezdő kapus. matchuptól függően lehet őket rotálni, én is ezt csinálom.

(ha nem vagy legenda, akkor nem pontosak a számok 😀 )

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Habi, Poleksic ám még mindig el van tiltva 😀Hurka
nincs más megoldásom sajnos. azt hittem hamarabb jár le az eltiltása. kirúgni meg nem fogom, hogy helyette hozzak vmi zsengébbet. de azért köszönöm, hogy szóltál!


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Habi, Poleksic ám még mindig el van tiltva 😀
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Szokol: Nemtom határidőig lehet-e módosítani, de én Meyét szerintem kivenném. A ZTE fórum meg weboldal szerint sem rendeződtek még a papírjai. Valamit a török szövetséggel kell aláírni, akik meg nem küldték el a papírt, ezért tegnap el kellett utaznia törökországba, hogy aláírja, visszajöjjön stb... úgyhogy szerintem nem valószínű, hogy érdemi játékperce lesz 😊

rata: loool, de egyébként gagyi, mert nem HD 😀fetomy
Valszeg annyi fog játszani, mint Rajczi, így marad a brigád. De köszönöm a jelzést.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
na látod, így már mindjárt más 😀 manapság a HD minimális elvárás 😀

😂😂😂
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
bazz ez kemény 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hupsz, mindjárt javítom 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szokol: Nemtom határidőig lehet-e módosítani, de én Meyét szerintem kivenném. A ZTE fórum meg weboldal szerint sem rendeződtek még a papírjai. Valamit a török szövetséggel kell aláírni, akik meg nem küldték el a papírt, ezért tegnap el kellett utaznia törökországba, hogy aláírja, visszajöjjön stb... úgyhogy szerintem nem valószínű, hogy érdemi játékperce lesz 😊

rata: loool, de egyébként gagyi, mert nem HD 😀
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Meg kell adni a módját 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Rata, te egy beteg állat vagy 😀 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Szeretnék waiverezni még gyorsan egyet, de gyakorlatilag egy forduló után már nem tudom, hogy ki kinél van. Nem lehetne frissíteni azt az első listát valahogy?Szokol
frissítve vannak a keretek
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Szeretnék waiverezni még gyorsan egyet, de gyakorlatilag egy forduló után már nem tudom, hogy ki kinél van. Nem lehetne frissíteni azt az első listát valahogy?
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Nem tudja valaki h Gyánóval meg Alexejev-vel mi a .... van, mert semmi infót nem találok róluk.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Hát lehet befürdők az eddigi teljesítménye alapján ezzel a Raniloviccal. Tavalyról úgy rémlett, hogy egy stabil jó kapus. Mégis Szabit kellett volna?! 😊zavi27
Hamar lecsaptam Balalajkára 😊empty taxi
én is, most tuti shutoutol....Ranilovic amugy tavaly is ilyen volt, bravúrt-bravúrra, aztán mellette jó pár potya...de aza lényeg Megyónak hellássziába YO(ha már hiányolva volt...😊) a kispadon... 😊

|
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Hát lehet befürdők az eddigi teljesítménye alapján ezzel a Raniloviccal. Tavalyról úgy rémlett, hogy egy stabil jó kapus. Mégis Szabit kellett volna?! 😊zavi27
Hamar lecsaptam Balalajkára 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Még bízol a nostradamusi megérzéseidben? 😀 Szerintem még nagyon korai volt ő, de hát ki tudja 😊 Én csak annál jobban örülök, ha beáll, esetleg gól(oka)t lő 😀fetomy
egyértelmű! 😀
max elmegyek valami kissebségiasszonyhoz, hogy jósolja meg nekem a fordulók góllövőit!
de azért ez a Brandao gyerek csak nem lehet fostalicska, ha ilyen helyeken nevelődött.


JT Daniels fan
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Még bízol a nostradamusi megérzéseidben? 😀 Szerintem még nagyon korai volt ő, de hát ki tudja 😊 Én csak annál jobban örülök, ha beáll, esetleg gól(oka)t lő 😀
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Habi bazeg 😀 Egyáltalán nem akarsz nyerni? 😀 Brandao jelen pillanatban maximum Lencsével küzdhet a 4. csatár büszke címéért 😊 Alves, Nikolics és Vujovics mindenféleképpen előtte van a listán még 😊 Legalább 2-3 forduló mire egyáltalán pályát lát szerintem.fetomy
hosszútávú folyamat lesz Ő majd. Speciel sztem most hétvégén lehet játszik, de ez csak egy nostradamusi megérzés 😀
valszeg így is több gólt fog lőni, mint Gyánó! 😀
de majd Kiss waiver Tominkra alapozok!


JT Daniels fan
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 842 — Amerikai sportok rajongója
Hát lehet befürdők az eddigi teljesítménye alapján ezzel a Raniloviccal. Tavalyról úgy rémlett, hogy egy stabil jó kapus. Mégis Szabit kellett volna?! 😊
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát azért a cseh eléggé más tészta 😊 Itt nem arról van szó, hogy 8 évesen kp volt, 9 éves kora óta csatár.. Tudtommal Kiss mindig is kpt játszott, leszámítva most ezt a két meccset, de nem néztem tavaly az nb1-et.

Hozzáteszem akármennyire nevetségesnek is tűnik, sztem egyikük sem az a kifejezett csatár.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Pakson nincs olyan, hogy csatár.

Böde középpályás, Magasföldi középpályás, Bartha középpályás, Kiss Tamás középpályás, Vayer középpályás, Hrepka középpályás.

aki épp előrekeveredik, az lövi a gólt.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyetértünk. Ettől még az eredeti posztjuk számít 😊fetomy
Nos, ebben viszont nem értünk egyet. Akkor ha valamelyik csapat leigazolná Petr Cecht, akkor ő csatárként játszana, mert az volt eredetileg a posztja? Vagy hogy számoljunk akkor? Szerintem azt kéne nézni, hogy mondjuk az utolsó 3-5 meccsén a szezonban hol játszott, és akkor mi is oda számoljuk. Ez ilyenkor a szezon elején a legvészesebb, de én szerintem így lenne a legtisztább a dolog, persze még mindig lennének kérdések, hogy ez akkor minek számít, de ezt majd megbeszéljük valahogy.